Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 09:48   #121
http://www.prodaja-ponuda.com/slavin...eri-i-slavine/ mislim a je to zlatna verzija, odnosno bronca postoji jos i bakrena....
vanredna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 23:11   #122
Quote:
Hansgrohe kaže: Pogledaj post
Zagreb
Kera-Term - Kvatrić
Fero-Term - Črnomerec, Sesvete, Buzin, Trešnjevka, Dubrava......
Termocommerce - isto svukud po gradu
ABC interijeri - zavrtnica
NordStore - Samobor, Sesvetski Kraljevec
triptoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 18:52   #123
Na ''no name'' slavini s kugličnim ležajem pukao je ovaj unutrašnji dio:

http://imageshack.us/photo/my-images/809/slika1eo.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/26/slika2m.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/253/slika3t.jpg/

Bila sam u željezariji u Ozaljskoj i rekli su da trenutno nemaju i neće dobiti u skorije vrijeme i uputili me u Fero-Term, a u Fero-Termu su mi rekli da oni dijelove ne smiju držati, nego sve šalju na servis.

Znate li možda gdje bi se taj dio u Zagrebu mogao kupiti? Ili je baš potrebno kupiti novu slavinu? Servis mi nema smisla jer mislim da bi koštao otprilike kao i nova slavina takve slabije kvalitete.

p.s. Prije nego me počnete savjetovati da kupim novu, poštenu slavinu za par tisuća kuna -> studentica sam.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 18:25   #124
koja špina za jednostruki sudoper

Malo preuređujem kuhinju jer sam kupio suđericu koje do sada nije bilo.
Sad bi bila i prilika eventualno promijeniti špinu koja je sada zidna.
Razmišljam da stavim stojeću, ako se to tako kaže, na sudoper.
Molio bih savjete za i protiv takve špine.
Ako za na što valja pripaziti - event. visina od radne ploče pretpostavljam... šta još. Svaki savjet zlata vrijedi...
milić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 18:30   #125
Quote:
milić kaže: Pogledaj post
Malo preuređujem kuhinju jer sam kupio suđericu koje do sada nije bilo.
Sad bi bila i prilika eventualno promijeniti špinu koja je sada zidna.
Razmišljam da stavim stojeću, ako se to tako kaže, na sudoper.
Molio bih savjete za i protiv takve špine.
Ako za na što valja pripaziti - event. visina od radne ploče pretpostavljam... šta još. Svaki savjet zlata vrijedi...
pa koliko je meni poznato kod te samostojece nemozes birati visinu nego kakvu kupis u ducanu takva ti je visina. ona se sarafi za sudoper sa donje strane i u vecini slucajeva se sa godinama rasklima (barem moja iskustva sa rosfraj sudoperima)
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:18   #126
Quote:
milić kaže: Pogledaj post
Malo preuređujem kuhinju jer sam kupio suđericu koje do sada nije bilo.
Sad bi bila i prilika eventualno promijeniti špinu koja je sada zidna.
Razmišljam da stavim stojeću, ako se to tako kaže, na sudoper.
Molio bih savjete za i protiv takve špine.
Ako za na što valja pripaziti - event. visina od radne ploče pretpostavljam... šta još. Svaki savjet zlata vrijedi...
Meni su bolje ove koje dolaze iz zida. Ako vec imas u zidu ja bih je ostavio. Mozes samo kupiti novu cesmu. Moja je na sudoperu i nije se nikad rasklimala, ali mi je nekako elegantnije iz zida.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:23   #127
Ima lijepih zidnih slavina, kao na primjer ova:

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:58   #128
Da bulthaup ima lijepih zidnih slavina - u Londonu , ali u Hr baš i ne . Danas sam u Semeraru u Rijeci na brzinu kupio neku -ona šta ima tuš na izvlačenje. Nadam se da će neko vrijeme trajati jer je neka marka , što bi moji Kastavci rekli , ava mane .LP.
milić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:33   #129
Slavina; niskotlačna ili visokotlačna?

Molim dobre ljude za pomoć.

Situacija na zidu je ovakva. Donja cijev dovodi toplu vodu iz velikog bojlera u kupaonici.


Uploaded with ImageShack.us
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:46   #130
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Molim dobre ljude za pomoć.

Situacija na zidu je ovakva. Donja cijev dovodi toplu vodu iz velikog bojlera u kupaonici.
Ako iz zida imaš toplu i hladnu vodu, onda mješalica sa dvije cijevi.
vldxmr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:55   #131
Jasno mi je da ne trebam treću cijev, ali u ni jednom opisu slavina koje gledam ne piše koliko imaju cijevi, već oznaka NT ili VT.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 07:02   #132
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da ne trebam treću cijev, ali u ni jednom opisu slavina koje gledam ne piše koliko imaju cijevi, već oznaka NT ili VT.
Mješalica sa dvije cijevi je visokotlačna.
vldxmr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:24   #133
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da ne trebam treću cijev, ali u ni jednom opisu slavina koje gledam ne piše koliko imaju cijevi, već oznaka NT ili VT.
Visokotlacna. U Hrvatskoj se rijetko koriste niskotlacne. To se uglavnom koristi za vodu koja dolazi iz malih rezervoara i starinskih bojlera, koji nisu pod pritiskom.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:27   #134
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Visokotlacna. U Hrvatskoj se rijetko koriste niskotlacne. To se uglavnom koristi za vodu koja dolazi iz malih rezervoara i starinskih bojlera, koji nisu pod pritiskom.
Hvala! Do pred mjesec dana je bio starinski tiki mini bojler u elementu ispod sudopera, pa smo dovukli vodu iz kupaonice da ga se napokon riješimo.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 22:30   #135
Ja sam nedavno uređivala kupaonu, i moram reč da sam izuzetno zadovoljna sa pipama senator, pipa je koštala oko 300 kn i od full mesinga je, ali kaj me iznenadilo je to kaj imaju garanciju od 6 godina a dok grohe sam gledala i imaju od 5 godina i s tim da su puno skuplje a jako su slične. Eh da, i nisu kineske već turske i što je najbolje ak kaj otiđe u 6 godina dobim novu!!!! Sve pohvale kupila od firme ...

Zadnje uređivanje City : 28.02.2012. at 23:00.
marinaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 12:57   #136
Kludi vs. Grohe

Kupujem opremu za kupatilo i u prodavnici mi rekoše da su to marke na istoj razini kvaliteta.Za Grohe sam čuo. Kvalitetna marka.Sve me izađe oko 500e.
Kluni za koji nisam čuo, je također njemački i koštalo bi me sve to isto 350e.
Ima i domaćih i kineskih komponenti za kupatilo za daleko manje pare.
Ne znam dali samo na konto imena grohe drži cijenu u odnosu na kluni? Nebitno mi je šta piše na česmi, a ne bi volio da sutra moram da štemam zid da bi mjenjao mješač.
za kalendar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:35   #137
Kupio grohe za cijelu kuću, 2 kupaone, kuhinju, 6 kom. Ni jedna nakon 5,5 g nije više kao "obična" Armal što sam je uzeo za podrum jer mi kao tamo ne treba kvalitetno ( još uvijek je ko nova, glatko se otvara i ne ljušti se )...U kuhinji se tuš ručica počela ljuštiti pa potom doslovce pucati po šavovima nakon 2 g, garancija ne priznata a druga 650 Kn, sve ručice su se počele ljuštiti ( inače su od plastike....), niti jedna se više ne otvara onako glatko već na blage trzaje, kao da su pune pijeska...( filter za vodu postoji i stavljen je kod izvođenja cijele instalacije ). Baš sam razočaran u takvu kvalitetu, kupljene su u ferotermu a ne na sajmu, mislim da kvaliteta ne odgovara cijeni nimalo, nikad više grohe i da, nisu čišćene kiselinama i brenerom.... već standardnim cilitima i ostalim kao i ona u podrumu.....
šugaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 15:11   #138
Quote:
šugaman kaže: Pogledaj post
Kupio grohe za cijelu kuću, 2 kupaone, kuhinju, 6 kom. Ni jedna nakon 5,5 g nije više kao "obična" Armal što sam je uzeo za podrum jer mi kao tamo ne treba kvalitetno ( još uvijek je ko nova, glatko se otvara i ne ljušti se )...U kuhinji se tuš ručica počela ljuštiti pa potom doslovce pucati po šavovima nakon 2 g, garancija ne priznata a druga 650 Kn, sve ručice su se počele ljuštiti ( inače su od plastike....), niti jedna se više ne otvara onako glatko već na blage trzaje, kao da su pune pijeska...( filter za vodu postoji i stavljen je kod izvođenja cijele instalacije ). Baš sam razočaran u takvu kvalitetu, kupljene su u ferotermu a ne na sajmu, mislim da kvaliteta ne odgovara cijeni nimalo, nikad više grohe i da, nisu čišćene kiselinama i brenerom.... već standardnim cilitima i ostalim kao i ona u podrumu.....
A vidiš, to je sad stvar očito sreće...nažalost. Ja osobno u kuhinji imam Grohe sad već nekih skoro 10 godina i radi savršeno. Ništa se ne ljušti niti bilo što slično i nemam filtere ni na kutnim ventilima ni na dolazu, jer sam u zgradi. Sad nedavno prije 4 mj sam kupio Grohe i za kadu, al ona je još nova, pa je rano za komentare. Obje su kupljene u ferotermu. I kod brata u stanu na umivaoniku imam neku prastaru Grohe, došla je sa stanom, stara je minimalno 15tak godina po meni, al moguće ii više i sve radi ko na novoj.... Ne znam... Sve se peru ajaxom, jonom, sanitarom i slično...

Jedini moj savjet ti je da pričekaš ako želiš Grohe, jer feroterm svako mjesec i po dana, ima neku seriju na akciji...obično 40-50%. Za ovu drugu marku nemam nikakvih iskustava.

P.S. jedino ja nemam dojam da su moje ručice od plastike, ali možda griješim..možda su samo presvučene nečim...
dandy867 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 16:31   #139
Imam u kupaoni 2 komada Grohe, u kuhinji Armal, stare 12 godina, sve 3 rade besprijekorno. S time da je Armal bio dvostruko jeftiniji. Mojem ocu je zato nova Grohe propustila nakon 2,5 godine, servis pipe malo manje nego nova. Zato bi između Grohe i Kludi odabrao Armal (to će mi trebati krajem godine ili početkom iduće za kuću, pa već pomalo gledam i snimam čega ima. Armal je po meni kvalitetan proizvod osim ako se ne uzima baš najjeftinija pipa, a i dijelovi za nju su jeftiniji i dostupniji.
bajadojaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 23:21   #140
Ni grohe ni armal nisu baš što su bili jer na kraju tim firmama ne paše da imaš 15 jednu mješalicu to se treba pokvariti prije da oni prodaju svoj proizvod
Jednu stvar ljudi zaboravljaju a to je tvrdoča vode i tlak u instalaciji ima masa primjera kad ljudi montiraju mješalice pa im popucaju ona gibljiva crijeva i naprave poplavu ili im kod jednoručnih probiju brtve unutar pipe pa voda ide van uz ručku
Npr moj pametni brat nije baš čitao upute za montažu masažne kade pa je kadu spojio bez regulatora tlaka npr u kući je cca 3-5 bara u tu kadu ne smije više od 2bara ustvari što manje tim bolje jer to nije tuš da ti treba veči tlak i puklo mu je kučište nekakvog trokrakog ventila koji regulira temp. vode(SF kada) došli dečki na reklamaciju i nisu mu priznali garanciju jer nije postavljena od ovlaštenog majstora i to što nije po uputama postavljen regulator tlaka i fini filter za vodu
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.