Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Pogledaj rezultate ankete: Kupujete li čaj u čajoteci?
Da 52 42.62%
Ne 42 34.43%
Ako su cijene pristupačne 28 22.95%
Ne pijem čajeve 0 0%
Glasovatelji: 122. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2010., 20:05   #1021
I opet sam izgubila vrijeme citajuci beskorisni tekst u kojem ne spominju naziv navodnog "dijetnog enzima".

Ocekujem da u sljedecem postu napises naziv tog enzima, a ne da me zatrpas dodatnim linkovima na tekstove u kojima ne pise nista novo. U protivnom cu misliti da si u najboljem slucaju nasjeo na marketing, a u najgorem, da i sam besplatno reklamiras na forumu, Encianov zuti caj, dakako.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:08   #1022
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I opet sam izgubila vrijeme citajuci beskorisni tekst u kojem ne spominju naziv navodnog "dijetnog enzima".

Ocekujem da u sljedecem postu napises naziv tog enzima, a ne da me zatrpas dodatnim linkovima na tekstove u kojima ne pise nista novo. U protivnom cu misliti da si u najboljem slucaju nasjeo na marketing, a u najgorem, da i sam besplatno reklamiras na forumu, Encianov zuti caj, dakako.
Žuti čaj sadrži dijetalni enzim EGCG za koji su studije pokazale da pomaže bržem sagorijevanju suvišne masnoće, povećava potrošnju energije potrebne za probavu, apsorpciju i metabolizam hrane. Također, EGCG stimulira oksidaciju masti što rezultira smanjenjem zaliha masnog tkiva.
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:14   #1023
EGCG nije enzim.

I, srecom, ima ga i u bijelom i u zelenom caju koji imaju dobar okus.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:20   #1024
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
EGCG nije enzim.

I, srecom, ima ga i u bijelom i u zelenom caju koji imaju dobar okus.
To sam mislim pročitao na she.hr i iam na još jednom medicinskom portalu.
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:23   #1025
Mozes im javiti da imaju greske u tekstovima
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:33   #1026
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Mozes im javiti da imaju greske u tekstovima
Javi im ti. Ja se s tim ne opterečujem. Uživam u čajevima
josip1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 00:34   #1027
Ja se ne informiram na takvim portalima, pa se necu ni truditi oko njihovih tekstova.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 11:27   #1028
oolong se konzumira do 4 dcl dnevno, raspoređen na 2 prije i 2 poslijepodne. navodno kolje masnoće.
žuti čaj - pa i do 1 litre dnevno, navodno su neki kineski medicinari tako preporučali, to sam pročitala s neke (ubij me ne znam koje) stranice. naravno, govorili su o svom pu erh čaju, ne o Encianu.
prave čajeve kupujte u pravim čajotekama, ako ih nemate u svom gradu, sve su vam dostupne preko interneta. one koje i nemaju web-shop stranicu možete kontaktirati telefonski pa će vam sve objasniti i naći nešto za vaše potrebe i poslati. nemam omiljenu čajoteku, nego svaki put naručim u nekog drugog. tako da svi zarade
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 13:04   #1029
Zanimljivi su ovi silni navodi iz 'respektabilnih' internet izvora

Istina je da čaj ubrzava metabolizam i pojačava oksidaciju masti. Također sarži polifenole koji podižu tjelesnu toplinu, a time povećavaju vašu potrošnju energije.

Žuti i bijeli čajevi slove kao najzdraviji jer sadrže veću količinu antioksidansa zbog vrlo male oksidacije listova kod proizvodnje.

Malo o načinima proizvodnje (engleski)
Bijeli čaj
Žuti čaj

Što se filtera u Briti tiče, meni jedan traje po tri mjeseca (1-2 vrča dnevno) pa i nije strašno, a vodu u boci ne želim kupovati jer nije ekološki opravdano niti potrebno, a postoji i opasnost od BPA u takvoj vodi.

Quote:
žuti čaj - pa i do 1 litre dnevno, navodno su neki kineski medicinari tako preporučali, to sam pročitala s neke (ubij me ne znam koje) stranice. naravno, govorili su o svom pu erh čaju, ne o Encianu.
Pu-erh i žuti čaj su potpuno različite vrste čaja
arguson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 15:19   #1030
a jel? vidiš, vidiš.... a bila sam uvjerena da je pu erh iz roda camellie "ono nešto što uvijek zaboravim"... a dobro svatko griješi, pa i ja
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 15:54   #1031
Pu-er!..kako Pu-erh?...mislim tu u Kini uredno piše pu er!...inače lijepo je to što pišete zeleni, bijeli, žuti, ružičasti..ok, zezam malo...ali svaki od njih ima svoju kategorizaciju. I vrlo je bitno od kuda je. Naravno da u HR piše zemlja porijekla..Kina. Ali od kuda iz Kine? Jer naravno da nije isto da li je Longing tea iz Zhejianga, što je njegovo prirodno područje ili iz Sichuana. Isto tako Bijeli čaj..ma dobro , da ne filozofiram previše..postoji kategorizacija. I svaki od tih brendova možete kupiti po ništa..ako je 3 klase. A to se jako lijepo vidi po listu. Kada je u vodi, kada se otvori...miris, boja, stanje biljke, to su neki od parametara koji govore o kvaliteti čaja. I naravno, ne samo za jednokratnu upotrebu..nekoliko puta nadoliti vode..guštati!
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 18:02   #1032
onda je najbolje da se skompam s ekipom iz kineskih dućana. oni meni oriđiđi čaj, ja njima prvoklasno maslinovo ulje
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:08   #1033
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
a jel? vidiš, vidiš.... a bila sam uvjerena da je pu erh iz roda camellie "ono nešto što uvijek zaboravim"... a dobro svatko griješi, pa i ja
Puerh cajevi (ta rijec ima nekoliko verzija pravilnog pisanja) su kao i zuti cajevi nastali od iste biljke camellia sinensis. Ali je list drugacije tretiran (a i biljka je rasla u razlicitim uvjetima).

Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:09   #1034
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
onda je najbolje da se skompam s ekipom iz kineskih dućana. oni meni oriđiđi čaj, ja njima prvoklasno maslinovo ulje
Aha!!

Japanci placaju basnosnovne novce za originalno mediteransko maslinovo ulje.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:10   #1035
Pu errh, Pu-erh, Pu'er tea, Puer tea or Bolay tea
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:30   #1036
Sto s njime?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 10:20   #1037
Quote:
Shtefitza kaže: Pogledaj post
Aha!!

Japanci placaju basnosnovne novce za originalno mediteransko maslinovo ulje.
moja maslina je drukčije tretirana

da ne budem totalno off:
rastvorila sam vrećice ovih filterića, od svakog po jednu, čisto iz znatiželje. imam osjećaj da su pomeli pod i pakirali unutra. ali bar ne moram misliti jesam li prekoračila čajodnevnudozu
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 12:02   #1038
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
rastvorila sam vrećice ovih filterića, od svakog po jednu, čisto iz znatiželje. imam osjećaj da su pomeli pod i pakirali unutra. ali bar ne moram misliti jesam li prekoračila čajodnevnudozu
Otpilike su točno to i napravili... u britanskoj kategorizaciji čaja najniža kategorija je "dust" koja se u pravilu baca, a slijedeća je "fannings" koja ide u vrećice.

Pu-erh (pu-er, pu'er, puer) se piše na hrpu načina na zapadu i pravi se od Camelie sinensis (ponekad i assamica) kao i ostali čajevi samo ja kad kažem čaj onda podrazmijevam samo priprave od Camelie Sinensis ili Assamica) a od drugog bilja ili voća nazivam tisane ili biljne infuzije, čak je spomeut i pojam uvarak koji koriste travari.

Quote:
Pu-er!..kako Pu-erh?...mislim tu u Kini uredno piše pu er!...inače lijepo je to što pišete zeleni, bijeli, žuti, ružičasti..ok, zezam malo...ali svaki od njih ima svoju kategorizaciju. I vrlo je bitno od kuda je. Naravno da u HR piše zemlja porijekla..Kina. Ali od kuda iz Kine? Jer naravno da nije isto da li je Longing tea iz Zhejianga, što je njegovo prirodno područje ili iz Sichuana. Isto tako Bijeli čaj..ma dobro , da ne filozofiram previše..postoji kategorizacija. I svaki od tih brendova možete kupiti po ništa..ako je 3 klase. A to se jako lijepo vidi po listu. Kada je u vodi, kada se otvori...miris, boja, stanje biljke, to su neki od parametara koji govore o kvaliteti čaja. I naravno, ne samo za jednokratnu upotrebu..nekoliko puta nadoliti vode..guštati!
To je točno, porijeklo lista je vrlo bitno jer utječe na sam okus čaja (analogno terroiru vina). Na okus utječe i sam način uzgoja čaja koji može biti plantažni, vrtni ili divlji. Svi ti faktori utječu i na cijenu čaja.
arguson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:30   #1039
Quote:
josip1980 kaže: Pogledaj post
Najbolji je žuti čaj za mršavljenje. Oolong je isto jako dobra jer smanjuje masnoće.
Meni je odličan Oolong iz čajoteke u City centru.
http://www.svijetcaja.com/
ja svaki put uzimam kod drugih, od kuće zelenog čaja, pa chai čajoteke, .... pa onda opet u krug. ali sam se u čajoteku "svijet čaja CHAI" užasno razočarala. da se razumijemo - čajevi su im izvrsni, nema govora.

izludila sam radi nebrige o kupcu. prvo su imali gužvu pa je narudžba kasnila, nikakvog odgovora o stanju sve dok nisam direktno nazvala. onda su mi kao obećali neki poklončić jer kasni, ja sam radije dogovorila da mi pošalju neke uzorke drugih čajeva da znam koje bih još mogla kupiti. i onda opet - opet isporuka kasni. mislim, dešavalo se to i kod drugih, ali bi mi javili mailom ili bi me nazvali. ma dajte ljudi, uozbiljite se malo

i još jedna stvar koja me užasno smeta: užasno sitna deklaracija, ne možeš čitati bez povećala
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:53   #1040
Kad smo kod KZC, dijele li i ove godine metalne kutijice uz kupnju u prosincu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.