Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2006., 10:07   #41
Dosta sam glumio dobrog samaritanca...
Daj ti nešto konkretno...
Uostalom-da ne zachatavamo temu. Javi se na PM i goni se u PM
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 12:13   #42
A kad ssam je ja nudio na frajerskom svi se pravili blesavi. Svi na PM i u PM.
krix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 13:28   #43
Pa nisamo se morali baš puno praviti
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 18:36   #44
Ja Rome samo što nisam počela gledati, gledam DVD na stolu i oblizujem se.. a što kažete na Deadwood? Pa, ja totalno poludjela za tom serijom, mrak je.. a nikad me nisu palili kaubojci.. čovječe.. odlični likovi, radnja, kostimografija, scenografija.. svaka čast.. kako su prenijeli povijesne stvari, nevjerojatno..

HBO fakat ima dobre serije.. jeste gledali još koje serije? Počela sam gledati Entourage, ali mi nešto nije sjeo, odustala sam.. A Epitafios jel netko gledao? Sori, ako malo širim temu..
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 19:33   #45
Jedva cekam
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 10:17   #46
Quote:
Phepheronca kaže:
Ja Rome samo što nisam počela gledati, gledam DVD na stolu i oblizujem se.. a što kažete na Deadwood? Pa, ja totalno poludjela za tom serijom, mrak je.. a nikad me nisu palili kaubojci.. čovječe.. odlični likovi, radnja, kostimografija, scenografija.. svaka čast.. kako su prenijeli povijesne stvari, nevjerojatno..

HBO fakat ima dobre serije.. jeste gledali još koje serije? Počela sam gledati Entourage, ali mi nešto nije sjeo, odustala sam.. A Epitafios jel netko gledao? Sori, ako malo širim temu..
Nažalost od HBO-a sam gledao jedino još Band of brothers...

Ma prestani se oblizivati i kreni gledati... meni ostale još samo dvije epizode i već mi je bad no snimiti će i novu sezonu ali tek 2007. Šmrc
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 11:52   #47
Gledam Deadwood, ostale mi još tri epizode.. sve mi je teško ići prema kraju, odgađam, šmrc.. svakako si pogledaj, oduševit će te, ako voliš te povijesne spike.. Još se nije počela snimati treća sezona Deadwood, ali smo svi odahnuli kad su nedavno najavili da se hoće snimati.. Iako me to i malo deprimiralo, što je itko od onih iz HBO razmišljao da se ne snima III. sezona?!
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 09:43   #48
Eto. Šmrc Jučer pogledao zadnju epizodu i... i sad moram čekati do 2007 da stigne nova sezone KMEEEEE

Što da kažemo osim Fakat najbolja serija koju sam ikad gledao
Uspjeva gledaoca šokirati, iznenaditi, rastužiti a onda za 3 sekunde nasmijati ili onak... da ti bude toplo oko srca hehe

Pogledati pod obvezno
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 10:24   #49
za "Rome"ne morate glasati jer će ga HRT prikazati u ožujku(barem sam tako čuo)
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 00:03   #50
Stari Rim

Od ovog petka na HBO je krenula povijesna serija Stari Rim. Počinje Cezarovim povratkom iz Galije, tj. pobunom protiv Senata.

Dosta znam o Rimu, i ovo je nešto najbolje što sam vidio na malom ekranu, izgleda da su si stvarno dali truda da prenesu najvjernije sve aspekte rimskog života.

Šteta što ne govore latinskim, jer bi slika bila potpuna...
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 00:06   #51
Quote:
Basta kaže:
Od ovog petka na HBO je krenula povijesna serija Stari Rim. Počinje Cezarovim povratkom iz Galije, tj. pobunom protiv Senata.

Dosta znam o Rimu, i ovo je nešto najbolje što sam vidio na malom ekranu, izgleda da su si stvarno dali truda da prenesu najvjernije sve aspekte rimskog života.

Šteta što ne govore latinskim, jer bi slika bila potpuna...
Ae .. mislin da je bila ova tema .. cak se pricalo da bi neka od nasih televizija mogla otkupit prikazivanje serije .. anything new 'bout that ..?
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 00:12   #52
Stari Rim mi je oduvijek bio opsesija. čitala sam jučer o toj seriji,produkcija je stvarno na zavidnom nivou. kad bi je bar naši kupili...amerikanci su je već pogledali.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 00:16   #53
Najviše mi se sviđa kako su prikazali odnose u obiteljima. Po prvi put na TV vidim pravog pater familiasa dok rukovodi s obitelji. Kako lijepo kaže kćeri da bi je mogao smaknit...

Kako je lijepo rekao da je kćer njegova imovina.

Zadnje uređivanje Basta : 18.03.2006. at 00:49.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 00:46   #54
Je li to dokumentarac ili igrana serija koja se zove Rome?

Ako je serija čuo sam da je jebeno dobra.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 00:50   #55
Serija. Svaka scena dođe ko melem na ranu koju su stvorili svi prijašnji kvaziuratci.

Prva epizoda počinje s legionarima KONAČNO u vrsti gdje ne mašu gladiusima već ubadaju. Jedan jedini izlijeće u metež i kasnije zbog toga biva kažnjen bičevanjem.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 09:20   #56
Odlična je serija! Baš sam guštala gledati. Kostimografija i scenografija mrak, stvarno osjećaš ono.. smrad na ulicama, hehe.. sve je napeto, makar znaš što će se dogoditi.. Generalno puno stvari štima, ima i romansiranih i povijesno neutemeljenih međusobnih odnosa, ali dobro, ipak je to Amerika.. Navodno se ide na drugu sezonu, ali još nisu počela snimanja. U svakom slučaju, uživancija.

Pogledajte i Deadwood od HBO-a, ista stvar, ali paaar stoljeća nakon Rima. Također autentičan prikaz jednog povijesnog razdoblja samo ovaj puta Divljeg Zapada.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 10:29   #57
radi takvih serija mi je žao što nemam kabelsku i HBO
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 10:35   #58
GAAAAAAAAAAAH! Ja bi to gledo!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 12:42   #59
Ne dijelim opće oduševljenje serijom, jer radi se o još jednoj američkoj povjesnoj slikovnici.
Doduše ovdje je riječi o visokobuđetnoj produkciji, pa je ova slikovnica vizualno vrlo dobro napravljena, vjerojatno bolje od ijednoga igranog prikaza toga doba.

No... kao i svi ostali američki prikazi povijesti, činjenično više može dovesti u zabludu nego li što se iz nje može nešto konkretno saznati...

Quote:
Phepheronca kaže:
Kostimografija i scenografija mrak, stvarno osjećaš ono.. smrad na ulicama, hehe.. sve je napeto, makar znaš što će se dogoditi.. Generalno puno stvari štima, ima i romansiranih i povijesno neutemeljenih međusobnih odnosa, ali dobro, ipak je to Amerika..
U moru euforije serijom najbolji mi se čini navedeni Phepheroncin komentar
iako bi ja rekao da ima jako romansiranih i posve povijesno neutemeljenih međusobnih odnosa

no dobro...
ipak je to Amerika...
Tintin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 14:16   #60
Quote:
Tintin kaže:
Ne dijelim opće oduševljenje serijom, jer radi se o još jednoj američkoj povjesnoj slikovnici.
PRODANO!
Quote:
No... kao i svi ostali američki prikazi povijesti, činjenično više može dovesti u zabludu nego li što se iz nje može nešto konkretno saznati...
Ak ocu cinjenice, citam enciklopediju il Nedeljni zabavnik u Jutarnjem. Ak ocu zabavu, nemrem zaobic kostimiranu seriju o seksu, nasilju i intrigama u antickom Rimu.
Quote:
U moru euforije serijom najbolji mi se čini navedeni Phepheroncin komentariako bi ja rekao da ima jako romansiranih i posve povijesno neutemeljenih međusobnih odnosa
Oh ne! Znaci... u dramskoj seriji fakat izmisljaju likove i radnju?! Gdje je to ovaj svijet dosao?!
Quote:
no dobro...ipak je to Amerika...
"...rece on i otpije gutljaj Don Perignona udobnije se zavalivsi u svoj Ljudevit 14 stolac."
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.