Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 11:41   #81
OMG

Ovo ko da je OTH real-life sapunjara
maaarin is offline  
Old 04.01.2007., 13:27   #82
ajme..šta ste vi svi bjesni...polako ljudi...malo smirite svoje emocije...ovo nam treba biti zabava,a ne da se živciramo oko serije...
__________________
:)
Shiney is offline  
Old 04.01.2007., 13:32   #83
i da meni je peyton baš super,brook mi je pre...umišljena,kučkasta...joj ne znam,ali baš mi se ne sviđa...
__________________
:)
Shiney is offline  
Old 04.01.2007., 17:57   #84
DAKLE.....GLEDALA SAM SVE EMITIRANE EPIZODE 4. I 3. SEZONE.

U SLJEDEĆOJ EPIZODI DAN UBIJA KEITHA.

U ZADNJOJ EPIZODI TREĆE SEZONE VJENČAT ĆE SE HALEY I NATHAN.DAN ĆE UĆI U SOBU SVOJE KUĆE GDJE ĆE NA ZIDU PISATI MURDERER.BROOKE ĆE OTKRITI DA SE PEYTON POLJUBILA S LUCASOM I NJIH DVIJE ĆE SE POSVAĐATI.
NA POVRATKU S VJENČANJA NATHAN I HALEY ĆE SE SUDARITI C RACHEL I COOPEROM KOJI SE SVAĐAJU U AUTU I NJIHOV AUTO ĆE ODLETJETI U MORE.NATHAN ĆE SE BACITI DA IH SPASI I OSTAVLJA HALEY KOJA PLAČE.SEZONA ZAVRŠAVA DA VIDIMO NATHANA U AUTU KAKO NEMOŽE IZAĆI I NA POVRŠINU ISPLUTA NARUKVICA KOJU JE DAO HALEY DAVNIH DANA.

SPOILERS ZA ČETVRTU SEZONU

LUCAS KAŽE PEYTON DA JU VOLI I DOLAZIMO DO FAZE LEYTON.
BROOKE I PEYTON SU U ZAHLADNJELOM ODNOSU.
HALEY JE TRUDNA I DOKTOR JOJ JE REKAO DA ĆE DIJETE BITI MUŠKO.JOŠ UVIJEK NEZNAMO TKO JE NAPISAO MURDERER NA ZIDU.NATHAN SE UVEO U NEKE STVARI KOJE NIJE TREBAO I KADA SU ON I HALEY HODALI AUTO JE KRENUO PREMA NJIMA I HALEY JE GURNULA NATHANA U STRANU DA GA SPASI A NJU JE AUTO POKUPIO.DOŠAO JE LUCAS I SRCE MU JE STALO TAKO DA SU ON I HALEY TRENUTNO U NESVIJESTI.HALEY JE JAKO LOŠE I DOKTOR JE NATHANU REKAO DA ĆE DATI SVE OD SEBE DA SPASE BEBU.PEYTON TIJEKOM PRVIH PAR EPIZODA UPOZNAJE BRATA.KASNIJE SE ISPOSTAVI DA JE ON NEKI MANIJAK KOJI JU ŽELI UBITI I ONA GA U OBRANI BACA KROZ PROZOR.KADA JE DOŠLA POLICIJA IZILA JE VAN I SHVATILA DA JE BRAT NESTAO.

I DA RACHEL JE POKUŠAVALA RAZDVOJITI NATHANA I HALEY ALI JOJ JE ON REKAO DA NEMA ŠANSE KOD NJEGA.ETO LJUDI NADAM SE DA STE SAD ZADOVOLJNI.
__________________
*sometimes they come back*
windy is offline  
Old 04.01.2007., 18:06   #85
bolje bilo da nisam ni otvarala ovaj topik... zajebala san se uglavnom, slijede nastavci u režiji freddya krugera i đordana iz noći vještica.. sve ubojstvo do ubojstva, serijski ubojice, manijaci... ho ho ho...
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Old 04.01.2007., 18:11   #86
i da onaj debeli će ubit samog sebe
__________________
*sometimes they come back*
windy is offline  
Old 04.01.2007., 18:14   #87
Kako mi Rachel u četvrtoj sezoni ide na živce!Evo,u ovim epizodama ju još mogu podnijet,al stvarno je postala...
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Old 04.01.2007., 18:16   #88
ma da....mene već tu užasno živcira...a šra ćeš mora bit i jedna takav lik
__________________
*sometimes they come back*
windy is offline  
Old 04.01.2007., 18:45   #89
Tu me nekad nervira,a nekad mi je začudo simpa
Slažem se,mora i takav lik postojati...
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Old 05.01.2007., 11:19   #90
mene zanima ko je danu napisao da je ubojica na zidu?
__________________
Begging "ocean please, help me drown these memories"
anthony is offline  
Old 05.01.2007., 11:29   #91
To se još ne zna

Iako meni ne ulazi u glavu koji je vama gušt gledat seriju kad znate sve šta će se dogodit
maaarin is offline  
Old 05.01.2007., 11:30   #92
Quote:
windy kaže:
DAKLE.....GLEDALA SAM SVE EMITIRANE EPIZODE 4. I 3. SEZONE.

U SLJEDEĆOJ EPIZODI DAN UBIJA KEITHA.

U ZADNJOJ EPIZODI TREĆE SEZONE VJENČAT ĆE SE HALEY I NATHAN.DAN ĆE UĆI U SOBU SVOJE KUĆE GDJE ĆE NA ZIDU PISATI MURDERER.BROOKE ĆE OTKRITI DA SE PEYTON POLJUBILA S LUCASOM I NJIH DVIJE ĆE SE POSVAĐATI.
NA POVRATKU S VJENČANJA NATHAN I HALEY ĆE SE SUDARITI C RACHEL I COOPEROM KOJI SE SVAĐAJU U AUTU I NJIHOV AUTO ĆE ODLETJETI U MORE.NATHAN ĆE SE BACITI DA IH SPASI I OSTAVLJA HALEY KOJA PLAČE.SEZONA ZAVRŠAVA DA VIDIMO NATHANA U AUTU KAKO NEMOŽE IZAĆI I NA POVRŠINU ISPLUTA NARUKVICA KOJU JE DAO HALEY DAVNIH DANA.

SPOILERS ZA ČETVRTU SEZONU

LUCAS KAŽE PEYTON DA JU VOLI I DOLAZIMO DO FAZE LEYTON.
BROOKE I PEYTON SU U ZAHLADNJELOM ODNOSU.
HALEY JE TRUDNA I DOKTOR JOJ JE REKAO DA ĆE DIJETE BITI MUŠKO.JOŠ UVIJEK NEZNAMO TKO JE NAPISAO MURDERER NA ZIDU.NATHAN SE UVEO U NEKE STVARI KOJE NIJE TREBAO I KADA SU ON I HALEY HODALI AUTO JE KRENUO PREMA NJIMA I HALEY JE GURNULA NATHANA U STRANU DA GA SPASI A NJU JE AUTO POKUPIO.DOŠAO JE LUCAS I SRCE MU JE STALO TAKO DA SU ON I HALEY TRENUTNO U NESVIJESTI.HALEY JE JAKO LOŠE I DOKTOR JE NATHANU REKAO DA ĆE DATI SVE OD SEBE DA SPASE BEBU.PEYTON TIJEKOM PRVIH PAR EPIZODA UPOZNAJE BRATA.KASNIJE SE ISPOSTAVI DA JE ON NEKI MANIJAK KOJI JU ŽELI UBITI I ONA GA U OBRANI BACA KROZ PROZOR.KADA JE DOŠLA POLICIJA IZILA JE VAN I SHVATILA DA JE BRAT NESTAO.

I DA RACHEL JE POKUŠAVALA RAZDVOJITI NATHANA I HALEY ALI JOJ JE ON REKAO DA NEMA ŠANSE KOD NJEGA.ETO LJUDI NADAM SE DA STE SAD ZADOVOLJNI.
kontaš tebi je ovo sve uzalud

Mi sve to znamo, jer nisi jedina na svijetu koja je odgledala 4. sezonu

Ak pročitaš ovih 4 strana, za koje ne znam čem si mislila da služe, sve će ti bit jasno
maaarin is offline  
Old 05.01.2007., 11:46   #93
Kad počinje 4.sezona na HRT-u? Jel će bit i pete sezone?
Fuel is offline  
Old 05.01.2007., 12:20   #94
Pa za jedno godinu dana
Za 5. sezonu se ne zna...
maaarin is offline  
Old 05.01.2007., 21:20   #95
e samo jedno pitanje? sta se dogodi s cooperom i rachel? mozda ste vec negdje napisali ali ja to nisam vidjela...
Bareck is offline  
Old 05.01.2007., 21:31   #96
hmm..prežive oboje, rachel mu je lagala da je trudna, on odlazi iz tree hilla, ona nastavlja dalje spletkariti...
ukratko
spook is offline  
Old 05.01.2007., 22:56   #97
Quote:
maaarin kaže:
kontaš tebi je ovo sve uzalud

Mi sve to znamo, jer nisi jedina na svijetu koja je odgledala 4. sezonu

Ak pročitaš ovih 4 strana, za koje ne znam čem si mislila da služe, sve će ti bit jasno

jasno mi je marine i znam da nisam jedina zaluđena osoba ovom i nekim drugim serijama.pitao si na početku threada jelinetko pogledao treću sezonu i znamo li što će se dogoditi il tak nekaj ne sijećam se više.nadam se da ne misliš da sam zbog caps locka htijela biti napasna ili nekaj takvoga.ja sam sročila sve ovo sa pet stranica u jedan mali post.uostalom bilo je nekih krivih informacija.
__________________
*sometimes they come back*
windy is offline  
Old 06.01.2007., 21:33   #98
Quote:
Shiney kaže:
i da meni je peyton baš super,brook mi je pre...umišljena,kučkasta...joj ne znam,ali baš mi se ne sviđa...
kako god ali ona je zabila nož u leđa! to je nedopustivo!Brooke to nikad ne bi učinila a lucas,papčina jedna!Prvo da je smrtno zaljubljen u brooke a sad odjerdnom voli peyton.!ma dajte budala jedna!ko balavac ne zna što hoće ¨Da bar na kraju ostane sam!
ivana2009 is offline  
Old 06.01.2007., 21:42   #99
Isse kaxe vi svi u to tolko uživite
maaarin is offline  
Old 07.01.2007., 13:26   #100
Quote:
maaarin kaže:
Isse kaxe vi svi u to tolko uživite

hehe to je zato kaj neamo život.lol.samo se šalim
__________________
*sometimes they come back*
windy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.