Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2007., 20:46   #21
zadnja 17. napokon daje neke odgovore. ali serijaje uglavnom dosadna
Zarkinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 12:08   #22
Naravno da je dosadna, nema nevidljivih i letecih ljudi, nema supermocnih navijacica i japanskih samuraja koji prolaze kroz vrijeme.

Pajdo, svaka serija ima svoje gledatelje, a ti si ocito pogrijesio dvoranu
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 01:58   #23
LJUDI, SERIJA IZ EPIZODE U EPIZODU SVE JE BOLJA!!!!!!!!!! PROBAJTE, JA SAM NA 20. I UŽIVAM KAO SA HEROES!!!
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 15:02   #24
Pa ne znam ova zadnja mi je bila malo bzvz. Doduse uvijek me zacudi kako oni nakon EMP mogu koristiti novije pick-up kamione koje se precesto pojavljuju. A i ona scean, nas 3 jurisamo na "bunker" mi je malo bzvz. Da ne govorimo o zabrinutom ocu koji neposredno nakon eksplozije u gradu zna da treba doci i pokupiti sinove!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 22:54   #25
da, nije baš razradjen taj action dio, ali fabula se temelji na nekim drugim forama pa im ne zamjeram. koliko sam skužio, cekamo zadnju epizodu????zar ne? 22. je the end??? i to je onda to. imali druge sezone? ništa ne znam, nekako mi je prebrzo prošlo.
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:21   #26
Je, malo je prebrzo prosla ova druga, ali vjerovatno zato jer su vec sredinom i krajem sezone nije nista dogadjali, na pocetku su barem rjesavali neke probleme, a onda se tradicionalno razvodnilo!

(Istina da se serija temelji na drugim "forama", ali kada krenu razvodnjavat radnju, onda fakat upadaju u nelogicne jame - vec vidjeno kod Prison Breaka)
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 00:42   #27
to definitivno! kad se sjetim samo prisona kad je poceo. kako sam bio oduševljen samo, jednako koliko sam bio ogorcen nakon dvije epizode kad sam skužio koju su rastezanu napravili. strava. drugu sezonu uopce nisam mogao gledati. prvu jedva
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 23:26   #28
Moram priznati vrhunski kraj sezone (ako sam dobro shvatio da je kraj sezone). Nisu se podali trulom kapitalizmu i napravili neku emotivnu epizodici "2 vjenacanja i sprovod" i povrh svega toga toliko dobrih stvari se dogodilo!



Jedina dobra stvar u ovoj epizodi je bila nova Americka zastava!!!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 07:15   #29
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
Moram priznati vrhunski kraj sezone (ako sam dobro shvatio da je kraj sezone). Nisu se podali trulom kapitalizmu i napravili neku emotivnu epizodici "2 vjenacanja i sprovod" i povrh svega toga toliko dobrih stvari se dogodilo!



Jedina dobra stvar u ovoj epizodi je bila nova Americka zastava!!!
Strašno me nervira ta nova americka moda da sezonu završe na nacin kako inace završavaju epizode serija, sa "nastavit ce se". ono je stvarno bilo previše. usred napada, tenk ceka vlak, ovaj diže pušku i naredjuje napad, helikopteri u zraku stižu... kraj!!mrak i kraj. ma nek mi pop...e! što je najgore, sve me nešto plaši da ce i Heroes završiti slicno. i što bi sad ja trebao, cekati novu sezonu? ma nek se gone!
flop:


Zadnje uređivanje sobba7 : 12.05.2007. at 07:45. Reason: fotka
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 18:46   #30
ja sam skinuo i pogledao 3 epizode pa sam obriso sve jer je opasno dosadna.
__________________
bokbok
passenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 21:51   #31
3 s pocetka ili neke 3 iz sredine?
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 14:56   #32
Meni je jako dobra serija. Dobra ideja za seriju, neke stvari malo losije realizirane ali sve u svemu preporuka za pogledati.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:19   #33
Quote:
passenger1987 kaže: Pogledaj post
ja sam skinuo i pogledao 3 epizode pa sam obriso sve jer je opasno dosadna.
lako ti se moglo dogoditi da si naletio na loše jer je jericho poznat po oscilacijama. npr. idu ti 3 loše, pa 3 maestralne... u raznim omjerima. po meni, negdje nakon 8. oscilacije se smanjuju, nestaju da bi prema kraju, serija picila uglavnom uzlazno po kvaliteti. preporucam da daš serijalu drugu priliku, mogao bi se jako ugodno iznenaditi. potvrdit ce ti to i Dogma
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:00   #34
to o oscilaciji epki stoji...
ali kako je serija otkazana(damn u, cbs) to sve pada u vodu...
spook is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 20:17   #35
Otkazan nastavak?
budale
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:06   #36
Je li taj Jericho ima zadovoljavajući kraj ili završava cliffhangerom?Čula sam dosta pohvala za tu seriju ali ne ću skidati i gledati ako nema poštenog kraja.Pitam zato što vidim da su seriju ukinuli,a ne znam jesu li snimili kraj serije ili samo sezone u zadnjem nastavku.Hvala!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 21:14   #37
Nemoj onda ni gledat. Serija završava super cliffhangerom, a čini se da nikad nećemo doznat kako završava. Ne kužim te amere, majke mi. Serija je predobra bila.
Pesekan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 22:10   #38
Nadam se da ce netko drugi otkupiti prava na seriju kad su vec ovi u CBS budale.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 00:05   #39
nije fer. tako puno smjerova ima gdje scenaristi mogu briljirati!
sobba7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:36   #40
Postoji mogucnost da neko drugi preuzme seriju, jer problem je iskljucivo u losem terminu emitiranja a zna se da ameri sve polazu na gledanost.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.