Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2009., 23:20   #1081
Evo..danas sam uradila filanje nazolabijalnih bora...hijaluronskom kiselinom..kubik ipo i nema ih
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 11:55   #1082
Ajme sori Sam, ja skroz zaboravila na ono
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 15:31   #1083
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Evo..danas sam uradila filanje nazolabijalnih bora...hijaluronskom kiselinom..kubik ipo i nema ih
Daj napiši malo pobliže koja marka kiseline, kako stavljaš, koliko držiš na licu, ispireš li ili ne.... Ajde malo više plizz
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 17:54   #1084
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ajme sori Sam, ja skroz zaboravila na ono

nema problema Pat,znam da si zauzeta..malo sam ja onako laicki proucila s neta i procijenila da je to isto kao i restylane i odlucila se napravit taj korak..i jucer nafilala svoje nazolabijalne bore,koje su mi svakim danom bile dublje i dublje.
Kikibela..stavljala sam teosyal..filer.
Nisam ja to stavljala,ni nanosila..to se inekcijama unosipod kozu, u samu boru i s tim je popunila
Radila sam u jednoj dermatoloskoj klinici...
Nekih 7-8 uboda iglicom u svaku boru i sad sam malo izbokana kao komarcima,malo otecena..al bora nemam
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 22:22   #1085
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post

nema problema Pat,znam da si zauzeta..malo sam ja onako laicki proucila s neta i procijenila da je to isto kao i restylane i odlucila se napravit taj korak..i jucer nafilala svoje nazolabijalne bore,koje su mi svakim danom bile dublje i dublje.
Kikibela..stavljala sam teosyal..filer.
Nisam ja to stavljala,ni nanosila..to se inekcijama unosipod kozu, u samu boru i s tim je popunila
Radila sam u jednoj dermatoloskoj klinici...
Nekih 7-8 uboda iglicom u svaku boru i sad sam malo izbokana kao komarcima,malo otecena..al bora nemam
Super...a koliko će trajati taj učinak. Obično kažu oko pola godine.
lilliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 08:47   #1086
Restylane

Cure kaj mislite o ovome? Sa koliko godina bi se trebalo početi? Vidim da sada postoji i neki Restylane Vital Light koji je za tzv "mlađu kožu". A ne znam što im znači to za mlađu kožu.
Dal ima možda netko iskustva sa time i dal netko razmišlja o tome?

Molim vas da se osobe koje imaju namjeru moralizirati o tome ne javljaju
Silva27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:25   #1087
Kompletna njega

Cure, trebam savjet i pomoć.
Odlučila sam se malo detaljnije posvetiti svojoj koži na način da upotpunim svakodnevnu njegu. Do sada sam koristila jednu kremu za noć i dan (većinom Nuxe) i povremeno neku okoloočnu.
Kako sam prešla tridesetu, već lagano primjećujem kako koža gubi svoju čvrstoću, a i borice su se lagano počele ukazivati.
Dakle, treba mi preporuka za dobru dnevnu i noćnu kremu, okoloočnu i neki serum.
Koža mi je normalna do masna s tim da mi je područje oko očiju pomalo suho.
Zanimaju me preporuke za 'high end' kozmetiku, nekako mi se čini da sam prerasla ove iz DM-a.
Puno vam hvala na preporukama!
__________________
frrrrrrrrrrrrr
kitty katty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 23:02   #1088
Quote:
kitty katty kaže: Pogledaj post
Cure, trebam savjet i pomoć.
Odlučila sam se malo detaljnije posvetiti svojoj koži na način da upotpunim svakodnevnu njegu. Do sada sam koristila jednu kremu za noć i dan (većinom Nuxe) i povremeno neku okoloočnu.
Kako sam prešla tridesetu, već lagano primjećujem kako koža gubi svoju čvrstoću, a i borice su se lagano počele ukazivati.
Dakle, treba mi preporuka za dobru dnevnu i noćnu kremu, okoloočnu i neki serum.
Koža mi je normalna do masna s tim da mi je područje oko očiju pomalo suho.
Zanimaju me preporuke za 'high end' kozmetiku, nekako mi se čini da sam prerasla ove iz DM-a.
Puno vam hvala na preporukama!
Evo nekih mojih prijedloga pa ti vidi da li ćeš izabrati nešto od tog..Preporučam Kanebo sensai silk emulziju i serum,Clarins Hydra emulziju i serum..ne maste kožu,lagani su,hidratantni,obnavljaju kožu..ako voliš kozmetiku koja se uzima u lijekarni,preporučam Mat chrono serum i kremu,Avene Hydra legere i serum,Gatineau Hydromineral serum i kremu...Okoločnu preporučam od Lieraca gel kremu,La Prairie na bazi kavijara...
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 09:25   #1089
Imam 23 godine, i jednu duboku boru na čelu (pretpostavljam kako se mrštim na sunce, jer ne nosim sunčane). postoji li neki serum ili krema da je mogu nanositi na to mjesto?
jel nivea q10 koliko dobra?
Karen_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 16:59   #1090
KREMA PROTIV BORA

Imam 35 god i veoma izrazajne bore oko ociju Ima li neko iskistva sa kremama protiv bora i koje mi preporucujete, kog proizvidjaca?
saca83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:07   #1091
saca83, preporučam malo pogledati temu Kreme za okolo očiju, tu ima dobrih prijedloga...
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 17:25   #1092
Što preporučate za 45-godišnjakinju?

Zdravo svima!
Ja sam jedna nova, iz Slovenije. Ne znam dobro pisati na hrvatskom, zato mi, molim, oprostite na greškama. Ili je bolje, da pišem na slovenačkom?

E, pa tako: imam 45 godina i tražim neku preporuko od mojih vršnjakinj. Ili njihovih kćeri . Šta upotrebljavate pri svojoj nezi obraza? Što je to, bez čega ne možete?

Hvala svima na komentarima!
Aloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 17:32   #1093
Bokić!

Ja nisam iz SLO ali si tamo kupujem kozmetiku. Ja u Drogeriji Tuš kupujem Mantra kreme, prirodne, cca 7 eura.
Idealan omjer cijene i kvalitete ti je i kozmetika Eveline - ovo kupujem u HR, ne znam da li ima u SLO.
Ima za sve dobne skupine. Ako možeš izdvojiti puno za kozmetiku, to ne znam - to će ti koja druga forumašica savjetovati.

P.S. Nije slovenački nego slovenski, ali svi Slovenci tak vele, pa...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 10:57   #1094
Moja mama koristi od Evelina liniju Orhideja i jako je zadovoljna,a za okoločnu njegu stavlja neko ulje,mislim onaj vitamin E
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 13:55   #1095
Upotrebljavam isključivo prirodnu individualno spravljenu aroma kozmetiku (sama izrađujem). Svi sastojci takve kozmetike su prirodni bez konzervansa, umjetnih boja, silikona i parafina te kao takvi izuzetno hranjivi za kožu.
Mislim da je za zrelu kožu najvažnije koliko ju kvalitetno hranimo i hidratiziramo izvana, ali i iznutra. Konzumacija dovoljnih količina vode, boravak na svježem zraku, te kvalitetna prehrana, to je moj savjet za dugovječnu prirodnu ljepotu.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 19:15   #1096
Hvala vama, djevojke .

Ne poznajem ni Mantra kreme ni Eveline. Potražiću na internetu naše prodavaonice i onda ću pogledati sastojke.

Merlina, i tebi hvala na savjetu!
A iz čega to radiš kozmetiku?

Puno pozdrava svima!
Aloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 23:24   #1097
meni nije jasno zašto ova tema stoji
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 11:55   #1098
Thumbs up

tema stoji zato kaj su tu valjda same curice

ja imam 43 godine i nedavno sam otkrila kremu od lavande jedne
privatne firme iz Donje Bistre, ima pčelinjeg voska i bademovog
ulja...više je u stvari mast a ne krema...
uglavnom, bila sam na moru tri tjedna i koža mi se prilično isušila
osim kompletnog lica i dekoltea koje sam trackala s tom kremom..

meni je fantastična, a inače imam mješovitu kožu

eto zaključila bih sa slijedećim: što masnije to bolje...uglavnom je tako
i kod mojih frendica
leda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 00:29   #1099
sve ovisi sta zelis i koliko novaca mozes odvojiti.
suzana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 07:54   #1100
Leda1, možeš kazati kako se krema zove? Dobije se u Hrvatskoj po prodavaonicama?

Suzana76, želim nahranjenu kužu in što svežiji izgled. I što manje bora . Puno više volim odvojiti za to manje novca, ali ako se isplati - platim i nešto skuplje!

Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
meni nije jasno zašto ova tema stoji
Gulp! Imam previše godina za ovaj forum?
Aloa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.