Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2010., 10:18   #1
Put u Livno

Ovako, idem na put u Livno (iz Zagreba) pa me zanima koji je najbolji put do tamo?

Moja ideja je ZG-Bihać-Livno. Cestu do Bihaća poznajem jako dobro.

Viamichelin me navodi preko Banja Luke, što mi je bezveze, a preko Splita je duže za 150km i 40min.

Ako netko zna kakva je cesta od Bihaća prema Livnu?
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:31   #2
Prošle godine sam išao za Livno autocestom do izlaza Bisko (iza Dugopolja), pa na Trilj-Kamensko i onda ravno do Livna ... ne znam kakve su ceste na ovim drugim potezima, ali mislim da je preko AC bezbolnije (osim za novčanik, naravno!)
emulator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:33   #3
Quote:
emulator kaže: Pogledaj post
Prošle godine sam išao za Livno autocestom do izlaza Bisko (iza Dugopolja), pa na Trilj-Kamensko i onda ravno do Livna ... ne znam kakve su ceste na ovim drugim potezima, ali mislim da je preko AC bezbolnije (osim za novčanik, naravno!)
Pa moja pretpostavka je da je OK. Tako mi izgleda na karti.

Što se tiče cijene, svejedno mi je, jer se radi o službenom putu, ali opet je to 40 minuta duže i 150 km više.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:37   #4
slobodno povedi i bandića sa sobom
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:12   #5
OOO prijatelju, najbolji put ti je preko Bihaća, ja idem i po 5 puta godišnje tako da znam.
GTruja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:22   #6
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ovako, idem na put u Livno (iz Zagreba) pa me zanima koji je najbolji put do tamo?

Moja ideja je ZG-Bihać-Livno. Cestu do Bihaća poznajem jako dobro.

Viamichelin me navodi preko Banja Luke, što mi je bezveze, a preko Splita je duže za 150km i 40min.

Ako netko zna kakva je cesta od Bihaća prema Livnu?
Pod "Add stages" i u rubriku "Stopover A" napiši Bihać pa te neće navesti preko Banja Luke ili još bolje pod "Driving directions" odaberi "Shortest" pa će te navesti na put preko Bihaća...
__________________
This time, next year, I'll be millionare !!!
non plus ultra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:33   #7
Quote:
non plus ultra kaže: Pogledaj post
Pod "Add stages" i u rubriku "Stopover A" napiši Bihać pa te neće navesti preko Banja Luke ili još bolje pod "Driving directions" odaberi "Shortest" pa će te navesti na put preko Bihaća...
Znam, znam. Radio sam to.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:35   #8
Quote:
GTruja kaže: Pogledaj post
OOO prijatelju, najbolji put ti je preko Bihaća, ja idem i po 5 puta godišnje tako da znam.
I koliko po prilici vremenski treba?

Znam da mi do Bihaća sa prijelazom granice treba 2 do 2:15h.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:36   #9
otprilike 4:30-5h, zavisi kako kad.
GTruja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:37   #10
Quote:
GTruja kaže: Pogledaj post
otprilike 4:30-5h, zavisi kako kad.
OK, tako mi izbacuje i Viamichelin.

Samo mi reci kakva je cesta od Bihaća do Livna?
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:40   #11
Quote:
get kaže: Pogledaj post
OK, tako mi izbacuje i Viamichelin.

Samo mi reci kakva je cesta od Bihaća do Livna?
Pa cesta je ok, ima nekih "crnih" točaka. malo više opreza kad se popnes na brdo i sve ce biti ok. jer su ima zavoji po brdima prilično sjebani.
GTruja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 15:15   #12
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ovako, idem na put u Livno (iz Zagreba) pa me zanima koji je najbolji put do tamo?

Moja ideja je ZG-Bihać-Livno. Cestu do Bihaća poznajem jako dobro.

Viamichelin me navodi preko Banja Luke, što mi je bezveze, a preko Splita je duže za 150km i 40min.

Ako netko zna kakva je cesta od Bihaća prema Livnu?
natelit ćeš se ko magarac.
kad skreneš za drvar i grahovo, počinju usponi, nizbrdice i zavoji i nikad im kraja. izgubiš jako puno vremena na tome (zajedno sa onim plitvička - bihać pogotovo). poslije toga cesta za livno je skoro potpuno ravna, ali nesmiješ divljat jer policija čeka šušku za gablec.

pogotovo ako firma plaća, brže je autocestom
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 15:52   #13
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
natelit ćeš se ko magarac.
kad skreneš za drvar i grahovo, počinju usponi, nizbrdice i zavoji i nikad im kraja. izgubiš jako puno vremena na tome (zajedno sa onim plitvička - bihać pogotovo). poslije toga cesta za livno je skoro potpuno ravna, ali nesmiješ divljat jer policija čeka šušku za gablec.

pogotovo ako firma plaća, brže je autocestom
ma nema policije od onih srpskih sela pa do početka hrvatskih i skroz do zadnjeg sela prije Livna.

Možeš ga nagaziti 200 po onim ravnicama, ali nedo Bog da ti izleti neka ovca ili krava na cestu.
GTruja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 08:46   #14
Ma ionako ovaj čovjek sa kojim ide ima nekakve fobije tako da ćemo autocestom

A to moalo se nategnuti i nije problem, teško mi je vjerovati da je zavojitije nego preko Male kapele.

Očito ću to morati jednom sam odvaliti.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 09:52   #15
Ne znam... meni je baš cool ta cesta B. Grahovo - Drvar - B.Petrovac. Naravno, ako si mlad, sam i napaljen na reli za početnike.
Vozio sam se tamo para puta prije 10-ak godina.

Za gospodu u godinama, koji voze putnike kojima se ne sviđa "preslagivanje" u svakom zavoju, možda je bolja autocesta.

Ukratko, kako si sam napisao, odvali ti to jednom sam. Naravno, ljeti i po lijepom vremenu.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:12   #16
E da ... kad ja bijah mlađan (i još je bivša država bila) na toj cesti (B.Petrovac-Drvar-Grahovo) sam prvi put vidio ograničenje brzine 5 km/h i šta znači izraz - Turska kasaba (u prevodu - vukojebina). To mi je bio pravi kulturni šok.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:36   #17
Ja da sam na tvome mjestu isao bi na grancini prijelaz Dvor
 
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 16:36   #18
Meni osobno preko Bihaća i Drvara do Livna nije nešto bitno gora varijanta od one koju stalno koristim a to je preko D1 do Sinja a kasnije nastavak do Imotskog. Malo jeste rjeđe naseljeno i malo lošiji asfalt ali mali je intenzitet prometa što mi se više svidjelo. Kroz Livanjsko polje je najbolji dio puta a najgori mi je od Izačića do Bihaća.
__________________
...Mostar Stolac Neum i Čapljina hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...
hercegovac1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 16:42   #19
Quote:
get kaže: Pogledaj post
ali opet je to 40 minuta duže i 150 km više.
fino se voziš... svakako nije za pohvalu !
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 18:00   #20
A opcija B.Gradiška-B.Luka-Jajce-Bugojno i dalje nije u igri?
girling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.