Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 02:23   #1
Kako se nosite sa pritiskom??? ON BI U GUZU..

Na jednoj kavi pricam sa frendicom o sexu..
I tako se ona meni pozali kako je njen decko (sa kojim je dugo skupa) nagovara na analni sex..
Kaze sve do sad su probali, ali joj se to nikako ne sviđa, a on nikako da prestane tražit to od nje..
E sad sto je vama muskima toliko zanimljivo u tome?
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 03:12   #2
ni ja ne znam koji je interes muskaraca al za zene..uff, one koje ne zele probati nemaju pojma sto propustaju
little_devil is offline  
Old 20.12.2009., 03:29   #3
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
ni ja ne znam koji je interes muskaraca al za zene..uff, one koje ne zele probati nemaju pojma sto propustaju
hmmm...
al u cemu je onda poanta??
cemmu silit nesto kad ovaj drugi stalno odbija

a sta je tako dobro u tome? pa druge neznaju sta propustaju??
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 03:32   #4
ja sam to mrvicu probala i uzasan mi osjecaj bio i odustala
ne mogu zamislit da mi skroz tamo to udje buaaaaah

a nis, lijepo kazes da imas problema s hemoroidima i da ne zelis imati jos vece, ides po ispricnicu kod doktora i valjda ce prestat kad vidi crno na bijelo
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 03:35   #5
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
a sta je tako dobro u tome? pa druge neznaju sta propustaju??
nekim zenama je to navodno fenomenalno, ja ne vidim sta je dobro u tome da imas osjecaj da ces se svakog trena raspuknut ko neka bundeva
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 03:36   #6
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
ni ja ne znam koji je interes muskaraca al za zene..uff, one koje ne zele probati nemaju pojma sto propustaju
Michelangelo is offline  
Received Infraction
Old 20.12.2009., 03:41   #7
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ja sam to mrvicu probala i uzasan mi osjecaj bio i odustala
ne mogu zamislit da mi skroz tamo to udje buaaaaah

a nis, lijepo kazes da imas problema s hemoroidima i da ne zelis imati jos vece, ides po ispricnicu kod doktora i valjda ce prestat kad vidi crno na bijelo
hahahahahaha
e pa vidis..
nije to tako losa idejaa..
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 03:54   #8
al evo neka neki muski kaze zasto je to tako zanimljivo ??
.. bas me zanima..
sta neda mu pa zato bas bi?? il?
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 03:56   #9
da, oni bi uvik nesto isprobavali i neke nove vrhove osvajali a tamo je valjda uze i vise djeluje ponizavajuce za zenu, oni su tu definitivno dominantni i tako.....
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 04:11   #10
reci mu da imas gliste....trakavicu.....i jos puno toga..... a da ti tamo ne volis kondome...
...pa neka riskira....
....muski fakat vole biti u govancima...
Maria Callas is offline  
Old 20.12.2009., 04:31   #11
gle ... jako je usko , ergo trenje je vece , i ne vlati se kao picka , tj. osjecaj je prejeben - brzo svrsimo... i to je to. a i postoje određena zivcana vlakna koja mogu dovesti do VASEG orgazma, a o nasem da ne pricamo
Legion90 is offline  
Old 20.12.2009., 04:35   #12
Quote:
Legion90 kaže: Pogledaj post
gle ... jako je usko , ergo trenje je vece , i ne vlati se kao picka , tj. osjecaj je prejeben - brzo svrsimo... i to je to. a i postoje određena zivcana vlakna koja mogu dovesti do VASEG orgazma, a o nasem da ne pricamo
a sto onda ako se neka zenska puno vlazi, to vam onda smeta?
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 04:43   #13
Kad sam procitao naslov prvo sam pomislio da decko zeli da on dobije u guzu Ali svejedno, nije to obuc crvene gacice za njega, pa da na nagovor pristanes, ako ti je to jako tesko podnijet, nemoj, morat ce prihvatiti, reci mu da mozes crvene gacice obuc ako zeli.
Ozz is offline  
Old 20.12.2009., 04:51   #14
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
.... i vise djeluje ponizavajuce za zenu...

http://blurredproductions.files.word...-facepalm2.jpg
Kad god misliš da te ljes ne može iznenaditi, ta dam!
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Old 20.12.2009., 05:03   #15
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Kako se nosite sa pritiskom??? ON BI U GUZU..

Ja sam fakat do kraja poruke se pitao bi li on njoj stavi ou guzu ili bi on htio primiti u guzu

Jer jedini simptom cure koja ne želi primiti u guzu su njene godine tj. nedostatak istih
WishFish is offline  
Old 20.12.2009., 05:38   #16
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
al evo neka neki muski kaze zasto je to tako zanimljivo ??
.. bas me zanima..
sta neda mu pa zato bas bi?? il?
pa iskreno zanimljvo dok neda isti k ko da se nece przit u autu onda bih kvocao i na to ili bilo sto drugo
Joško is offline  
Old 20.12.2009., 07:16   #17
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Na jednoj kavi pricam sa frendicom o sexu..
I tako se ona meni pozali kako je njen decko (sa kojim je dugo skupa) nagovara na analni sex..
Kaze sve do sad su probali, ali joj se to nikako ne sviđa, a on nikako da prestane tražit to od nje..
E sad sto je vama muskima toliko zanimljivo u tome?
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
Nek mu nadje decka, taj ga sigurno nece odbijati
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 20.12.2009., 09:45   #18
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ja sam to mrvicu probala i uzasan mi osjecaj bio i odustala
ne mogu zamislit da mi skroz tamo to udje buaaaaah

a nis, lijepo kazes da imas problema s hemoroidima i da ne zelis imati jos vece, ides po ispricnicu kod doktora i valjda ce prestat kad vidi crno na bijelo
Pa prvo bi te trebao dr detaljno pregledati da provjeri te tvoje hemeroide.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Old 20.12.2009., 09:56   #19
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
.... i vise djeluje ponizavajuce za zenu...
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post

Kad god misliš da te ljes ne može iznenaditi, ta dam!
nije to nista cudno, ima muskaraca koji to zbilja misle, da je jebanje u guzicu samo brutalna manifestacija vlasti i NECE to raditi ni za zivu glavu

a zasto nekima je toliko napaljivo? pa mozda bas zbog te manifestacije nadmoci.
ali vecini normalnih frajera analni sex je napaljiv zbog "nesto novo i kinky" i zbog uskoce i stiskanja.
jebiga zene imaju 3 rupe za penetrirat, pa eto vole i trecu iskoristiti

a zasto je zenama napaljivo?
isto zbog "wow" faktora, ali i zbog nervnih zavrsetaka oko anusa koji su veoma osjetljivi, i ako se pravilno radi moze doci do strasne ugode...
e sad neke zene kojima se to svidja vole samo probati tu i tamo, neke vole cesce/stalno... inidividualno je

a autorici, ako te odbija i ne zelis sama probati, posalji ga u qurac i reci da ces proistati samo kad u njegovo dupe uguras nesto
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 20.12.2009., 10:08   #20
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nije to nista cudno, ima muskaraca koji to zbilja misle, da je jebanje u guzicu samo brutalna manifestacija vlasti i NECE to raditi ni za zivu glavu

a zasto nekima je toliko napaljivo? pa mozda bas zbog te manifestacije nadmoci.
ali vecini normalnih frajera analni sex je napaljiv zbog "nesto novo i kinky" i zbog uskoce i stiskanja.
jebiga zene imaju 3 rupe za penetrirat, pa eto vole i trecu iskoristiti

a zasto je zenama napaljivo?
isto zbog "wow" faktora, ali i zbog nervnih zavrsetaka oko anusa koji su veoma osjetljivi, i ako se pravilno radi moze doci do strasne ugode...
e sad neke zene kojima se to svidja vole samo probati tu i tamo, neke vole cesce/stalno... inidividualno je

a autorici, ako te odbija i ne zelis sama probati, posalji ga u qurac i reci da ces proistati samo kad u njegovo dupe uguras nesto


Tako je.Uguraj mu partviš,pa ga pitaj jel mu super.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger