Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2014., 19:21   #1461
Ona rece kako mrzi Alehandra i zbog toga
sto joj je oduzeo bogatstvo Almontea.
A zena ne kapira da je nema ni u jednom testamentu..
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 19:55   #1462
Pozdrav svima! Već vas dugo pratim i super su mi vaši komentari (čak i bolji od serije), pa sam vam se odlučila priključiti. Uglavnom, kao i svima, grozne su mi zadnje epizode. Apsolutno strašne! I mislim da će Monse spavati s Ljigom Ljigićem kako bi joj kasnije bilo teže ostaviti ga, jer ipak imamo još preko 60 serija do kraja, jel tako? Mora se nešto događati. Već vidim kako će se opet premišljati. Baš je una cualquiera.
Nnn888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 20:22   #1463
Quote:
Nnn888 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Već vas dugo pratim i super su mi vaši komentari (čak i bolji od serije), pa sam vam se odlučila priključiti. Uglavnom, kao i svima, grozne su mi zadnje epizode. Apsolutno strašne! I mislim da će Monse spavati s Ljigom Ljigićem kako bi joj kasnije bilo teže ostaviti ga, jer ipak imamo još preko 60 serija do kraja, jel tako? Mora se nešto događati. Već vidim kako će se opet premišljati. Baš je una cualquiera.
Dobrodošla!

A nije Monse toliko kriva, ona je stalno govorila da je Ale njezina jedina i prava ljubav, prošlo je 7 godina, to je puno, nije ni ona svetica, ipak je čovjek i ima... hm, potrebe.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 20:40   #1464
Hvala ti na dobrodošlici!
Ma šalim se za cualquieru, iako mi smeta što je praktički bilo dovoljno par tjedana koliko je Jose Luis bio na slobodi da se pristane udati za njega. Tko zna što bi bilo da su ga prije pustili.
Nnn888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 21:06   #1465
Moram da podelim ovo sa vama
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...42522495_n.jpg


Nnn888, dobrodosla
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 21:17   #1466
Koje ekspresije, ma kralj
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 21:58   #1467
Rulli je zakon, trenutno samo zbog njega nastavljam da gledam seriju...
jasemine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 00:11   #1468
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ali prava šteta, Islasov lik u AR je bio odličan.
Jee, kad se sjetim kakav je to bio divan lik...

A ovaj ovdje...

Quote:
jasemine kaže: Pogledaj post
Ne bih mogla podneti JL u ljubavnom zanosu sa Monse, odvratno. To ce biti najgora scena ikad snimljena u telenovelama. Bas se pitam kakvi su komentari u Meksiku povodom ovoga......Jos ce mu i reci ja sam tvoja, bljak........


Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Meni nešto kod Graciele nije jasno - htjela je Alejandra zbog novca u početku. onda ga u jednom dijelu odbila jer joj je Fabiola ponudila više, pa je došla na ideju da poništi Alejandra kao nasljednika i uzme si dio, ali zašto ga i dalje predstavlja kao prevarantsko kopile, njezinim riječima, ako ZNA da ga je ONA osobno pokopala i lagala? :mi sli:
Nije mi jasno to njezino naglo opredjeljenje za Ljigeža, je li to zato jer želi polovicu Alejandrovog i Ljigežovo nasljedstvo zajedno? :lo l:
Ona meni nekako postaje čudna...

Pa ona zna istinu, mogla je nekako uzrokovati da se istina sazna,
a Fabiola bi letjela, a Alex opet imao svoj dio... A i Monse uz njega...

Mada bi morala biti spretna da nekako sebe izvuče...

Quote:
Nnn888 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Već vas dugo pratim i super su mi vaši komentari (čak i bolji od serije), pa sam vam se odlučila priključiti. Uglavnom, kao i svima, grozne su mi zadnje epizode. Apsolutno strašne! I mislim da će Monse spavati s Ljigom Ljigićem kako bi joj kasnije bilo teže ostaviti ga, jer ipak imamo još preko 60 serija do kraja, jel tako? Mora se nešto događati. Već vidim kako će se opet premišljati. Baš je una cualquiera.
Pozz dobrodošla... i ako tam negdje ima još netko tko se "skriva" slobodno neka se pokaže što nas je više, to bolje!

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
A nije Monse toliko kriva, ona je stalno govorila da je Ale njezina jedina i prava ljubav, prošlo je 7 godina, to je puno, nije ni ona svetica, ipak je čovjek i ima... hm, potrebe.
Hahaha a jeeeest našla crkvu gdje će se moliti ak kontate

Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Awwwwwww

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Koje ekspresije, ma kralj
Cierto

Quote:
jasemine kaže: Pogledaj post
Rulli je zakon, trenutno samo zbog njega nastavljam da gledam seriju...
Pa ima tu i Boyerka koja je isto i meni osobno vrlo draga, i naravno nije kriva za ovaj scenarij...
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:25   #1469
Ova scena je prikazana samo u USA zbog reklame
ovog automobila..
https://www.youtube.com/watch?v=jct1...ature=youtu.be
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 20:46   #1470
Jos malo komentara pred sutrasnju epizodu..


el reencuentro entre MM y Alex era lo mas esperado, debio ser un reencuentro lleno de romanticismo, cuando ocurra posterior a lo que va a pasar el lunes entrre JL y MM simplemente la magia ya se habra perdido, 2 seres humanos que se aman verdaderamente estan conectados mentalmente, ella sentira pena (pq le fallo a ese sentimiento que supuestamente tiene hacia AA) y el que podra sentir?, luego esto no era la Historia de Amor entre MM y AA? pq esto?... para el amor no hay tiempo y a pesar de los 7 años... no hay justificacion para q a MM (la protagonista) la metieran en la cama del ppial rival del "supuestamente" otro protagonista...no pienso ver esas escenas, tal vez no termine la novela simplemente pq se burlaron de la historia y de la audiencia y por otro lado siento pena "ajena" ... me pregunto: boyer y rulli, sabian desde que empezaron a grabar en el 2013 q harian parte de este show??? tan excelente elento.... para mi un desperdicio....



DECEPCIÓN!!!!! Es lo que sinto ...JAMÁS #Montserrat podria acostarse con#Jose Luis!! Donde queda la magia del AMOR VERDADERO ...Aún mas porque #Ale puede impedir que eso pasara! Seria mejor verlo de nuevo en la prisión con Montserrat apoyandolo que ver #Montserrat ahora casada con el tipejo de #Jose Luis y peor acostarse con el!! No la juzgo pq ella si probo amar #Alejandro y lo que esta haciendo es continuar a vivir...Pero la producción fue muy bajo al ponerla con #Jose Luis...Ahora como creerla cuando decir que ama #Alejandro ! El reencuentro sera lleno de dolor y tristeza!!


en el avance se la ve a ella y todo quitandose la blusa para pasar a la accion con el puto joselo,espero q pase algo para q no suceda,si no ya es infumable q alejandro vuelva con ella,q la mande al carajooo.Tantos capitulos esperando el encuentro la escena mas esperada de alex y ella¿y nos capitulos antes acostandose con jose luis?y asi esperan q nos emocionemos con el encuentro,si esto pasa solo deseo ver q ella sufraaa y se quede sola


La novela debio llamarse: MONSEERRAT Y SUS DOS MARIDOS!!!! LIKE!


deberíamos de dejar de verla por un dia, para que sientan de verdad que no estamos deacuerdo con la regada de novela que están haciendo! y ya veremos si asi, si toman en cuenta nuestra opinión. por que pareciera que a la señora productora mientras tenga raiting no le importa que se hable pestes de su novela. dejando un muy mal sabor de boca a quienes la vemos.

Oni koji ne vole H.Luisa sada su dobili inspiraciju sa ovim epizodama.
https://www.youtube.com/watch?v=61y4...ature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=gGYn...ature=youtu.be
Helenna is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.05.2014., 21:08   #1471
Slazem se sa komentarima, a videi su sjajni. Jose Luis u punom sjaju. Od samog starta se prenemagao i bio kukavica, nije smeo ni da se suoci sa Alejandrom dok je kod njega radio pod laznim imenom, a ovo mu nije prvi put da precutkuje i krije istinu od Monserat, nije joj ni rekao da je znao da Alejandro nije kriv za ono sto mu se desilo nego je to saznala od Esmeralde i onda se pravdao kako je nije lagao. Samo je pustio da vidi njega kao dobrotu, a ne Alejandra. Ali sad je dosegnuo vrhunac ljigavosti. U avance ljubi Monse noge, bas kao i Anheliki, izgleda da mu je to fetis. Ja cu verovatno preskociti sutrasnju epozodu, ne mogu podneti toliko ljigavosti, ali cu se ukljuciti da vidim vase komentare, koji su uvek sjajni.
jasemine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 21:19   #1472
čudno da nemam nikakvog komentara od same Nesme
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 07:48   #1473
I dogodilo se. Dok Alejandro pati, Monse uživa u svojoj noche de bodas
Nemam riječi
Nnn888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 09:23   #1474
O, ne..
Jos nisam gledala, ali ne mogu da verujem.
Nesma
Kao da sve ovo do sad nije bio dovoljan sok,
morala je i ovo da uradi..
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:31   #1475
fuj, samo sam "slušao" tu scenu.

jedini + u epizodi bio mi je, opet, Alejandro. mislim, muško sam, ali i meni ga je toliko žao bilo da mi je došlo da skočim u ekran, zagrlim ga i natočim nam jedne.
kad je rekao da je postao samo višak, da nema prezime, nema sina, nema ženu... sve mu je ukradeno. koje ekspresije
ali mi je drago da se ne da - nije on Jose Luis, borit će se do kraja i pobijediti Jose Luisa u svemu onome što on prije nije uspio.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:44   #1476
Baš sam odgledala epizodu, Rulli je odličan. Odlične scene.

A Montse i JL...bljak. Sve je meni normalno i ok, žena ima pravo na novi život, prošlo je 7 godina, ali baš s njim...odurno je ljigav tip. I to sve čini, a zna da je Alex živ.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 23:32   #1477
i baš vidim avance, Rosario će vidjeti Alejandra. konačno netko

ona sigurno neće šutjeti, sad je pitanje vremena kad će se Monse vratiti.

pošto mobiteli ne postoje, jel.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 23:40   #1478
Da, baš glupost teža. On urliče jer je M s JL, a Josefina umjesto da okrene broj i sve riješi u 5 min. To su baš traljavo izveli.

I još mi ne idu N i V u glavu, kužim da je bilo opasno, ali mogli su barem M javiti da je A živ.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 23:47   #1479
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
kad je rekao da je postao samo višak, da nema prezime, nema sina, nema ženu... sve mu je ukradeno. koje ekspresije
Lo que la vida me robo

Koja glupača Monse, odvratna je Uredu, ne treba cijeli život da pati ali ima još milion momaka u Agua Azulu s kojima je mogla biti, čak joj je i onaj prvi zaručnik Sebastian bolji od ovog ljigeža, kako ste ga nazvali !!

I Nesma me nervira, ako je već htjela da produži seriju ok, meni drago jer ću moju Danny moći gledat duže, ali joj je ovo bezveze način, već daaavno su ljudi rekli da će prestat gledat seriju ako ono dvoje budu zajedno i povrh svega još i noche de bodas, uzas!

Osim toga počinje upropastavati onako dobar Danielin lik, pretvara je u zenu koja vise ni sama ne zna sta hoce, nadam se da ce povratiti smisao jer Daniela ima itekako sta da pokaze sad kad krene otkrivanje ko je Fabiola itd itd.. bit će drame
__________________
"Los que vemos estamos mas ciegos que los mismos ciegos.." lo dijo gran Daniela Castro .
Castroadicta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 23:49   #1480
baš, uvijek sam mislio da je taj naziv previše usmjeren na Jose Luisa, ovim ga je opravdala

ma lik Graciele je totalno uništen, ne znam otkud sad odjednom sva ta mržnja i njezino ponašanje.
Augusta je u AR kraljica bila, novac i ugled jedino što poznaje a ne sad ovo spletkarenje i ne znam što sve ne.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.