Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 15:00   #921
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
o čemu ti pričaš?!
kak možeš željeti bezbrižan život i biti živi mrtvac?

Kada umres prije smrti, za sto se jos trebas brinuti?


Quote:
treba ti netko,shvatit ćeš to kad tad,još si mlad.

nadam se da necu
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 23:23   #922
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Ne mogu prestat slusat ovu pjesmu
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 07:14   #923
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Kada umres prije smrti, za sto se jos trebas brinuti?





nadam se da necu
jutro!
nisi bipolaran,ali definitivno imaš problem!
odi psihijatru!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 11:43   #924
Sorry ljudi, nije mi se dalo baš čitati cijelu temu, ima too much :/ Mene samo zanima, iz vašeg osobnog iskustva, koliko vam traju te epizode manije il depresije? Dan, tjedan, mjesec? Koliko se to često mijenja? Thnx
Leanhaum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 07:56   #925
Quote:
Leanhaum kaže: Pogledaj post
Sorry ljudi, nije mi se dalo baš čitati cijelu temu, ima too much :/ Mene samo zanima, iz vašeg osobnog iskustva, koliko vam traju te epizode manije il depresije? Dan, tjedan, mjesec? Koliko se to često mijenja? Thnx
moje osobno iskustvo- mijenja se više puta dnevno,manija,pa bijes,pa jad.
inače depra mi traje i oko mjesec dana i više,manija,malo krače,ali je intenzivna,pa onda padnem,fizički,iscrpim se ,pa skinem po par kila,jer ludujem,ali najgore su mi ove dnevne varijacije,iscrpe me skroz,to je teško kontrolirati,da ne pukneš nekoga ili nešto
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:32   #926
Osjetim promjene, blage, ali ja se liječim.
Vjerujte mi sasvim sam stabilna.
Što se tiče perioda koliko traju, e to je jako nepredvidivo. Kad imam velike obveze, ubrzana sam i nema depresije ni na vidiku.
Posebno nema jada i agresije. To je kod mene skoro izumrlo.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 07:23   #927
Thumbs up

Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Osjetim promjene, blage, ali ja se liječim.
Vjerujte mi sasvim sam stabilna.
Što se tiče perioda koliko traju, e to je jako nepredvidivo. Kad imam velike obveze, ubrzana sam i nema depresije ni na vidiku.
Posebno nema jada i agresije. To je kod mene skoro izumrlo.
bravo,draga!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 23:40   #928
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
bravo,draga!
Odlično se osjećam. Fino mi je. Uletio mi je i posao.

Nego večeras sam nešto surfala netom i naletim na podatak da je i Marylin Monroe bila bipolarna.

Na ovom topiku sam već nabrojala neke od velikana koji su bili ili jesu bipolarni i nekako sam se prepala, jer se 99% njih ubilo. Možda razlog leži u tome što su neki od njih bili skloni opijatima ili zloupotrebi barbiturata.
Uglavnom, sjećam se da mi je liječnica rekla da sam na vrijeme došla i da ću sad biti liječena i da će mi život biti lakši. A ja sam dotad bila uvijerena, da drugačiji život ne postoji i da je sve to kako treba biti.
Tko zna kako bih završila. Eto tako malo razmišljam u ove kasne sate.

rpxx68, čuvaj se. Vidi što sam gore napisala. Tko zna što te može spopasti, ako se ne liječiš.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 07:27   #929
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Odlično se osjećam. Fino mi je. Uletio mi je i posao.

Nego večeras sam nešto surfala netom i naletim na podatak da je i Marylin Monroe bila bipolarna.

Na ovom topiku sam već nabrojala neke od velikana koji su bili ili jesu bipolarni i nekako sam se prepala, jer se 99% njih ubilo. Možda razlog leži u tome što su neki od njih bili skloni opijatima ili zloupotrebi barbiturata.
Uglavnom, sjećam se da mi je liječnica rekla da sam na vrijeme došla i da ću sad biti liječena i da će mi život biti lakši. A ja sam dotad bila uvijerena, da drugačiji život ne postoji i da je sve to kako treba biti.
Tko zna kako bih završila. Eto tako malo razmišljam u ove kasne sate.

rpxx68, čuvaj se. Vidi što sam gore napisala. Tko zna što te može spopasti, ako se ne liječiš.
jaaaaaaako mi je drago zbog posla!

kaj se tiće poznatih bipolaraca,to znam!

momentalno sam iscrpljena i fizički i psihički,puno radim,ali kad radim lakše mi je(okupiram si mozak sa poslom i onom kaj radim),iako, jedva čekam godišnji,idem od Badnjaka,pa do 9.1.
još uvijek sam na xanaxu,bilo mi je teško u jednom momentu i mislila sam da odem kod psihijatrice,ali sam se predomislila.(jer znam da će me našopati s lijekovima,i reći dođite za 3 tjedna da vas vidim,i to je to!)

ipak,još uvijek se dobro snalazim u svojim oscilacijama,iako sam svjesna da to ostavlja velike tragove i ožiljke na duši i tijelu.

jučer sam "graknula" na jednom kolegu,ali zaslužio je,bahati,balavac!

dobro je i prošao,da ga nisam izudarala!


između ostalog,isto sam na svoju ruku lokala razne tablete,znala sam maznuti i do 30 grama,normabela,ili lexaurina,i malo alkohola,ali samo preko vikenda,jer sam znala da moram u tjednu biti čista na poslu!


sad to više ne radim,a da ne pričam da alkohol uopće ne pijem,jer tek onda doslovno poludim.očito da tak djeluje na mene!

rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 12:48   #930
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
jaaaaaaako mi je drago zbog posla!

kaj se tiće poznatih bipolaraca,to znam!

momentalno sam iscrpljena i fizički i psihički,puno radim,ali kad radim lakše mi je(okupiram si mozak sa poslom i onom kaj radim),iako, jedva čekam godišnji,idem od Badnjaka,pa do 9.1.
još uvijek sam na xanaxu,bilo mi je teško u jednom momentu i mislila sam da odem kod psihijatrice,ali sam se predomislila.(jer znam da će me našopati s lijekovima,i reći dođite za 3 tjedna da vas vidim,i to je to!)

ipak,još uvijek se dobro snalazim u svojim oscilacijama,iako sam svjesna da to ostavlja velike tragove i ožiljke na duši i tijelu.

jučer sam "graknula" na jednom kolegu,ali zaslužio je,bahati,balavac!

dobro je i prošao,da ga nisam izudarala!


između ostalog,isto sam na svoju ruku lokala razne tablete,znala sam maznuti i do 30 grama,normabela,ili lexaurina,i malo alkohola,ali samo preko vikenda,jer sam znala da moram u tjednu biti čista na poslu!


sad to više ne radim,a da ne pričam da alkohol uopće ne pijem,jer tek onda doslovno poludim.očito da tak djeluje na mene!

Alkohol. Dobro ga podnosim kad nema antipsihotika u điru. Par puta sam iznenadila muža koliko mogu popiti i ostati baš onako kako treba. Stabilna.
Najdraža mi je dogodovština, kad smo ja i on pili ličku rakiju. To je toliko dobra rakija da ima okus ko kvalitetan viski. Bilo nam je lijepo tu večer, plesali smo i pjevali. Kako taj čovjek zna pjevati, milina. On je bljuvao, ja bome nisam.

Ovo s 30g normabela i alkohol, nisam probala. Kako si se iz toga uspjela izvuči?
Jel' bilo koga oko tebe; muž, djeca?

Inače sam voljela piti votku. Brzo udara, a ne treba je puno. Moja mjera odvajkada za izlaske u mladosti je bila dva deca, što je puno, a mene baš lijepo raspoloži.

Ovih par zadnjih godina uopće ne pijem alkohol, ali prije nekih mislim dva mjeseca, nije bilo nikog doma, ni male ni muža, a imala sam bocu vina.
Milog ti Boga i Isusa, naravno da sam pila Seroquel.
Nit mi je bilo lijepo, nit se ičega sjećam, da ne govorim o povračanju. Probudila sam se u wcu. Skoro nisam odapela, pa bi rekli da sam se ubila. Bezveze.
Baš me to uznemirilo dovoljno da više NIKAD to ne izvodim.

Eto tako da više ne pijem, ama baš ništa ni nikad.
Inače, nisam nikad pila alkohol i vozila. Jako sam protiv toga, jako.

Ovo će ti se učiniti poznatim što ću sad napisati.

Najveće ludorije u životu napravila sam potpuno trijezna.
Ne treba bipolarcima droga; oni su rođeni s njom.
Nisam probala kokain, ali ubrzanje koje mi dobijemo, jako mi sliči na osobu koja koristi tu drogu.
Može biti da griješim.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 13:24   #931
Ima još nešto nenormalno kod mene, a nisam rekla to ni doktorici, jer nisam mislila da to narušava kvalitetu življenja. To ionako nitko ne vidi i nalazi se u meni. Ja naime sve zbrajam, brojim i praznovjerna sam do bola. I to je sve nestalo s terapijom. Nemam pojma, jel' to ima veze s bipolarnošću.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 17:31   #932
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Ima još nešto nenormalno kod mene, a nisam rekla to ni doktorici, jer nisam mislila da to narušava kvalitetu življenja. To ionako nitko ne vidi i nalazi se u meni. Ja naime sve zbrajam, brojim i praznovjerna sam do bola. I to je sve nestalo s terapijom. Nemam pojma, jel' to ima veze s bipolarnošću.
Isuse dragi! i ja isto,non-stop nešto brojim,stupove na cesti,prozore,drveće,ljude. ajmeeeee,!!!!!!!slova,brojim dok čitam!
o,praznovjerju da ne pričam,horoskop,tarot,crna mačka,snovi,itd!!!!!!!!!!!!!!!
ali i velika vjera da sam s razlogom na zemlji,ali ne volim crkvu ,kao instituciju,ni popove!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 17:40   #933
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Alkohol. Dobro ga podnosim kad nema antipsihotika u điru. Par puta sam iznenadila muža koliko mogu popiti i ostati baš onako kako treba. Stabilna.
Najdraža mi je dogodovština, kad smo ja i on pili ličku rakiju. To je toliko dobra rakija da ima okus ko kvalitetan viski. Bilo nam je lijepo tu večer, plesali smo i pjevali. Kako taj čovjek zna pjevati, milina. On je bljuvao, ja bome nisam.

Ovo s 30g normabela i alkohol, nisam probala. Kako si se iz toga uspjela izvuči?
Jel' bilo koga oko tebe; muž, djeca?

Inače sam voljela piti votku. Brzo udara, a ne treba je puno. Moja mjera odvajkada za izlaske u mladosti je bila dva deca, što je puno, a mene baš lijepo raspoloži.

Ovih par zadnjih godina uopće ne pijem alkohol, ali prije nekih mislim dva mjeseca, nije bilo nikog doma, ni male ni muža, a imala sam bocu vina.
Milog ti Boga i Isusa, naravno da sam pila Seroquel.
Nit mi je bilo lijepo, nit se ičega sjećam, da ne govorim o povračanju. Probudila sam se u wcu. Skoro nisam odapela, pa bi rekli da sam se ubila. Bezveze.
Baš me to uznemirilo dovoljno da više NIKAD to ne izvodim.

Eto tako da više ne pijem, ama baš ništa ni nikad.
Inače, nisam nikad pila alkohol i vozila. Jako sam protiv toga, jako.

Ovo će ti se učiniti poznatim što ću sad napisati.

Najveće ludorije u životu napravila sam potpuno trijezna.
Ne treba bipolarcima droga; oni su rođeni s njom.
Nisam probala kokain, ali ubrzanje koje mi dobijemo, jako mi sliči na osobu koja koristi tu drogu.
Može biti da griješim.

alkohol i tablete-isto nemam pojma di sam ni ko sam!

više to ne radim,niti pijem,jer znam kak djeluje,pa se ne želim dovesti u tu situaciju!

a,onih 30mg,ne znam ni sama,kak sam to uspjela.

ustvari,nakon dugomjesečnog i skoro godišnjeg korištenja sam pukla ko kokica,i onda završila na psihijatriji,i ostalim"propisanim" lijekovima!

također,ne treba mi alkohol za ludarije i pizdarije!

aha,da, bili su klinci mali kad sam počela na svoju ruku lokati lexaurine i normabele. da nije bilo najmlađeg sina,vjerojatno bi otišla u vječna lovišta. naime,počela sam piti,jednu večer,prije više godina,tablete,i tak sam bila van sebe,da se i ne sjećam koliko sam ih progutala. samo imam film u glavi kak pucketam tablete iz njihove omotnice,i u tom trenutku dođe sin,i veli; mamica,kaj te boli glava?

e, u tom trenu ko da me netko ošamario,trgnem se i skužim da uopće neznam kaj radim!!!!!!!!!!!!!!!

nakon toga sam čekala reakciju,jer nisam znala koliko toga sam progutala. sva sreća,ne previše,samo sam spavala,ko top!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 18:22   #934
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
Isuse dragi! i ja isto,non-stop nešto brojim,stupove na cesti,prozore,drveće,ljude. ajmeeeee,!!!!!!!slova,brojim dok čitam!
o,praznovjerju da ne pričam,horoskop,tarot,crna mačka,snovi,itd!!!!!!!!!!!!!!!
ali i velika vjera da sam s razlogom na zemlji,ali ne volim crkvu ,kao instituciju,ni popove!
Isuse i ja tako. Imala sam i dnevne srećonoše. Maher sam u tarotu. Maher. Vole me drugi slušati. I bila sam vična tome, a jedno 15godina. Proricala sam i drugima se sviđalo, rekli mi da sam sve pogađala, a ja sam zbog toga bila sva važna. Što se tiče brojanja, brojim i postove na forumu, jer volim numerologiju. Ludilo.
Ali to jako opterećuje, jako.
E sad kako sam na praznovjernost dobila odobravanje od okoline, mislila sam da je to normalno. I radila sam to sebi za zabavu i ponekad kad bi me netko zamolio. Pa ja sam svom djetetu dala numerološki odgovarajuće ime. Skrivala sam od okoline koliko me to ustvari zanima. Znam numerologiju svih ljudi koje poznajem i svih važnih osoba u povijesti.


Međutim kad sam prije par godina počela piti lijekove, praznovjernost koja je godinama bila pored mene ISPARILA!
Koje olakšanje! Koja divota!
Znači ako je isparila, da je bila vrsta bolesti?? ?
A crkvu kao instituciju ne šljivim više. Molim se Bogu, u situacijama, ekstremnim.
Imam vjeru u svoju vjeru.
Sve knjige o duhovnosti, magiji, mistici i ostalim pizdarijama, bacila sam u smeće.
Ostale su mi još skupe tarot karte, koje su toliko skupe da mi ih je bilo žao baciti.

Ne kažem da ne postoji nešto veće od nas, ali to nas ne smije ograničavati.


Infišavanje, zaluđenost s nečim je bolest. Na Religiji i Duhovnosti, ovog foruma, ima dosta bolesnih ljudi.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 18:52   #935
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
alkohol i tablete-isto nemam pojma di sam ni ko sam!

više to ne radim,niti pijem,jer znam kak djeluje,pa se ne želim dovesti u tu situaciju!

a,onih 30mg,ne znam ni sama,kak sam to uspjela.

ustvari,nakon dugomjesečnog i skoro godišnjeg korištenja sam pukla ko kokica,i onda završila na psihijatriji,i ostalim"propisanim" lijekovima!

također,ne treba mi alkohol za ludarije i pizdarije!

aha,da, bili su klinci mali kad sam počela na svoju ruku lokati lexaurine i normabele. da nije bilo najmlađeg sina,vjerojatno bi otišla u vječna lovišta. naime,počela sam piti,jednu večer,prije više godina,tablete,i tak sam bila van sebe,da se i ne sjećam koliko sam ih progutala. samo imam film u glavi kak pucketam tablete iz njihove omotnice,i u tom trenutku dođe sin,i veli; mamica,kaj te boli glava?

e, u tom trenu ko da me netko ošamario,trgnem se i skužim da uopće neznam kaj radim!!!!!!!!!!!!!!!

nakon toga sam čekala reakciju,jer nisam znala koliko toga sam progutala. sva sreća,ne previše,samo sam spavala,ko top!
Nisam nikad imala pristup normabelima i leksaurinima, onda kada nisam išla liječnici.. Možda bih popila normabel, ponekad, ako bi mi mama dala, a njoj daje liječnik jer joj srce ne šljaka.

E sad kako sam ovih par godina mijenjala terapiju, ostalo mi je u ladici hrpa lijekova, tipa Xanax SR i slični. Mogla bih dilati. Bacit ću to sve u smeće; zauzima prostor.
Helekse sam dala starom kad je mama bila u bolnici, pa mi se urokao, jer je umro od straha zbog stare i jedva sam ga probudila. Muko moja. Ja ih ni ne pijem. Pijem Portal, Arvind i Seroquel.
Dakle ništa što se može zloupotrijebiti.

Ono što ja znam je da kad ti se potrefi terapija, nema potrebe za drugim dodacima. Neću ići u dubozu; to je moje iskustvo.
Strogo se držim propisanog, jer kao što sam ovdje često pisala prije par godina potpuno izgubila kontrolu nad sobom i to je za mene bilo jedno užasno iskustvo. Ja da ne upravljam svojim mozgom?? Ma faking horor.

A taj moj izlet prije par mjeseci s alkoholom je bio jer me nešto mučilo.
Pa sam dva dana bila luda i izbezumljena, jer nisam znala što učiniti i budala se opila. Bravo!

A nema veze ako se čovjek napije kad mu je svega dosta ili se želi oraspoložiti, ali sa antipsihotikom se ne dobije željeni rezultat. Nema haj osjećaja i potpuno si lud. Sva sreća da me nitko nije našao.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 19:12   #936
Evo sad ću napisati nešto isključivo za moj gušt. Obično ljudi kad dođu na forum, brbljaju o svojoj intimi i poslije požale, pa u nekim situacijama kad im loše krene u životu otvore klona i izjadaju se na forumu.

Ja ne bih bila ja a da nisam drugačija.
Upravo sam učinila točno suprotno od svih ljudi ovdje. Najprije sam šutila, a sad se nakon par godina bivstvovanja ovdje na forumu razbrbljala, nezaštićeno.

Kod mene sve naopako.
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 07:06   #937
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Isuse i ja tako. Imala sam i dnevne srećonoše. Maher sam u tarotu. Maher. Vole me drugi slušati. I bila sam vična tome, a jedno 15godina. Proricala sam i drugima se sviđalo, rekli mi da sam sve pogađala, a ja sam zbog toga bila sva važna. Što se tiče brojanja, brojim i postove na forumu, jer volim numerologiju. Ludilo.
Ali to jako opterećuje, jako.
E sad kako sam na praznovjernost dobila odobravanje od okoline, mislila sam da je to normalno. I radila sam to sebi za zabavu i ponekad kad bi me netko zamolio. Pa ja sam svom djetetu dala numerološki odgovarajuće ime. Skrivala sam od okoline koliko me to ustvari zanima. Znam numerologiju svih ljudi koje poznajem i svih važnih osoba u povijesti.


Međutim kad sam prije par godina počela piti lijekove, praznovjernost koja je godinama bila pored mene ISPARILA!
Koje olakšanje! Koja divota!
Znači ako je isparila, da je bila vrsta bolesti?? ?
A crkvu kao instituciju ne šljivim više. Molim se Bogu, u situacijama, ekstremnim.
Imam vjeru u svoju vjeru.
Sve knjige o duhovnosti, magiji, mistici i ostalim pizdarijama, bacila sam u smeće.
Ostale su mi još skupe tarot karte, koje su toliko skupe da mi ih je bilo žao baciti.

Ne kažem da ne postoji nešto veće od nas, ali to nas ne smije ograničavati.


Infišavanje, zaluđenost s nečim je bolest. Na Religiji i Duhovnosti, ovog foruma, ima dosta bolesnih ljudi.
neznam,jer to moguće,jer to bolest,ili kaj drugo,simptom,ali kod mene je doslovno sve identično,ovome kaj si napisala!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 07:06   #938
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Isuse i ja tako. Imala sam i dnevne srećonoše. Maher sam u tarotu. Maher. Vole me drugi slušati. I bila sam vična tome, a jedno 15godina. Proricala sam i drugima se sviđalo, rekli mi da sam sve pogađala, a ja sam zbog toga bila sva važna. Što se tiče brojanja, brojim i postove na forumu, jer volim numerologiju. Ludilo.
Ali to jako opterećuje, jako.
E sad kako sam na praznovjernost dobila odobravanje od okoline, mislila sam da je to normalno. I radila sam to sebi za zabavu i ponekad kad bi me netko zamolio. Pa ja sam svom djetetu dala numerološki odgovarajuće ime. Skrivala sam od okoline koliko me to ustvari zanima. Znam numerologiju svih ljudi koje poznajem i svih važnih osoba u povijesti.


Međutim kad sam prije par godina počela piti lijekove, praznovjernost koja je godinama bila pored mene ISPARILA!
Koje olakšanje! Koja divota!
Znači ako je isparila, da je bila vrsta bolesti?? ?
A crkvu kao instituciju ne šljivim više. Molim se Bogu, u situacijama, ekstremnim.
Imam vjeru u svoju vjeru.
Sve knjige o duhovnosti, magiji, mistici i ostalim pizdarijama, bacila sam u smeće.
Ostale su mi još skupe tarot karte, koje su toliko skupe da mi ih je bilo žao baciti.

Ne kažem da ne postoji nešto veće od nas, ali to nas ne smije ograničavati.


Infišavanje, zaluđenost s nečim je bolest. Na Religiji i Duhovnosti, ovog foruma, ima dosta bolesnih ljudi.
neznam,jer to moguće,jer to bolest,ili kaj drugo,simptom,ali kod mene je doslovno sve identično,ovome kaj si napisala!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 07:09   #939
sve kaj si napisala je identično i kod mene! jel to slučajnost,ili ipak simptomi vezani uz bolest?!
rpxx68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 11:52   #940
Quote:
rpxx68 kaže: Pogledaj post
sve kaj si napisala je identično i kod mene! jel to slučajnost,ili ipak simptomi vezani uz bolest?!
Možda je to prisilno ponašanje; posebno brojanje?
Sad sam pročitala na netu, da se i to rješava antidepresivima.
Pa mene je to opterećivalo i ograničavalo. Sad sam slobodna od svega, a smiješni su mi ljudi koji se klanjaju nečemu k'o onda u pustinji zlatnom teletu.
A tek oni šrotovi na televiziji tipa Astro show. Isuse koji lopovi. Pa ja bih mogla 10puta bolje složiti nekome priču. Gade mi se kako kradu očajne ljude kojima fali samo malo serotonina.

Ja mislim da bi ti trebala promijeniti liječnicu. Ovdje želim reći da ima pomoći i da mi je život kvalitetniji za 100%. To se toliko ne vidi na vani, ali unutar mene se tako lijepo sve slaže, da sam jako zadovoljna. Shvatila sam da ono sa emocijama nikad neću u potpunosti riješiti, ali bolje je nego je bilo, puno bolje.
Jedini problem je što sam kao dijete kad su emocije u pitanju, pa će mi to uvijek smetati, ali ću zato zauvijek ostati mlada.

Ma ja sam uvijek znala kad mi se mozak spržio. Uvijek, bez greške. I tražila sam pomoć ili iz literature ili priče s nekim, ma bilo što da si pomognem. I sad zadnjih mjeseci čitam Psihologiju i ne znam zašto si ljudi ne žele pomoći i misle da su carevi, a lagano uništavaju sve oko sebe. Možda ja spadam u neki lakši oblik munjare; tako mi stara kaže.

Ali ovo me ponekad muči. Tko sam ja, ona prije terapije ili ona poslije terapije.
Moram to izbiti sebi iz glave.
Čista glupost?
Mješavina?
Žena koja se krije?
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.