Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2003., 14:49   #1
Question Nitsch i akcionisti

115. perfomance

nish za slabe zifce.
ovdi je i opis, na njemackom, though

kad se Nitsch igra Boga

ko kaj misli,ko se boji, ko to voli...i zakaj.

Zadnje uređivanje kisha : 16.11.2003. at 18:23.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 19:10   #2
kaj ja znam, meni to nije nesto.. nije za moj zeludac, izvedeno na taj nacin. a i ne znam njemacki pa ne kuzim koji im je manifesto..

recimo, on the other hand, mene je jako fascinirala i zanimala ona bodyworlds izlozba (plastinated bodies of prof von hagens) koja je bila prosle godine u londonu.. iako su neki ljudi govorili da je i ta izlozba degutantna, ali meni nije bila.. nekako mislim da ih je von hagens ipak tretirao (mrtva tijela) sa jednom vrstom respekta (a i imao je njihovu dozvolu: dobrovoljno su donirali svoja tijela prije nego sto su umrli)..


bodyworlds
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 20:30   #3
Oke, prihvaćam da se umjetnost ne bi smjela ograničavati općeprihvaćenim vrijednostima modernog društva, ali granica dobrog ukusa mora postojati...

Negiranje moralnih vrijednosti i rušenje nekakvih normi ponašanja samo i isključivo iz razloga da bi se šokiralo NIJE umjetnost!
To je čista pizdarija...
Nexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 22:07   #4
Exclamation

je, a tek ova cenzura na umjetnosti...gdje je tu umjetnicka sloboda? link na one slike mozhe biti, a neutralna rijec "jebeni" ne??
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:27   #5
a? Sta nije u redu?

Nego, da kazem koju rijec na temu...citala sam, pokusala citati, one textove na sajtu, i, razumijem...razumijem rijeci, recenice, ali ne mogu dokuciti smisao toga cime se On bavi. Ajde, ako ti nije problem, da nam pojasnis njegov 'manifest', barem podtekst tog sto radi, jer ovako kada sve to gledam...nista nema smisla.
+pa nisu ono valjda prave svinje? Grozno.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 15:16   #6
ono su prave svinje koje se tamo na licu mjesta u galeriji komadaju i rascerece i prava svinjska krv koja tece po covjeku i prave iznutrice na golom covjekovom tjelu.

pa....on slavi Dioniza i prirodu u ljudskom tjelu..

meni to ima samo smisla u koletktivnom Jungovom terapijskom kontextu, a s umjetnoscu bash nish. no ukoliko svi oni performance-i idu pod umjetnost onda i ovo mora uci. ili ne?

p.s. ma bunio sam se jer mi je kisha po direktivi editirala naslov posta :beat:
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.