Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 17:30   #41
vuhu, imat ćemo još jednu pjevačku zvijezdu poput antonije šole.

mi smo mala država ali bogata pjevačkim "talentima".
Ianus is offline  
Old 08.01.2009., 14:12   #42
Quote:
ydna kaže: Pogledaj post
mislim da će show propast.
zahvaljujem na tvome misljenju!
Halloween is offline  
Old 08.01.2009., 14:48   #43
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
zahvaljujem na tvome misljenju!
nema na čemu
ydna is offline  
Old 08.01.2009., 15:42   #44
Ja sam tribala ići danas na audiciju u Lisinskog ali sam se razbolila. Umirem od tuge.
Ono što mi je zaista sramotno to je što RTL koja pliva u lovi nema za platit putne troškove za nekih 70 ljudi koji žive daleko od Zg. Prestrašno. Želim puno sreće onim koji imaju talenta i smisla za to. Daj Bože da uspije konačno netko tko to zaslužuje....mada ima tu pristranosti na hrpe kao i svugdje, pa hard-core marketing....i na kraju te ocjenjuju većinom oni koji misle da su kompetentni.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 08.01.2009., 17:59   #45
pa ako je tebi stalo do audicije i ako zelis postat zvijezda, barem prvo plati za put...ccc
Halloween is offline  
Old 08.01.2009., 20:26   #46
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
pa ako je tebi stalo do audicije i ako zelis postat zvijezda, barem prvo plati za put...ccc
Ako je njima stalo do suradnika, neka im plati bar taj j***** put, e.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 11.01.2009., 17:39   #47
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
dal ce se prikazivati na televiziji audicije?
I vidim sad da je ziri bio ovom sastavu: Tony Cetinski, Jelena Radan te vlasnik izdavačke kuće Dallas Recordsa Goran Lisica Fox; a clanak ispod govori da ce ziri subotom biti u ovom sastavu: Višnja Pevec, Josip Katalenić i Zlatko Pejaković. Zasto je na audicijama žiri u drugom sastavu?
audicije će se vjerojatno prikazivati,bilo bi glupo da ih izostave. Još ako sve to na tv-u počinje krajem 2.mjeseca,treba popuniti program do live emisija koje kreću u travnju

za ovaj drugi žiri ne želim ni komentirati,Katalenić? Pevecka?
Prestrašno
rockyblack is offline  
Old 12.01.2009., 22:18   #48
Ali si bila na audicijama?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 13.01.2009., 02:23   #49
andy prije će farma propast nego li ovo
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 13.01.2009., 19:34   #50
.....audicije ce se prikazivat tokom showa isli su po principu 4 kastinga .....1 kasting 100 ljudi....2 otpada 50(ostaje 50) 3(otpada 20) ostaje 30....4(ostaje 12) ....tih 12 se u 2 emisija bori za titulu htz...tako sto 1 tj-no...izlazi po 1 .....dok u finalu ne ostane 2 i oni pjevaju pjesmu koju je spremila produkcija....
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Old 14.01.2009., 22:23   #51
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
nemoguce je da ovaj show bude dobar kao OT. Nema RTL dovoljno para za to. Emotion koji radi OT ima puno novaca zahvaljujuci tome sto mu 5 TV kuca placa za prijenos, tako da su sposobni napraviti veliki show i pobrinuti se za studente Akademije i nakon sto OT završi.
Al vidjet cemo, mozda HTZ uspije nesto napraviti, premda sumnjam
Hmm..morate biti svjesni jedne bitne stvari.. Iako oba showa, OT i HTZ imaju isti cilj - nac pjevacku zvijezdu, oni su totalno razliciti. Uostalom OT je show koji obuhvacapuno vece podrucje od jedne male Hrvatske, a u HTZ se primaju iskljucivo gradani Rep. Hrvatske. Tako da naravno da je budget veci. Ali mi smo Hrvati i zato cemo uvijek pljuvat po svom i cijenit tude..al to nam je u krvi. Hrpa ljudi iz inata nece slusat pobjednike, zasto? Zato sto nam je to u naravi, jer su nasi!
 
Old 14.01.2009., 22:26   #52
Quote:
Baya_Rober kaže: Pogledaj post
do sad su ako se ne varam u srbiji bile 2 sezone HTZ (u ovoj verziji Pop Idol)
prva pobjednica Cveta Majtanovic 1986 god.Snimila je album tek 2007 jedva jer je u medjuvremenu BK TV i BK sound izdavacka kuca propala.....Cvetu je ocekivao put na izbor svjetskog idola(nesto tipa eurosong) samo sto se tu nalaze 24 pobjednika svih idola za tu godinu na svijetu....nikad se to nije odrzalo
http://www.youtube.com/watch?v=MHfAvDlbLag Link promotivnog singla pobjednice prvog idola 2004
Druga pobjednica Mina Lalicic 1987 god.Nikad nista nije izdala niti se ikad pojavila u javnosti posle proglasenja pobjednika
http://www.youtube.com/watch?v=MOq3gSO5UpE ovo je sve sto je ostalo od pobjednice Idola 2(tu su se takmicili i makedonci)
A vidim spominjete i ljude od prije 20 godina..mislim da su se televizija ali i producentske kuce uvelike razlikovale..tesko da ce dallas propast.. A ni taj format od prije 20 godina..
 
Old 14.01.2009., 22:27   #53
Quote:
Baya_Rober kaže: Pogledaj post
prognoziram max 2 sezone jednu da vide kako ide i ako zeznu jos jednu da se probaju vadit....a sto se operacije trijumf tice do sada su u 80% svih stranih verzija....ucesnici napravili dobre karijere neki cvrste u domovinama a neki u inostranstvu....cak se desavalo da odredjeni likovi budu u svojim domovinama poznati koliko i patrick(idol hr2) a u susjednim velike zvijezde.Do sad je david bisbal najbolje prosao posle ot
slazem se sa prognoom..max 2 sezone..rijetko koji potraje dulje..
 
Old 14.01.2009., 22:28   #54
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ja sam tribala ići danas na audiciju u Lisinskog ali sam se razbolila. Umirem od tuge.
Ono što mi je zaista sramotno to je što RTL koja pliva u lovi nema za platit putne troškove za nekih 70 ljudi koji žive daleko od Zg. Prestrašno. Želim puno sreće onim koji imaju talenta i smisla za to. Daj Bože da uspije konačno netko tko to zaslužuje....mada ima tu pristranosti na hrpe kao i svugdje, pa hard-core marketing....i na kraju te ocjenjuju većinom oni koji misle da su kompetentni.
zakaj bi tebi netko napravio karijeru, a ti si skrta platit si kartu do ZG..
Pa ne ovise oni o tebi, nego ti o njima! Al dobra fora!!!
 
Old 14.01.2009., 22:31   #55
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
dal ce se prikazivati na televiziji audicije?
I vidim sad da je ziri bio ovom sastavu: Tony Cetinski, Jelena Radan te vlasnik izdavačke kuće Dallas Recordsa Goran Lisica Fox; a clanak ispod govori da ce ziri subotom biti u ovom sastavu: Višnja Pevec, Josip Katalenić i Zlatko Pejaković. Zasto je na audicijama žiri u drugom sastavu?
svaka ti cast na zezanciji!!! Pola ljudi je popusilo da ce ziriju biti u sastavu Pevec/Katalenic/Pejakovic!!!
 
Old 15.01.2009., 02:05   #56
jel ti moraš 7 postova zaredon napisat

btw kad ovo počinje
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 15.01.2009., 13:55   #57
trebalo bi počet krajem veljače,tak su još davno rekli,no budući da se radi o RTL-u ,sigurna sam da će bar nekoliko puta promijeniti termine
rockyblack is offline  
Old 15.01.2009., 14:48   #58
Quote:
HTZ kaže: Pogledaj post
zakaj bi tebi netko napravio karijeru, a ti si skrta platit si kartu do ZG..
Pa ne ovise oni o tebi, nego ti o njima! Al dobra fora!!!
Čuj, ne ovisim ja o njma.

Pjevam ja i bez njih

Ali tužno je što nisu kadri platiti prijevoz i smještaj, zaista. To nisam nikada doživjela.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 16.01.2009., 15:30   #59
Kada će se Hr traži zvijezdu , pojaviti na RTL-u ?
leich <3 is offline  
Old 16.01.2009., 19:57   #60
Trebalo bi 20.2.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.