Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2013., 16:56   #1
Thumbs up Referendum za brak

Oni tamo na politiki brane lezbama i pederoseksualcima da se uzimaju - kažu to nemore bit brak.Đavo će ga znat more li il nemore bit,ja znam šta nemore bit brak,bar ne zdrav i normalan brak.Kad oženiš latentnu rospiju (bez znanja da u njoj ćući rospija) i poslje vjenčanja,naravno,nikad prije,izađe iz ormara a ti se jadan obvezo pred popom daš je trpit dok te u grob ne oćera

Jeste li da raspišemo referendum da se metne u usta...v da se rospije nemogu vjenčavat sa muškom čeljadi,ako žele nek se uzimaju izmeđusebe? Ako sad nisam zaslužio nobelu nagradu za mir u svijetu onda ja stvarno ne znam
Samo jako! 1994 is offline  
Old 08.11.2013., 17:39   #2
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Oni tamo na politiki brane lezbama i pederoseksualcima da se uzimaju - kažu to nemore bit brak.Đavo će ga znat more li il nemore bit,ja znam šta nemore bit brak,bar ne zdrav i normalan brak.Kad oženiš latentnu rospiju (bez znanja da u njoj ćući rospija) i poslje vjenčanja,naravno,nikad prije,izađe iz ormara a ti se jadan obvezo pred popom daš je trpit dok te u grob ne oćera

Jeste li da raspišemo referendum da se metne u usta...v da se rospije nemogu vjenčavat sa muškom čeljadi,ako žele nek se uzimaju izmeđusebe? Ako sad nisam zaslužio nobelu nagradu za mir u svijetu onda ja stvarno ne znam
samo,kak pučanstvu dokazat da je rospija,kad je rospija samo po doma,u javnosti je neshvaćena žena koju treba žaliti
 
Old 08.11.2013., 17:42   #3
rifer, snimiš je dok je rospija i staviš na jubito, onda ljudima daš link, ako imaš link onda se važi...
HoD is offline  
Old 08.11.2013., 17:54   #4
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
rifer, snimiš je dok je rospija i staviš na jubito, onda ljudima daš link, ako imaš link onda se važi...
svrdlaju mozak perfidno,bez vidljivih dokaza
 
Old 08.11.2013., 18:17   #5
Viš' nisu gejpederi tak ni bedasti, ovak se oženiš za muškarca i nema svađe kad utorkom ima liga prvaka tko će gledat nogomet a tko turske sapunice...
Isto tako nema ženskog kvocanja, peemesa i ostalih čudesa
JKD01 is offline  
Old 08.11.2013., 18:44   #6
meni nije jasan taj referendum za brak sto ce se odrzati
jel to znaci da parovi koji zive zajedno a suprotnog spola ce morati se vjencati da im djeca ne budu copiladi
teska je ta politika
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 08.11.2013., 18:52   #7
ja ću glasati za, samo zbog tradicije tog naziva.

Ionako je u priremi zakon koji će regulirati istospolne zajednice i dati široku paletu prava takvoj životnoj zajednici.

samo eto, to nije brak.

Brak = žensko + muško

i ne vidim na koji način bi gayevi s tim bili diskriminirani, pogotovo ako se te dvije životne zajednice tretiraju ravnopravno.

kao i muško i žensko, nisamo jednaki, različiti smo, ali smo ravnopravni
Creeping Death is offline  
Old 08.11.2013., 19:09   #8
Sve ubračit!!!!111

tko nije u braku, a prevalio je 26 godina, odmah porez opalit
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 08.11.2013., 19:22   #9
Nemoj da te Linić čuje!!1!1
JKD01 is offline  
Old 08.11.2013., 19:30   #10
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
...tko nije u braku, a prevalio je 26 godina, odmah opalit
potpis k'o kuća

putujuća
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 08.11.2013., 19:36   #11
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Oni tamo na politiki brane lezbama i pederoseksualcima da se uzimaju - kažu to nemore bit brak.Đavo će ga znat more li il nemore bit,ja znam šta nemore bit brak,bar ne zdrav i normalan brak.Kad oženiš latentnu rospiju (bez znanja da u njoj ćući rospija) i poslje vjenčanja,naravno,nikad prije,izađe iz ormara a ti se jadan obvezo pred popom daš je trpit dok te u grob ne oćera

Jeste li da raspišemo referendum da se metne u usta...v da se rospije nemogu vjenčavat sa muškom čeljadi,ako žele nek se uzimaju izmeđusebe? Ako sad nisam zaslužio nobelu nagradu za mir u svijetu onda ja stvarno ne znam
Ko te ljutio ?
kukuruza zlatko is offline  
Old 08.11.2013., 19:44   #12
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Sve ubračit!!!!111

tko nije u braku, a prevalio je 26 godina, odmah porez opalit
tak je,a babama kaj nedaju mužima zatvor odrapit
 
Old 08.11.2013., 19:48   #13
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Sve ubračit!!!!111

tko nije u braku, a prevalio je 26 godina, odmah porez opalit
mrš!
ćumez is offline  
Old 08.11.2013., 19:54   #14
Quote:
rifer kaže: Pogledaj post
tak je,a babama kaj nedaju mužima zatvor odrapit
taj inspektorat bi bio zajeban
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 08.11.2013., 20:32   #15
Ja sam da se homoseksuvalni ljudi mogu vjenčati. Neka se vesele.

Nekada davno neki psihijatar je rekao da homoseksualci nisu psihički bolesni.
Svi su to usvojili kao činjenicu.
Stoga logično je da se takvim ljudima dopusti da rade sve što rade i svi normalni ljudi.
Da li su se tih davnih dana kada je odlučeno da su zdravi, ti liječnici urnebesno zeznuli, boli me briga.
Pikova dama is offline  
Old 08.11.2013., 20:34   #16
Falila sam temu topika, skužajte, tek sad vidjela.
Pikova dama is offline  
Old 08.11.2013., 21:22   #17
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Ja sam da se homoseksuvalni ljudi mogu vjenčati. Neka se vesele.

.
ne inzistiraju oni na bračnu zajednicu radi ljubavi i zajedništva , jer ako su iskreni i stvarni , to isto mogu imati i bez povjesnog DA...
njima brak treba radi interesa , bez poreznog nasljeđivanja i ostavštine , te drugih materijalnih povlastica koje brak ostvaruje ... potom slijedi pravo na usvajanje djece i td....
ja sam protiv da se ozakone isto spolni brakovi ...
ako im priroda već nije dala poriv razmnožavanja i osjećaj očinstva ili pak majčinstva , zašto bi im ga mi davali na umjetan način ...
ako je homoseksualac , nek živi kao homoseksualac , nek mu je zdravo i veselu i svu mu sreću želim , ali brak i usvajanje ne ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Old 08.11.2013., 21:32   #18
Pa i ja volim brak radi "interesa". Nikad ne bih rodila dijete van braka, na primjer.
Što je loše u tim interesima. Štitiš i sebe i partnera.
Pikova dama is offline  
Old 08.11.2013., 21:36   #19
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Što je loše u tim interesima. .
ništa , nema loše , to je životna istina , ali nemojmo je onda umotavati u neku ljubav , i slične bajke ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Old 08.11.2013., 21:46   #20
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ništa , nema loše , to je životna istina , ali nemojmo je onda umotavati u neku ljubav , i slične bajke ...
Ja znam da sam voljela ili nešto slično, jer ne bih rodila dijete. Neke žene slične meni, požele roditi dijete osobi koju vole ili nešto slično. Neke.
I ne znam što je erotska ljubav, baš točno, ali nekakav nagon jest. I dobar je, moram priznat.
Nisam isključiva kao ti, da baš erotska ljubav ne postoji.
Jer ako postoje druge ljubavi, onda...
Pikova dama is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger