Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2016., 15:42   #4921
Zanima me koliko bi vrijednost kortizola trebala biti nakon nocne blokade deksametazonom? tableta od 1mg popijena u 23h..iduce jutro vađena krv..
meni je nalaz 28..dali je to ok?
inace bez te blokade mi je bio 1000 ujutro pa su rekli da je to vjerojatno lazna vrijednost pa su me poslali na taj prekonocni..
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 16:59   #4922
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
Opcenito kada jedemo slatko, oslobada se velika kolicina inzulina, sto nas cini pospanima i tijelo trazi jos ugljikohidrata/secera da se razbudi/dobije energije. Moji nalazi pokazuju da imam skoro tri puta vecu kolicinu inzulina nego sto je normalno, u prijevodu, tijelo stalno trazi secer. Nemojte mi govoriti da sam smijesna.
Opcenito, glavni triger za produkciju (točnije sekreciju) inzulina jest konzumacija šećera. Probajte smanjiti tu konzumaciju pa cete mozda smanjiti i hiperprodukciju.
Ako niste skloni hipoglikemijama (sto ni jednom niste naveli) potrudite se smrsaviti i izgubiti tih 7 kg koje ste dobili. Time ce i kolicina inzulina, potrebna vasem organizmu, biti manja.

Tvrdnja: "tijelo mi trazi slatko", stoji! Ali, bez hipoglikemijskih epizoda i hipoglikemijskih simptoma, nema prepreke da tu zelju i potrebu ipak malo zatomite. Ugodan dan.


Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi netko objasni nalaz. Hvala unaprijed
Imam 25 godina, imala sam hepatitis B od ljekova za vrijeme lječenja non hodginovog limfoma - trenutno je u remisiji 13 godina. Radila sam ginekoloski vadjenje krvi, malo me mjehur boli pa sumnjam da imam upalu mjehura. Nisam trudna. 175 cm /65 kg , pijem adexu kao kontracepciju

http://imgur.com/2EfOt5P
Kada ste zadnji put određivali serologiju na HBV? Možda ne bi bilo zgorega ponoviti.

Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko bi vrijednost kortizola trebala biti nakon nocne blokade deksametazonom? tableta od 1mg popijena u 23h..iduce jutro vađena krv..
meni je nalaz 28..dali je to ok?
inace bez te blokade mi je bio 1000 ujutro pa su rekli da je to vjerojatno lazna vrijednost pa su me poslali na taj prekonocni..
Test je uredan, nakon testa supresije deksametazonom vrijednost kortizola mora biti niska.
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 23:14   #4923
Quote:
Im mortal kaže: Pogledaj post
Kada ste zadnji put određivali serologiju na HBV? Možda ne bi bilo zgorega ponoviti.

Cca 3 mjeseca, test je bio negativan
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 14:15   #4924
Bok,
jučer sam dobila nalaze krvi i malo sam se upašila. Ako mi netko stručan može malo pojasniti o čemu bi se u mom slučaju moglo raditi.
Krv je vađena radi kontrole.

Erc 4.69 (3.86- 5.08)
Hb 1.55 (119-157)
Hct 0.463(0.356-0.470)
MCV 98.7 (83.0-97.2) H
MCH 33.0 (27.4-33.9)
MCHC 335 (320-345)
RDW-CV 14.5 (9.0-15.0)
Leukociti 10.2 (3.4-9.7) H
Neutrofil.gran 51.00 (44-72)
Limfociti 39.00 (20-46)
MID 10.00 (2-19)
Trombociti 243 (158-424)


Metaboliti i supstrati

Ureja 4.0 (2.8-8.3)
Kreatinin 61 (49-90)
Bilirubin ukupni 7.4 (3-20)

Enzimi

AST 16 (8-30)
ALT 61 (49-90)
Y-GT 15 (9-35)
Alkalna fosfat. 106 (64-153)
LDH 100 (<241)



Urin je uredan.

Unaprijed hvala.
__________________
Ako ih ne mozes uvjeriti, zbuni ih.
ikebana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 13:04   #4925
Savjet

Poštovanje!
Molila bih od Srca za savjet.
Problem mi je vezan, uz dermatologiju. Konkretnije, Kožni problemi koji se očituju kroz sitne, zatvorene komedogene na postraničnim dijelovima obraza, te na bradi.
Zatraženo mi je vađenje nalaza: SE, KKs, GUk, urin, ASt, ALT, yGt, bilirubin direktni i ukupni, amilaze serum/urin, Af, Fe, feritin, od 2. do 5. dana ciklusa: FSH, LH, estradiol, androstendion, prolaktin, te: TSH, fT4, TPO, ATG.
Nakon odrađenih nalaza, ustanovljeno je da su mi svi nalazi u granicama normale, osim:
RDW 15,3 (9 do 15)
ALP - alkalna fosfaza 51 (52 do 119)
Feritin 8,8 (10 do 120)
U - Bakterije dosta
Dermatologica me zbog ALP-a i Feritina šalje gastroenterologu, sumnjujući na želudac. Dobivam dijagnozu: Gastritis peptica (H.p. test negativan), dobivam Zipantolu, koju sam uredno popila + suplementirala sve to fitoterapijskim ljekovima ciljano za želudac i nakraju da bi ustanovila da lice nema veze sa želucem. Doktorica nema više vremena za moj slučaj, jer je u velikoj gužvi.
E, sada bih zamolila nekoga tko mi može dati savjet,na što bi još mogli ukazivati ovi rezultati koji odskači iz okvira referentnog intervala.
trenutne subjektivne tegobe: izražen pms, bolan 1 dan., slab imunitet: ako netko ostavi otvoren prozor (čak i 10%) dok spavam, ujutro me steže grlo: imam česte upale grla. Toliko sam konfuzna, neznam gdje bi dalje i na što bi moglo ukazivati moje lice, s obzirom na istinitu činjenicu da je koža ta na kojoj se ispisuje govor tijela.
Bila bih zahvalna, da mi netko da neku preporuku, smjernicu, savjet...bilo što
Unaprijed se zahvaljujem na čitanju
Bernadette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 23:33   #4926
Quote:
Bernadette kaže: Pogledaj post
Poštovanje!
Molila bih od Srca za savjet.
Problem mi je vezan, uz dermatologiju. Konkretnije, Kožni problemi koji se očituju kroz sitne, zatvorene komedogene na postraničnim dijelovima obraza, te na bradi.
Zatraženo mi je vađenje nalaza: SE, KKs, GUk, urin, ASt, ALT, yGt, bilirubin direktni i ukupni, amilaze serum/urin, Af, Fe, feritin, od 2. do 5. dana ciklusa: FSH, LH, estradiol, androstendion, prolaktin, te: TSH, fT4, TPO, ATG.
Nakon odrađenih nalaza, ustanovljeno je da su mi svi nalazi u granicama normale, osim:
RDW 15,3 (9 do 15)
ALP - alkalna fosfaza 51 (52 do 119)
Feritin 8,8 (10 do 120)
U - Bakterije dosta
Dermatologica me zbog ALP-a i Feritina šalje gastroenterologu, sumnjujući na želudac. Dobivam dijagnozu: Gastritis peptica (H.p. test negativan), dobivam Zipantolu, koju sam uredno popila + suplementirala sve to fitoterapijskim ljekovima ciljano za želudac i nakraju da bi ustanovila da lice nema veze sa želucem. Doktorica nema više vremena za moj slučaj, jer je u velikoj gužvi.
E, sada bih zamolila nekoga tko mi može dati savjet,na što bi još mogli ukazivati ovi rezultati koji odskači iz okvira referentnog intervala.
trenutne subjektivne tegobe: izražen pms, bolan 1 dan., slab imunitet: ako netko ostavi otvoren prozor (čak i 10%) dok spavam, ujutro me steže grlo: imam česte upale grla. Toliko sam konfuzna, neznam gdje bi dalje i na što bi moglo ukazivati moje lice, s obzirom na istinitu činjenicu da je koža ta na kojoj se ispisuje govor tijela.
Bila bih zahvalna, da mi netko da neku preporuku, smjernicu, savjet...bilo što
Unaprijed se zahvaljujem na čitanju
Promjeniti doktoricu? To je moja preporuka. Ako nije problem odgovoriti, gdje si bila na dermi?
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:51   #4927
Quote:
ikebana5 kaže: Pogledaj post
Bok,
jučer sam dobila nalaze krvi i malo sam se upašila. Ako mi netko stručan može malo pojasniti o čemu bi se u mom slučaju moglo raditi.
Krv je vađena radi kontrole.

Erc 4.69 (3.86- 5.08)
Hb 1.55 (119-157)
Hct 0.463(0.356-0.470)
MCV 98.7 (83.0-97.2) H
MCH 33.0 (27.4-33.9)
MCHC 335 (320-345)
RDW-CV 14.5 (9.0-15.0)
Leukociti 10.2 (3.4-9.7) H
Neutrofil.gran 51.00 (44-72)
Limfociti 39.00 (20-46)
MID 10.00 (2-19)
Trombociti 243 (158-424)


Metaboliti i supstrati

Ureja 4.0 (2.8-8.3)
Kreatinin 61 (49-90)
Bilirubin ukupni 7.4 (3-20)

Enzimi

AST 16 (8-30)
ALT 61 (49-90)
Y-GT 15 (9-35)
Alkalna fosfat. 106 (64-153)
LDH 100 (<241)



Urin je uredan.

Unaprijed hvala.
Bok,
bila danas kod svoje doktorice i kaze da je nalaz dobar.
Poviseni leukociti od upale grla.
__________________
Ako ih ne mozes uvjeriti, zbuni ih.
ikebana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 10:57   #4928
Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post
Cca 3 mjeseca, test je bio negativan
Update - ja sam zavrsila u bolnici zbog bolova u bubrezima posto je moja doktorica cekala jos nalaze, a ja sa upalom mokracnog mjerhura.. A na kraju sam zavrsila sa tim i sa dodatnim pregledima jetre i abdomena pa cemo vidjeti sto je u piitanju

I da testovi krvi su mi sasvim različiti iz doma zdravlja u bolnici? Na gore, kak je to moguce - naravno stanje se moze pogorsati, ali ovo je proslo cca pol dana...
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:15   #4929
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Promjeniti doktoricu? To je moja preporuka. Ako nije problem odgovoriti, gdje si bila na dermi?
Hey!Hvala Ti na javljanju.Nije problem.Išla sam kod Sanje Gregurić (Fijanova ul.).Iskreno, preporučila bih je samo u svrhu zaobilaženja.Debelo precjenjena. Kad sam konstatirala da želudac nema veze sa licem, napisala sam joj to u mail-u, pa da vidimo što ćemo dalje, ali do dan danas nisam dobila povratni odgovor.A termin dobiješ za negdje oko mjesec dana.A da nepričam kako mi je fulala lokalne preparate, lice mi je postalo još gore.Prekrižila sam je, a novčanik mi se još oporavlja od infarkta.
Ma znam, da se moram zaputiti kod nekoga drugoga, al pomislila sam, ako neko možda zna, na što bih još ova 3 odstupanja (feritin,Alp,Rwd) moglo ukazivati, osim na taj želudac, ili može preporučiti nekoga provjerenog stručnjaka, bila bih mu vrlo zahvalna.
Unaprijed se zahvaljujem....
Bernadette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 14:27   #4930
Pozdrav. Evo ako može i meni mala pomoć.
Radila sam 5-satni ogtt s inzulinom.
Glukoza-
4.8
10
6.9
4.7
3.7
3.7
2.8
3.2
3.7
4.3
Inzulin
6.8
47.9
82.2
60.2
49.0
23.6
8.6
6.2
3.8
3.2
Također sam vadila spolne hormone LH- 6.0, FSH- 5.6 - vađeni 5-i dan ciklusa.
Čitala sam da je najbolje vaditi 2-3 dan, pa ne znam jesu li ovi nalazi od 5-og dana vjerodostojni.
Hvala.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 12:31   #4931
Danas su mi došli nalazi iz Zagreba,rađena je serologija na cmv i ebv virus i toxoplasmu,na ova dva virusa sam pozitivna,na toxoplasmu negativna.Nalaz je napravljen zbog mononukleoze.

Ovo je nalaz:

EBV VCA IgM >160 U/ml
EBV VCA IgG 93.8 U/ml
EBV EA IgG 103.0 U/ml
CMV IgM 61.2 U/ml
CMV IgG 99.6 U/ml
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:54   #4932
Quote:
ikebana5 kaže: Pogledaj post
Bok,
jučer sam dobila nalaze krvi i malo sam se upašila. Ako mi netko stručan može malo pojasniti o čemu bi se u mom slučaju moglo raditi.
Krv je vađena radi kontrole.
Nalaz bi se mogao protumačiti kao uredan, tj. u širim granicama normale. Vrijednosti leukocita su tek diskretno iznad gornje granice normale, ali uz urednu diferencijalnu krvnu sliku, što može biti odraz blaže infekcije odnosno upale grla, kako Vam je i rečeno.

Quote:
Bernadette kaže: Pogledaj post
RDW 15,3 (9 do 15)
ALP - alkalna fosfaza 51 (52 do 119)
Feritin 8,8 (10 do 120)
U - Bakterije dosta
Ukratko, iz nalaza se vide snižene zalihe željeza u organizmu odnosno tzv. latentna sideropenija. Nije povezano s aknama, odnosno problemima s kožom. Znači da se gubi željezo iz organizma odnosno da ga ne unosite dovoljno ili kombinacija jednog i drugog. U žena su najčešći uzrok ovome pojačana krvarenja tijekom menstruacije.
Nalaz ALP je uredan.
Prisutnost bakterija u urinu bez znakova uroinfekcije su odraz bakteriurije, što može i uslijed nepravilnog uzetog uzorka urina.
Sumarno: ovi nalazi ne objašnjavaju kožne probleme.

Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Evo ako može i meni mala pomoć.
Radila sam 5-satni ogtt s inzulinom.
Koliko vidim, rezultati glukoze u krvi su unutar granica normale a za inzulin je važno navesti jedinice (pmol/l, mIU/L ili nešto treće?).
Quote:
Također sam vadila spolne hormone LH- 6.0, FSH- 5.6 - vađeni 5-i dan ciklusa.
Čitala sam da je najbolje vaditi 2-3 dan, pa ne znam jesu li ovi nalazi od 5-og dana vjerodostojni.
Hvala.
Dobro ste čuli, idealno je treći dan. Mislim i da će ovi od petog dana dostajati, ali ipak bi bilo bolje da su nalazi učinjeni trećeg dana ciklusa, naročito ako se očekuju diskretna odstupanja.
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Danas su mi došli nalazi iz Zagreba,rađena je serologija na cmv i ebv virus i toxoplasmu,na ova dva virusa sam pozitivna,na toxoplasmu negativna.Nalaz je napravljen zbog mononukleoze.

Ovo je nalaz:

EBV VCA IgM >160 U/ml
EBV VCA IgG 93.8 U/ml
EBV EA IgG 103.0 U/ml
CMV IgM 61.2 U/ml
CMV IgG 99.6 U/ml
Imate akutnu EBV-infekciju, odnosno mononukleozu kao što je liječnica i posumnjala. CMV infekciju po svemu sudeći nemate nego je nalaz vjerojatno posljedica poliklonske aktivacije B limfocita uslijed akutne EBV infekcije.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 22:06   #4933
Inzulin je u mIU/L-.
Kako je glukoza u granicama normale? nije malo zabrinjavajuće ovo 10 i 2.8?
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 16:19   #4934
..zahvaljujem od Srca, El Gato Felix-u na odgovoru!
.. si!
pozz...
Bernadette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 19:12   #4935
Pozdrav, molim vas da mi protumačiti ovaj nalaz krvi. Hvala vam.



Zadnje uređivanje ninao : 15.02.2016. at 19:26.
ninao is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 09:24   #4936
Pozdrav, imam 21 godina i bio sam vadit krv jer sam imao neke probleme sa srcem, palpitacije, bolovi u prsima, tahikardija, cak sam neki put imao osjecaj da mi ni ne kuca pravilno, otisao na hitnu, radili mi EKG, covjek rekao da mi kuca ubrzano ali pravilno, isao radit test hormon stitnjace, to je ispalo sve ok, jos uvijek ne znam jesu li psihosomatskog uzroka ili fizickog, idem kod kardiologa ovaj utorak pa cemo vidjet, gledam sad u nalaz krvi i cini se vise manje sve OK, ali neke stvari me zabrinjavaju jer nisu normalne vrijednosti, pa ako mi netko moze pojasnit malo, molim Vas!

(K) MCV - 82.1, a normalne vrijednosti su izmedju 83-97,2

(K) MCHC - 358, a normalne vrijednosti su izmedju 320-345

(K) (MPV) - 10,5 a normalne vrijednosti su izmedju 6,8-10,4

(S) Aspartat - aminotransferaza (AST) - 54, a normalne vrijednosti su izmedju 11-38

(S) Alanin - aminotransferaza (ALT) - 120, a normalne vrijednosti su izmedju 12-48, ovo me stvarno najvise zabrinjava

Zna me uhvatit ostra bol ispod desnog rebra, ali rijetko, i zna me uhvatit ista takva bol iza na ledjima, gdje se nalazi desni bubreg, za usporedbu radi, vadio sam krv pred tocno godinu dana i AST mi je bio 22, a ALT 36

Zadnje uređivanje reason2die : 20.02.2016. at 10:08.
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 10:43   #4937
Quote:
reason2die kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam 21 godina i bio sam vadit krv jer sam imao neke probleme sa srcem, palpitacije, bolovi u prsima, tahikardija, cak sam neki put imao osjecaj da mi ni ne kuca pravilno, otisao na hitnu, radili mi EKG, covjek rekao da mi kuca ubrzano ali pravilno, isao radit test hormon stitnjace, to je ispalo sve ok, jos uvijek ne znam jesu li psihosomatskog uzroka ili fizickog, idem kod kardiologa ovaj utorak pa cemo vidjet, gledam sad u nalaz krvi i cini se vise manje sve OK, ali neke stvari me zabrinjavaju jer nisu normalne vrijednosti, pa ako mi netko moze pojasnit malo, molim Vas!

(K) MCV - 82.1, a normalne vrijednosti su izmedju 83-97,2

(K) MCHC - 358, a normalne vrijednosti su izmedju 320-345

(K) (MPV) - 10,5 a normalne vrijednosti su izmedju 6,8-10,4

(S) Aspartat - aminotransferaza (AST) - 54, a normalne vrijednosti su izmedju 11-38

(S) Alanin - aminotransferaza (ALT) - 120, a normalne vrijednosti su izmedju 12-48, ovo me stvarno najvise zabrinjava

Zna me uhvatit ostra bol ispod desnog rebra, ali rijetko, i zna me uhvatit ista takva bol iza na ledjima, gdje se nalazi desni bubreg, za usporedbu radi, vadio sam krv pred tocno godinu dana i AST mi je bio 22, a ALT 36
Hm.
Definitivno treba učiniti bar temeljnu obradu abdomena (UZV za početak).
Jesi li imao relativno nedavno kakvu prehladu, virozu, period nekakve neobjašnjene slabosti, ubrzanog umaranja?
Nezaštićeni snošaj?
Cugaš?
Koristiš kakve nedozvoljene pripravke?
Ili kronično nekakve lijekove?
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 11:37   #4938
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Hm.
Definitivno treba učiniti bar temeljnu obradu abdomena (UZV za početak).
Jesi li imao relativno nedavno kakvu prehladu, virozu, period nekakve neobjašnjene slabosti, ubrzanog umaranja?
Nezaštićeni snošaj?
Cugaš?
Koristiš kakve nedozvoljene pripravke?
Ili kronično nekakve lijekove?

Nisam imao virozu, ni prehladu, ni slabosti općenito, makar sto se tice ubrzanog umaranja da, u smislu da recimo hodam, i vec nakon 3-4 minute hoda moram otvorit usta da uzmem zraka, ali nije to nista nesto pretjerano, nakon duzeg hodanja me to prodje, znaci to je vise nekako u startu, nisam imao snosaj uopce, djevac sam, ne pijem alkohol takodjer nikad, nedozvoljene pripravke nista, osim Helexa sto mi je doktorica pripisala radi smirivanja jer sam zbog srca sto sam prozivio uzasno u nemiru, a lijekove takodjer apsolutno nista, bio sam pred godinu dana takodjer radit ultrazvuk i dobio sam natrag nalaz gdje je pisalo da mi je zuc uredna, jetra takodjer i bubreg desni, te slezena, idem kod kardiologa u utorak, pretpostavljam da ce me on znat dalje narucit, tj uputit u pravi smjer sto bih treba obavit nakon sto vidi nalaz krvi?
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 17:54   #4939
Quote:
reason2die kaže: Pogledaj post
Nisam imao virozu, ni prehladu, ni slabosti općenito, makar sto se tice ubrzanog umaranja da, u smislu da recimo hodam, i vec nakon 3-4 minute hoda moram otvorit usta da uzmem zraka, ali nije to nista nesto pretjerano, nakon duzeg hodanja me to prodje, znaci to je vise nekako u startu, nisam imao snosaj uopce, djevac sam, ne pijem alkohol takodjer nikad, nedozvoljene pripravke nista, osim Helexa sto mi je doktorica pripisala radi smirivanja jer sam zbog srca sto sam prozivio uzasno u nemiru, a lijekove takodjer apsolutno nista, bio sam pred godinu dana takodjer radit ultrazvuk i dobio sam natrag nalaz gdje je pisalo da mi je zuc uredna, jetra takodjer i bubreg desni, te slezena, idem kod kardiologa u utorak, pretpostavljam da ce me on znat dalje narucit, tj uputit u pravi smjer sto bih treba obavit nakon sto vidi nalaz krvi?
Znači, već od prije godinu dana postoji neki opravdani razlog zbog kojeg te je netko poslao na UZV jetre...
A, koji je to razlog?
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 04:24   #4940
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Znači, već od prije godinu dana postoji neki opravdani razlog zbog kojeg te je netko poslao na UZV jetre...
A, koji je to razlog?
Isao sam na svoju incijativu jer me unazad dvije godine (znaci dvije godine od pred godinu dana kad sam isao prvi put na ultrazvuk, od danasnjeg datuma to bi bilo pred tri godine) me uzasno uhvatila bol ispod desnog rebra, kao da mi je neki kamen ispod rebra, non stop pritisak, ta bol je bila uzasna stari moj, nisam mogao spavat na lijevom boku jer bi mi taj osjecaj kamena bio jos tezi, nisam se mogao rastegnut u desnu stranu, tj savit torso udesno jer bi me uzasno zaboljelo, i konstantno je bila prisutna ta bol, neki put uzasno jaka i ostra, a neki put slabija, variralo je, inace sam teska lijencina, i ja sam s takvom boli zivio dobre dvije godine dok nisam napokon otisao prosle godine kod doktorice koja me uputila na ultrazvuk, medjutim taj ultrazvuk je pokazao da je sve u redu, nakon toga mi se ta bol nekako sama smirila, prosla je od sebe bez ikakvih lijekova, i sad unazad nekih 2-3 mjeseca ponovno mi se pocela javljat ista stvar, samo sta sad tu bol osjecam i u lijevom i u desnom bubregu, barem na mjestima gdje se nalaze, sad jesu li bubrezi ili ne, ne znam, i znam tu bol osjecat pri dnu desnih rebara i onako pri vrhu, tj odmah ispod gdje oni prvi redovi zavrsavaju, odmah desno od pleksusa, pa mrvicu ispod
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.