Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2021., 14:54   #1
EON TV

EON funkcionira preko interneta (kao npr. Netflix). Instaliraš app i gledaš. Ako nemaš smart tv onda od njih možeš rentati box po određenoj cijeni.
Još nisu službeno dostupni u Hr, ali radi ako kupiš preko nekog u Srbiji ili BiH.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 14:59   #2
Quote:
Luka030 kaže: Pogledaj post
EON funkcionira preko interneta (kao npr. Netflix). Instaliraš app i gledaš. Ako nemaš smart tv onda od njih možeš rentati box po određenoj cijeni.
Još nisu službeno dostupni u Hr, ali radi ako kupiš preko nekog u Srbiji ili BiH.
Hvala

Jel imaju app za android da mogu preko mobitela gledati?
A ako kupim bosanski ili srpski, onda pretpostavljam ne mogu gledati s hrvatskim komentatorima?

Inace, zanima me samo motoGP i formula s tim da su mi na motoGP super hrvatski komentatori i oni su i jedini razlog zasto bih htio nastaviti gledati motogp preko SK, inace bih jednostavno platio motogp sluzbenu aplikaciju
issavalon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 17:02   #3
Quote:
issavalon kaže: Pogledaj post
Hvala

Jel imaju app za android da mogu preko mobitela gledati?
A ako kupim bosanski ili srpski, onda pretpostavljam ne mogu gledati s hrvatskim komentatorima?

Inace, zanima me samo motoGP i formula s tim da su mi na motoGP super hrvatski komentatori i oni su i jedini razlog zasto bih htio nastaviti gledati motogp preko SK, inace bih jednostavno platio motogp sluzbenu aplikaciju
Ja isto Sport Klub pratim samo zbog HR komentatora (Moto GP i NFL).
Oba sporta imaju svoje aplikacije, ali nije mi to to bez naših komentatora.

Tako da ako odu sa Max TV-a, prebacujem se na Total TV ili čekam EON pa onda uzeti internet od nekog drugoga.

Isto mi je nevjerovatno da bi T-Com samo tako ispustio priliku da ima Sport Klub u ekskluzivi, ali očito je sve stvar dogovora sa A1 (što je samo dokaz u kakvom oligopolističkom tržištu je trenutno sektor telekomunikacija - čisti primjer kartela).
I kao što je već netko spomenuo prije, na kraju jedini tko je na ovome svemu izgubio su krajnji potrošači.
Dnk14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 18:35   #4
[QUOTE=Dnk14;87019149]Ja isto Sport Klub pratim samo zbog HR komentatora (Moto GP i NFL).
Oba sporta imaju svoje aplikacije, ali nije mi to to bez naših komentatora.

Tako da ako odu sa Max TV-a, prebacujem se na Total TV ili čekam EON pa onda uzeti internet od nekog drugoga.

Isto mi je nevjerovatno da bi T-Com samo tako ispustio priliku da ima Sport Klub u ekskluzivi, ali očito je sve stvar dogovora sa A1 (što je samo dokaz u kakvom oligopolističkom tržištu je trenutno sektor telekomunikacija - čisti primjer kartela).
I kao što je već netko spomenuo prije, na kraju jedini tko je na ovome svemu izgubio su krajnji

Ako UM zaista ode i sa T com-a izgubili su su svi. I korisnici i operater i UM.
Ali, za ljubav je kao i za svađu potrebno dvoje a treći bu se prilagodio.
U mome slučaju koga nema bez njega se može. Ako je onima koji prodaju prava u interesu da ih gleda što manje ljudi tko sam ja da tražim suprotno.
hacivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 21:59   #5
Quote:
issavalon kaže: Pogledaj post
Hvala

Jel imaju app za android da mogu preko mobitela gledati?
A ako kupim bosanski ili srpski, onda pretpostavljam ne mogu gledati s hrvatskim komentatorima?

Inace, zanima me samo motoGP i formula s tim da su mi na motoGP super hrvatski komentatori i oni su i jedini razlog zasto bih htio nastaviti gledati motogp preko SK, inace bih jednostavno platio motogp sluzbenu aplikaciju
Imaju i app za android. Ako kupiš bosanski onda imaš hrv komentatore na svim SK kanalima. Na srpskom EONu su srpski komentatori.
Ja koristim preko prijatelja iz BiH i radi odlično. Ima i sve nacionalne hrv kanale osim Dome... Vraćanje 7 dana na svim kanalima.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 22:41   #6
Quote:
Luka030 kaže: Pogledaj post
Imaju i app za android. Ako kupiš bosanski onda imaš hrv komentatore na svim SK kanalima. Na srpskom EONu su srpski komentatori.
Ja koristim preko prijatelja iz BiH i radi odlično. Ima i sve nacionalne hrv kanale osim Dome... Vraćanje 7 dana na svim kanalima.
Koliko plaćaš to?
Eclair is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 10:34   #7
EON krenuo u Hrvatskoj.....
Start paket 49 kuna
Full paket 89 kuna
Premium paket 169 kuna
https://hr.eon.tv/tv-paketi/?existing=0

SVI sportski kanali ( osim Eurosporta ) u Start paketu.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 10:35   #8
Quote:
Eclair kaže: Pogledaj post
Koliko plaćaš to?
Ovisi od paketa, imaš tri različita. Ja plaćam srednji (full) paket oko 16€
https://bh.eon.tv/paketi/

Ali evo krenulo je i u Hrvatskoj, cijene su slične.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:02   #9
Cijena je sasvim OK kao i u okruženju, nije veća kako su govorili da će biti.
Sportski kanali u osnovnom paketu što je mnogima najvažnije. Ali i video klub je odlična stvar na EON-u. Sama platforma je jednostavno odlična.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:08   #10
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Cijena je sasvim OK kao i u okruženju, nije veća kako su govorili da će biti.
Sportski kanali u osnovnom paketu što je mnogima najvažnije. Ali i video klub je odlična stvar na EON-u. Sama platforma je jednostavno odlična.
Cijena je povoljnija nego u Srbiji jer je tamo samo sportski paket sa 15 programa otprilike iste cijene kao i ovdje u Hrvatskoj Start paket.....
što je i normalno da su cijene povoljnije zbog ulaska na novo tržište....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:19   #11
Pokretanjem EON-a u HR HT i da nastavi suradnju s UG gubi ekskluzivu na SK kanale ali opet bi bili u prednosti s SK i Arenama .... još sitno se broji do odluke...

Ne vjerujem da HT ide u tom smjeru da nema određenu ekskluzivnost....
maldini88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:25   #12
Imao bi IPTV ekskluzivu.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:33   #13
Nema samo sportki paket . Je li potrebna ugovorna obveza?
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:36   #14
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
EON krenuo u Hrvatskoj.....
Start paket 49 kuna
Full paket 89 kuna
Premium paket 169 kuna
https://hr.eon.tv/tv-paketi/?existing=0

SVI sportski kanali ( osim Eurosporta ) u Start paketu.....
Cijena je ok, ali poznavajući politiku UM mislim da je samo pitanje vremena kada će SK kanale iz Start paketa prebaciti u neke skuplje, premium ili nešto slično...

U svakom slučaju primamljivo za početak.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:38   #15
Mislim da neće, bar ne uskoro. Nedavno su i u BiH sve sportske kanale prebacili iz Full u Start paket.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:42   #16
Ok je cijena ...za nas čiji televizori ne podržavaju eon, jel se može preko nekog sticka gledat ili mora biti Android box?
eastcoast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:44   #17
Quote:
eastcoast kaže: Pogledaj post
Ok je cijena ...za nas čiji televizori ne podržavaju eon, jel se može preko nekog sticka gledat ili mora biti Android box?
Trebalo bi da može. Možeš i rentati njihov eon box.
Možeš gledati i preko kompjutera i mobitela također.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:44   #18
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Nema samo sportki paket . Je li potrebna ugovorna obveza?
Start paket ( 60 kanala ) je i jeftiniji nego sportski paket ( 15 kanala ) u Srbiji....
minus je što u start paketu nisu ES kanali....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:45   #19
Može li preko firesticka?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 11:46   #20
Je li se može registrirati na dva TV-a u istom stanu tj. na istoj mreži (gledati samo jedan, ne oba istovremeno) ?
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.