Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 21:29   #21
Anita- jedna stvar koju sam ti zaboravila reći. Kad sam bila na topicu "Slikice vaših stanova" i pokazala neke svoje rekli su mi da si otvorim zaseban topic gdje ću stavljati slike samo za bogate. To me malo šokiralo isprva ali sada nakon što je prošlo dosta vremena od toga odlučila sam otvoriti ovakav topic. Ako to podrazumijeva skup dizajnerski namještaj - let it be! nitko se ne treba osjećati ugrožen ovim topicom, tko želi neka posta a tko ne želi neka gleda ili komentira ali molila bih unaprijed forumaše da ne stavljaju komentare tipa "ufff to je preskupo, nikad si to neću moći prištiti" jer je ovo prvenstveno topic za stavljanje slika i komentiranje istih a ne topic gdje se komentira namještaj koji je cjenovno pristupačan većini Hrvata. After all, većina toga se ne može kupiti u HR pa zbog toga barem možemo maštati. pozdrav svima!
Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:36   #22
ja jako volim i modu pa su mi interesantne i neke kreatorske linije namještaja kao npr.

Missoni Casa

Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:39   #23
Armani Casa-malo ozbiljniji i klasičniji namještaj

Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:42   #24
Fendi Casa-Fendi ima prekrasnu posteljinu i jastučiće


Versace Casa
Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:45   #25
Varaschin,Orson-već se zamišljam u ovom krevetu,koja divota
Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:48   #26
nažalost nisam si sejvala autora ovih loungechaira

Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:50   #27
Kreaty Michael-tko ga ne bi poželio?

Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:55   #28
Tom Dixon angle lamp
Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 21:56   #29
sad stajem kako bi ljudi mogli staviti svoje slike i prokomentirati šta im se sviđa
Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 22:48   #30
meni su u Zg-u najbolji dućani namještaja Bo Concept, Intera, Art Interijeri i Somec Interijeri. Jel zna netko još neki sličan?
Glamazone is offline  
Old 09.04.2008., 23:33   #31
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
meni su u Zg-u najbolji dućani namještaja Bo Concept, Intera, Art Interijeri i Somec Interijeri. Jel zna netko još neki sličan?
Wow... high speed chick
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 09.04.2008., 23:56   #32
Šta se tiče ovog imaginarnog para hm, pa možda bi muškarac bio neki dizajner interijera ili neki yuppie iz dobrostojeće obitelji koji jako voli modu a cura neka model/actress wannabe

E, onda niš od toga. Moj sin i crtanje su totalno nespojivi pojmovi. A osim toga, dečki u vrtiću mu kažu da "ne zna igrati nomoget", pa niti tu nemamo šanse. Znači, samo budemo odmarali oči na ovim slikicama. I da imam love za kupiti nešto od ovoga, ne bih imala kamo s tim.

Teško da ću postaviti neke slikice jer se bavim praktičnim rješenjima. I nije mi neka fora imati puno love i puno trošiti. Zanimljivo mi je kad ljudi s malim ulaganjima i dobrim idejama oplemene prostor u kojem borave. Ali ovo nije topic za to.
Ove tvoje slikice su super. Za gledat barem.
anita is offline  
Old 10.04.2008., 00:31   #33
razumijem te ah ništa, ovo će biti topic za odmarati oči i sanjariti, bar je to dozvoljeno
Glamazone is offline  
Old 10.04.2008., 09:21   #34
evo i moj doprinos
[IMG][/IMG]
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 10.04.2008., 09:22   #35
I ovo
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 10.04.2008., 10:18   #36
ooodličan mi je ormar sa prve slike. Čiji je da li znaš? vidim da se tebi sviđa taj japanski stil uređenja interijera. Reci, imaš li ti doma tako uređen stan ili nešto slično?
Glamazone is offline  
Old 10.04.2008., 10:30   #37
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
ooodličan mi je ormar sa prve slike. Čiji je da li znaš? vidim da se tebi sviđa taj japanski stil uređenja interijera. Reci, imaš li ti doma tako uređen stan ili nešto slično?
Samo sanjam ,sa 47 m2 odraslom kčeri i ženom si to ne mogu priuštiti , makar znam to napraviti
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 10.04.2008., 10:34   #38
App.ne znam tko ga radi ,ali znam da je sistem otvaranja čista klasika,međutoa vidio sam takav ormar sa otvaranjem tipa harmonika ,čak je dizajnerski bolje definiran.
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 10.04.2008., 12:53   #39
super su ti slike, slobodno nastavi
Glamazone is offline  
Old 11.04.2008., 19:59   #40
Ljudi slobodno stavljajte slikice. Ja pasem oči
Nemam takvih slikica na kompu niti imam vremena tražiti i stavljati ali volim vidjeti lijepe stvari makar si ih nemogu priuštiti. Uvjek se može neka ideja iskoristiti i prilagoditi financijskim mogućnostima. Nije sve u lovi
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.