Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2007., 12:11   #201
Moje djevojacko je izgleda 19.05. Sad me kuma zvala i pitala jesam li tad tu
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:47   #202
Tako rano? Trebat će ti još jedno do vjenčanja.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:50   #203
Pa da... Kuma mi ide sa klincima vec poc. 6.mj. u HR na more a jedna frendica ima sredinom 6. termin za rodit, tako da bude bar donekle u dobrom stanju A zato i kazem da cu imat i u HR jedno Sa sestricnama i frendicama koje ce do tada biti u ZG-u.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:57   #204
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Pa da... Kuma mi ide sa klincima vec poc. 6.mj. u HR na more a jedna frendica ima sredinom 6. termin za rodit, tako da bude bar donekle u dobrom stanju A zato i kazem da cu imat i u HR jedno Sa sestricnama i frendicama koje ce do tada biti u ZG-u.
To da sorry, nisam skužila da je ovo u deutschland
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:59   #205
Da da.. Sad me jos samo zanima sta planiraju.. Rekla je da me taj DAN nema... hmmmm.....
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:33   #206
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Ja sam sve sama organizirala i kao što sam već rekla, jaaaako mi se nije dalo. Pored svih stvari, još praviti tulum... ali na kraju nisam požalila.

Ja isto mislim da bi to zapravo trebale raditi kuma, prijateljice. Da se mladenka opusti prije svatova, a ne da se još taj dan naradi i strepi hoće li sve biti ok.
I živcira me što se kod nas usvojila ta ideja djevojačke ( moja mama je recimo nije imala ), ali se barem po mojim saznanjima slabo usvojilo i to da mlada samo dođe i uživa na zabavi, a da netko drugi potegne taj dan. Čast iznimkama. Mislim da je Tiho jezero pisala da je ona priredila zabavu kad je ona bila kuma.

I da i ja sam izričito zabranila stripera!
I kod nas imam svega. Negdje organizira mlada, a negdje kuma. Svojoj kumi sam ja organizirala jer smo nekoliko godina bile i cimerice, osim što smo najbolje prijateljice pa sam ja doista dobro znala što je po njenom ukusu, a što ne. Djevojačka je bila super i stvarno se o njoj pričalo, ali moram vam priznati da sam ja par dana poslije bila krepana jer sam i pekla kolače i još brdo toga. Ali kad si pomislim da si je ona to sama morala praviti ili da ja to za svoju djevojačku ponovo moram raditi drago mi je što sam ju riješila bar te brige a mislim da je to i bit pravog prijateljstva i kumstva-pomoći, olakšati, biti tu.....
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 17:36   #207
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Moje djevojacko je izgleda 19.05. Sad me kuma zvala i pitala jesam li tad tu
Joj, i moja je tada.! Jedva čekam! Kuma sprema tulum, ništa ne znam, ali ja bi stripera! Tulum, jihaaaa!
__________________
Those kilometres and the red lights, I was always looking left and right, Oh, but I˙m always crashing in the same car
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 18:18   #208
Ja nebi stripera.. I rekla sam im ako mi ga ipak uvale da ce ga one mazat... Fuuuj
Ja se nadam da cemo ici u neki wellness-centar.. To sam im vec prosle godine rekla kad smo za jednu drugu priju organizirali djevojacku.... Al vidjet cemo...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:16   #209
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Moje djevojacko je izgleda 19.05. Sad me kuma zvala i pitala jesam li tad tu
draga Magg i moje djevojacko je 19.05. Kad se udajes? ja sam odlučila imati djevojačko dva tjedna prije tak da se i ja i dragi stignemo do svadbe oporaviti, a svadba je 02.06.
cvijet ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 13:55   #210
Uh, ja se tek 11.08. udajem... Tako da cu se do tada sigurno oporavit
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 14:04   #211
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Uh, ja se tek 11.08. udajem... Tako da cu se do tada sigurno oporavit
hmmm.. ne znam ak ti cure smjeste neki plan ili show ko zna....oporavak moze trajati i duže

Ti do svadbe mozes napraviti jos 10 tzv. djevojačkih večeri, za svaku ekipu posebno)
cvijet ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 14:11   #212
Pa tako ce izgleda i biti... Svakako sam planirala jednu ovdje i jednu u ZG.. A posto su ove moje naaajblize sad ovo planirale mozda jos nesto iskemijam sa ostalim frendicama, jedino ako i one ne budu isto tad isle... Ma nemam pojma
Jutros sam im skoro otkazala jer sam vidjela da Bijelo Dugme dolazi 19.05. na koncert pa su me odmah napale
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 14:49   #213
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Pa tako ce izgleda i biti... Svakako sam planirala jednu ovdje i jednu u ZG.. A posto su ove moje naaajblize sad ovo planirale mozda jos nesto iskemijam sa ostalim frendicama, jedino ako i one ne budu isto tad isle... Ma nemam pojma
Jutros sam im skoro otkazala jer sam vidjela da Bijelo Dugme dolazi 19.05. na koncert pa su me odmah napale
jao kaj fakat dolaze

ja sam bila na njihovom koncertu prije skoro dvije godine i isla bi ponovo da se skupe. Bilo je zakon iako su kao bili totalno razstimani, ali to se na stadionu nije ni skuzilo uzivo.

a čuj ako fakat dolaze reci curama da ces ipak ti organizirati djevojačko i da ih vodis na jedno super mjesto... saznat cete na licu mjesta...koncert BIJELOG DUGMETA!!!!
cvijet ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 14:57   #214
Quote:
cvijet ivančica kaže: Pogledaj post
ja sam bila na njihovom koncertu prije skoro dvije godine i isla bi ponovo da se skupe. Bilo je zakon iako su kao bili totalno razstimani, ali to se na stadionu nije ni skuzilo uzivo.
Znam da sam offtopic, ali to mi je zaista bio jedan od najboljih koncerata... doslovce sam u transu (hm, da nakon hektolitara pive ) pjevala svaku pjesmu... Obožavam ih inače, cijeli život ih slušam i to nikako nisam smjela propustit
Nego, Magg.. oh, pa bliži ti se onda ta djevojačka, pripremi se dobro jer mi se čini da ti tvoje drage frendice spremaju nešto JAKO zanimljivo
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:07   #215
Joj ivancice, da znas kako sam tada kad su bila ova 3 koncerta plakala sto nisam mogla ici.. Frendica mi donjela svoje snimke iz sarajeva, nisam od suza nista vidjela I jutros sam bila tuzna opet jer su cure vec sve organizirale i uplatile za djevojacko, al hvala bogu ima i 12. u Münchenu koncert. I ako bog da, tima i ja cagamo tamo

Mala, i meni se cini tako.. Nece nis da kazu.. Kuma mi je sto se toga tice malo labilna, al nisam sinoc nista iz nje mogla iskakljat
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:13   #216
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Joj ivancice, da znas kako sam tada kad su bila ova 3 koncerta plakala sto nisam mogla ici.. Frendica mi donjela svoje snimke iz sarajeva, nisam od suza nista vidjela I jutros sam bila tuzna opet jer su cure vec sve organizirale i uplatile za djevojacko, al hvala bogu ima i 12. u Münchenu koncert. I ako bog da, tima i ja cagamo tamo

Mala, i meni se cini tako.. Nece nis da kazu.. Kuma mi je sto se toga tice malo labilna, al nisam sinoc nista iz nje mogla iskakljat

joj vjerujem ti. ja sam bila na koncertu u zg i krene islamović (meni je inace Bebek najbolji dio bijelog dugmeta) i ja se rasplačem i ne vjerujem u totalnom sam transu (jer ih isto slusam ko Mala oduvijek i sve pjesme skoro znam), e a kad je bebek dosao na scenu i krene svirka i svi isčekuju a on kaze:"......................Selma.........putuje na fakultet...""" ja sam se najezila ko nikad u zivotu.

jednostavno sam bila toliko opčinjena i nije me bilo briga kako zvuce glavno da zvuce i derala sam se ko luda luda....fenomenalan osjecaj.

Svaka im cast..iako mi danas slusamo potpuno razlicitu muziku... oni su ipak bili dio tog vremena legende i to je po meni zauvijek neizbrisivo.

voljela bi ponovo otici
cvijet ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 15:19   #217
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Znam da sam offtopic, ali to mi je zaista bio jedan od najboljih koncerata... doslovce sam u transu (hm, da nakon hektolitara pive ) pjevala svaku pjesmu... Obožavam ih inače, cijeli život ih slušam i to nikako nisam smjela propustit
Nego, Magg.. oh, pa bliži ti se onda ta djevojačka, pripremi se dobro jer mi se čini da ti tvoje drage frendice spremaju nešto JAKO zanimljivo
hej Mala kad je tvoje vjencanje a prije toga djevojačko??

a kaj se tice bijelog dugmeta....nemam rijeci...fenomenalan dogadaj i bila sam jako tuzna kad je zavrsio..
cvijet ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:00   #218
Cure evo i mene sa brzinskim reportom...
Preživjela sam svoju djevojačku iako se nekih dijelova baš i ne sjećam
Uglavnom, moje cure su mi sve organizirale, ja pojma nisam imala o ničemu...bilo je fenomenalno!!! Cure volim vas i hvala vam na svemu
Bile smo u jednom restoranu, pa je došao tip sa gitarom koji nam je pjevao, pa striper (koji je feeeenomenaaaalaaaaaaan!!!!) pa sam dobila tortu..ma svašta nešto.....uglavnom, u 6 sam došla doma...

stalno smo cugale i plesale
Ja sam bila cijelo vrijeme u vezi stripera onak bezveze, ali ovo je bilo totalno oduševljenje Ne znam jel' zgodniji ili ima bolji nastup ili ....joj

Malo pišem zbrčkano, jer mi je očajna gužva, radim još sutra.....sorry, znam da nije to cijeli izvještaj, ali nadoknadit ću vam
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:09   #219
any5 drago mi je da je sve bilo super i da je odlično prošlo, sada se odmaraj do svadbice
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:10   #220
Quote:
Ivy4 kaže: Pogledaj post
any5 drago mi je da je sve bilo super i da je odlično prošlo, sada se odmaraj do svadbice
Joj draga, ovi zadnji dani su živa panika, ali dobro
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.