Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 17:01   #41
Quote:
desconocido kaže: Pogledaj post
Da ali to nema veze s time

hm, svi mi volimo drugačije... znači- u ljubavi nema pravila
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:05   #42
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
ja znam i iskreno planiram život s njom..

..a ja sam još uvijek djete..stoga molim vas da mi pomognete i da me uvjerite da je ovo sve samo prolazno

..ja nju obožavam i planiram daljnji život s njom a i ona samnom...

iskreno ju VOLIM <3
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
pa dobro kontaš..de mi reci jel to sve normalno? nisam tražio da me sprdaš, nego da mi pomogneš!!
godine koje dolaze će ti sigurno pomoći, ne budi toliko nestrpljiv samo upijaj
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:11   #43
da se razumijemo 7 mj nije duga veza...i ako te nakon 7 mj prođe zaljubljenost haha neznam sta rec.....
crnokosa_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:30   #44
Quote:
crnokosa_ri kaže: Pogledaj post
da se razumijemo 7 mj nije duga veza...i ako te nakon 7 mj prođe zaljubljenost haha neznam sta rec.....
Sedam (7) mjeseci, brojkom i slovima, jest duga veza
Jednu sam malu u sedam mjeseci, brojkom (7) i slovima, okrenuo 173 puta, također brojkom (173) i slovima.

Sad vidite jel to puno ili jebiga malo
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:42   #45
hvala vam svima..vidi se da u Hrvatskoj ima osoba koje razumiju tuđe probleme..hvala vam još jednom od <3
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:51   #46
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
ovako..imam jedan malo ozbiljniji ili se meni barem čini da je to ozbiljniji problem..molim vas da mi ga pomognete riješiti!!
prije svega: ja imam nepunih 19 godina a ona 17 )
evo problem je ovaj :
u vezi sam sa predivnom curom već skoro 7 mjeseci i to mi je prva prava duža veza..stvar problema je u ovome!!
ja nju Volim i nebi mogao bez nje..ali prošla me je ona neka zaljubljenost, mislim ja sam prije bio lud za njom i ona mi je u puno slučajeva pokazala da se mogu oslonit na nju i na milion i načina mi je pokazala da me Voli..mi smo iz istog mjesta Našica i stvar je u tome što je ona preko tjedna u školi u Osijeku i dokazivala mi je koliko me Voli time što je bježala iz škole, radila nemoguče stvari za mene, spavala kod mene a znala je da ako je roditelji uhvate u tome da neče dobro završiti..ovako meni je prva 4 mjeseca bilo savršeno, vjerovatno me je držala ta zaljubljenost o kojoj svi govore i onda me je bilo uhvatilo jedno razdoblje kada sam počeo sumnjat u to dali ja nju Volim i budala kaki jesam pokušao sam prekinut s njom ali ne, nemogu i sada neželim..želim da se samo vrati sve ono lijepo što smo prošli..ona mi je prijateljica, mama na nekin način, brine se o meni i mojim problemima i Ljubav sve u jednom..rekla mi je da je i nju držala ta faza mjesec i pol dana u kojima nije znala šta osijeća prema meni i rekla mi je da se nebrinem da je to sasvim normalno u svakoj dugoj vezi..ja znam i iskreno planiram život s njom..Volim je i nebih mogao bez nje, mislim mogao ali bilo bi teško..ona zna riješenje za sve moje probleme..tjera me da budem odrasliji da se ponašam zrelo i da ona je puno zrelija osoba od mene, možda ne po godinama ali po ponašanju je..a ja sam još uvijek djete..stoga molim vas da mi pomognete i da me uvjerite da je ovo sve samo prolazno..ja nju obožavam i planiram daljnji život s njom a i ona samnom i jednostavno neželim to sve upropastiti, možda se samo previše brinem..molim vas ako mi možete pomoć bio bih vam zahvalan do kraja života..naglašavam iskreno ju VOLIM <3
Zbog čega ova tema?
Boldirano je sve ono što mi nije jasno
Voliš je, stalo ti je do nje, želiš je, a sumnjaš u svoju ljubav
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:56   #47
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Zbog čega ova tema?
Boldirano je sve ono što mi nije jasno
Voliš je, stalo ti je do nje, želiš je, a sumnjaš u svoju ljubav
Njemu niš nije jasno, tebi niš nije jasno, mogli bi se nać na kavi

Mlad je, normalno da mu niš nije jasno

ispravnije bi bilo: nije mu ništa BILO jasno do prije pet minuta...sad kaže da mu je sve jasno
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:58   #48
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
Njemu niš nije jasno, tebi niš nije jasno, mogli bi se nać na kavi

Mlad je, normalno da mu niš nije jasno

ispravnije bi bilo: nije mu ništa BILO jasno do prije pet minuta...sad kaže da mu je sve jasno
Ne izlazim sa devetnaestogodišnjacima
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:04   #49
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Ne izlazim sa devetnaestogodišnjacima
Kakva je sad ovo segregacija ja na kavu izlazim sa svakim, baš
Izlaziš s onima koji voze brze motore? Osjećam da ne izlaziš ni s njima
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:41   #50
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
Kakva je sad ovo segregacija ja na kavu izlazim sa svakim, baš
Izlaziš s onima koji voze brze motore? Osjećam da ne izlaziš ni s njima
‎"Brzi,lepi,elegantni,neodoljivi,šarmantni.Pobeda im svaka znači,dežurni su osvajači.Pevačice,balerine,mnoge druge cure fine,pa glumice,manekenke,to su za njih samo ženke.Napadaju,koče,trube,gume škripe,usne ljube,maloletnu,punoletnu,svaku curu koju sretnu.On je prazan,on je glup,al' auto vozi skup,stereo i er kondisn mogu sve,on i njegov BMW."
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:47   #51
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
‎"Brzi,lepi,elegantni,neodoljivi,šarmantni.Pobeda im svaka znači,dežurni su osvajači.Pevačice,balerine,mnoge druge cure fine,pa glumice,manekenke,to su za njih samo ženke.Napadaju,koče,trube,gume škripe,usne ljube,maloletnu,punoletnu,svaku curu koju sretnu.On je prazan,on je glup,al' auto vozi skup,stereo i er kondisn mogu sve,on i njegov BMW."
šta sam rekao jesam promućuran
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:59   #52
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
jbte do "juče" sam bio lud za njom i trčo stalno za njom zivko je milion puta dnevno a sada, sada se čujemo samo par puta dnevno i neam joj potrebu stalno govorit da je Volim..
nije mjera ljubavi koliko puta dnevno se zivkate i govorite si da se volite.
da, to je normalno da nemaš potrebu 24 sata na dan razmišljati o njoj i vašem budućem zajedničkom životu.

inače, postoji vrlo dobar razlog zašto zaljubljenost prolazi i to su neki znanstvenici dokazali: zaljubljeni ljudi nisu u stanju razmišljati o svakodnevnim problemima i stvarnim potrebama što sebe, što bližnjih. ljudi znaju zaboraviti jesti, slabo spavati, blejati u kompjuter do 3 ujutro jer se dopisuju sa svojim dragim, a sljedeći dan se treba ustati za školu/faks/posao... ne može se tako živjeti cijeli život, nije niti efikasno za organizam niti dobro za psihičko zdravlje.

kad se otrijezniš dolazi pravi test veze. mnogi ljudi zbog silne strasti ni ne vide na njihova velika ljubav zapravo i nije tako blistava i da im možda veza s njima i nije najbolja ideja, a poslije se pitaju s kime sam ja to proveo pola godine?

ili još gore, zaljubljeni ljudi (posebno žene 9_9) se petljaju s oženjenim ljudima, nasilnicima, narkomanima, alkoholičarima... nisu u stanju donijeti racionalnu odluku što je najbolje za njih same.

ukratko: zaljubljenost nije isto što i ljubav!
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:02   #53
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
šta sam rekao jesam promućuran
Nisi.
"‎"Majmuni,magarci i kreteni, kriminalci, biznismeni; bogati a nepismeni,snobovi; blazirani, doterani, namršteni, sujetni ->Oni su običan pičkin dim!!! "

Tako da, odgovor bi bio jednostavniji ; Ne volim da se družim sa mlađim muškarcima od sebe.
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:12   #54
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Nisi.
"‎"Majmuni,magarci i kreteni, kriminalci, biznismeni; bogati a nepismeni,snobovi; blazirani, doterani, namršteni, sujetni ->Oni su običan pičkin dim!!! "

Tako da, odgovor bi bio jednostavniji ; Ne volim da se družim sa mlađim muškarcima od sebe.
Volim se družiti s pozitivnim i veselim ljudima bez obzira na dob
Ajde budi pozitivna pa ćemo se družiti Nije to tako teško kako se čini

Iz negative i agresivnosti proizlaze mnogi problemi u vezama. Ne slažeš se s tom konstatacijom?
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:27   #55
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
dokazivala mi je koliko me Voli time što je bježala iz škole, radila nemoguče stvari za mene, spavala kod mene a znala je da ako je roditelji uhvate u tome da neče dobro završiti..ovako meni je prva 4 mjeseca bilo savršeno
Tebi je bilo savršeno? Pa to je baš krasno.


Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
tjera me da budem odrasliji da se ponašam zrelo i da ona je puno zrelija osoba od mene, možda ne po godinama ali po ponašanju je..
Zrelija od tebe kažeš?


Deca, pa vi oboje kao da imate 14 godina. I ne, to nije zrela i odrasla veza.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:44   #56
Quote:
Demona kaže: Pogledaj post
...I ne, to nije zrela i odrasla veza.
Za njega je. On drugu ne poznaje.
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:55   #57
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
Volim se družiti s pozitivnim i veselim ljudima bez obzira na dob
Ajde budi pozitivna pa ćemo se družiti Nije to tako teško kako se čini

Iz negative i agresivnosti proizlaze mnogi problemi u vezama. Ne slažeš se s tom konstatacijom?
Pa da, neću dozvoliti da plodovi moje tužne prošlosti otruju plodove moje sretne budućnosti

Slažem se.
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 00:58   #58
Rijetko mi se dogodi da nemam što za reći, ali ovdje stvarno nemam

Ajd, i ja se slažem
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 01:02   #59
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
Rijetko mi se dogodi da nemam što za reći, ali ovdje stvarno nemam

Ajd, i ja se slažem
1:0
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 01:04   #60
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
1:0
Potuć ću te u produžecima, takav sam, sad se veseli povoljnom rezultatu
HayabusaG-Rider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger