Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 15:00   #1
Talking program za ucenje engleskog

Izvinjavam se ako sam malo promasila temu ovde, ali mi treba hitna pomoc. Htela bih naci program za ucenje engleskog (britanskog dijalekta) na racunaru, ali ne mogu nikako da nadjem. Molim vas, posaljite mi link za dowload! Program tipa da ima gramatiku, izgovor reci i tako. U svakom slucaju bilo sta sto nadjete, saljite!
Dragana Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 10:57   #2
Link za download ti nitko ovdje ne može dati jer bi to bilo ilegalno. Međutim može ti se dati link sa informacijama o programu

Tell me More ti je odličan program za učenje engleskog. Puno raznovrsnih vježbica, različitih načina učenja, testova... i sve to u 10 razina, ovisno o tvome znanju engleskog.. pokriva ama baš sve...

Međutim koliko god je super toliko i "super" košta...

http://store.tellmemore.com/TELL-ME-.../10-001-10.htm
__________________
Sucess has been and continues to be defined as getting up one more time, then you've been knocked down.
Ive_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 11:38   #3
Osim tell me more, uguglaj i Rosetta Stone, savrsen program! Mislim da imas free demo da vidis kako funkcionira.
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 12:35   #4
Hvala puno na pomoci!
Dragana Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 19:04   #5
Iz osobnog iskustva bih rekao da ne gubis vrijeme na Rosetta Stone, taj program te ne nauci nista. Ja za ucenje jezika koristim Fluenz koji je daleko bolji, no nema tecaj engleskog (americki program za ucenje drugih jezika)
rizik73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 15:13   #6
Uspela sam se registrovati na Tell Me More i imam besplatne testove i ucenje engleskog preko neta nedelju dana, i stvarno je jako dobro, ali ako hoces da narucis kosta oko 600 eura. Sestra mi je dala Rosetta Stone, medjutim nista specijalno nije, prvi nivo je stvarno tuga, tek oko 5-og nivoa dodjem do svog stepena znanja.

A steta za taj Fluenz..
Dragana Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 18:51   #7
Sad sam posjetio "snabdjevalista" programima i vidim da je Tell Me More dostupan i "besplatno", vidim da ima i English Pack 2012 koji ide do "Business Advanced" stupnja. Ne smijem ovdje dati link, ali google ti moze pomoci.
rizik73 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.