Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 12:08   #1761
Quote:
iwan_ kaže: Pogledaj post
kažu da se može... al da mora valjda zadovoljiti neki prosjek u prvoj godini, mislim da oko 3,5... nemoj me uzet za riječ ako sam krivo napisao...
ja isto čula da se može s vanrednog senstrinstva na redovno (prosjek mora imati 3.5), al nisam baš sigurna jel može s vanrednog sestrinstva na npr. redovnu radnu.. najbolje da nazove fax i pita, to je njena budućnost... ili joj ti nazovi
__________________
.. we are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..
l'avidité is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:22   #1762
Kolegice i kolege sa med-lab javitee see
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:29   #1763
Quote:
l'avidité kaže: Pogledaj post
ja isto čula da se može s vanrednog senstrinstva na redovno (prosjek mora imati 3.5), al nisam baš sigurna jel može s vanrednog sestrinstva na npr. redovnu radnu.. najbolje da nazove fax i pita, to je njena budućnost... ili joj ti nazovi
da da na to sam i mislio... s izvanrednog sestrinstva na redovno sestrinstvo... mislim da na drugi smjer ne može...
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:31   #1764
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Kolegice i kolege sa med-lab javitee see
evo javljam se
Barb_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:31   #1765
Quote:
portkom kaže: Pogledaj post
a jel se moze onda nekako prebacit sa vanrednog sestrinstva ne nesto drugo ali ne vanredno.. ili opet sestrinstvo ili radnu terapiju ili bilo sto??
ja isto mislim da se može s vanrednog sestrinstva na redovno ako se zadovolji prosjek
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:39   #1766
Quote:
Barb_x kaže: Pogledaj post
evo javljam se
Ajde super, sve gledam nema nikoga
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:42   #1767
kolege samo još ne znam čega,mislim se između radiologije i med laboratistike
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:46   #1768
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Ajde super, sve gledam nema nikoga
ma naravno da ima

Quote:
lolly11 kaže: Pogledaj post
kolege samo još ne znam čega,mislim se između radiologije i med laboratistike
ma mislim da ti radiol.nije tolko stetna.tak i tak dok radis ides na preglede redovito.mislim neznam al ja bi uvijek odabrala ono sta mi je draze
ja nebi smjela na med.dijag.zbog dioptrije al jbg nadam se da ce sve bit ok
Barb_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:48   #1769
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da se može s vanrednog sestrinstva na redovno ako se zadovolji prosjek
Ljudi,upravo sam dobila informaciju sa veleučilišta da VIŠE NIJE MOGUĆE prebacivanje s vanrednog studija na redovni zbog sustava državne mature. Jedino znam slučaj na medicini da je jedna cura išla ponovno na prijemni,upala redovno bez plaćanja,a oni su joj priznali sve ispite. Možda je to još uvijek moguće
MURTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:10   #1770
Quote:
l'avidité kaže: Pogledaj post
da, ali pretpostavljam da nije svatko tko je upao na IZVANREDNO sestrinstvo upao i na radnu..
ne znam baš hoće li se liste pomicati za 100 mjesta.. možda bolje da se javi netko tko zna za koliko su se mjesta prošle godine liste pomaknule...

btw, ekipa čestitam svima koji ste upali



mama od dečka radi to cijeli život, svake godine ima obavezne preglede i vjeruj mi, žena je skroz zdrava a plačica je lijepa kheheh

hvala na odgovoru, ohrabrila si me
Ni na is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:11   #1771
nije mi bitno više za vanredno jer sam upala redovno
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:11   #1772
e... ljudi zanima me... kako izvanredni radiolozi imaju raspored... jel oni idu na predavanja s redovnim studentima, jer na stranici vidim da raspored ima samo za redovne... pa ako je netko inforimiran, neka napiše...
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:13   #1773
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da se može s vanrednog sestrinstva na redovno ako se zadovolji prosjek
ali tek nakon sto zavrsi prvu godinu kao vanrendni ili moze odma poslije upisa prebaciti prosjek ocjena iz skole??? ako ostane mjesta poslije upisa naravno...
joke88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:14   #1774
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Kolegice i kolege sa med-lab javitee see
javljam se
anjuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:18   #1775
Quote:
joke88 kaže: Pogledaj post
ali tek nakon sto zavrsi prvu godinu kao vanrendni ili moze odma poslije upisa prebaciti prosjek ocjena iz skole??? ako ostane mjesta poslije upisa naravno...
poslije.. ali netko je rekao da se to ne može, pogledaj postove od maloprije
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:20   #1776
Quote:
anjuska kaže: Pogledaj post
javljam se
Joj ja sad trebam donijet odluku Zagreb ili Split med-lab, a dvoumim se najvise jer je u Zg na veleucilistu-strucni studij a u St na sveucilistu-preddiplomski, neznam koja je razlika i sta bi bilo bolje
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:54   #1777
Quote:
portkom kaže: Pogledaj post
a jel se moze onda nekako prebacit sa vanrednog sestrinstva ne nesto drugo ali ne vanredno.. ili opet sestrinstvo ili radnu terapiju ili bilo sto??
može se prebaciti s izvanrednog sestrinstva samo na redovito,ako postigne prosjek koji se traži (za prosjek nisam sigurna koliko mora biti,ali je oko 4 i nešto)jer da je 3.5 kao što su neki napisali puno ljudi bi postali redoviti studenti jer se na zdravstvenom veleučilištu lako postigne taj prosjek,pa bi oni samim time izgubili puno kandidata koji im plaćaju godinu.
A što se tiče ovog prebacivanja s npr.izvanrednog sestrinstva na redovnu radnu terapiju nije moguće!

Quote:
iwan_ kaže: Pogledaj post
e... ljudi zanima me... kako izvanredni radiolozi imaju raspored... jel oni idu na predavanja s redovnim studentima, jer na stranici vidim da raspored ima samo za redovne... pa ako je netko inforimiran, neka napiše...
redoviti i izvanredni studenti imaju isti raspored,svi su obvezni dolaziti na predavanja,ali pošto to nitko na provjerava,ostaje na vama da odlučite oćete li ići ili ne.Dok su vježbe obvezne i s njih nema izostajanja tj. 10% izostanaka toleriraju.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.

Zadnje uređivanje Alpagueur : 04.07.2011. at 14:24. Reason: Spajanje postova
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:31   #1778
potencijalno glupo pitanje ali jel moguce upasti na redovni smjer s plaćanjem a da sam ispod kvote? nekako se s njima na faksu dogovorit?
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:43   #1779
mene zanima kak naš faks stoji s plaćanjem? svi redovni plaćaju? prvih nekoliko ne plaća? samo izvanredni plaćaju? studenti kojima je ovo drugi fakultet koji upisuju plaćaju?
čitam po forumu da vlada opći kaos trenutačno u visokom školstvu i da za sad svaki fakultet sam odlučuje o tim pitanjima pa me zanima jel neko upućen u odluke zdravstvenog veleučilišta..

mislim, trenutačno sam tak hepi zbog upada na fizioterapiju da mi i nije jako bitno, al ono, 9000kn nije malo
__________________
.. we are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..
l'avidité is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:45   #1780
pomozite ljudi
..upala sam na zdravstveno veleuciliste - Fizioterapija, no i na sve ostale prijavljene fakultete..pa me zanima da li ima posla,koliko je teško,da li se uopće isplati studirati itd??
an1030 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.