Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 10:17   #6041
E, super, 3 god, još bolje. A što je danas 300 eura, nažalost ništa. Koliko je sve poskupilo...
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:55   #6042
Ma ja bi između ostalog kupila sve zive parfeme

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:56   #6043
S obzirom na to da dm drži i hranu, komotno se i shopping takvog asortimana može uzeti pod tih 10 tisuća eura.

Dakle od wc papira, skincarea, hrane, igračaka za rođendane, bilo kakvi pokloni za rođendane, sve moš u dm-u. Božićna kupovina za djecu, roditelje, nećake? Dm. Ima svega. Preusmjeriš se doslovno samo na dm da ih potrošiš, ostalo odeš u prehrambeni dućan, i garantirano tih 10 soma eura ode i prije isteka od 3 godine.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:39   #6044
Quote:
BitterSweet kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da dm drži i hranu, komotno se i shopping takvog asortimana može uzeti pod tih 10 tisuća eura.



Dakle od wc papira, skincarea, hrane, igračaka za rođendane, bilo kakvi pokloni za rođendane, sve moš u dm-u. Božićna kupovina za djecu, roditelje, nećake? Dm. Ima svega. Preusmjeriš se doslovno samo na dm da ih potrošiš, ostalo odeš u prehrambeni dućan, i garantirano tih 10 soma eura ode i prije isteka od 3 godine.
Pa bas. Ionako ostavim 100-150e u dmu svaki mjesec a ne kupujem tamo hranu ni dekorativu
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:14   #6045
nakupovala bih stvari za domaćinstvo koje mogu stajati, kozmetike, make upa i parfema za 3 ženske i 1 skromnog muškog, hrane za mačke - odmah za polovicu iznosa ... ostalo laganica, a sigurno bih donirala lokalnu udrugu a i neku potrebitu obitelj ... potrošila sam ja i vaucher s Feelunique darivanja i više nego što je vrijedio jer sam tražila kodove s popustima (neto oko 550 funti), a da nisam uzela parfemski uzorak koji mi je digao shipping bilo bi i puno više

Poslano sa mog SM-T580 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:12   #6046
Quote:
BitterSweet kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da dm drži i hranu, komotno se i shopping takvog asortimana može uzeti pod tih 10 tisuća eura.

Dakle od wc papira, skincarea, hrane, igračaka za rođendane, bilo kakvi pokloni za rođendane, sve moš u dm-u. Božićna kupovina za djecu, roditelje, nećake? Dm. Ima svega. Preusmjeriš se doslovno samo na dm da ih potrošiš, ostalo odeš u prehrambeni dućan, i garantirano tih 10 soma eura ode i prije isteka od 3 godine.
Dm drži prerađenu hranu. Super ako se tako hraniš. Ali bilo kakvo svježe povrće i voće, ako se želiš normalno hraniti, moraš kupiti negdje drugdje. Mi smo ovdje svi na kozmetici, ali realno, koliko ti kozmetike treba godišnje (normalnoj osobi, ne nama)?
kamaza is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:18   #6047
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Shvacam, ali tema je 90% okrenuta na bodove, pa mi je cudno da se nije pocelo vec ranije raspravljati, sto ako netko ipak dobije milu bodova.

Ako skinete pravila igre, siguran sam da je naveden rok, on je standardan u svim igrama toga tipa, gdje se dobivaju potrosacke kartice. Evo, citiram iz pravila:



Ali svakako, jedna od nezgrapnije osmisljenih nagradnih koje pamtim. Tvorac je stvarno htio impresionirati sefove. Doduse, spajanje racuna, statistika korisnika, njime se 5x vise isplati.


...
Ali nije to nikakav milijun. Milijun se dijeli sa 100 da dobiješ broj eura. Zvuči puno samo onima koji ne znaju dijeliti sa 100. Isto kao i ovo kad kažu da će Vam dati 500 dodatnih bodova na kupnju iznad 75? to je manje od 7% "popusta" iliti 5 eura

Ako i dobijem tih 10 000 eura, trenutno bi mi išlo na živce da moram "izvlačiti" svoje novce iz dm-a tegleći sve za prijatelje i rodbinu. Da dobijem 10 000 eura u Konzumu, to bi već lakše potrošila jer na hranu stvarno i trošim toliki mjesečni iznos.
kamaza is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:21   #6048
Quote:
kamaza kaže: Pogledaj post
Ako i dobijem tih 10 000 eura, trenutno bi mi išlo na živce da moram "izvlačiti" svoje novce iz dm-a tegleći sve za prijatelje i rodbinu. Da dobijem 10 000 eura u Konzumu, to bi već lakše potrošila jer na hranu stvarno i trošim toliki mjesečni iznos.
Rekoh u proslom upisu, ideja je nezgrapna i lose realizirana.

DM je, koliko me pamcenje sluzi, imao i auto nagradne ige uz posredstvo nekog sponzora ili proizvodnog imena, niz nagrada iz kutka bijele tehnike, vjerujem da bi DM-ovi kupci bili daleko zahvaljiji u spoznaji za neke od takvih nagrada. A lako su mogli osmisliti nagradnu karticu na kojoj ima novcani kredit za kupce, koji nije topla voda ni kod drugih igara.

Za glavnu su mogli staviti autu, ili od fundusa sloziti vise nagrada iz kategorije pokretne imovine, a kao utjesne dodaju par kartica s iznosima ili bodovima.

...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:27   #6049
Quote:
kamaza kaže: Pogledaj post
Dm drži prerađenu hranu. Super ako se tako hraniš. Ali bilo kakvo svježe povrće i voće, ako se želiš normalno hraniti, moraš kupiti negdje drugdje. Mi smo ovdje svi na kozmetici, ali realno, koliko ti kozmetike treba godišnje (normalnoj osobi, ne nama)?
Joj ma daj, mislila sam na tjesteninu, brašna, passatu i tako neke osnovne namirnice koje se mogu nabaviti u smislu prehrane. Ne na gotovu hranu, pobogu. Ima i žitarica, keksa tko koristi, to je istina, ali basic hrane za pripremu ima.

OK ovo je kozmetika PDF, ali u teoriji da se sva kupovina usmjeri na dm - može se.

I to sve je čisti marketing, svjesni su da je to teško potrošiti. Iako bih ja potrošila bez problema. Da dijele auto, to je već investicija. Ovo nije. Navuku te na dm.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:44   #6050
Quote:
kamaza kaže: Pogledaj post
Dm drži prerađenu hranu. Super ako se tako hraniš. Ali bilo kakvo svježe povrće i voće, ako se želiš normalno hraniti, moraš kupiti negdje drugdje. Mi smo ovdje svi na kozmetici, ali realno, koliko ti kozmetike treba godišnje (normalnoj osobi, ne nama)?
Kao sto BS veli, dm ima brasna, ulja, tjestenine, grisove... ima kave u zrnu, cajeve... a ima i ljekarnicki dio pa dio bodova potrosis na probiotike i slicno. Ima hranu za kucne ljubimce.
Nema veze sto je ovo pdf kozmetika, tema je dm.
Ne vidim da bi nekoj prosjecnoj obitelji bio problem utopit 300, 400e mjesecno tamo
Jos podmiris sve poklone za 3 bozica, rodendane...

A ako ne trosis toliko onda je ova ideja o "prodaji" obitelji i prijateljima za 10% popusta odlicna!
Ti spremis pare u dzep, oni produ jeftinije.
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:15   #6051
Ajme da, ljekarnički dio! Fakat se pare daju potrošiti.

Tko koristi trajno mlijeko, imaju i to.

Tema su nagradni bodovi u dm-u pa zato spominjem sve. Jbg od wc papira, šminke, preparative, kreme za sunčanje, brašna, probiotika... Imaju i sredstva za leće, sunčane naočale, nema šta nema. Nemaju svježe voće i povrće.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 08:20   #6052
Quote:
BitterSweet kaže: Pogledaj post
Nemaju svježe voće i povrće.
Ali imaju hrpu svakakvog sušenog voća, povrća i 100% čistih sokova
Većina ljudi s odjela hrane uzima samo povremeno i počasti se jer su cijenom u višem rangu, eventualno se isprazni kad imaju višestruke bodove na to par puta godišnje, ali da se nema kupiti što hrane itekako ima, od brašna, ulja, tjestenine, riže, svih mogućih i nemogućih žitarica pa do džemova i slatkiša, ma i vegete, kocke za juhu, umaci, začini, paste od ovoga i onoga, da imaš neograničen ili velik budžet bez problema bi ostavio i 1000 eura.
A vitamini, kremice, sirupi, matična mliječ i sva čuda... Onaj tko misli da nema na što potrošiti u DM-u vjerojatno razmišlja u okviru svoje neke standardne liste proizvoda po koju uleti i izleti, a ostalo ni ne razmatra ni ne poznaje puno što ima u ponudi.
Ako baš ništa od toga ne koristi netko, uvijek možda nakupovat aparate, fen, figara, brijače, šišače, ipl, i ostalo za životnu zalihu
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.