Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 15:00   #1
ODBAN? ili mission impossible?

Dobar dan moderatori...

Ne sjecam se tocno bas, ali valjda je vec proslo vise od 6 ( sest) mjeseci od mojeg parcijalnog bana s Politike.

Molim vas sada slijedece:

- Odbanirajte me, molim, ali samo 'parcijalno' ( tj. ostavite mi ban na lokalnoj politici- od toga sam mazohizma hvala bogu izlijecena)...
Tj, ako se odlucite za odbaniranje na krajukrajeva...

- Htjela bih ponekad komentirati na 'Svijetu', ako moze.
Lokalna politika me vise ne zanima, usla sam u 'selfpreservation' mode- ne treba mi cir na zelucu pored sveg ostalog...

PS: Ne prakticiram poniznost, ovo je najbolje sto ja mogu.

Thank you

agnaby
agnaby14 is offline  
Old 19.09.2017., 16:16   #2
Tehnički nije izvedivo korisniku ostaviti pristup na podforumima ako ima parcijalu na root. To znači da da bi mogla vidjeti i sudjelovati na ppdf-ovima Politička scena, Europska Unija, Svijet ili Blisko politici treba ti se maknuti parcijalni ban s roota pdf-a Politika. Ppdf-ovi se nadovezuju na glavnu stranicu i zabrana pristupa rootu automatski sa sobom vuče i zabranu na njezinim dodacima. S druge strane moguće je imati parcijalu na tim istim dodacima, odnosno ppdf-ovima, u ovom slučaju Politička scena, Europska Unija, Svijet i Blisko politici - na jednom od njih, nekima ili svima, a da istovremeno bude odobren pristup rootu.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 19.09.2017., 16:39   #3
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Tehnički nije izvedivo korisniku ostaviti pristup na podforumima ako ima parcijalu na root. To znači da da bi mogla vidjeti i sudjelovati na ppdf-ovima Politička scena, Europska Unija, Svijet ili Blisko politici treba ti se maknuti parcijalni ban s roota pdf-a Politika. Ppdf-ovi se nadovezuju na glavnu stranicu i zabrana pristupa rootu automatski sa sobom vuče i zabranu na njezinim dodacima. S druge strane moguće je imati parcijalu na tim istim dodacima, odnosno ppdf-ovima, u ovom slučaju Politička scena, Europska Unija, Svijet i Blisko politici - na jednom od njih, nekima ili svima, a da istovremeno bude odobren pristup rootu.
Hvala,

Nisam Vas bas najbolje razumijela, ali ipak jesam nesto vishe nakon par citanja...
Thank you.

Sada cu ponovno, i opet cu pisati: onda sada molim da mi se ukine ban na politici generalno ( s tim da cu sama imati selfimposed ban na lokalnoj politici, jer to me samo u nevolju uvaljuje..
Mene zanima 'Svijet', thank you.

Thank you for your understanding
agnaby

NB; Nemojte misliti da ja smatram unaprijed da ste mi oprostila...Nisam ja tako ohola.

Ocekujem 50% sanse za oprostaj...Mozda cak i manje...
Hvala

Zadnje uređivanje agnaby14 : 19.09.2017. at 16:57.
agnaby14 is offline  
Old 20.09.2017., 21:32   #4
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Tehnički nije izvedivo korisniku ostaviti pristup na podforumima ako ima parcijalu na root. To znači da da bi mogla vidjeti i sudjelovati na ppdf-ovima Politička scena, Europska Unija, Svijet ili Blisko politici treba ti se maknuti parcijalni ban s roota pdf-a Politika. Ppdf-ovi se nadovezuju na glavnu stranicu i zabrana pristupa rootu automatski sa sobom vuče i zabranu na njezinim dodacima. S druge strane moguće je imati parcijalu na tim istim dodacima, odnosno ppdf-ovima, u ovom slučaju Politička scena, Europska Unija, Svijet i Blisko politici - na jednom od njih, nekima ili svima, a da istovremeno bude odobren pristup rootu.
Onda?
Koji je vas odgovor u stvari?

Znam da su pojedini forumashi trazili da se vratim na 'svijet'.

Kako god hocete...meni je sve OK, bila ne bila...
Cudno mi je (sve manje) da tolerirate prave trolove, placenike koji frfljaju o temama i rade na agendi, bez da ih banujete. Oni zive na forumu bez problema.

Zasto ste banovali 'Hvala Na Ribama'? Zasto nikad niste banovali 'Freedom', cak i kad je bilo bolno jasno da je goli golcati placenik?
Ne valja sto radite....Unistili ste forum svojim jadnim i kukavnim stavom i poslusnoscu.

Odgovorite, molim....
Fukarice male...
agnaby14 is offline  
Received Infraction
Old 21.09.2017., 14:52   #5
Quote:
agnaby14 kaže: Pogledaj post
Fukarice male...
Ključ.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.