Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2007., 10:33   #201
kod jagode 1200 kn bikini
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 10:38   #202
da mogu zaletila bih se u Zg kod te jagode.. još pogotovo tri tretmana kao kod tebe da večina ode..to bi bilo super
meni je rekao da će mi trebati otprilike 5-6 tretmana jer mi dlake nisu crne

znam da ima najbolje aparate i da su skupi za nabaviti ali ipak....
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 21:20   #203
znači laser je bolji od biološko enzimske( tako nekako) epilacije?
naiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 12:12   #204
ja nisam baš upućena u tu vrstu depilacije. ne znam je li tko bio na njoj. inače najviše se preporučuje inače laser. mislim da je to definitivno bezbolnije!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 20:28   #205
Laserska depilacija

Zanima me jel tko radio i da li je radio u Splitu ? I takoder zanima me gdje. Thanks
TORRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 19:16   #206
o

ja sam prije 2 mj operirala nos kod dr.Žgaljardića u Opatiji i dok sam ležala između ostalog mi je sestra rekla kako su prije ljeta dobili najmodernije lasere za svašta pa i za uklanjanje dlačica. ja planiram ići kod njega na za kojih mjesec dana.
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 09:55   #207
Wink

Imaš u Gorice u Splitu. znam osobu koja je to radila i zadovoljna je. ideš na tretman tri puta u misecu, pa to opet ponoviš za tri miseca. broj ti je 370-482.
magox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 13:52   #208
ej, i ja sam tamo zvala, sestra mi napricala cuda o njihovom laseru a koliko sam se ja raspitivala taj njihov diodni od tvrtke Deke nije najbolji. jeftiniji jesu od zambellija ali mislim da bolji nisu.
koliko si platila operaciju nosa i kako je proslo, cula sam da je on najbolji kirurg na ovom podrucju, i ja o tome razmisljam.....
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 13:22   #209
ovo drugo sam ti odg na pp...
a što se tiče lasera...možda ne bi bilo loše saznat koji laser upotrebljava dr kod kojeg se misli ići, malo se raspitat, pa provjeriti na netu, možda na medline-u, o rezultatima, a i možda saznat negdje na netu isto koji aparat koliko dođe...pretpostavljam da se i u aparaturi radi koliko para, toliko muzike...
ima netko neke linkove za preporučit?
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:11   #210
Mene zanima kad će cijene početi padati...Jer, potražnja je velika ali će i ponuda skočiti, a i ti ljudi će isplatiti te aparate. Bila sam kod jedne razvikane i super reklamirane žene, prva je nabavila laser u ST, možda bi bilo bolje da je ona malo stručnija, bar da razmišlja logički
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:38   #211
ja sam brkove radila s laserom i sad sam se konačno riješila i traka koje su mi uredno svaki put crvenilo napravile i onih krema za izbjeljivanje koje su mi kompletno pigmentaciju poremetile.možda je malo skuplje, ali malo kad usporedim s nekim drugim stvarima cijena mi izađe prihvatljiva...to si ja doživljavam kao malo dugoročniju investiciju...
micica_macica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 19:07   #212
kolko znaci kosta taj cijeli paket (od tri tretmana) za odstranjivanje dlaka sa bikini zone? i kolko dlaka skinu? jel moguce napravit brazilsku lasersku?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 19:11   #213
I KOLIKO DUGO NAKON TOGA SE NE SMIJE NA SUNCE?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 19:53   #214
Quote:
ivaiva999 kaže: Pogledaj post
ovo drugo sam ti odg na pp...
a što se tiče lasera...možda ne bi bilo loše saznat koji laser upotrebljava dr kod kojeg se misli ići, malo se raspitat, pa provjeriti na netu, možda na medline-u, o rezultatima, a i možda saznat negdje na netu isto koji aparat koliko dođe...pretpostavljam da se i u aparaturi radi koliko para, toliko muzike...
ima netko neke linkove za preporučit?


Draga, sorry...čitam i nisam uspjela da ne odgovorim...sama kažeš medline...
pa odeš, ukucaš hair removal laser i fino ti izlista sve znanstvene članke...
Ukratko, ako je to teško...u svakom članku je poanta sljedeča...diodni i alexandrite su po svim tim njihovim studijima jednaki po učinkovitosti, a IPL ti je nešto slabiji( to ti dođuše nije baš laser), al se tamo navodi u komparaciji sa ova dva
lilika666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 21:29   #215
Quote:
lilika666 kaže: Pogledaj post
Draga, sorry...čitam i nisam uspjela da ne odgovorim...sama kažeš medline...
pa odeš, ukucaš hair removal laser i fino ti izlista sve znanstvene članke...
Ukratko, ako je to teško...u svakom članku je poanta sljedeča...diodni i alexandrite su po svim tim njihovim studijima jednaki po učinkovitosti, a IPL ti je nešto slabiji( to ti dođuše nije baš laser), al se tamo navodi u komparaciji sa ova dva
DRAGA, ja sam samo predložila curama kako možda doći do korisnih informacija, ako netko želi i ima volju za traženjem jer JA nemam...a plus toga, moje mišljenje je da je to s tretmanom više ili tretmanom manje na kraju sve dođe na isto.
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:18   #216
kakav je taj Coherent Sheer laser s kojim jagoda radi? ja sam cula da je taj diodni najbolji! sad me ovo zbunjuje..
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 22:52   #217
Quote:
micica_macica111 kaže: Pogledaj post
ja sam brkove radila s laserom i sad sam se konačno riješila i traka koje su mi uredno svaki put crvenilo napravile i onih krema za izbjeljivanje koje su mi kompletno pigmentaciju poremetile.možda je malo skuplje, ali malo kad usporedim s nekim drugim stvarima cijena mi izađe prihvatljiva...to si ja doživljavam kao malo dugoročniju investiciju...
e taj problem i ja imam. nisu oni ni toliko crni ni toliko debeli. ali imam jaako svjetlu kozu i svaka i tanka dlacica se jako vidi. dok sam bila klinka bila sam iskompleksirana i pocela sam se zajebavat s tim trakama, i sad to moram stalno. to su sitne dlacice.i dok svaka pojedina izađe svaka se VIDI jer od cupanja nisuz onak ujednacene nego rastu u hrpicama stvarno to sve skine?? kolko si platila i kam si isla?? hvala
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:36   #218
Dali to uklanja za stalno ili .. ?
TORRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:21   #219
uklanja se na par godina
. . .ja ti ne bi preporucila goricu
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:28   #220
Quote:
magox kaže: Pogledaj post
Imaš u Gorice u Splitu. znam osobu koja je to radila i zadovoljna je. ideš na tretman tri puta u misecu, pa to opet ponoviš za tri miseca. broj ti je 370-482.
tu nesto ne stima, pauze izmedju tretmana moraju biti bar mjesec dana.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.