Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2022., 00:27   #1
Bronhiolitis

Pozdrav,u panici sam. Moj sedmomjesečni sin je prvi put bolestan i ono što je prije tri dana počelo kao začepljen nosić je sinoć prešlo u hroptanje i otežano disanje tako da smo odmah zvali pedijatra jer je afebrilan,nema temperaturu i normalno je jeo,kakao,igrao se...međutim pedijatar je odmah skužio da se pri disanju koristi donjim strukturama i napisao sumnju na bronhiolitis,što su nam na Srebrnjaku potvrdili i ostavili ga tamo na intenzivnoj :'( daju mu kisik povremeno,kad saturacija padne ispod 89% ali to nije stalno, ne znam sto mi je ciniti da mu olaksam,citam da je uzročnik rsv virus nekakav a on je jos i nedonosce roden 36+4.... Stvarno sam jako zabrinuta jer lezi tamo i cijenim bilo kakvo iskustvo ili savjet...puno vam hvala unaprijed. Zabrinuta mama
OrnellaVanoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2022., 11:17   #2
Nadam se da je mali bebo bolje i da ste malo mirniji. Apsolutno razumijem da je veliki stres, i da je teško ne biti uz njega

Želim vam sve sve sve najbolje i da se brzo opet grlite doma sa zdravom bebom

Nemam iskustvo da bih znala dati koristan savjet i informaciju, ali jako dobro da ste prepoznali i odmah išli doktoru, bez obzira što nije bilo ni temperature ni promjene u ponašanju. Sve ste napravili kako treba, i on je sad pod liječničkim nadzorom, što je najsigurnije. Svu snagu želim dječačiću da se što brže izbori s tim
guli ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2022., 23:02   #3
Evo da se javim,znaci u djiru je nekakav ludi virus iako nam viroloske nisu pokazale nista, ali nakon njega je jos jedna osoba u obitelji imala slicne samo blaze simptome (rodak,starije dijete). Ugl pustili su me da budem s njim već idući dan,dobili smo sobu koja je bila zaista komotna, davali su mu inhalacije kortićima i ventolin po potrebi i sad je bolje,jos malo hroptav,bili smo do utorka u bolnici. Osoblje je predivno,toliko divno da sam im odlucila ovih dana dofurati hrpu robice koju sam dobila za bebu i nesto pelena sto mi je ostalo,jer kad bebe dodu na prijem nemaju odmah te stvari. Poruka svim roditeljima pazite ako zamijetite da dijete hropće i diše iz donjeg dijela trbuha odite odmah na Srebrnjak definitivno najbolja dječja bolnica u ZG...hvala na odg i privatnim porukama
OrnellaVanoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2022., 05:33   #4
Hvala na informacijama! Mi u Srebrnjaku nismo još bili, ali uvijek čujem pozitivno. Zapravo nisam išla jer sam mislila da su samo baš za pluća, s čime se mi još nismo mučili. Ali kaže poznanica da ona misli da se i za ostale stvari može ići tamo.

Jako mi je drago da je dečko bolje, i da ste mogli biti skupa skoro cijelo vrijeme
guli ha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.