Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2013., 16:55   #2561
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
priznali bi agresiju na RH
Sto se tu ima priznavati, pa nisu nikad skrivali da su zarobljenici drzani u Mitrovici i drugdje po Srbiji. Mislim da jos ima ljudi koji su umrli i ubijeni u tim logorima, a tijela nisu nikad nadjena. A sto je sa jednim autobusom iz vukovarske bolnice iz kojeg nikad nitko nije nadjen? Mah. Naravno da ozbiljnu politiku jedne drzave treba voditi pragmaticno, ali ne znam kako nasi, pa i njihovi, politicari mogu gledati u oci obiteljima tih ljudi.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 19:59   #2562
Vrlo interesantno da je tadašnja jedinica u kojoj sam bio(108.brodska brigada)u 4.ili 5.mjesecu '92 poslana na ratište u selo Grebnice(negdje kod Domaljevca)u Bos.posavini i tamo smo proveli nekih 15-tak dana kobajagi smo imali zadaću pomjeriti liniju otprilike 500-njak metara,ovisi kako na kojem mjestu.
Cijela brigada !!!
Naravno,zapovijed je došla naglo i neočekivano pa se nije ni imalo neki dobar plan za napad.
5 ljudi je poginulo za 5 minuta.
Kasnije je još bilo koječega ali svrha našeg odlaska oduvijek je nametalo stanovita pitanja..na koje nikada nisam(ni neću)dobiti odgovor.
Grebnice su bile jedan manji dio relativno blizu Save koje je strateški značaj bio-nula.Ništa.
Rekli su nam-mah,samo se ustanete i prošetate kroz njih jer njih i nema tu ili ako ih ima,to su neki bezveznjaci.
Pokazalo se da ako je i bilo tako u međuvremenu se itekako promijenilo.
Na drugoj strani zanimljivo da ni 3.gardijska brigada nije bila u Brodu.
Zašto sve to sad govorim ?
Jer je u Bos.Posavini bila velika ofenziva jna i općenito srpskih jedinica priključenih jna.
Krenuli su samo govorim na Bos.Brodskom području od sela Podnovlje i nisu stali do tzv.obodnog kanala rječice Ukrine.
To je nekih od oka 25-30 km.
Nikada mi nije bilo jasno zašto ??
Zašto tada nas nije bilo tamo gdje smo trebali biti po svakoj vojničkoj logici a ne negdje Bogu iza leđa.
Kada smo se vratili imamo što vidjeti..dio koji smo pješke prešli u par dana i potjerali jna od B.Broda je bio njihov.
Tada sam bio dovoljno mlad i još više glup da zbrojim 2 i 2.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 00:18   #2563
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Vrlo interesantno da je tadašnja jedinica u kojoj sam bio(108.brodska brigada)u 4.ili 5.mjesecu '92 poslana na ratište u selo Grebnice(negdje kod Domaljevca)u Bos.posavini i tamo smo proveli nekih 15-tak dana kobajagi smo imali zadaću pomjeriti liniju otprilike 500-njak metara,ovisi kako na kojem mjestu.
Cijela brigada !!!
Naravno,zapovijed je došla naglo i neočekivano pa se nije ni imalo neki dobar plan za napad.
5 ljudi je poginulo za 5 minuta.
Kasnije je još bilo koječega ali svrha našeg odlaska oduvijek je nametalo stanovita pitanja..na koje nikada nisam(ni neću)dobiti odgovor.
Grebnice su bile jedan manji dio relativno blizu Save koje je strateški značaj bio-nula.Ništa.
Rekli su nam-mah,samo se ustanete i prošetate kroz njih jer njih i nema tu ili ako ih ima,to su neki bezveznjaci.
Pokazalo se da ako je i bilo tako u međuvremenu se itekako promijenilo.
Na drugoj strani zanimljivo da ni 3.gardijska brigada nije bila u Brodu.
Zašto sve to sad govorim ?
Jer je u Bos.Posavini bila velika ofenziva jna i općenito srpskih jedinica priključenih jna.
Krenuli su samo govorim na Bos.Brodskom području od sela Podnovlje i nisu stali do tzv.obodnog kanala rječice Ukrine.
To je nekih od oka 25-30 km.
Nikada mi nije bilo jasno zašto ??
Zašto tada nas nije bilo tamo gdje smo trebali biti po svakoj vojničkoj logici a ne negdje Bogu iza leđa.
Kada smo se vratili imamo što vidjeti..dio koji smo pješke prešli u par dana i potjerali jna od B.Broda je bio njihov.
Tada sam bio dovoljno mlad i još više glup da zbrojim 2 i 2.
Ovaj tvoj post me ponovo vraća na razmisljanje.Vec dugo u svojoj glavi trazim odgovor ako je vec bilo HV u B.Posavini zbog čega nije upućena u obranu Odžaka.Zbog čega je nije bilo na strateski vaznom mjestu(čast pojedincima) D.Kula-Jakes-Pecnik.I obicnom smrtniku je bilo jasno padom ta dva mjesta pada Odžak mogu slobodno reci i Modrica dok je jos bila u nasim rukama.
Pitam se kako se vojska slala u Posavinu,da li je tu bilo neki "vojni"kriterij ili koja je opcina bolje"lobirala"i dobijala je pomoc.Navodis svoj primjer vjerovatno se radi o 6,7.mjesecu kada je i pokrenuta velika operacija sa druge strane,nema tu logike.Pa i sami Srbi hvalisu se brzom i briljantnom operacijom zauzimanja Odzaka a vjerovatno 95% Srba i nezna da je tamo ratovala sa par slobodno mogu reci "seoskih grupa"a ne sa nekim brigadama HV kako neki navode.Osobno bih volio da se bar nekada sazna sta je razlog nepomaganja;nemogucnost,losa lokalna organizacija,lose rukovodenje pomoci od strane HV,netrpeljivost časnika HV koji su vodili obranu posavine,izdaja(u koju osobno nevjerujem).
A sto se tice nas lokalaca kakva nam je bila organizacijaborili smo se koliko smo mogli.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 08.11.2013. at 09:02. Reason: citat
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 08:53   #2564
Quote:
Dobor kula kaže: Pogledaj post
Ovaj tvoj post me ponovo vraća na razmisljanje.
Da,mještani generalno mjesta na tom području su realno bili preslabo naoružani(i sve što ide s tim,sanitet,topništvo,logistika,komunikacija itd)pa im se divim na ambiciji sačuvati to područje od upada jna.
Npr,spomenuto mjesto Grebnice nije imalo vojsku nego lokalne dečke koji su sa koje kakvim puškama(i lovačke)sjedili u civilnoj odjeći i čekali.
Jeza me hvata kad i pomislim što se moglo dogoditi.
E onda je krenuo Muppet show.
PAT 20/3 su stavili na svakih ne znam koliko metara(da ne lupam bezze)i tako čuvaju linije.
To je tada za nas bilo malo je reći čudno ali je bio pokazatelj da imaju svega u izobilju.
Da ne spominjem Prage,Boforse,PAM-ove i svu silu automatskog oružja plus topništvo koje se ne gasi dan i noć.Avioni su svakodnevno gađali skelu na Savi pa usput i malo da liniju poravna.Čak i helikopteri lete na pristojnoj udaljenosti i snimaju situaciju.
Takav izlet je našu bojnu rastavio na sastavne dijelove.Sljedeći teren(G.Kolibe)nisi mogao sastaviti normalnu satniju da pokrije određeni dio.
Nikako se nije uklapala logika sa stanjem na terenu.
Za dijelove još istočnije ne znam.Bila je nekakva jedinica(mislim 157.brigada)ali je to brigada u kojoj nije bilo dragovoljaca pa se od nje i nije moglo puno očekivati.
Tada(ili nešto prije)su već i zapovjednici manjih jedinica znali da će cijelo to područje biti izgubljeno,ne ratom nego dogovorom.
Ima tu još puno kontraverzi,moglo bi se pisati danima.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 12:33   #2565
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Ono sto smo vec apsolvirali ne treba dalje razvlaciti.
Ako imas nove spoznaje i nekakve argumente koji nisu "kafanski" slobodno opleti...

Tko ima generalno nove argumente ??
Nisu ''kafanski''nego iz mog iskustva.
Znači..moje iskustvo.Ne govorim što sam čuo ili neko je rekao tamo nekome.
Svaki čovjek i njegove priče su informacija više a naravno da ostali mogu potvrditi ili negirati.
No..ima jedna stvar.
Kada smo prvi put prešli preko(preko naftovoda)domaći su ljudi govorili ovako-da vi niste došli u Bosnu ne bi ni bilo rata.
Često sam se znao osjećati kao uljezom.
Dakako da je kasnije sve sjelo na svoje ali ljudi iz B.Posavine su dugo govorili da smo MI razlog za rat u Posavini,jer da nas nije bilo,ne bi ni rata bilo.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 14:29   #2566
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Tko ima generalno nove argumente ??
Nisu ''kafanski''nego iz mog iskustva.
Znači..moje iskustvo.Ne govorim što sam čuo ili neko je rekao tamo nekome.
Svaki čovjek i njegove priče su informacija više a naravno da ostali mogu potvrditi ili negirati.
No..ima jedna stvar.
Kada smo prvi put prešli preko(preko naftovoda)domaći su ljudi govorili ovako-da vi niste došli u Bosnu ne bi ni bilo rata.
Često sam se znao osjećati kao uljezom.
Dakako da je kasnije sve sjelo na svoje ali ljudi iz B.Posavine su dugo govorili da smo MI razlog za rat u Posavini,jer da nas nije bilo,ne bi ni rata bilo.
Mi smo, to jest HV došli u Posavinu da bi je lakše prepustili?

Prepuštali smo je tako da je zadnji mjesec rata (listopad 1992) duplo više poginulih bojovnika HV nego HVO.
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 22:15   #2567
Ne znam to je to govorio da HV nije došao da rata u Posavini bilo ne bi? Netko lud? O ostalom se može razgovarati, HV je za mene SVETINJA. 900 god slavniju vojsku nismo imali. Ne cijenimo ju niti slavimo koliko zaslužuje. Od tenisica, traperica do pobjednika i slobode protiv... Samo izdajnik zaljubljen i ponosan u HV nije
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 12:16   #2568
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Vrlo interesantno da je tadašnja jedinica u kojoj sam bio(108.brodska brigada)u 4.ili 5.mjesecu '92 poslana na ratište u selo Grebnice(negdje kod Domaljevca)u Bos.posavini i tamo smo proveli nekih 15-tak dana kobajagi smo imali zadaću pomjeriti liniju otprilike 500-njak metara,ovisi kako na kojem mjestu.
Cijela brigada !!!
Podvukao (boldao) sam bitno. Nikada, ama baš nikada tamo nije bila čitava brigada, iz jednostavnog razloga jer je zona odgovornosti bila na BB/DE bojištu. Tamo je bila vezana jedna bojna i to ne cijela jer je bila raspoređena duž rijeke Save s HR strane.

Uostalom, svatko ima pravo na svoje mišljenje i zaključke, ali danas, kad je dostupno jako mnogo dokumenata sa svih strana trebamo pozorno analizirati i barem pokušati shvatiti/stvoriti nekakvu realnu sliku.
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 12:33   #2569
Quote:
sb323ar kaže: Pogledaj post
Podvukao (boldao) sam bitno. Nikada, ama baš nikada tamo nije bila čitava brigada, iz jednostavnog razloga jer je zona odgovornosti bila na BB/DE bojištu. Tamo je bila vezana jedna bojna i to ne cijela jer je bila raspoređena duž rijeke Save s HR strane.

Uostalom, svatko ima pravo na svoje mišljenje i zaključke, ali danas, kad je dostupno jako mnogo dokumenata sa svih strana trebamo pozorno analizirati i barem pokušati shvatiti/stvoriti nekakvu realnu sliku.
Moguće je,ugl nije bila gdje je logika nalagala da bude.No,to već znamo.
Baš to i pokušavam.
Ja ne tvrdim da je Posavina prodana ali da nisu svi događaji objašnjeni je odavno poznata činjenica.
Znači,nešto se događalo što ni dan danas ne znamo bez obzira što je sve dostupno.
Kako to ?
Svi mi to govore,kako su poznate sve činjenice i da je sto puta prožvakano,da postoje povijesni podaci,karte,dogovori,ugovori,razgovori a opet se ne zna tko je srušio most ili tko je zapovijedio.
Kako to drugi put ?
Kako je moguće da Stipetić tvrdi mjedno a Knez nešto drugo ?
Koji je u pravu a koji nije ?
Zašto nitko nije ovdje spomenuo tabu temu...da je dio jedinica 108.brigade u jednom trenutku(ne znam točan datum,mogu i saznati)sa Kolibarskog puta otišla na svoju ruku na kirvaj ???Bez dozvole...ili je ipak neko dozvolio ?I to u trenutku kada su sljedeće jutro jna napali baš te položaje ?
Zašto su dečki iz Novog Grada(barem mislim)raspoređeni na Kolibarski put a znalo se da nemaju iskustva i da će se dogoditi upravo ono što se dogodilo ?Tragedija.
Kada se saznalo da su ovi još uvijek kod kuće,mamurni od kirvaja jednostavno se zataškalo i ni danas se ne spominje.
U toku tog dana(kada je napad već dobro trajao)su se vratili ali sranje se već dogodilo.
Da li se to ne zna ili se krije ?
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 16:31   #2570
Quote:
sb323ar kaže: Pogledaj post
Podvukao (boldao) sam bitno. Nikada, ama baš nikada tamo nije bila čitava brigada, iz jednostavnog razloga jer je zona odgovornosti bila na BB/DE bojištu. Tamo je bila vezana jedna bojna i to ne cijela jer je bila raspoređena duž rijeke Save s HR strane.

Uostalom, svatko ima pravo na svoje mišljenje i zaključke, ali danas, kad je dostupno jako mnogo dokumenata sa svih strana trebamo pozorno analizirati i barem pokušati shvatiti/stvoriti nekakvu realnu sliku.
Sory što se ovako ubacujem ali pitao bih samo sb323ar(znam da ga ta akcija boli i danas)dali je bio na obilježavanju godišnjice operativne akcije angela čiji je i on sam sudionik.
Lp.
ledenobrzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 20:58   #2571
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
i a opet se ne zna tko je srušio most ili tko je zapovijedio.
Zna se tko je srušio most, zašto, ne znam, znam samo da sam osobno bio udaljen od mosta 200 metara kad je otišao a moji dečki su bili i bliže nego ja, a nismo uopće znali da je miniran.

Ponoviću po tko zna koji put, strah je vladao Brodom. Grad je bio pust, ulice prazne, nigdje nikoga, osim dvije satnije nas koji smo se posljednji izvukli preko tada još cijelog mosta, te postrojbe 3/3A smještene u vojarni.

Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Kako je moguće da Stipetić tvrdi mjedno a Knez nešto drugo ? Koji je u pravu a koji nije ?
Lažu i jedan i drugi. Osobno sam bio i tamo cijelo vrijeme. Nikada nismo dobili naredbu za prelazak iz odsudne odbrane u napadna dejstva.


Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Da li se to ne zna ili se krije ?
Zna se za to, znalo se i tada. Odgovor ti je - organizacija. "R" brigade HV su u to vrijeme bile nešto bolje organizirane od HVO, ali daleko ispod nivoa i organizacije "A" sastava.


Quote:
ledenobrzi kaže: Pogledaj post
Sory što se ovako ubacujem ali pitao bih samo sb323ar(znam da ga ta akcija boli i danas)dali je bio na obilježavanju godišnjice operativne akcije angela čiji je i on sam sudionik.
Lp.
Nisam bio. Ne volim javna okupljanja jer tu se pojave mnogi kojima tu nije mjesto. Ja odem s par prijatelja, upalimo svijeću i obiđemo još neka mjesta.
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 22:54   #2572
Jedno pitanje za one upucene u ratna dejstva na pocetku '92 godine na potezu Garevac-Kladari-Kornica-Milosevac...ko je provalio da su tu bili aktivni "Niski specijalci"?
Citam na Garevackom forumu pa me ta informacija veoma interesuje jer od moderatora www.garevac.net odgovor nisam dobio...?
husky011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 14:28   #2573
Quote:
husky011 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za one upucene u ratna dejstva na pocetku '92 godine na potezu Garevac-Kladari-Kornica-Milosevac...ko je provalio da su tu bili aktivni "Niski specijalci"?
Citam na Garevackom forumu pa me ta informacija veoma interesuje jer od moderatora www.garevac.net odgovor nisam dobio...?
U strahu su velike oči.
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:38   #2574
Quote:
sb323ar kaže: Pogledaj post
U strahu su velike oči.
Moguce...mada rekoh, mozda neko zna neki podatak, posto ja licno znam da nisu bili nikada na tom potezu.
husky011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 22:14   #2575
nabasah na youtub-u..pa da podjelim
....malo oko situacije u vezi B.Broda....

http://www.youtube.com/watch?v=AlLO1XyO0oI
jedangrafitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 23:42   #2576
Quote:
husky011 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za one upucene u ratna dejstva na pocetku '92 godine na potezu Garevac-Kladari-Kornica-Milosevac...ko je provalio da su tu bili aktivni "Niski specijalci"?
Citam na Garevackom forumu pa me ta informacija veoma interesuje jer od moderatora www.garevac.net odgovor nisam dobio...?
Vec sam ti pisao koliko smo bili spremni i obuceni za borbe da nam je u to vrijeme (velikoj vecini)svako na drugoj strani ko je nosio pancirku bio"niski specijalac" jer smo samo za njih znali.
Danas sam pricao sa kolegom koji poznaje prilicno dobro situaciju u mom mjestu i
tvrdi mi da je negdje pocetkom jula kod nas upala grupa diverzanata i u okrsaju jedan od likvidiranih specijalaca je ostao u nasoj teritoriji i da je kod njega pronadena licna karta iz Niša.
Na ovoj temi vec smo malo vodili raspravu o ucescu arkanovaca u okolini Modrice,Odzaka gdje nam je Josic prenio sto su mu njegovi ljudi pricali da su imali okrsaj sa arkanovcima na Munjaci(iznad Jakesa,Pecnika).
Da li ti raspolazes sa informacijom o njihovom ucescu kod nas?
Pozz

Zadnje uređivanje Dobor kula : 28.11.2013. at 23:49.
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 00:12   #2577
Paz' vako jarane, od "nasih" niko nije bio na tom terenu, nije bilo potrebe za angazovanjem usko specijalizovane grupe ljudi u tim akcijama. Ali bilo je poprilicno dobrovoljaca i kojekakvih "specijalaca" oko i u Modrici (ziveo sam petnaest godina u tom gradu) ali pouzdano znam da su "Arkanovci" operisali vrlo intezivno neko vreme u tom podrucju.
Mozemo se cak i nadovezati na jednu od prethodnih tema, kamioni su im bili "podrska" kad prodje regularna vojska...ma kako to zvucalo, a meni zvuci jadno.
Samim tim sto je imao nisku licnu kartu mi govori samo to da je dosao sa juga u Bosnu, a zasto, bilo bi zanimljivo saznati.
U to vreme mnogo je bilo kojekakvih "specijalaca", "komandosa"...X menova...ali oni koji vaze za to ne bi sebi dopustili da se zna da su tu, jer koja je njihova svrha?
Da plase prost narod...od toga nema vajde, jer kad nalete na tvrdo ili se bore ili beze...a modrica je dva ili tri puta padala i nanovo osvajana/oslobadjana...kako je kome drago.
__________________
Ko sme taj i moze, ko ne zna za strah taj ide dalje...

Zadnje uređivanje husky011 : 29.11.2013. at 00:17.
husky011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 00:52   #2578
Quote:
husky011 kaže: Pogledaj post
Paz' vako jarane, od "nasih" niko nije bio na tom terenu, nije bilo potrebe za angazovanjem usko specijalizovane grupe ljudi u tim akcijama. Ali bilo je poprilicno dobrovoljaca i kojekakvih "specijalaca" oko i u Modrici (ziveo sam petnaest godina u tom gradu) ali pouzdano znam da su "Arkanovci" operisali vrlo intezivno neko vreme u tom podrucju.
Mozemo se cak i nadovezati na jednu od prethodnih tema, kamioni su im bili "podrska" kad prodje regularna vojska...ma kako to zvucalo, a meni zvuci jadno.
Samim tim sto je imao nisku licnu kartu mi govori samo to da je dosao sa juga u Bosnu, a zasto, bilo bi zanimljivo saznati.
U to vreme mnogo je bilo kojekakvih "specijalaca", "komandosa"...X menova...ali oni koji vaze za to ne bi sebi dopustili da se zna da su tu, jer koja je njihova svrha?
Da plase prost narod...od toga nema vajde, jer kad nalete na tvrdo ili se bore ili beze...a modrica je dva ili tri puta padala i nanovo osvajana/oslobadjana...kako je kome drago.
Nemam razloga da ti nevjerujem kada je informacija iz prve ruke
Neznam dali si gledao ovaj snimak,ali ovo dvoje je zarobljeno upravo u tom jednom ulazu specijalaca u Jakes i s obzirom da ih nisu odmah likvidirali nego poveli nazad sa sobom meni osobno govori da je to ipak bila neka "dobra"ekipa pogotovo kad uzmem u obzir gdje su uspjeli uci u selo garantiram da su bili neki specijalci a ne neki prasinari.
Znaci ipak je tacno ovo za arkanovce sto nam je Hijena(nema ga dugo na forumu) prenio od njegovih ljudi.
http://www.youtube.com/watch?v=UwlYvMT1l_8
Dobor kula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 09:51   #2579
Quote:
Dobor kula kaže: Pogledaj post
Vec sam ti pisao koliko smo bili spremni i obuceni za borbe da nam je u to vrijeme (velikoj vecini)svako na drugoj strani ko je nosio pancirku bio"niski specijalac" jer smo samo za njih znali.
Danas sam pricao sa kolegom koji poznaje prilicno dobro situaciju u mom mjestu i
tvrdi mi da je negdje pocetkom jula kod nas upala grupa diverzanata i u okrsaju jedan od likvidiranih specijalaca je ostao u nasoj teritoriji i da je kod njega pronadena licna karta iz Niša.
Na ovoj temi vec smo malo vodili raspravu o ucescu arkanovaca u okolini Modrice,Odzaka gdje nam je Josic prenio sto su mu njegovi ljudi pricali da su imali okrsaj sa arkanovcima na Munjaci(iznad Jakesa,Pecnika).
Da li ti raspolazes sa informacijom o njihovom ucescu kod nas?
PozzE
, zbog toga da teme hisu bili takve

Pozdrav Kula...
Nisam bio zbog toga da teme hisu bili takve, gdije smo i mi ucestvivali...
A na munjaci smo nasli komad stiropora u koju mecima su bile izbodeni recenice (0tprilike)
Izpecicemo vas u pecniku...
Arkanovi Tigrovi..
Naravno ove je jos nije dokaz, vise to da je Sandzak naisao na dvojicu ukopanih desno prema sumarku neprijatelja (bio je i ranjen od njih) koji su bili vjerovatno rusi, jer na tom jeziku su vikali i psoval, jer jedan od njih isto bio teze ranjen, a njegov kompa ga odvukao...
A o niskim spacijalcima cu vjerovati kad vidim njihove dokumente. Mozda da je bio neka takozvana specialna grupa prebacena ali samo to. Jer niski specialisti ne ostavljaju svoje ni ranjene ni mrtve, na to daju zakletvu...
Naso sam sa Ledenim, i dogovorili smo se, da cemo u prolece posjetit cemo Vas, naravno kad budete u Jakesu, ako nije problem. Hteo bi videti i onu curu koja je na snimci, bila je prava...
Pozdrav...hijena

Zadnje uređivanje rezon@tor : 29.11.2013. at 13:50. Reason: citat
Josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 11:55   #2580
Rusa je bilo kao dobrovoljaca u Posavini, pa mi to sto kaze Hijena deluje vrlo logicno.
__________________
Ko sme taj i moze, ko ne zna za strah taj ide dalje...
husky011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.