Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 09:17   #3841
KOZMETIČAR

Traži se HITNO kozmetičar PRIPRAVNIK (bez iskustva) sa znanjem masaža (anticelulitnih i klasičnih) na stručno usavršavanje. Za ostale informacije molim javit se na e-mail [email protected]
__________________
slikice_Mia___>accessorize<
ruxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:37   #3842
Talking Izrada nakita i seminara

Pozdrav svima!

Već neko vrijeme se bavim izradom modernog nakita od perlica (i imitacije bisera), radim po naruđbi, a za cijenu se uvijek možemo dogovoriti.

Također izrađujem seminare, prezentacije u power pointu, završne radove, maturalne radove. Cijena je isto po dogovoru, ovisno o tome što Vam sve treba.

Moj kontakt, kao i za ostale informacije možete se javiti na pm.
__________________
Autu ne prilazim sprijeda, konju straga, a budali ni iz kojeg smjera. :P
SpeedJoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 20:58   #3843
Njemački jezik - prijevodi

Bavim se prevođenjem s njemačkog jezika na hrvatski i obratno.

Kvalitetno, uz poštivanje zadanih rokova, višegodišnje iskustvo.

Za više informacija molim PM.

Lijepi pozdrav
IvkaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 20:20   #3844
Tražim vikend posao u klubu

Bok svima! Tražim dodatni posao u klubu, vikendom navečer, a može i srijedom-četvrtkom ili kojim već danom klub radi / ima program / ima potrebu za dodatnom radnom snagom... Imam iskustva 5 godina u ugostiteljstvu, pozitivan stav prema tom poslu i tražim isključivo večernji angažman kako bih ga mogla ukomponirati u redovni radni tjedan!
ttinchyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 10:29   #3845
Obzirom da sam obrisao poruke od zadnjeg oglasa radi punog inboxa, ponavljam oglas;

Trebamo danas od 15-16h pa do navečer nekog za peglanje robe. Zapadni dio grada, Donja Kustošija. Bitno je da zna peglati poslovnu robu, košulje, hlače, itd. ali i svu ostalu odjeću. Plaćamo 30kn/h. Danas ima posla za bar 3-4 sata, nakupilo nam se robe...
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:59   #3846
Nisam našao nikog za danas, prekratak rok vjerujem tako da može i sutra popodne (od 14h)
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 22:04   #3847
Trazim dodatni posao, ugostiteljstvo, prodaja i marketing, sve vrste honorarnog posla ili od kuce (pisanje ili bilo sto drugo od kuce) - sve me zanima samo ukoliko je posteno placeno. Imam vec dosta iskustva u honorarnim poslovima, pa se slobodno javite. Takodjer i na dan, dva, ako treba neku fizikaliju odradit, ici cistit nesto - slobodno se javite. Imam i automobil, tako da i prijevoz dolazi u obzir.
Za sve ostale dogovore, upite i informacije slobodno mi se obratite na pm
Hvala!
MihaOfficial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 02:59   #3848
Lijep pozdrav,
Imam 22 godine, po zvanju sam geodetski tehničar. Bio sam zaposlen godinu dana u katastaru na radnom mjestu stručnog referenta za geodetske poslove. Upoznat sam s izradom geodetskih elaborata, radom u Autocadu i svim dijelovima Microsoft Office-a. Stručnu praksu sam obavljao u geodetskoj firmi tako da mi rad na terenu nije totalna nepoznanica. Također imam položen državni stručni ispit...Više informacija na PP
Pozdrav!
Juni0r is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:30   #3849
tražim honorarni posao na području primorsko - goranske županije na području prava, administracije kao i obrazovanja
(predavanja) , može i poslovi tajnice i sl.
imam iskustva na području istog molim ponude privatnom porukom
RIPRAVNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:56   #3850
buduca magistrica klavira

Hola. Studiram magisterij iz klavira na stranoj akademiji. Dosta putujem pa za vrijeme dok sam ovdje mogu poducavati klavir sve zainteresirane ili voditi neki tecaj. 1sat mi je 80 kuna. (Puni sat). Ako hocete postati novi Pogorelici javite se! NAPOMENA: U 1.mjesecu nisam u Hrvatskoj jer imam koncert u Engleskoj.

Zadnje uređivanje neutralxx : 24.11.2014. at 18:14.
neutralxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:57   #3851
Pozdrav

Pozdrav svima,
malo egzotican upit, but here goes:

trazimo prevoditelja sa hr na sljedece jezike: hindi, urdu, filipinski i arapski.

Takoder, uvijek trazimo programere sa znanjem iz C# ili html5 (phonegap, sencha) i css.

Kontakt u inbox.

hvala
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 19:21   #3852
Trebala bih prijevod životopisa i zamolbe s hrvatskog na njemački jezik.
čajni kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:42   #3853
Trazim posao čišćenja stanova i peglanje.Odgovorna sam i vrijedna.Prednost zapadni dio Zagreba Špansko i Malesnica.Cijena 35 kn/h.
gabi1706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:28   #3854
Studentica grafičkog dizajna (3. godina) u besparici traži dodatnu zaradu radom u struci: Izrada logo/logotip/plakata/letaka/vizitki/brošura/tipografskih uradaka/potpunih vizualnih identiteta (recimo za tvrtke: logo, vizitka, kuverta, memorandum, ostalo)/naslovnica za knjige, časopise, cd-ove/prijelom manjih knjiga... i sličnih grafičkih uradaka (izuzev web dizajna, jer to područje koje još nije u potpunosti savladano, pa ne želim nekome prodavati škart). Cijena po dogovoru
Balonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 23:43   #3855
Student trece godine na Fakultetu strojarstva i brodogradnje, trazim bilo kakav posao na podrucju Zagreba, preko SC-a ili na bilo koji drugi nacin, radi dodatne zarade.
Slobodan sam od 22.12.2014. do 02.01.2015. (i za Bozic 25.12., kao i 31.12. i 01.01.).
Odgovorna sam i marljiva osoba. Za vise informacija molim Vas javite se na PM.

alpha master is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 11:22   #3856
Hitno tražim posao na riječkom području. Nezaposlena sam samohrana majka. hvala
malaeve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 20:10   #3857
Preporucila bih iskusnog konobara za bankete,domjenke. Ukoliko je netko zainteresiran neka se javi na pm za kontakt.

Srdacan pozdrav

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
dostojevska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 10:23   #3858
Tražim bilo koji posao na području Rijeke, čišćenja, ispomoći u kafiću, radu u uredu itd.
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 16:01   #3859
Tražim bilo kakav posao za Novu godinu.
Odradit ću bilo što umjesto vas.
Čuvati djecu, ostati na portirnici, biti s nekim starim, bolesnim, dežurati na telefonu, konobariti, bilo što.


Možete mi ponuditi više od 200 kuna, nemojte manje.

Zadnje uređivanje Brusina75 : 24.12.2014. at 16:11.
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 20:13   #3860
tražim bilo kakav posao na području Zadra, sve osim konobarenja.

imam 28 g. radio sam razne poslove, skladište, poljoprivreda, serviser klima uređaja itd. vozačka b kategorija.

ako nudite kakav posao, javite mi na pp.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.