Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2004., 23:47   #41
Quote:
stoneisland kaže:

nego, da ne idem prevec off topic, di u zagrebu ima giros ?
bil je prije kod trešnjevačkog placa jedan. jedan ima u samoboru. dalje ne znam. možda ima kaj i u grčkom restoranu.
__________________
Glupačo! Kako ću zgužvan u svatove ijako se ne ženim ja!!!
michael_jackass is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 00:44   #42
znam da je bio poslje placa a prije parka tam... kao neki fastfood, pisalo velko na zidu..

mislim da ga tam vise nema.
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 23:45   #43
onda?
di se jede kebab danas u zagrebu ? gdje vam je najbolji kebab ??
mataja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:07   #44
na tkalči. na sredini, malo dalje na lijevoj strani unutra. ima dva stola okrugla vani. neznam kak se zove.
inače tema jestara dvije godine i šta se ne piše kebaP?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:37   #45
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
na tkalči. na sredini, malo dalje na lijevoj strani unutra. ima dva stola okrugla vani. neznam kak se zove.
inače tema jestara dvije godine i šta se ne piše kebaP?
kebap je pravilno
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 17:17   #46
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
na tkalči. na sredini, malo dalje na lijevoj strani unutra. ima dva stola okrugla vani. neznam kak se zove.
inače tema jestara dvije godine i šta se ne piše kebaP?
City kebab,da tam je dobar.otvoren je i u skalinskoj(na ćošku,kod Cice) mislim da je isti vlasnik.inače ne bi preporučio onaj na kiosku na maksimirskoj(taj je baš loš), i onaj na placu na kvatriću,nije katastrofalan al se dugo čeka i nekak nema okusa.
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 17:19   #47
tko ti je kriv kada jedes kebab na kiosku.
__________________
Americans want grungy people, stabbing themselves in the head on stage. They get a bright bunch like us, with deodorant on, they don't get it.
keke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:22   #48
Ma dobro nije kiosk ,al znaš na kaj mislim
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 08:37   #49
Quote:
Pljačkam Invalide kaže: Pogledaj post
onaj na placu na kvatriću,nije katastrofalan al se dugo čeka i nekak nema okusa.
Ak se "dugo čeka i nekak nema okusa", kako onda nije katastrofalan?
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:27   #50
Meni je dobar u Alcatrazu u Preradovićevoj.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 13:52   #51
Meni najbolji je u Tkalči, pri početku, odmah nakon parkića s kipom M. J. Zagroke... Definitivno THE kebab

Prije ga je tu kebabdžinicu vodio šipo koji se sad preselio ulicu niže, u Skalinsku (ulica koja spaja Tkalču i Opatovinu). Sve u svemu, šipo se sad srozao po kvaliteti kebaba... no i dalje je dobar kao zajebant

I jako me se je dojmio onaj na okretištu u Črnomercu: to je najveći i najpofutraniji kebab koji sam ikad jeo: doslovce je bio toliko velik da sam se prežderao ko stoka... taj na črnomercu me je podsjetio po rangu veličine dobivenog na Čingač i njihove čevape...

Probao sam i onaj u Ciboni. taj mi je podosta loš i korišteno meso mi je bilo premasno i teško mi je sjelo na želudac. Jednio su me se tamo dojmili jednom sa chilijem za kebab: to je bilo nešto najstrašnije ljuto što sam ikad okusio. Tabasco umak je slatka vodica naspram tog chilija što su imali... sad pošto tamo izbjegavam ić jest, neznam dal više imaju taj pakleni chili

Enivejz, definitivno najukusniji i najbolji po količini mi je u Tkalči...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 14:40   #52
Šteta što više nema onog u shopping centru Prečko... taj je bio najbolji!
Ima sad na tom mjestu neki drugi ali je katastrofalan.

Ok je onaj u Tkalči. A šipac (valjda) koji ga radi je legenda, skoro svakom muškarcu pokušava uvaliti unutra onu ljutu crvenu papriku i zajebava one koji hoće blagi umak
Jednom je pitao žensku da kakvog to frajera ima kad ne jede ljuti umak i nek si nadje pravog muškarca.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 18:18   #53
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ok je onaj u Tkalči. A šipac (valjda) koji ga radi...
ne radi šipo više tamo... rekoh da se preselio ulicu niže, u Skalinsku. I definitivno se šipo srozao po kvaliteti (ali ne i po zajebanciji )

enivejz, sad je njegovu kebabdžinicu preuzeo neki novi i on ima odličan babke...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 14:56   #54
Ka prvo nije "šipo" nego je Turčin porjeklom iz Makedonije i zove se Ali.
Otvorio je sad novi kebab restoran isključivo njegov i uredio ga je u Turskom stilu i stvarno izgleda super. A što se tiće kvalitete otvoren je tek tjean dana a ja sam jeo već 5 puta a ne živim baš u blizini.

Svima preporućujem da posjete "Ali ke Baba" NAJJAČI KEBAB u GRADU !!!!!
Za one koje neznaju nalazi se na Kvatriću na križanju Marićeve i Heinzelove preko puta Kvaksija (pored Casina)
Ali rulls.........
tf5000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 11:07   #55
Hvala ti, hvala što si nam otkrio gdje nam je sad naš Ali!

(Miki, idemo danas na Kvatrić! )

Osim kod Alija (dok je bio u Tkalči) tam se mogao pojest' kebab i gore, blizu Bosanca. I duže je radio, ali noću je redovno ostajao bez priloga.

U Ciboni sad ima tri kebabdžinice. Jedna je skroz kod izlaza u Tratinsku, ali tam više ne kupujem. Bezobrazni su, nemreš dobit' "od svega po malo" nego se moraš odlučiti za najviše tri priloga.

Druga je odmah ravno kad se uđe iz Savske, a treća je ona nekad jedina cibonska sendvičaterija, desno od te srednje.

Ni na Savskom mostu nije loš kebab. Dva su, jedan do drugog, odmah tam di maloljetni klinci seljačine idu na cajke.

Na Vrbiku, blizu Filozofskog/Strojarstva, su preloši.

I nemrem se više sjetit'...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 12:41   #56
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Ka prvo nije "šipo" nego je Turčin porjeklom iz Makedonije i zove se Ali.
Otvorio je sad novi kebab restoran isključivo njegov i uredio ga je u Turskom stilu i stvarno izgleda super. A što se tiće kvalitete otvoren je tek tjean dana a ja sam jeo već 5 puta a ne živim baš u blizini.

Svima preporućujem da posjete "Ali ke Baba" NAJJAČI KEBAB u GRADU !!!!!
Za one koje neznaju nalazi se na Kvatriću na križanju Marićeve i Heinzelove preko puta Kvaksija (pored Casina)
Ali rulls.........
bojim se da ne pričamo o istom liku...
ja mislim na onog koji je držao kebabdžinicu u Tkalči; on se preselio niže 50ak metara, u Skalinsku... i kebab mu se srozao po kvaliteti...

ali na istom mjestu u Tkalči je sad lik koji je nastavio s kebabom ali odlične kvalitete!
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 21:00   #57
tf je u pravu ; zajebant ti je Turčin, nije on nikakav šipo
znam da je otisao u skalinsku, ali ovo da je otvorio novi kebab preko puta kvaksija svaka čast, morat cu sutra otic probat kakav je tam

turčin legenda, kod njega mi je bio najbolji kebab dok je radio još u tkalci, a trenutno se nemrem odluciti za najbolji, tu negdje su mi kebab u dubravi (prek puta mekdonaldsa) i onaj na savskom mostu

u ciboni nikad nejedem kod onog "prvog, kod stepenica za ciboninu dvoranu, meso mi je preloše , a kao sto sam i sad procitao , mozes uzet najvise tri priloga - nisu normalni
mataja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 23:15   #58
@Gesonjo ajme evocirao si mi uspomenu na taj ljuti iz cibone
jebote šta je to ljuto... popijo sam 2 pive, maznuo sladoled i još puno vode i još je pakleno peklo
od tad sam prestao jesti ljuti pa me The zajebant podjebava(o)

slažem se da mu je opala kvaliteta u skalinskoj
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 08:20   #59
Quote:
mataja kaže: Pogledaj post
tf je u pravu ; zajebant ti je Turčin, nije on nikakav šipo
nda... kao znali ste da je turčin onako od oka čim ste ga pogledali...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 14:07   #60
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
bojim se da ne pričamo o istom liku...
ja mislim na onog koji je držao kebabdžinicu u Tkalči; on se preselio niže 50ak metara, u Skalinsku... i kebab mu se srozao po kvaliteti...

ali na istom mjestu u Tkalči je sad lik koji je nastavio s kebabom ali odlične kvalitete!
Evo ti link, pa dole pogledaj sliku, ipak mislim da pričamo o istom tipu...
http://www.index.hr/forum/default.as...idt=139307&p=4

Zadnje uređivanje tf5000 : 05.11.2007. at 15:30.
tf5000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.