Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Buvljak tema

Buvljak tema Teme izvučene s Otpada

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2009., 22:21   #1
Prevarila sam ga

prije par dana sam bila na nekom tulumu i da sad previše ne objašnjavam, zabrijala sam s jednim dečkom što ne bi bio nikakav problem da nemam dečka već 11 mjeseci (imam 25 godina).
zadnja dva dana me prati užasna krivnja i stalno plačem, ne mogu se nositi s tim, a ako mu priznam- bit će kraja a to ne želim.
odvratno se osjećam, ko najveća fufara.
imala sam par situacija kad bi se posvađala s dečkom pa bi u glavi razmišljala kako ću ga prevariti samo da se na neki način ''utješim'',ali sve je to ostalo samo u mojoj glavi jer nisam imala muda to napraviti. do sad.
ovaj dečko s kojim sam ga prevarila mi je strašno bio privlačan ali kad smo se poljubili, nije bilo ništa od te silne strasti koju sam očekivala i zato se još gore osjećam jer sam napravila nešto samo da napravim.
znam da zvuči kao klišej, ali ja svog dečka stvarno volim i dok sam se ljubila s ovim, zamišljala sam njega. u svojoj glavi sam već imala sliku braka i obitelji sa svojim dečkom i sad sam to sve usrala (bar u svojoj glavi).
ne mogu nikako zaboraviti to što sam napravila. užas.
ancora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:23   #2
presuti................kaznu vec imas
__________________
covjek bez potpisa
sinke_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:24   #3
poslije jebanja nema kajanja
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:24   #4
suti.

ckomi.

ne pricaj.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:24   #5
nadam se da ću s vremenom bar malo zaboraviti sve skupa.
ancora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:25   #6
Da li se smije na forumu napisati nekom glupačo glupa? Kazni se!


Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:25   #7
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
poslije jebanja nema kajanja
koliko sam puta to rekla za nekog drugog.
sve se vraća, sve se plaća.
ancora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:27   #8
Osobno, velika sam protivnica prevare.

ALI. Popusti malo sama prema sebi. Razmisli zašto se to dogodilo. Nisi napisala, a meni osobno nije bitno. Ako se takvo što dogodilo s nekim random tipom jer si previše popila, jer ste se maloprije posvađali ili kaj ja znam, tj. ako to nije bilo s nekim cilem,ili zato što te zasvrbilo biti s nekim drugim, i ako nisi emotivno upletena s tim tipom, mislim da malo lubakanja nije najgora stvar koja se mogla dogoditi.

Ako misliš da bi to zaista uzrokovalo probleme u tvojoj vezi, a ako ti je zaista stalo do te veze i ako je to bila glupa greškica, nemoj mu reći.

Da, nije najljepša stvar na svijetu, ali razmisli što ti je vaznije i vrijedi li biti iskren ovdje.

A ja sam inače tvrd orah po ovakvim pitanjima, valjda sam danas liberalna Ozbilno, čini mi se da se zaista grizeš zbog toga i mislim da ti je to sasvim dovoljna 'kazna'.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:27   #9
... cek malo... zabrijala kod nas znaci samo zvaljenje, french kissing i mozda malo drpanja...

-> ako ste isli do kraja onda je malo vece sranje...

- enivej, ako ti je stalo, PRIZNAJ, pa se nadaj da ce ti oprostiti...
__________________
____________________________________________
>> rodjen sam kao vrlo mlad <<
i10ot is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:28   #10
Quote:
i10ot kaže: Pogledaj post
... cek malo... zabrijala kod nas znaci samo zvaljenje, french kissing i mozda malo drpanja...

-> ako ste isli do kraja onda je malo vece sranje...
Slazem se...
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:29   #11
Ak si bila faca i pretakala slinu sa nekim polugejem tamo, onda imaj toliki testis i reci mu da si pretakala slinu sa tim polugejem.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:29   #12
Jel bilo sexa?
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:31   #13
Quote:
ancora kaže: Pogledaj post
sve se vraća, sve se plaća.


to ti je izmisljotina. mogu sad nabacit whole filozofiju o tome, ali ne da mi se svaki put pisati isto kada netko to spomene
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:32   #14
Quote:
ancora kaže: Pogledaj post
prije par dana sam bila na nekom tulumu i da sad previše ne objašnjavam, zabrijala sam s jednim dečkom što ne bi bio nikakav problem da nemam dečka već 11 mjeseci (imam 25 godina).
zadnja dva dana me prati užasna krivnja i stalno plačem, ne mogu se nositi s tim, a ako mu priznam- bit će kraja a to ne želim.
odvratno se osjećam, ko najveća fufara.
imala sam par situacija kad bi se posvađala s dečkom pa bi u glavi razmišljala kako ću ga prevariti samo da se na neki način ''utješim'',ali sve je to ostalo samo u mojoj glavi jer nisam imala muda to napraviti. do sad.
ovaj dečko s kojim sam ga prevarila mi je strašno bio privlačan ali kad smo se poljubili, nije bilo ništa od te silne strasti koju sam očekivala i zato se još gore osjećam jer sam napravila nešto samo da napravim.
znam da zvuči kao klišej, ali ja svog dečka stvarno volim i dok sam se ljubila s ovim, zamišljala sam njega. u svojoj glavi sam već imala sliku braka i obitelji sa svojim dečkom i sad sam to sve usrala (bar u svojoj glavi).
ne mogu nikako zaboraviti to što sam napravila. užas.
Ako znaš da te baš voli.. a znam da znaš, nisi luda onda ćeš ga izgubiti 100% ako mu kažeš! Vrlo su rijetki oni koji bi to mogli oprostit u nekoj tako dosta ozbiljnoj vezi!

A ako mu ne kažeš a uspije doznati od nekog trećeg, onda ga gubiš 200%!!

Tako da..razmisli...
USB_stick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:32   #15
Ma nemoj mu ništa reći. Malo si se posexala i gotovo.
Ann-Marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:34   #16
Quote:
Ann-Marie kaže: Pogledaj post
Ma nemoj mu ništa reći. Malo si se posexala i gotovo.
Bogati..malo..još mu kaži da si mislilaa na njega,to uvijek pali
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:36   #17
Quote:
ancora kaže: Pogledaj post
prije par dana sam bila na nekom tulumu i da sad previše ne objašnjavam, zabrijala sam s jednim dečkom što ne bi bio nikakav problem da nemam dečka već 11 mjeseci (imam 25 godina).
zadnja dva dana me prati užasna krivnja i stalno plačem, ne mogu se nositi s tim, a ako mu priznam- bit će kraja a to ne želim.
odvratno se osjećam, ko najveća fufara.
Oooo, baš mi te žao :balavamaramica: :gostovanjekodopre:
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:36   #18
ma nije bilo nikakvog sexa, čak ni drpanja, samo malo ljubljenja....ali ja imam osjećaj ko da sam bila u grupnjaku.
sve u svemu, hvala vam svima na savjetima.
mislim da ću ipak prešutit. nije nas nitko vidio jer smo izašli vani tako da ne može saznati.
ancora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:36   #19
he he,zenska pamet
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:37   #20
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Bogati..malo..još mu kaži da si mislilaa na njega,to uvijek pali
Nema koristi da mu to priznala. Zabavila se i šta je tu je - vrijeme ne može vratiti. Neka se nauživala.
Ann-Marie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.