Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 09:30   #21
ima schwarzkopf u bona cure kolekciji peeling za vlasiste... al ne znam ko u zg radi s njima
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:43   #22
imas u ljekarnama za kupiti sredstvo bas u tu svrhu.bijela je tuba i ima nekakav kriz, ne sjecam se koje je boje ali vidjet cu kod kuce i napisem ti sutra.
jako dobra stvar....
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 18:21   #23
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Može sa glinom. Malo gline se doda manju količinu šampona (za jedno pranje) i s tom smjesom se istrlja vlasište i cijela kosa (nježno), zatim se dobro ispere pa šamponira ponovo bez gline i opet dobro ispere.
koliko često se to može raditi? probah...i kosa mi je nakon gline predobra..mekša i lakše se oblikuje...
Tremulant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 18:22   #24
Koja glina se koristi za piling vlasista?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 18:48   #25
Quote:
ezop kaže: Pogledaj post
imas u ljekarnama za kupiti sredstvo bas u tu svrhu.bijela je tuba i ima nekakav kriz, ne sjecam se koje je boje ali vidjet cu kod kuce i napisem ti sutra.
jako dobra stvar....
Thx za info, budem potrazila
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 23:44   #26
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Koja glina se koristi za piling vlasista?
Koja ti dođe pod ruku.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 08:07   #27
procitala i zapisala
rougj hair active
schiuma laventi
cisteca pjena za vlasiste...
stvarno odlicna stvar,mogu ju svima preporuciti
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 19:19   #28
Evo zapisah i ja.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 21:25   #29
Piling za kosu

Zašto? Kada? S čim? Kako?
Kada da, a kada ne?


Hvala.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 03:47   #30
piling je super stvar.ja ga koristim jednom u mjesec-dva,ovisi kako odem kod frizera,mislim da mi je to sasvim dovoljno,kosa je poslije tako glatka,mekana...odlicno
*fairy_dust* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 11:28   #31
Kaj sve neće izmisliti...

Kaj radi piling za kosu?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 12:44   #32
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Kaj sve neće izmisliti...

Kaj radi piling za kosu?
unistava je.

ma kaj god! to ne mre bit dobro koliko god mi to htjeli.
jedino clarifying samponi mogu dubinski ocistit kosu i skinut sve cemu nije mjesto na njoj. npr. paul mitchell ima shampoo 2 i shampoo 3. oba dubinski ciste, s tim da ovaj 3 skida i vraga s kose. meni je taj, dok sam imal kratku zblajhanu kosu sprecaval grdu zelenu nijansu.
kakav vrazji peeling. to je cisti bs i marketing.
BambooShoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 13:10   #33
I meni je čudno zvučalo, mislim, kaj to uopće radi i koliko to kosi uopće treba.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:21   #34
Quote:
patientia kaže:
Koja glina se koristi za piling vlasista?
Postoji posebna glina za piling i vlasišta i kose i koristi se prije farbanja, kako bi uklonio sve nečistoće sa kose i da bi farba lakše "sjela". Logona ima to u ponudi, kažu da je dobro.
Što se peelinga vlasišta tiče, mislim da bi to bila ludost za moje ionako osjetljivo vlasište...
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 22:13   #35
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
I meni je čudno zvučalo, mislim, kaj to uopće radi i koliko to kosi uopće treba.
Piling za vlasiste, ne za kosu, kuzis. I na glavi imas kozu, pa ako imas kakav problem s njom onda ga tim probas rijesit. Meni se recimo ponekad ljuska koza na vlaistu i mislim da bi mi taj peeling pomogao. Ako nadjem probat cu. Ako ne onda nista
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 00:19   #36
Kužim.

Mislim da, kako peeling nije dobar ni za osjetljivu kožu lica i tijela, tako ne bi bio dobar ni za vlasište. Bar ne moje. Ali opet, tko voli...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 07:53   #37
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Piling za vlasiste, ne za kosu, kuzis. I na glavi imas kozu, pa ako imas kakav problem s njom onda ga tim probas rijesit. Meni se recimo ponekad ljuska koza na vlaistu i mislim da bi mi taj peeling pomogao. Ako nadjem probat cu. Ako ne onda nista
kad ti se to događa s vlasištem koristiš nikakav šampon niti peeling niti išta takvo jer ćeš si samo pogoršat situaciju... to što ti se događa se zove seboreja (ne gledaj one prve slike, to nije to spusti stranicu malo dolje )... odeš u ljekarnu i tražiš mast (da, mast ) za seboreju... ja to imam po području oko obrva (uvijek je negdje gdje ima dlaka), a moja baka je imala to u kosi ko ti... doduše ona je imala punu kosu toga... al namazali smo ju tim i više nema...

e sad s obzirom da je to mast (i to jako jako masna ) morat ćeš kosu oprat x puta nakon toga ako je to to naravno
 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 12:52   #38
Ma joj ruzy, a bas si super, znas.
Je, vjerojatno je to to, al u dosta blagom obliku, dodje mi kad sam pod stresom (dakle, cesto). Imam plavu kosu pa se te ljuskice ni ne vide jer ih nema bas puno, al da sam se toga pokusavala rijesit, jesam. I to cime - Head&shoulders, al sam uvidjela da to smrdi, a vlasiste ne reagira pa sam ga udaljila od kupaone.
Kad budem imala vremena i volje ispirat kosu potrazit cu tu kremu! Hvala!!
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 12:58   #39
ae drago mi je pomoć
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 10:43   #40
Peeling šampon

Znate li gdje u Zagrebu ima za kupiti peeling šampon, negdje sam pročitala da ima u salonima ...Čula sam da je soda bikarbona dobra kao peeling vlasišta pa me zanima recept, koliko treba stavit, koliko puta mjesečno...
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.