Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2014., 22:49   #61
Može li se prijaviti i nepoćudne ljude ili samo nepoćudne postove? Jer ovo je već teški trol.
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 23:09   #62
I meni se tako cini.


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 07:55   #63
bojim se da ne trola nego je nešto interno u pitanju.


di su modovi da ovo sve počiste.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 08:06   #64
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Već sam se registrirala odavno i uopće nisam mogla izračunati koliko sam kalorija pojela za ručak jer uvijek jedem doma skuhano.
gdje je uklesano da doma skuhano ne može na vagu
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 08:31   #65
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
gdje je uklesano da doma skuhano ne može na vagu
Na popis sam mogla unjeti samo pakirane proizvode. I to američke.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 08:42   #66
Vec su spominjali ali evo: http://www.myfitnesspal.com/
Imas dosta domacih proizvoda a ako ih nema mozes sama unijeti, imas i recepte pa unosis sta ti je volja i racunas npr. koliko klorija ima sarma
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 09:18   #67
Pa nisam toliko glupa da jedem sarmu na dijeti. Samo zato što sam pitala što znači umjereno jesti čokoladu, ne znači da se namjeravam toviti u čokoladi, ali vjerojatno ekipa s ove teme ne zna što znači to umjereno, pa mi zato ne zna objasniti.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 09:45   #68
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pa nisam toliko glupa da jedem sarmu na dijeti. .
A zašto ne bi mogla jesti sarmu dok si na dijeti ? ako ju malo prilagodiš. kiseli kupus je itekako namirnica pogodna za dijetu. Mljevenu svinjetinu zamijeniš teletinom ili junetinom. Izbjegneš masne zaprške . ne staviš špek dok kuhaš sarmu. i ne jedeš sarmu sa brdo pire krumpira nego samu
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 09:56   #69
Kad sam prošli put bila na dijeti, često sam jela kiseli kupus i znam koliko kalorija 100 grama ima. Ali mislim da neću jesti sarmu, ali mogla bih opet jesti kiseli kupus za večeru. Da li se kiseli kupus kuha? Ja sam taj kiseli kupus jela i nekuhan i kuhan i samo je kuhan imao dobar okus.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 13:03   #70
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pa nisam toliko glupa da jedem sarmu na dijeti. Samo zato što sam pitala što znači umjereno jesti čokoladu, ne znači da se namjeravam toviti u čokoladi, ali vjerojatno ekipa s ove teme ne zna što znači to umjereno, pa mi zato ne zna objasniti.
U tome i jeste sav tvoj problem. Nisi glupa da jedes sarmu (ne znam sta ti je jadna sarma skrivila i sto smo glupi mi koji je jedemo) ali ni dovoljno inteligentna da shvatis da je umjereno relativan pojam. Nekome je to cokolada a nekome samo kockica.

pa da ti iz solje gatamo koliko trebas pojesti

:jedemsarmuuvijek:

Zadnje uređivanje Urbana : 24.06.2014. at 13:24.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 13:20   #71
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi mogla jesti sarmu dok si na dijeti ? ako ju malo prilagodiš. kiseli kupus je itekako namirnica pogodna za dijetu. Mljevenu svinjetinu zamijeniš teletinom ili junetinom. Izbjegneš masne zaprške . ne staviš špek dok kuhaš sarmu. i ne jedeš sarmu sa brdo pire krumpira nego samu
Ili sa mljevenom piletinom i puretinom. Meni je inače mljevena puretina presuha, ali ovako u sarmi, ćuftama i sličnim jelima mi je čist ok.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 14:31   #72
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pa nisam toliko glupa da jedem sarmu na dijeti. Samo zato što sam pitala što znači umjereno jesti čokoladu, ne znači da se namjeravam toviti u čokoladi, ali vjerojatno ekipa s ove teme ne zna što znači to umjereno, pa mi zato ne zna objasniti.
I tak...KLIK.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:26   #73
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
I tak...KLIK.
Meni to ništa ne znači. 80 kalorija ili 190 kalorija ili 500 kalorija... Ništa mi ne znači. Ja od tebe i drugih tražim da mi objasnite je li 80 kalorija čokolade umjereno ili je umjereno 190 kalorija čokolade ili je umjereno 500 kalorija, ali samo jednom mjesečno. Je li umjereno jesti jednu tablu čokolade svaki mjesec ili je umjereno jesti svaki tjedan po pola table ili kockicu svaki drugi dan... Itd...


Ali ti to očito ne kužiš.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:28   #74
I ti bi onda tako da ti mi napisemo za svaku namirnicu ikad, ako te dobro kuzim? Ne samo cokoladu.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:28   #75
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
U tome i jeste sav tvoj problem. Nisi glupa da jedes sarmu (ne znam sta ti je jadna sarma skrivila i sto smo glupi mi koji je jedemo) ali ni dovoljno inteligentna da shvatis da je umjereno relativan pojam. Nekome je to cokolada a nekome samo kockica.

pa da ti iz solje gatamo koliko trebas pojesti

:jedemsarmuuvijek:
Mislim da nisi dobro pročitala moje postove. Već sam rekla o kakvoj prehrani govorim:
Quote:
Da zbog, toga što ostatak dana jede zdravo. Zato i pitam, ako jedem ostatak dana potpuno zdravo i niskokalorično (s kuhanim mesom i kuhanim krumpirima, nažalost, to je tako), koliko točno junka trebam pojesti da budem unutar 1800cal. Ili 2000cal.
Dovoljno ne-relativno?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:29   #76
Kradem od jednog forumasa Koliko cokolade je umjereno?
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:30   #77
Otidji na myfitnesspal.com, unesi sve sto mislis pojesti i vidjet ces koliko junka trebas pojesti da imas 1800 kalorija. Vrlo vjerojatno, nakon mesa i krumpira, mozda malo pecivo ili cips.
Ili da ti mi i to odradimo, pa da si mirna?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 15:31   #78
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Kradem od jednog forumasa Koliko cokolade je umjereno?
Placem.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 16:03   #79
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi dobro pročitala moje postove. Već sam rekla o kakvoj prehrani govorim:


Dovoljno ne-relativno?
Jednom nedeljno 30 g tamne cokolade.

Ako hoces junk cesce od jednom nedeljno bez negativnih posljedica, moras racunati. 1800 kcal dnevno ti ne ostavlja nesto puno mogucnosti za junk, to je malo hrane.
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 16:11   #80
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Jednom nedeljno 30 g tamne cokolade.

Ako hoces junk cesce od jednom nedeljno bez negativnih posljedica, moras racunati. 1800 kcal dnevno ti ne ostavlja nesto puno mogucnosti za junk, to je malo hrane.
Hvala, točno ono što sam pitala. I ne vidim ništa posprdno u tvom postu, što je isto veoma lijepo.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.