Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2007., 11:01   #101
184500kn
Plus 3000 za metalik boju.

Al je oprema apsolutna sva! Uff!!!! Cak i panoramski krov sa UV filtrom...
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 17:36   #102
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
184500kn
Plus 3000 za metalik boju.

Al je oprema apsolutna sva! Uff!!!! Cak i panoramski krov sa UV filtrom...
Tocno tako, ukupno 187.500 kn. Samo sto se ceka do 6 mjeseci
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:57   #103
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
A koji kompakt ima veci prtljaznik?

Golf? Astra? Megane? Mazda 3? Alfa 149?
Octavia II = 500l
Donkey Rulz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 20:19   #104
Nisam dobio Qashqai u igri AK-a nazalost. A bio sam prilicno uvjeren da cu ga dobiti .

Nego, nisam vidio na netu, ima li on opciju za xenon?
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:15   #105
Iskreno, meni je oduvijek bilo smijesno trpat Oktaviju u kompaktnu klasu.

Po kojim to gabaritima ona spada u golf klasu?? Prije bi ju usporedio sa Jettom. Ili cak Passatom.

I da ne picajzliramo, Qashqai ima prtljaznik veci od 90% automobila u klasi, moze tak???
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:21   #106
Quote:
An'Lyn kaže: Pogledaj post
Nisam dobio Qashqai u igri AK-a nazalost. A bio sam prilicno uvjeren da cu ga dobiti .
ima nas više takvih

xenon? paket tekna
nema kod njih slaganja po željama
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:36   #107
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Samo sto se ceka do 6 mjeseci

Zato što se rade narudžbe za 10. mjesec..do tad je sva proizvodnja popunjena..
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:56   #108
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni je oduvijek bilo smijesno trpat Oktaviju u kompaktnu klasu.

Po kojim to gabaritima ona spada u golf klasu?? Prije bi ju usporedio sa Jettom. Ili cak Passatom.
I octavia i jetta spadaju u klasu kompaktnih sedana (znači moguća konkurencija focus 4v, megane 4v, mazda 3 4v...) i ta usporedba potpuno stoji pogotovo što su oba nastala od golfa...
A passata nema smisla uspoređivati sa octaviom...
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:33   #109
Gle, znam to. Al meni to ne drzi vodu. Nikak mi obican focus ne mozes bit u istoj klasi ko Octavia.

Isto ko i Clio i Thalia. Polo, i Polo Variant.

Jednostavno bi to trebala bit neka nova, druga klasa, ili eventualno podklasa.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 09:00   #110
pa nemoj gledati vanjske centimetre.
na skoro svaki auto s 5 vrata možeš nadodati prtljažnik i povećati ga te auto produžiti za nekoliko cm. ali s time ga nećeš pomaknuti u višu klasu.

auto se slaže oko platforme, a najvažnija mjera tamo je razmak između osovina. ona određuje koliko će mjesta imati putnici za noge i koljena i koliko će opušteno sjediti (više ili manje uspravno).
na platformu se onda nadograđuje karoserija koja može imati 2, 3, 4, 5 vrata te biti nešto duža ispred prednje ili iza zadnje osovine (ne previše zbog raspodjele težine po osovinama).

kako su skoro svi ti auti manje-više istog razmaka između osovina, to je sve golf klasa.
a jedan od njih je i škoda octavia koja je rađena na podvozju golfa. i u njoj može biti više mjesta nego u golfu jedino ako stanjiš naslone sjedala i smanjiš prazan prostor oko kotača (unutarnji blatobran).
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 10:55   #111
octavia = jetta
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 11:25   #112
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
daj ne trokeljaj tu sad si ti montoya, vozi onda karting po cesti kad si siguran tako
bolja je preglednost i možeš preticati kad hočeš jer sve vidiš i ne laprdaj o nesigurnosti
O vidim stručnjak se javio.
Za preticanje je preglednost koju imaš iz višeg auta marginalan podatak. Ali da bi ti to znao prvo treba imat vozačku i odvest nešto sitno kilometara. Inače bi me Renault Magnumi puno više obilazili nego recimo Lamboi.
O sigurnosti tzv "SUV" generacije mislim da netreba ništa dodavati. NTHSA ima posebne testove za ta vozila (i posebne oznake sigurnosti takvih krama), ADAC ima posebne testove za takve aute (jel ti los nešto znači?) Euro NCAP ima posebne testove.... jel to zato što su to posebno sigurni auti?

I da, puno mi se više sviđa karting nego parobrod osjećaj za volanom.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 12:08   #113
Najjači su mi ti driveri koji vole povišeno mjesto za volanom. Vozi se javnim prijevozom pa ćeš imati povišeno mjesto
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 12:19   #114
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Najjači su mi ti driveri koji vole povišeno mjesto za volanom. Vozi se javnim prijevozom pa ćeš imati povišeno mjesto
Vozi se ti novim tramvajom pa ćeš vidjeti "povišeno mjesto"
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 13:21   #115
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Vozi se ti novim tramvajom pa ćeš vidjeti "povišeno mjesto"
I dalje bi morao biti viši od Kaškaija. Ali neću tvrditi, nisam se vozio u bilokakvom tramvaju već 5 godina. I rekao sam da neću do kraja života pa makar crko u mukama. Nabijem gradski prijevoz u ZG-u, i promet u ZG-u i ceste u ZG-u i ZET i smrdljive, izrigane tramvaje, buseve, vlakove. Kad sam u ZG-u parkiram se i slijedećih par dana isključivo pješačim.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 10:58   #116
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Gle, znam to. Al meni to ne drzi vodu. Nikak mi obican focus ne mozes bit u istoj klasi ko Octavia.

Isto ko i Clio i Thalia. Polo, i Polo Variant.

Jednostavno bi to trebala bit neka nova, druga klasa, ili eventualno podklasa.
Na žalost Octavia je full kompaktna klasa s većim gepekom, tzv. 2,5-volumni auto. Na podvozju je VW Golfa 5, Seata leona, altee, toleda. Međuosovinski razmak je 258cm što je čini manje prostranom u unutrašnjosti od nekih konkurenata (jedino ju "spašava" gepek).
Npr. Astra H 261,4cm
Focus II 264cm
Stilo 260cm
Citroen C4 260,8cm
itd.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 18:45   #117
BTW, informacija iz prve ruke, niti u Tekna opremi ne cita MP3
Po specifikaciji sa stranica engleskog Nissana izgleda da cita samo u opremi sa navigacijom. Da bar postoji mogucnost prikljucka na i-pod ili nesto slicno ...
Sad cu sve jebene mp3-ce morat preformatirat, a potrosio sam pun kurac vremena da ih prebacim u mp3
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 21:51   #118
Vidis, to je losa vijest.
Zbilja iznenadjujuce...

U danasnje vrijeme. Novi model. Ima cak integriran bluetooth handsfree i sve, ali nema mp3?!?
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 13:37   #119
Da se nadovežem na komentare o terenskim mogućnostima auta..

Već 6godina imam ScenicRX4,..I koliko me pamćenje služi,i on je dan u prodaju kao crossover?..A nebite vjerovali iz čega taj auto sve čupa van!

Inače kupujem auto ove,ili možda početkom iduće godine..I uzet ću neki sličan auto kao što je RX4..Možda Renault Koleos,Opel Antara(malo je skuplja),ili ovaj Quasqai...dizel od 2.0 i 4WD i mislim da je sadvim ok za malo snjega,malo blata..ništa spektakularno...

btw vi koji ste uživo vidili Nissan,jeli on stvarno tako mali kao što izgleda na slikama? ..Uspoređujete ga sa SX4???
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 13:43   #120
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
btw vi koji ste uživo vidili Nissan,jeli on stvarno tako mali kao što izgleda na slikama? ..Uspoređujete ga sa SX4???
Izvana se uopće ne čini mali i veći je od sx4 (i izgleda robusnije), prije bi rekao da se može mjeriti sa rx4, a iznutra nisam vidio.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.