Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 11:51   #201
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
A sad nakon toga, pušenje bez gutanja nije ni približno dobro ukupno, kao prije bez gutanja, tak da nemora se ni trudit.
još jedan vrli jebač koji zna znanje. jebote, a kaj tebe pali zvuk gutanja ili samo misli koje ti prolaze dok joj svršavaš u usta?

pa zašto je važno, GUTA LI ILI NE??? pa može ga popušit do kraja da joj svršiš u usta a ona ne proguta ni kap. no ti znaš, jelda, da je gutanje najbolji dio pušenja. kakav mandril. pa jebote, koji ti imaš gušt od gutanja? valjda ga ima ili nema žena a ne ti. napuni čašu od jogurta pilečim jetricama pa drkaj u to.
izotonik69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 11:53   #202
Ima neki čar u tome kad ti partnerica guta, ali nije nimalo neophodno.
lokiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:09   #203
ma dok ne sjebe moj orgazam panicno misleci (ili stovec) sto ce sa spermom u tom trenu - dobro je.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:09   #204
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
još jedan vrli jebač koji zna znanje. jebote, a kaj tebe pali zvuk gutanja ili samo misli koje ti prolaze dok joj svršavaš u usta?
...
A nemam pojma. Jednostavno, nije to to. Odnosno, finiš je krnji. Takav je feeling. Jednosatavno, ak onda ona ode onda to sa strane pljuvat i to, nekak je k'o kad si na tulumu pa ideš doma sam.

A možda da proba držat u ustima dok ne zaspim, pa onda ode pljunut Mislim da joj je onda lakše progutat
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:12   #205
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
...napuni čašu od jogurta pilečim jetricama pa drkaj u to.
Tebi, vidim da ljubav ulazi kroz želudac
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:25   #206
ma gle. ne kužim samo jedno. tu potrebu da ona GUTA. čemu to? iskreno, ako se prepustim njoj, u tom trenu kako su neki i rekli prije, niti vidim niti čujem. niti znam kaj radi sa spermom. no tjerat je da nekaj radi kaj joj ne paše i nije moj stil. naravno, glupavo je ako kvari svršavanje paničnim ili gadljivim osvrtanjem di će sperma završiti. to je fakat glupavo. no ako je naglasak da MORA progutat, onda joj ga taman radije pred svršavanje izvadim iz usta pa svršim il po njoj il kam god. jednostavno ne želim ženi pokvariti osjećaj da se ševimo ZAJEDNOa ne svako po svome. a ako je to tako, onda je obostrano poštivanje želja i više nego potrebno.

a pisao sam i o ovome. pa zar mora gutat? pa samo opusti usne i kako kurčina svršava ona spermu pušta da joj izlazi iz usta.fakat ne kužim u čemu je tu problem i zakaj se toliko diže fama oko toga. pa jebote, čim si joj svršio u usta već bi joj trebalo biti gadno ako joj se smuči na pomisao sperme u ustima. koliko se god trudila to pljunut, uvijek proguta malo. kao i mi pokoju dlaku i puno njenih sokova kad joj ližemo pičkicu. gutanje je refleksna radnja, a sv eu ustima čak i kada stoji van zakona fizike ide polako prema grlu.

tak da je ono, gutanje stvar osobnog ukusa i nema potrebe da se žena tjera na to.

no treba ipak znat jedno. obožavamo kad nam se mazi kurac. na sve načine. od početka do kraja. pa drage žene, ne zaboravite to
izotonik69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:29   #207
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Ja obično ne gutam, mada sam prije često gutala. Njemu je svejedno hoću li gutat ili ne, ali da vidim da mu je to važno i da mu znači nešto posebno progutala bih, jer mene niti pali posebno, niti hladi mi je svejedno praktiči.

Nemoraš se ustručavat gutanja, jer kad progutaš ništa ne osjetiš baš, kao i kad ti svrši u usta.

Mislim da trebaš probati pa vidi kako ti paše, da ja vidim da mome to nešto znači ja bih gutala, ali stvarno mislim da mu je svejedno, a pošto je sprema kalorična, ja ne gutam onda.

Kakav je gušt... tu nemaš pravog odgovora, to ti je kao za sve u seksu, od osobe do osobe...

ali ako ti se gadi i ne guta - nemoj to raditi
jer kad progutaš ništa ne osjetiš baš, kao i kad ti svrši u usta.
zavisi tko ti svrši!!
68-umorni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:29   #208
Pa reci muškarcu da ne voliš gutati,da ne možeš to,da ti se gadi i to je to.
Ili mu reci neka jede zdravu hranu,neka ne puši,neka ne pije alkohola,...itd.Da če sperma imati bolji okus.
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:34   #209
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
ma gle. ne kužim samo jedno. tu potrebu da ona GUTA. čemu to? iskreno, ako se prepustim njoj, u tom trenu kako su neki i rekli prije, niti vidim niti čujem. niti znam kaj radi sa spermom. no tjerat je da nekaj radi kaj joj ne paše i nije moj stil. naravno, glupavo je ako kvari svršavanje paničnim ili gadljivim osvrtanjem di će sperma završiti. to je fakat glupavo. no ako je naglasak da MORA progutat, onda joj ga taman radije pred svršavanje izvadim iz usta pa svršim il po njoj il kam god. jednostavno ne želim ženi pokvariti osjećaj da se ševimo ZAJEDNOa ne svako po svome. a ako je to tako, onda je obostrano poštivanje želja i više nego potrebno.

a pisao sam i o ovome. pa zar mora gutat? pa samo opusti usne i kako kurčina svršava ona spermu pušta da joj izlazi iz usta.fakat ne kužim u čemu je tu problem i zakaj se toliko diže fama oko toga. pa jebote, čim si joj svršio u usta već bi joj trebalo biti gadno ako joj se smuči na pomisao sperme u ustima. koliko se god trudila to pljunut, uvijek proguta malo. kao i mi pokoju dlaku i puno njenih sokova kad joj ližemo pičkicu. gutanje je refleksna radnja, a sv eu ustima čak i kada stoji van zakona fizike ide polako prema grlu.

tak da je ono, gutanje stvar osobnog ukusa i nema potrebe da se žena tjera na to.

no treba ipak znat jedno. obožavamo kad nam se mazi kurac. na sve načine. od početka do kraja. pa drage žene, ne zaboravite to
potpisujem
Šta ti se ima gadit sperma od nekog kog voliš? a lipo ti je kad on tebi liže... pa ima i tu sokića i svačega tako i ta sperma, mislim ne kužim meni se od mog dragog ništa ne gadi ama baš ništa i može mi radit šta ga je volja a ono oralac dobi uvjek kad je poslušan tako da bolje slušat neg ostat zakinut
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 18:23   #210
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Mene interesuje sta vama muskarcima donosi to kada vam zenska guta spermu? Jeli je zbog toga vise volite, jeli vas to uzbudjuje, sta je u tome? Moj zeli da mu gutam spermu. Prvi put kada sam mu pusila (za mene prvi put uopce da sam nekomu pusila) rekao je da mu ne smeta ako je idem pljunuti. Ali sada vec ocekuje da mu je progutam. Meni je to malo gadljivo, ali volela bih da mu udovoljim, jer ga volim, samo mi nije jasno sta vi muskarci vidite u tome?
Predloži mu 'snowball'
Brenya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 04:19   #211
ispocetka je svakom gadljivo...
poslije ce biti-ajd svrsi mi u usta...i guc s eliksirom mladosti vec se smjestio u tvom zelucu
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 09:52   #212
pravo kažeš. ispočetka je i sam kurac gadljivo stavljat u usta a onda dođe doba kada on ulazi u njih i prije jezika..

ali najvažnije je da je gutanje sperme gadno, no zato je lizanje picinih sokova idealno..zanimacija bez okusa i mirisa.a ha
izotonik69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 20:30   #213
najjači su mi ovi kakti frajeri koji žele dai m cura guta a njima samima se sperma gadi,budi frajer i lizni je snjom,dok je onako spermava žvali se snjom,pa jebote tvoja je sperma,i ti nečeš,kak onda možeš tražiti da ona tvoje liže.ma gluposti, a režem kurac ako uopče jedan od njih zna zadovoljiti svoju žensku.jel im je glavno zadovoljiti sebe ili prvo nju pa sebe? budi pravi muškarac i zadovolji je do ludila,neka drhče svakim tvojim dodirom,svakim lizom,svakim ulaskom u nju i tad češ vidjeti što ona tebi može i zna napraviti,nevjerojatni orgazmi i tebe inje su zagarantirani.
fanmilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 00:26   #214
Napaljujuće je i sve je čisto i uredno. Ne vidim drugi razlog.
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:10   #215
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Mene interesuje sta vama muskarcima donosi to kada vam zenska guta spermu? Jeli je zbog toga vise volite, jeli vas to uzbudjuje, sta je u tome? Moj zeli da mu gutam spermu. Prvi put kada sam mu pusila (za mene prvi put uopce da sam nekomu pusila) rekao je da mu ne smeta ako je idem pljunuti. Ali sada vec ocekuje da mu je progutam. Meni je to malo gadljivo, ali volela bih da mu udovoljim, jer ga volim, samo mi nije jasno sta vi muskarci vidite u tome?
ok, odgovaram na prvi post 2 godine stare teme, ali uvijek je aktualna...

meni nije jasno, koji je kurac razlika pljunuti ili progutati nešto što ti već je u ustima?! WTF... ak je problem, onda nemoj pustiti da ti svrši u usta i gotovo
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:13   #216
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ok, odgovaram na prvi post 2 godine stare teme, ali uvijek je aktualna...

meni nije jasno, koji je kurac razlika pljunuti ili progutati nešto što ti već je u ustima?! WTF... ak je problem, onda nemoj pustiti da ti svrši u usta i gotovo
javi mi se kad progutas pa ti se sve polijepi po grlu.

razina raspamecenosti mora mi biti pod nebom.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:19   #217
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
javi mi se kad progutas pa ti se sve polijepi po grlu.

razina raspamecenosti mora mi biti pod nebom.


dobro, jebiga, nisam progutao, polizao sam, ne znam kome je gore bilo ok, ja sam odlučio svršit joj na facu, i bio sam toliko napaljen da sam spreman pokupiti to(dakle, bilo je bez pitanja), i nije bilo tako loše...e sad, onda nisam razmišljao o tome, ali sad kad malo razmislim.... poslao bih curu u kurac da me liže po faci
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 13:20   #218
Meni u gutanju nema nista napaljujuce, al zato u svrsavanju u usta da.
Zasto je tako ne znam, al ocito nas muske to pali.

Bolje mi nekak vidjet da se sperma cijedi, nego da je ne vidim uopce. Kao da nisam ni svrsio.
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 16:50   #219
Inače, ne mora gutat ak neće, ali isto cure kojima se to gadi mi nisu jasne. Kao da se nama muškima gadi vlaga iz pice kad ju ližemo.

Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Bolje mi nekak vidjet da se sperma cijedi, nego da je ne vidim uopce. Kao da nisam ni svrsio.

Kaj ti onda ni ne svršavaš u nju? Jer ni tada ne vidiš spermu...
-Gandalf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 17:30   #220
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
još jedan vrli jebač koji zna znanje. jebote, a kaj tebe pali zvuk gutanja ili samo misli koje ti prolaze dok joj svršavaš u usta?

pa zašto je važno, GUTA LI ILI NE??? pa može ga popušit do kraja da joj svršiš u usta a ona ne proguta ni kap. no ti znaš, jelda, da je gutanje najbolji dio pušenja. kakav mandril. pa jebote, koji ti imaš gušt od gutanja? valjda ga ima ili nema žena a ne ti. napuni čašu od jogurta pilečim jetricama pa drkaj u to.
Ako znas da se sex odigrava u mozgu i da je jako napaljivo da ti picka proguta spermu,naravno da to jaaaako pali
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger