Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 14:02   #161
pelle, imaš i nastavak

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
....

babica je radila i pečene štrukle bez kuhanja i zalevanja s vrnjem, bilo je više varijanti, ovisi kak je vjetar puhnul i kolko je bilo sira i vrhnja
i ja kratim kvotove da nemam plahte ali bar ne mijenjam smisao napisanog
da svaki put i napišem storiju od 2500 znakova o štruklama u kuhinji moje bake ti bi opet našao način da preurediš smisao
da, uglavnom nisu plivali uvrhnju i meni su takvi najbolji i te sam si takve najviše zapamtila
ovak s vrhnjem su rijetko bili za meniu ali su bili ponekad u pravilu po želji nekog, recimo moj kum je volio tak pojet juhu od vode u kojoj su se kuhali štrukli (dodat prženog luka, mljevene crvene paprike, žlicu vrhnja i puno sjeckanog peršunovog lista) i onda zapečene štrukle
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:49   #162
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
pa mi nije jasno kako su onda ti sa slatkim vrhnjem prije gotovi.
Nije poanta bila u slatkom ili kiselom vrhnju, nego u tome što je imao gotove, kuhane, a po narudžbi ih je zalio vrhnjem i gratinirao 20 minuta. Slatko, a ne kiselo je bila stvar njegovog ukusa. On, osobno je tako više volio.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:47   #163
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post



Mislim da ti pričaš o pečenim šruklima koji se premažu vrhnjem, a Pelle o predkuhanim štruklima koje se prelije vrhnjem i zapeče. Razliku između tog dvojeg ne čini vrsta vrhnja, već dal pečeš sirove štrukle ili zapečeš prethodno kuhane

Edit - sad vidim da je Pelle već komentiral
ja sam pekao one prije kuhane - polovicu premazanu kiselim vrhnjem a polovicu prelijanu slatkim i oni premazani kiselim su bili prije gotovi . e sad neznam kako bi bilo ponašanje vrhnja ako netko zagrije pečnicu na 220 ili više da baš dobi gratinirane štrukle. ja i ove prvo kuhane pa prelijane vrhnje pečem na 175 stupnja. polako. kak su i naše babice nekad.
ni privatno ne volim jesti štrukle koji su od gore zažareni,praktički zgoreti a s donje strane polusirovi
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2020., 16:13   #164
Vidim da je tema dosta stara pa da je malkoc osvježimo.

Dakle, zanima me gdje se blizu Termi Tuhelj mogu pojesti fini štrukli? Ne mora nužno biti nekakav fancy restoran, važno je da je hrana odlična. Supruga i ja za par dana idemo tamo pa bismo prije dolaska u hotel nešto malo prigrizl a štrukle inače obožavamo. Inače odemo u La štruk u ZG ali to nam sad nije baš usput.

Puno hvala na odgovoru.
grg4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2023., 14:44   #165
Molim preporuku za pojesti dobre štrukle u Zagorju.

Možda ja neznam što su štrukli, al ono što mi punica servira i što sam okolo “domaće” probao je očajno, žilavo, prepečeno i natopljeno u masti. Punac se guši u njima, a ja na rubu povraćanja.
Probao ih i u Toplissi u V.Toplicama i nekom lokalu u Vž (zaboravio ime), no dobio sam ista prepečena masna sranja.

U teoriji pak jako volim tijesta sa sirom, a štrukli iz Ikee su mi recimo najbolji koje sam probao. No nemoguće je da oni rade najbolje!?!?

Smrznuti su mi meh, kiseli… nije to to.

Please help
perobombardero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2023., 16:11   #166
Pravi zagorski štrukli jesu "masni" ( domaći putar) i reš pečeni.
To nije kolač ni desert, već je to bilo glavno jelo ( s kuhanim štruklima kao juhom prije njih).
Delamo ih doma pa ih nemam potrebe jesti ih po birtijama, a od restoranskih koje sam probal najbolji su bili u Staroj školi u Mirkovcu pored Začretja. U principu, ima ih svaki restoran u Zagorju pa čak i pekare i manje- više su OK.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2023., 17:43   #167
Quote:
perobombardero kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za pojesti dobre štrukle u Zagorju.

Možda ja neznam što su štrukli, al ono što mi punica servira i što sam okolo “domaće” probao je očajno, žilavo, prepečeno i natopljeno u masti. Punac se guši u njima, a ja na rubu povraćanja.
Probao ih i u Toplissi u V.Toplicama i nekom lokalu u Vž (zaboravio ime), no dobio sam ista prepečena masna sranja.

U teoriji pak jako volim tijesta sa sirom, a štrukli iz Ikee su mi recimo najbolji koje sam probao. No nemoguće je da oni rade najbolje!?!?

Smrznuti su mi meh, kiseli… nije to to.

Please help
a mozda strukli nisu za tebe
moraju se zapeci, moraju se zaliti s vrhnjem, moraju imati sira... tebi je prepeceno i zilavo i masno i kiselo a eto strukli su takvo jelo
eventalno da uzmes kuhane
edit: ili da odes u Esplanadu, ako ti se njihovi ne svide onda nemoj vise pokusavati
edit2: ili u Le Struk u Skalinsku, s obzirom da rade samo strukle
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2023., 18:08   #168
kuhani pa u vrhnju zapečeni štrukli su u mom djetinjstvu bili štrukli, a sirovo stavljene u masni pleh i pečene smo zvali štruda

nisam znala da Ikea ima štrukle
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2023., 18:37   #169
Quote:
perobombardero kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za pojesti dobre štrukle u Zagorju.

Možda ja neznam što su štrukli, al ono što mi punica servira i što sam okolo “domaće” probao je očajno, žilavo, prepečeno i natopljeno u masti. Punac se guši u njima, a ja na rubu povraćanja.
Probao ih i u Toplissi u V.Toplicama i nekom lokalu u Vž (zaboravio ime), no dobio sam ista prepečena masna sranja.

U teoriji pak jako volim tijesta sa sirom, a štrukli iz Ikee su mi recimo najbolji koje sam probao. No nemoguće je da oni rade najbolje!?!?

Smrznuti su mi meh, kiseli… nije to to.

Please help
I meni su u Ikei top! Kupim Ledo strukle, zalijem s pola slatkog i pola vrhnja za kuhanje i zapecem, ispadne mi vrlo slicno rekla bih
Kruskic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2023., 12:18   #170
Quote:
perobombardero kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za pojesti dobre štrukle u Zagorju.

Možda ja neznam što su štrukli, al ono što mi punica servira i što sam okolo “domaće” probao je očajno, žilavo, prepečeno i natopljeno u masti. Punac se guši u njima, a ja na rubu povraćanja.
Probao ih i u Toplissi u V.Toplicama i nekom lokalu u Vž (zaboravio ime), no dobio sam ista prepečena masna sranja.

U teoriji pak jako volim tijesta sa sirom, a štrukli iz Ikee su mi recimo najbolji koje sam probao. No nemoguće je da oni rade najbolje!?!?

Smrznuti su mi meh, kiseli… nije to to.

Please help
strukli u gresnoj gorici.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 14:21   #171
Moram i te probat.
Bio u Le Štruk, hvala na preporuci, to su štrukli koje ja smatram štruklima, fini i jestivi. Pojeo slane, kuhani i pečeni, odlični. Možda je sir nijansu kiseliji nego u Ikei, pa kako tko voli.
Žena pojela i neki voćni, taj mi nije baš sjeo, al moguće jer sam se natukao slanih
perobombardero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 14:51   #172
I te su ti isto masne, hrpa vrhnja je gore

Pravi zagorsko domaći štrukli jesu masni, već je gore napisano zašto. Al nemoj se zavaravat da ovi s hrpom vrhnja nisu masni, samo druga vrsta masnoće.

Meni su fini i jedni i drugi, no češće radimo varijantu s vrhnjem "a la esplanade" jer ta ostalim ukućanima više paše.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 15:31   #173
I meni su najbolje la struk i esplanade….neki dan bila u posjet zgu i odmah u la struk - vrh
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 18:45   #174
Meni su te od La Štruka pretanke...i samim time mi je porcija malena.

Jel tko probao štrukle u Lanterna na Dolcu?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 19:39   #175
A meni i frendicama bila velika i zasitna, jedva sam pojela svoju dokraja….i jos mi je skroz pokvarila apetit za veceru taj dan, pa sam morala preskociti predjelo
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 23:02   #176
Hm, bio sam davno, moram opet otići...kad već tak kažeš.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 01:21   #177
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
I te su ti isto masne, hrpa vrhnja je gore

Pravi zagorsko domaći štrukli jesu masni, već je gore napisano zašto. Al nemoj se zavaravat da ovi s hrpom vrhnja nisu masni, samo druga vrsta masnoće.

Meni su fini i jedni i drugi, no češće radimo varijantu s vrhnjem "a la esplanade" jer ta ostalim ukućanima više paše.
Ma ne brine mene jel masno, već dal mi je fino. Jušnu žlicu vrhnja maznem s guštom, dok bi sa jušnom žlicu ulja ili masti vjerovatno završilo ružno.
A iz ovih prvih, “domaćih”, koje sam spominjao se cijedilo ulje, previše za moj ukus.

Nego sad razmišljam, za ova dva u Štruku se može uzeti deset komada u Ikei
perobombardero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 08:09   #178
Quote:
perobombardero kaže: Pogledaj post
Ma ne brine mene jel masno, već dal mi je fino. Jušnu žlicu vrhnja maznem s guštom, dok bi sa jušnom žlicu ulja ili masti vjerovatno završilo ružno.
A iz ovih prvih, “domaćih”, koje sam spominjao se cijedilo ulje, previše za moj ukus.

Nego sad razmišljam, za ova dva u Štruku se može uzeti deset komada u Ikei
A kolko ih tek možeš doma napraviti za iste novce?
https://www.gloria.hr/gl/lifestyle/p...lanadi-9892144


Možeš čak preskočit kuhanje i samo ih ispeć.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 08:43   #179
Štrukli su specifično jelo sjeverozapada hrvatske pa bi autentični recept trebao biti sastavljen od tijesta, sira i kiselog vrhnja.
Jestivo je ulje nepotrebno a vrhnje za kuhanje i vrhnje za šlag u receptu Esplanade su moderni dodaci koji povećavaju kalorijsku vrijednost obroka i mijenjaju izvorni okus.
Uobičajeno je spravljati štrukle na način da je gotovo jelo moguće izrezati na šnite i ako treba jesti "iz ruke".
Pečenje štrukli u kremačkim posudicama s obiljem raznih vrsta vrhnja je novovjeki dodatak.
Štrukli trebaju izgledati ovako i serviraju se kao posljednje jelo u nizu za gušt, a ne kalorijska bomba koju doslovce treba grabiti žlicom iz posudice.

https://croatia-hotspots.com/2018/06...agorski-brend/

Mnogi od nas će u diskusiji rado braniti temeljni recept za carbonaru pa zašto to ne i sa štruklima ?
Jednako tako su se jaja "uvukla" u zagorske mlince koji takvi nikad nisu bili.
panorama is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2023., 11:19   #180
Ako je netko propustio neku od brojnih štruklijada, ovaj vikend ima u Mariji Gorici:

Štruklijada, štrudlijada i kestenijada 2023.
BigDaddy is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.