Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 17:04   #1
Super Mario Bros. 3

Ej ljudi!
evo, malo pospremam stvari i nalazim stari nintendo pa mi se opet poželjela igrati ona naša stara igrica - Super Mario Bros. 3.
Tražila sam malo po netu dal ću naći original igricu al za kompjuter, al nigdje ne mogu to naći, a znam da postoji.
znam da postoje neke inačice toga, al ja bih baš onakvu kak je bila na nintendu.
Ak neko ima tu igricu ili ima ideju gdje je smještena na netu, ja bih mu bila jako zahvala ak mi kaže!
vajča is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:31   #2
Najbolje ti je odigrat preko emulatora verziju za nintendo.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 19:02   #3
Kao što Kinky reće, skini si SNES9X ili ZSNES i nabavi ROM. Ako ne uspiješ javi ovdje pa će netko uploadati. Ali tih igara za SNES ionako ima na bacanje po Googlu.

nego jel gledao netko onaj filmić u kojem se SM3 prelazi za 20 minuta ili tu negdje. Nikakvi cheatovi, baš lik igra.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 20:26   #4
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Kao što Kinky reće, skini si SNES9X ili ZSNES i nabavi ROM. Ako ne uspiješ javi ovdje pa će netko uploadati. Ali tih igara za SNES ionako ima na bacanje po Googlu.

nego jel gledao netko onaj filmić u kojem se SM3 prelazi za 20 minuta ili tu negdje. Nikakvi cheatovi, baš lik igra.
bila bi jako zahvalna ak bi to neko uploadao jer ja nebrem ništ najti. ah kaj buš, zmotana sam, ne razmim se v to.

ja sam gledala kak je prešel za 11 minut al uz dve flaute (preskakal je razine), al to nije to. odigral je sve skupa možda 3 ili 4 igre. nije igral sve igre.
vajča is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 20:38   #5
A i ja sam kreten SM3 je bio na Nintendu, a ne Super Nintendu. (iako postoje one konverzije)

Ovako za početak. Igru možeš skinuti ovdje: neki sajt sa ROMovima za Nintendo. A emulator imaš ovdje: Emulator Zone - NES. Samo izaberi prvog na listi. Ja sam baš sad isprobao igru na FCEUltra emulatoru i radi savršeno. Ovo je taj originalni SM3, a za Super Nintendo konverziju se malo strpi, neda mi se kopati po CDovima sad da nađem.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 20:43   #6
Vidi ovo:Emulatori
SM3

Ovo je za SNES,al isti su,razlika samo u grafici
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 22:31   #7
ljudi, svaka vam čast! divim vam se!
probala sam i funkcionira!
samo još moram skužiti kak da s joystikom igram i to je to! ma super!
puuuno vam hvala!
vajča is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 22:57   #8
pa ako imaš gamepad odi si u postavke kontrola u emulatoru i tamo naštimaj
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.