Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 00:19   #1
Nekretnina-suvlasnik

E ekipa,moze li mala pomoc,znaci ja sam dosta ne upucen u te nekretnine,i to tek imam 20-tak godina,nisam to pratio nes e sada ovako ja zivim sa majkom i bratom i sestrom, u zajednickoj kuci,ali mi imamo i kucu sa 3 stana,e posto sam ja crna ovca u obitelji i majka me nikada nisu priznali kao ostalo dvoje djece,zelim da vidim na kome je taj stan u toj kuci u kojoj sam bio sam par puta ,neka ogromna kucerina sa 3 stana,e u nas je to dosta komplicirano za objasnit znam da je majka sestra i brat suvlasnici,e sada ja sam postao skeptican oko toga posto je majka sestra i brat suvlasnici te kuce,kako da ja provjerim jeli ja ista imam na sebi prepisano.Meni nikada nisu htjeli reci jeli imam na sebi prepisan stan ili ne,kako bih ja to mogao provjeriti moze li se ikako preko interneta da ne klapam 3 sata do te kuce pa da trazim katastar,kontam moze se svasta preko interneta pa moze li se i to vidjet na kome je taj zadnji stan koje vlasnik/suvlasnik.Nisam bas kako sam naveo upucen u nekretnine pa bih molio da ne bude troll ovo ono kako mu majka ne prizna,znam zvuci trollovski al ajde ovo je istina pa ako mozte pomoci ikako kako da doznam jesam li ja vlasnik icega u toj kuci,pecka me i zelim znati moze li se ikako preko interneta to doznat sta mi treba.
Hvala vam velika.
corsab is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 09:50   #2
Pronađeš nekretninu na ARKOD-u (http://preglednik.arkod.hr/ARKOD-Web/) i nakon toga pogledaš na Zemljišne knjige (http://e-izvadak.pravosudje.hr/pretraga-zk-ulozaka.htm). Svi podaci su javni i ažurni.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 12:40   #3
sultan

-posebno podešena LED svijetla najpogodnija za rast biljaka
-biljke rastu 2.5 puta brže
-smanjenje gubitaka sa 50%(kod tradicionalnih farmi) na 10%
-smanjena upotreba vode do 1%(od količine koja je potrebna za tradicionalne farme)
-drastično smanjena upotreba pesticida i gnojiva
__________________
HyBriDe Dd
Kazuya07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.