Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2005., 12:50   #41
Ovo je stvarno grozno
O Zoi sam još čula sljedeće:jedna cura je hitno trebala veterinara za svog psa; prošlo je radno vrijeme; no zvala je Zou jer oni imaju dežurstvo - Zoja ju je pitala da li je njen pas inače njihov stalni pacijent; na što je ova rekla da nije - i Zoja ju je fino otkantala, da onda ništa, da ona otvara kliniku ili ide u posjete samo svojim pacijentima!!!!!!

O njoj sam još čula da je navodno izgubila licencu za obavljanje kirurških zahvata; uglavnom samo načuh, pa ne želim širit dezinformacije, ali tako nekako kruže priče.
bono1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 14:57   #42
Ja idem već nekoliko godina u Podsused kod Dade Tkalca. Tip mi je super. Ima mob i stalno je dostupan. Može ga se nazvati u dva ujutro i odlično se odnosi prema "pacijentima" , a ima i pojma. Cijene su umjerene i ne uzima novce za svaki "dobar dan".

Jako zadovoljna i preporučujem ostalim.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 15:07   #43
Quote:
bono1 kaže:
Ovo je stvarno grozno
O Zoi sam još čula sljedeće:jedna cura je hitno trebala veterinara za svog psa; prošlo je radno vrijeme; no zvala je Zou jer oni imaju dežurstvo - Zoja ju je pitala da li je njen pas inače njihov stalni pacijent; na što je ova rekla da nije - i Zoja ju je fino otkantala, da onda ništa, da ona otvara kliniku ili ide u posjete samo svojim pacijentima!!!!!!
pa to će ti reć dosta vetova, ne samo zoa
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 15:24   #44
Al to je prestrašno; oni su tu da ti pomognu; bilo kome; ne samo svojim stalnim pacijentima; uostalom - možda baš tako i dobe novog pacijenta; ako je hitno, trebali bi urgirati.
Nekako mi je to za ne povjerovat, znam da se događa, ali...

Išli smo jedno vrijeme kod Tkaleca, ok je; ali bilo nam je predaleko pa smo se preselili kod veterinarke na knežiji.
Bono je ko štene bio sav napuhnut, nije obavljao veliku nuždu koja 2-3 dana od kad smo ga dobili i jednog dana se toliko napuhnuo da smo mislili da će puknut koliki mu je trbuh bio (išli smo kod jene veterinarke koja nam je dala čepiće totalno bespotrebno)
i baš smo zvali veta Tkaleca prvi put; nismo imali ni pojma ni tko je ni gdje mu je ambulanta, bilo je oko ponoći, vikend
nije mu bio nikakav problem doći u ambulantu, objasnio nam je gdje je; i na kraju čim ga je vidio ustanovio da je pun glista
tako smo nastavili dolaziti kod njega u podsused, ali iapk bilo nma je ful daleko, a mi s francuzima smo dosta česti posjetioci veterinara
za sad sam jako zadovoljna s veterinarkom na knežiji
bono1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 15:24   #45
Quote:
tilla kaže:
pa to će ti reć dosta vetova, ne samo zoa
moj neće.
btw. ne kužim te koji odbijaju hitne slučajeve - to im je super način da nabave nove pacijente.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 16:22   #46
Quote:
Noor Jehan kaže:
moj neće.
btw. ne kužim te koji odbijaju hitne slučajeve - to im je super način da nabave nove pacijente.
ma neće ni moj.

zvala sam ga i na božić; čovjek se javlja.

ali da će te pitat dosta njih je si li ili nisi stalni pacijent; oće.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 01:38   #47
Re: Re: veterinari u zg-u

Quote:
traxdata kaže:
čuj, piroplazmozu je najlakše dijagnosticirati i liječiti.
vjeruj mi, to je najzahvalnija bolest za veterinara
znam, al bio je slučaj da je počela dobivatu smeđu dlaku, i jedan veterinar je rekao da je to od starosti, a bila je začepljena anusna vrećica.
Masha1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 03:31   #48
Kastor & Dar su fakat super..imaju i rtg i ultrazvuk!! susretljivi su,mozete ih bilo kad nazvat i trazit savjet, meni su super!! imaju i hitnu 0-24..moja preporuka..
__________________
djetešce
maniakalna Zvjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 10:35   #49
nisam sve pročitala pa ne znam jel' netko već spomenuo

Ljolje, ambulanta Buba

svi su mi super
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 10:49   #50
Quote:
maniakalna Zvjer kaže:
Kastor & Dar su fakat super..imaju i rtg i ultrazvuk!! susretljivi su,mozete ih bilo kad nazvat i trazit savjet, meni su super!! imaju i hitnu 0-24..moja preporuka..

jep, i jedan u vrapcu ima rtg ali mu je operacija zuba 5 (pet) puta skuplja od jednog u samoboru. ( 300 vs 1500 kn)
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 11:28   #51
Te fore ima-nema UZV i regen su samo fore...Neki imaju to samo pro forme. Kaj ce im to kad ne znaju s tim radit ili ocitat slike...laiciam mogu svasta napricat....

I ja sam za Zoe cula samo
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 16:43   #52
to su preskupi aparati da bi ih imali samo pro forme..mom macku je koristenje ultrazvuka i rtg (isti dan) naplaceno nekih 280kn..mislim da to nije puno a dobili smo tocnu dijagnozu..i mislim da zapravo rijetko koji vet ima te aparate..!
a ja ne spadam u grupu laika pa ne mogu govorit u njihovo ime..
__________________
djetešce
maniakalna Zvjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 21:04   #53
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
.....poslije smo otišli na Vet. faks i tamo na Internoj dežurnom veterinau ispričali slučaj i on je naravno ostao šokiran i besplatno usmrtio mačku..
do Mrkog, jedini vet. koji je za mene postojao bio je Perokovic (ova me tvoja prica asocirala na njega jer je isto on ucinil za macu koju sam ja nasla). O njemu sam se naslusala od svoje bake, tete... pa sam po inerciji i ja otisla kod njega sa svojim mackom. Dakle, taj covjek je za mene bukvalno dr. Dolittle
Kad mi se jednom razbolil macak, nisam imala auto pa mi mala ambulanta bila predaleko i isla sam traziti neku blize i tak usla kod Mrkog. Stisnuh se u kut i gledala ga jedno 10-tak minuta kak se odnosi prema zivotinjama i kad je zavrsil, skuzil me. Prije no kaj sam uspjela zbrisat, zaskocil me pitanjem Kako vam mogu pomoci? i meni nekak izletilo Ma, samo sam vas dosla pomirisati
Pojma nemam kaj mi bilo
Tak se slatko nasmijal i pital jel mu miris ugodan i nadovezal se - i, jesam li prosao test
I spomenuh mu Perokovica. On mu tada dolazil u "pripomoc" svaki petak, pa mi ponudil da mi on pregleda macka. Uglavnom, nije mi vise trebal Perokovic
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 21:27   #54
psss...meni je Mrki cak i malo seksi, kad onako mesarski se dohvati naseg malog (neplaniranog) juniora..pa nam objasni u cem je stvar a meni u glavi ona polovica koljenice kaj je vec pre u frizeru pa me junior skuzi i stisne se uz Dudeka, a ja ih sve tri gledam i mislim se kak je zivot smesan i kak je ovo bas lepa bozicna razglednica ne?
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2005., 21:45   #55
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
. Dakle, taj covjek je za mene bukvalno dr. Dolittle
takvi bi trebali biti svi...ali što se čudimo....dovoljno je kako se besramno liječnici odnose naspram ljudi štošđ onda od veterinara očekivasti..a trebalo bi
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:02   #56
Čula sam da u Zoi naplaćuju vaganje cucka!

__________________
Pes mater kosti oglabal!
idy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:22   #57
na internoj na faksu dr.Karol mladi vet. mog mačka je spasio ovog proljeća. Mačak je inače godinama patio od epileptičnih napada a zadnji u 5 mj. su ga totoalno smoždili. Godinama su me kojekakvi razvikani vet. vukli za nos kao ne lijekove kjer što će vam mačak zombi itd. Ovaj mu je napravio par pretraga, dao lijelove i mačak je od tada već evo par mjeseci potpuno bez napadaja, debel i sretan a niti je postao zombi već je umiljatiji nego ikad. Hoću reći da sam za relativno male novce dobila prvorazrednu uslugu a osim toga čovjek je lud za životinjama i to volim. ne volim vet. koji preko volje uzimajuj životinju, meni kao vlasniku to je odbojno....
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 14:38   #58
Quote:
idy kaže:
Čula sam da u Zoi naplaćuju vaganje cucka!

A kaj ak doneseš svoju vagu?
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 15:33   #59
Onda ti naplate da ti "ocitaju" kilazu
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 21:02   #60
Vet. ambulanta "Nera"
Dr. Petrović
Avenija Dubrava 151a, ZG
01/29 15 988

__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.