Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 15:32   #81
e to i mene zanima..
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 17:16   #82
Ovisi o razlozima zamrzavanja, ali postoji opcija zadržavanja svih studentskih prava.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 11:12   #83
dali mi itko može reći koji su sve dokumenti potrebni za zamrzavanje godine?
Sonsyreya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 11:39   #84
indeks, zamolba i potvrda od liječnika. tako je na efos-u.
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 02:18   #85
Jel ima netko ovdje iz Osijeka, a da je zamrznuo godinu? Kakva je procedura? Prvo idem kod doktorice opce prakse?

Takodjer me zanima sto je sa ispitima na koje sam vec izasao, i eventualno polozio? Da li ostaje broj izlazaka na ispite koje sam pao ili se resetira?

Mislim da ne bih trebao imati velikih problema u dobivanju potvrde od psihica da sam retard, cak i ako doktorica neda.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 01:20   #86
Dali mi moze netko pomoci,
ako se nadjem u situaciji da rijesim cjelu prvu godinu,zavrsim sve u roku, da li mogu drugu godinu upisati npr za dvije godine a ne odmah nakon zavrsetka prve??? kakva je procedura?
roxette_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:51   #87
studij u mirovanju zbog bolesti

poz,dali netko zna dali mogu zamrznut godinu na faksu zbog moždanog udara usljed kojeg imam posljedice????
chokysk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:43   #88
naravno da možeš. liječničke potvrde i pravac referada
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:48   #89
kad se sve može zamrznut godina? zbog kakvih razloga?

hvala
ćelavapjevačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:24   #90
neka gora fizička ozljeda
psihićka dijagnoza
trudnoća/1.god djeteta
služenje vojnog roka
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 12:45   #91
Baš mi je jedna cura neki dan pričala da je ona ove godine već po 3.put za redom zamrznula istu godinu na filozofskom jer studira paralelno na drugom faxu pa nema vremena za oba.
Znači, nije trudna,.nije bolesna i ne služi vojni rok.
I meni je to bilo čudno ali eto.
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:26   #92
lako moguće da je od psihologa dobila oslobođenje
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:30   #93
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
lako moguće da je od psihologa dobila oslobođenje
Nije, i ona mi je rekla da joj je čudno što joj non stop produžuju to. Al ne buni se
To valjda samo na ff može proc.
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 08:32   #94
..zamrznut godinu

pozz...ljudi imam još jedno pitanje,uslijed meningitisa,dobila sam blaži moždani i razvio mi se sindrom od kojeg trpim posljedice sa pamćenjem,koncentracijom,žicvima i tako dalje da nespominjem bolove..dal ja mogu dobit povrat sredstava koja sam uplatila za ovu akademsku godinu ako nemogu izvršavat svoje studetske obaveze i odlućim se ispisat sa faksa???
chokysk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 18:47   #95
Pozdrav! Evo, samo da se javim, ja sam pauzirala 2 godine na Filozofskom u Zagrebu bez ikakve posebne situacije...osim što nisam imala love. Dala sam u referadi neki papir na kojem je pisalo da mi je mama dobila otkaz i da nemam za studij i život u Zg-u. Prije toga sam išla na razgovor sa prodekanom za nastavu i on mi je rekao da je zamrzavanje godine pravo svakog studenta bez obzira na razlog.Tokom te dvije godine imala sam sva studentska prava i mogla sam polagati ispite.
__________________
Cinderella don't you go to sleep, it's such a bitter form of refuge,don't you know the kingdom's under siege and everybody needs you...
thekillersfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 19:51   #96
Želim izbjeći situaciju da padnem godinu zbog ispita s prve (sad sam druga i super mi ide), ali mislim da taj s prvi do rujna neću uspjeti položiti :S
pa jel mogu u rujnu zamrznuti godinu, ali da tijekom nje mogu taj s prve polagati?
jel mi u prosjek godina studiranja ulazi ta zamrznuta godina?


još se nadam da ću ga položiti, no, želim znati sve solucije, jer nije samo riječ o padu, nego bih se morala prebaciti u drugi grad :S a to ne želim!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 22:29   #97
Quote:
thekillersfan kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Evo, samo da se javim, ja sam pauzirala 2 godine na Filozofskom u Zagrebu bez ikakve posebne situacije...osim što nisam imala love. Dala sam u referadi neki papir na kojem je pisalo da mi je mama dobila otkaz i da nemam za studij i život u Zg-u. Prije toga sam išla na razgovor sa prodekanom za nastavu i on mi je rekao da je zamrzavanje godine pravo svakog studenta bez obzira na razlog.Tokom te dvije godine imala sam sva studentska prava i mogla sam polagati ispite.
Pozdrav, mene je bas zanimalo jel se to moze, i da li mogu ja zamrznuti godinu npr sad zbog financijskih razloga i jednostavno nastaviti kad budem u boljem financijskom stanju, ili npr da li mogu zavrsiti prvu godinu sve, i onda drugu tako nastaviti za neke 2.god? Inace sam u Puli, na Sveucilistu Jurja Dobrijel, Unaprijed hvala
roxette_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 17:45   #98
Quote:
roxette_r kaže: Pogledaj post
Pozdrav, mene je bas zanimalo jel se to moze, i da li mogu ja zamrznuti godinu npr sad zbog financijskih razloga i jednostavno nastaviti kad budem u boljem financijskom stanju, ili npr da li mogu zavrsiti prvu godinu sve, i onda drugu tako nastaviti za neke 2.god? Inace sam u Puli, na Sveucilistu Jurja Dobrijel, Unaprijed hvala
Možeš zbog financijskih razloga
xyzxyzyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 18:01   #99
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
pa jel mogu u rujnu zamrznuti godinu, ali da tijekom nje mogu taj s prve polagati?
jel mi u prosjek godina studiranja ulazi ta zamrznuta godina?
Možeš zamrznuti i polagati.
ne,zamrznuta godina se ne računa u godinu studiranja.
xyzxyzyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 13:32   #100
Pozdrav. Imam pitanje.
Dakle,trenutno sam 4ti razred,dijagnosticiran sam sa depresijom/asocijalnošću i još par stvari. Pa sam imam pitanja:
a) Vrlo vjerojatno ću ove godine upisati faks [TVZ],pa dal' radi svog psihičkog stanja imam pravo zamrznuti godinu odmah u startu? Dakle,jel' mogu zamrznuti odmah prvu godinu?
b) Ako to napravim,kakve su šanse da ostale godine moram plačati?

Hvala.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.