Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2004., 06:34   #1
palestinci i ini arapi/muslimani

citam sve ove teme po politici o nejakim palestincima/arapima/muslimanima te kako se bore protiv svemirskih dusmana - amerikanaca i zidova. s jedne strane goloruka nejac, a protiv njih svemirski stit, apollo13, i mossad, te nikako mi ne ide u glavu, kako to da ih je ipak sve vise i vise. narocito me zbunjuju palestinci - ko fol ih zidovi i ameri satjerali u dva suprotna coska, ne daju im niti do susjednog sela, a njih ipak svake godine sve vise vise:

dakle, pitanj glasi - sta to oni jedu, i otkud im sva ta hrana? drugim rijecima - na cemu pociva palestinska ekonomija (prehrana)?
eviltel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 08:04   #2
Re: palestinci i ini arapi/muslimani

Bismillahi

Quote:
eviltel kaže:
citam sve ove teme po politici o nejakim palestincima/arapima/muslimanima te kako se bore protiv svemirskih dusmana - amerikanaca i zidova. s jedne strane goloruka nejac, a protiv njih svemirski stit, apollo13, i mossad, te nikako mi ne ide u glavu, kako to da ih je ipak sve vise i vise. narocito me zbunjuju palestinci - ko fol ih zidovi i ameri satjerali u dva suprotna coska, ne daju im niti do susjednog sela, a njih ipak svake godine sve vise vise:

dakle, pitanj glasi - sta to oni jedu, i otkud im sva ta hrana? drugim rijecima - na cemu pociva palestinska ekonomija (prehrana)?
Hrani ih sigurno cionisticka, teroristicka tvorevina, tzv. Izrael. Da, hrane oni njih bombama samo. A ako im i treba fizicke snage, kao roblje, prihvate Arape.
Bosnjak_Bosniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 08:13   #3
Re: palestinci i ini arapi/muslimani

Quote:
eviltel kaže:
....
dakle, pitanj glasi - sta to oni jedu, i otkud im sva ta hrana? drugim rijecima - na cemu pociva palestinska ekonomija (prehrana)?
Javit će se vjerojatno daleko upućeniji od mene.Ali, Palestinci i rade.I to rade u Izraelu.Pa od tog nečeg nekako i žive.
Za HAMAS i sl. organizacije se zna, od kud dobivaju sredstva.Od bogatih šeika, koji godinama financiraju borbu za svetu stvar.
Pitanje ti je prilično uopćeno, jer Arapi u susjednim zemljama od Palestine i Izraela, žive baš kao i svi ostali ljudi.Od svog rada, neki bolje, neki lošije.
A to što ih ima sve više? (Koga Arapa oćenito, ili Palestinaca?) pa to je pomalo karakteristika uopće siromašnijeg svijeta: puno djece, jedno drugom do uha.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 08:19   #4
Nista se ti nesikiraj. Sada ce ti rambi sa kompletim izvjescem do zadnjeg dolara.
Ko koliko prima, koji su im rashodi, koliko ko ima u banci, koliko para cuvaju u jorganu.

Kako Jaser rasporedjuje nafaku. Koliko je Hamas potrosio na ekplozive i detonatore (valjda imaju nekakve popuste ako kupuju na vise)
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 08:24   #5
Quote:
hobbit kaže:
Nista se ti nesikiraj. Sada ce ti rambi sa kompletim izvjescem do zadnjeg dolara.
Ko koliko prima, koji su im rashodi, koliko ko ima u banci, koliko para cuvaju u jorganu.

Kako Jaser rasporedjuje nafaku. Koliko je Hamas potrosio na ekplozive i detonatore (valjda imaju nekakve popuste ako kupuju na vise)

Sad ce rambo da nas zaspe, bombarduje s linkovima.

Neki misle, ako daju sto vise linkove da daju neki i dokaz.
Bosnjak_Bosniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 08:27   #6
Quote:
Bosnjak_Bosniak kaže:
Sad ce rambo da nas zaspe, bombarduje s linkovima.

Neki misle, ako daju sto vise linkove da daju neki i dokaz.
Suti, sevapa ti. Nisi ni ti nista bolji od nje.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 08:47   #7
Quote:
Bosnjak_Bosniak kaže:
Sad ce rambo da nas zaspe, bombarduje s linkovima.
Sto smo ono rekli o mijenjanju nickova?
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 11:13   #8
Re: Re: palestinci i ini arapi/muslimani

Quote:
baka kaže:

Za HAMAS i sl. organizacije se zna, od kud dobivaju sredstva.Od bogatih šeika, koji godinama financiraju borbu za svetu stvar.
Malo i GRIJESIS. Istina je da ih financiraju neki sheici, te da odredjeni dio ide i od Al Quaide.

Medjutim, oni tuneli ispod Philadelphia Corridora su tu da prenesu i DROGU.

Tu se UOPCE ne morate cuditi. To radi i NAJVECI dio vlada na svijetu - kako je bolje imati sredstva za Black Ops od "sredstava koje ne postoje" i koje ne morate pravdati pred kongrsima/saborima/domovima svoje domovine?

Jednostavno: prodajte odredjenu kolicinu droge i namaknite novac, i to jos u keshovini. No bill, no receipt, no proof.

To radi i Hamas, zna se da je to radio i Hezbolah, Crvene brigade, IRA, a o latinoamerikacnima da i ne govorim.

Mislim - koliko god da ce vam ovo odvratno zvucati - to je takticki i strateski najjednostavniji nacin skupljanja love.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 11:33   #9
Nesto se natucalo da je to radilo i hr vodstvo za nabavu oruzja za obranu.......
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 11:38   #10
Quote:
dakle, pitanj glasi - sta to oni jedu, i otkud im sva ta hrana? drugim rijecima - na cemu pociva palestinska ekonomija (prehrana)?
jedu felge,gume čuvaju za ranjenike.
duvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 12:43   #11
Quote:
happygoose kaže:
Nesto se natucalo da je to radilo i hr vodstvo za nabavu oruzja za obranu.......
Da, je.Govorkalo se.I vjerojatno, gdje ima dima ima i vatre, kao i u onom što je napisao baron S.
Kakav svijet. Dođe mi da dreknem: zaustavite svijet, silazim!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 14:02   #12
Quote:
happygoose kaže:
Nesto se natucalo da je to radilo i hr vodstvo za nabavu oruzja za obranu.......
Sjecam se jedan dan, mislim da je bila '92, dodjem ja u ducan, kad ducan prepun sireva i putara izraelske proizvodnje, bio blago u soku, probudilo mi sjecanja na ljeta u kibucima... Kad par dana kasnije na vjestima vidim snimak ZNGovaca naoruzanih Izraelskim Galilima...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 15:02   #13
Zasad znamo slijedece...

-natalitet je izuzetno visok
-zaradjuju novac kod 'okupatora'
-organizirana distribicija narkotika
-uzimaju novac od ekstremnih grupa i teroristickih organizacija

Ne zna se koje je djelo casnije. Dehumanizacijski stroj punom parom. Zivot u izbjeglickom kampu treba nekako uciniti zanimljivim.

Ma bravo! Nadam se da to nije sve... ima jos toga sto se moze 'napakovati'...
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 15:06   #14
Quote:
newcomer kaže:
Zasad znamo slijedece...

-natalitet je izuzetno visok
-zaradjuju novac kod 'okupatora'
-organizirana distribicija narkotika
-uzimaju novac od ekstremnih grupa i teroristickih organizacija

Ne zna se koje je djelo casnije. Dehumanizacijski stroj punom parom. Zivot u izbjeglickom kampu treba nekako uciniti zanimljivim.

Ma bravo! Nadam se da to nije sve... ima jos toga sto se moze 'napakovati'...
...Za razliku od "NEW COME" logike gdje oni divno pocesljani i fino holivudski nasminkani secu po ulici, glade veselu djecicu, blagoslivljaju prolaznike, svi od reda su u bijelo obuceni, a oni koji se raznose su, naravno, IDF-ovci dobro preobuceni u Palestince.

Grasak mozga radi punom parom. I jos nije dovoljno. Jer je nasa pametna pcelica (vidi avatar) zaboravila dio da to "vjerojatno svaka vlada radi" i "da je to strateski i takticki najjednostavnije".

Nisu mu poznati niti natalitetni podaci po kojima ce vidjeti da se natalitet Palestinaca povecao CETVEROSTRUKO od 1948-me godine.

Nije mu poznato da cijela Gaza NIJE izbjeglicki kamp. Nije mu poznat, primjerice, slucaj Sela DIS! , koji je indikativan za ovaj post. Ali necemo ga otkriti prerano: pitat cemo naseg Newcomera - koji je ocito ludi strucnjak za Bliski Istok i koju je poucavao imena tipa Henry Kissinger - moze li on nama malo pojasniti taj slucaj?

Cause I have a feeling that our Newcomer is gonna give us his new "cum"! Give it to us, baby, go, your best SHOT!
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 16:03   #15
Quote:
"vjerojatno svaka vlada radi" i "da je to strateski i takticki najjednostavnije"
Vrhunska argumentacija... silogizmi vrijedni zlata... logika punog stomaka... politologija 'at its best'... 'poster boy' politickih znanosti...

O ostatku posta i 'suptilnim' uvredama nema smisla trositi diskovni prostor.
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 16:53   #16
samo gladni zanju kako se prehranjuju i samo ocajni znaju kako se bore
ostali se cude kad nema juhe i kad im usred borbe ne stize vruci caj i kava
tu cemo najcesce i naci razliku izmedu avijacije i pjesadije i sto u stvari znaci da teren nije osvojen dok na njega ne stane cizma
a galilu svaka cast , radi puno bolje od m-16
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 16:55   #17
Quote:
newcomer kaže:
Vrhunska argumentacija... silogizmi vrijedni zlata... logika punog stomaka... politologija 'at its best'... 'poster boy' politickih znanosti...

O ostatku posta i 'suptilnim' uvredama nema smisla trositi diskovni prostor.
Jos uvijek nismo nista culi o Abu Disu?

Ili opet dolazis s losim scenarijima s kojima zelis prekriti neznanje i snobizam? I neku kvazi potporu Palestincima IZ TORONTA?

Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 17:17   #18
Quote:
zg_sash kaže:
a galilu svaka cast , radi puno bolje od m-16
Ne slazem se, koristio oba. Galil je fino konceptuirana puska ali nije dobro izvedena. Ima 2 ogromne mane, legura prebrzo korodira i straznji nisan je na poklopcu (kak se zove, kad otvaras pusku da ju cistis) sto cini pusku vrlo ne preciznom, jer to otvaras i zatvaras svaki put kad cistis pusku, i onda moras ponovo kalibrirat nisan (sto se nikad ne desi).

M16 je super puska ako znas pazit na nju, vrlo je lagana, savrseno balansirana i jaaaako precizna. Ako ju redovno cistis i ne bacas u blato (sto nije problem, govorim iz iskustva), radi fenomenalno (niti jednom mi nije zastekala sama od sebe, ili bio los metak, ili los magazin, ili nije bila ciscena ili podmazana). Problem sa m16 u vijetnamu je bila losa municija od koje se talozila nenormalna kolicina cadzi u pusci, kad su zamjenili municiju, problemi nestali. Kalas porodica pusaka su dobre puske za naoruzati neobucen narod, ne trebas znat odrzavat pusku da ju mozes koristit. Dobro odrzavani m16 je toliko faking precizan, ja sam grupirao 2cm (tj svi metci na meti su u krugu od 2 cm) na 100 metara sa dugim m16 vec nakon 20tak ispaljenih metaka, kad sam tek poceo sa m16 na obuci. Jako dobra puska. Galil ima potencijala da bude dobar, ali vec je njegovo vrijeme proslo, sad je Tavor moderan, m4 adekvatan, galil i m16 su starudije.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 17:24   #19
Kao sto bi nacrtala malo pa malo popodne 'decaf' i onda na kraju

Ili, kako od pitanja prehrane i rasistickih sugestija do nekakvih Abu Disova, Kissingera i komparativnih analiza smrtonosnih oruzja.
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 17:29   #20
Quote:
newcomer kaže:
Kao sto bi nacrtala malo pa malo popodne 'decaf' i onda na kraju

Ili, kako od pitanja prehrane i rasistickih sugestija do nekakvih Abu Disova, Kissingera i komparativnih analiza smrtonosnih oruzja.
Opet nihilizmom nadoknadjujes manjak kreativnosti. Ocigledno nemas nista konstuktivno za napisat.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.