Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2011., 00:17   #201
Da na njega.
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 00:28   #202
Uh, njega ni ja ne volim. Ne govorim da je loš glumac, al me iritira.

Vidi trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=0AA0Fm8oNho

Maja, nemam pojma na kojoj TV kreće. U Crnoj Gori se emitira na TV Vijestima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 02:59   #203
Hm.. Pa i nije nešto specijalno..Nije loše, kakvi znaju Brazilci da budu, ali može i mnogo mnogo bolje. Pogledaću kad dođe, pa ću proceniti...


Majo na RTV-Radio Televizija Vojvodine najverovatnije.
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 16:57   #204
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Hm.. Pa i nije nešto specijalno..Nije loše, kakvi znaju Brazilci da budu, ali može i mnogo mnogo bolje. Pogledaću kad dođe, pa ću proceniti...


Majo na RTV-Radio Televizija Vojvodine najverovatnije.
Ako je to ovo, radi.

http://www.advance.hr/tv-uzivo/rtv-1-vojvodina/

Javi kada počinje i u koju uru. Ako bude prijevod na latinici, gledat ću.
Maja43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 22:19   #205
Jel moze neko da mi kaze nesto vise o Duas caras, tj. valja li? Vidim da je Alinne bitch tu i to mi se svidja ali me ubija sto ima preko 200 epizoda, sto ih razvlace toliko.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 22:21   #206
Ja sam je odgledao cijelu kad je išla u Brazilu 2007.-2008. Meni je bila odlična. Imala je par nuklea koji su bili dosadni, ali sve u svemu odlično. Alinne Moraes je bila glavna negativka, Silvia. Luđakinja na kub. Protagonistica je bila preslatka Marjorie Estiano, a protagonist i antagonist je bio Dalton Vigh.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:07   #207
A ček protagonista ove nove Perezine je Lombardi. Nije mi on nešto. A i ova Nanda je totalno bezvezna. Jer će se Manoel Carlos vratiti sa nekom novom novelom uskoro? Što se tiče DC voleo bih da je pogledam ali bih radije inter. verziju na španskom, koju ne mogu da nađem Mislim da ne bih baš dobro razumeo da gledam na portugalskom, ali možda i pokušam
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 21:14   #208
Očito neće glumit ni Giovanna u novoj Perezičinoj. Drugu protagonisticu će igrat Regiane Alves (Joana-Beleza pura).

Nova i posljednja novela Manoela Carlosa bi trebala krenut tek nakon što završi Perezičina telenovela, znači tamo 2013. Jedino se zna da će Helenu igrati Julia Lemmertz.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 22:24   #209
Gde li je nestao Luis Melo?Snima li on nešto?
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 22:30   #210
Luis Melo je ove godine snimao i završio sa snimanjem telenovele "Morde e assopra" gdje je utjelovio bankara Oseasa. 2.1. počinje sa snimanjem nove novele "Amor, eterno amor" u kojoj će uz Cassiju Kiss tumačiti glavnog negativca.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 01:00   #211
Hvala. Odmah da napomenem da ću "Amor, eterno amor" sigurno pratiti ako dođe na naše kanale...
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 01:42   #212
Onda ćeš se načekat. 2012. kreće u Brazilu, a 2013. tek u internacionalnu prodaju.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:38   #213


Evo da se i ja malo javim s novostima za brazilske novele na kraju ove 2011. godine.

Rede Globo trenutno emitira tri novele u terminima 18:00, 19:00 i 21:00. U 18:00 prikazuje se novela Licije Manzo "A vida da gente" (Naš život). Glavne uloge tumače Fernanda Vasconcellos, Marjorie Estiano i Rafael Cardoso. Serija prati život tenisačice Ane (Fernanda Vasconcellos) koja se profesionalno bavi tenisom od djetinjstva. Nakon što ostane trudna s Rodrigom (Rafael Cardoso), sinom svojeg bivšeg očuha u kojeg je uvijek bila zaljubljena, majka Eva i trenerica Vitoria ju prisiljavaju da dijete odvedu u sirotište kako bi Ana nastavila sa svojom karijerom. Nakon rođenja kćeri, Ana se suprotstavi majci i odlazi sa sestrom Manuelom (Marjorie Estiano) na put. Sestre doživljavaju prometnu nesreću i auto im se strovali u hladno jezero. Manuela uspije izvući svoju nećakinju na sigurno, no ne stigne spasiti Anu na vrijeme.



Ana je odvedena u bolnici i ustanovljeno je da je pala u komu. Iz kome se budi nakon 5 godina i uviđa da se svijet oko nje drastično promijenio. Manuela je u braku s Rodrigom i skupa odgajaju Aninu i Rodrigovu kćer Juliju. Usprkos tome šta Manuela pokušava zbližiti malenu Juliju sa njenom majkom Anom, djevojčica odbija kontakt s obzirom da smatra Manuelu svojom pravom majkom. U Anin život ulazi i neurolog Lucio (Thiago Lacerda) koji se brinuo za nju čitavo vrijeme dok je bila u komi. Novela je dobila odlične kritike od strane brazilskih televizijskih kritičara i proglašavaju je najboljom novelom 2011.

Intro / entrada:
http://www.youtube.com/watch?v=KLSvY_RDeXc

Glumačka postava:
http://www.youtube.com/watch?v=GR75k...eature=related

5.3.2012. seriju će zamijenit nova novela Elizabeth Jhin (Eterna magia, Escrito nas estrelas) zasad poznata kao "Amor, eterno amor" (Ljubav, vječna ljubav). Ime je IMO očajno, podsjeća na neku XY Televisinu telenovelu. Glavna tema telenovele će bit spiritualnost, reinkarnacija i djeca vidovnjaci. Glavnu mušku ulogu odigrat će Gabriel Braga Nunes koji je 2011. briljirao u ulozi glavnog negativca Leonarda u telenoveli "Insensato coração".



Protagonistica telenovele je novatkinja Leticia Persilles, a glavne negativce će utjelovit Cassia Kiss, Luis Melo i Carmo Dalla Vecchia. Ostatak glumačke ekipe čine Carolina Kasting, Mayana Neiva, Walderez de Barros, Jandira Martini, Bel Kutner, André Gonçalves, Ana Lúcia Torre, Nica Bonfim, Vera Mancini, Raphael Viana, Carol Castro, Fernanda Machado, Marina Ruy Barbosa, Osmar Prado, Mariana Rios, Andréa Horta, Klara Castanho, Daniela Fontan, Zezé Polessa, Alexandre Rodrigues i ostali.


Uskoro i post o noveli od 7 i noveli od 9.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:00   #214
Deluje primamljivo ova A vida da gente. Gledaš Jay? Fernanda Vasconcellos je bila prava slatkica u PDV, bar ono što sam video.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:04   #215
Gledam. Odlična je. U stilu novela Manoela Carlosa (Lacos de familia, Paginas da vida, Mulheres apaixonadas). Fernanda mi je draga, al meni je najbolja Marjorie Estiano.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:12   #216
A mamu od Ane i Manuele glumi ona luda Ilana iz Indije? Ako je u stilu Manoela Carlosa, verujem da bi mi se svidelo. Kad budeš imao vremena postavi i za novele od 7 i 9.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:16   #217
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
A mamu od Ane i Manuele glumi ona luda Ilana iz Indije? Ako je u stilu Manoela Carlosa, verujem da bi mi se svidelo. Kad budeš imao vremena postavi i za novele od 7 i 9.
Da, Ana Beatriz Nogueira. Odlična glumica, ovdje je baš zloća.

Postavit ću i za ostale novele. Mogu i za ove s Recorda i SBT-a, ako nekog zanima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 21:58   #218
Mene zanima. Ako ti nije teško naravno.
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 22:35   #219
Naravno. Evo vam pregleda trenutne i budućih novela od 7.

Trenutno se u 19:00 emitira humoristična novela "Aquele beijo" (Onaj poljubac). Glavne uloge tumače Giovanna Antonelli i Ricardo Pereira, dok antagoniste tumače Marilia Pera i Grazi Massaferra. Telenovela zasad bilježi pristojan uspjeh, gledanost se vrti oko 26-27% što je regularna gledanost za taj termin. Mene osobno ne privlači previše iako obožavam Giovannu. Autor novele je glumac i režiser Miguel Falabella, autor "A lua me disse" (novele u kojoj je jedna od likova bila Hrvatica neobičnog imena Vitza ) i "Agora e que sao elas". Priča je obična.



Claudia (Giovanna Antonelli) je cijenjena odvjetnica koja je dugi niz godina u vezi s bogatašem Rubinhom (Victor Pecoraro). On je sin milijunašice Marushke (Marilia Pera) koja se protivi vezi između Rubinha i Claudije s obzirom da je Claudia kćer Maruškine sluškinje Regine (Nivea Maria). Nakon što se Rubinho odbije vjenčati s njom, Claudia odlazi na put u Kolumbiju i na aerodromu upoznaje Vicentea (Ricardo Pereira) i tu počinje njihova ljubavna priča. Uz to, ima i dosta paralelnih pričica, al bezveze mi je opisivat sad svaku priču posebno kad ne pratim seriju, kao ni vi.



Serija bi trebala završiti u travnju 2012. kada će je zamijeniti novela "Marias do Lar" autorskog dvojca Filipea Migueza i Izabele Oliveire kojima će ovo biti prva novela za Globo. O radnji se ne zna previše, zna se samo da su centar serije tri Marije, sluškinje. Te tri protagonistice tumačit će Tais Araujo, Leandra Leal i Isabelle Drummond. Taisinog partnera u seriji tumačit će Marcos Palmeira (zzzzzzzz), a antagoniste će tumačit Claudia Abreu ( ), Luiz Henrique Nogueira i Jonatas Faro (bljaaaaaaaaaaaaaaaak).



Ovi u Globu su dosta napredni tako da već znaju i što će u studenom 2012. zamijeniti naše Marije. Riječ je o remakeu Globove novele iz 1985. "Guerra dos sexos" (Rat spolova). Glumačka ekipa je dijelom definirana, rezervirani su Mariana Ximenes, Reynaldo Gianecchini, Gloria Pires, Malu Mader, Irene Ravache, Tony Ramos, Claudia Raia i mnogi drugi. Autor remakea će bit Silvio de Abreu koji je radio i originalnu verziju.



Uskoro vijesti i o novelama od 9.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 02:03   #220
A ček šta tačno znači Marias do Lar? Sve tri Marije su Nisam odgledao puno brazilskih (Lacos de familia, Mulheres apaixonadas, O Clone, Caminho das Indias i sada trenutno gledam Passione). Koliko si ih ti odgledao Jay? odkad si krenuo?
Vivier a vida sam pogledao pola inter. verzije i nije me preterano oduševila, a volim novele Manoela Carlosa. Još ranije sam krenuo sa inter. verzijom Caras e bocas (ti si je odgledao) i ona mi je baš super, moram da nastavim sa njom. Možda ću čak probati i na portugeišu da nastavim jer vidim da kontam dosta dobro, baš sam se iznenadio.
Jer je Ximenesica opet zla ili ne? Kao Clara je odlična.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.