Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2010., 18:44   #1
Zalijepio mi se štift na bravi!

Kolega je nedavno prefarbao jedna vrata, i kistom prešao preko štifta (onaj gornji trokutasti koji ulazi u bravu kad se pritisne kvaka) i desilo se da je štift ostao zalijepljen unutra u bravi. Špricao sam sa WD-40, pokušavao iščupati štift van sa šarafcigerom i vadičepom isto () ali štift nejde van da ga ubiješ. Kako da izvučem taj zaljepljeni štift, ima ko kakvu ideju?
Giko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 18:53   #2
Quote:
Giko kaže: Pogledaj post
Kolega je nedavno prefarbao jedna vrata, i kistom prešao preko štifta (onaj gornji trokutasti koji ulazi u bravu kad se pritisne kvaka) i desilo se da je štift ostao zalijepljen unutra u bravi. Špricao sam sa WD-40, pokušavao iščupati štift van sa šarafcigerom i vadičepom isto () ali štift nejde van da ga ubiješ. Kako da izvučem taj zaljepljeni štift, ima ko kakvu ideju?
Ako nejde drugačije,probaj ga malo lupiti sa čelićem da otpusti. Zadnja mogućnost,odvinuti vijke i skinuti cijelu bravu van,rastaviti je i sve lijepo popraviti.
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 22:31   #3
ako nemreš s malim čekićem onda odvijač gurneš a čekićem lagano tuckaš.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 20:09   #4
Evo ovako, izmlatio sam štift sa čekičem i popustio je malo, taman toliko da sam ga mogao zgrabit sa kliještima i izvuć van. Podmazao sam sve i sad radi super. Thx.
Giko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.