Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2004., 00:20   #21
Ovo ću ti odgovorit na PM.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 02:56   #22
Quote:
kpt. Willard kaže:
Nisam jako dugo treniral i prvo sam počel 2 tjedna sa čistim zagrijavanjem mišića (svaki dan skoro sve grupe mišića) da se riješim upala.

S vremenom sam počel pit 1 metan dnevno tek tolko jer nisam uzimal niš drugo osim normalne prehrane.

Sad uzimam sve gore navedeno a od 9 mj ću počet pit 3 komada dnevno i pucanje sa sustanonima.

Uz 1 metan dnevno i lagan treening sam dobil 5-6 kg u mjesec i pol što je čisto ok.
Tih 5-6 kg bi vrlo brzo vratio i bez metana, dobro znaš da mišići imaju svojevrsnu memoriju i da se relativno brzo vraćaju blizu stare forme.
Enivej, bolje da uzimaš 1 metan dnevno nego da se krcaš metanima bez ikakve zaštite - što je u Hr odnedavno postala prava pošast.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 19:50   #23
Quote:
Laganini kaže:
Tih 5-6 kg bi vrlo brzo vratio i bez metana, dobro znaš da mišići imaju svojevrsnu memoriju i da se relativno brzo vraćaju blizu stare forme.
Enivej, bolje da uzimaš 1 metan dnevno nego da se krcaš metanima bez ikakve zaštite - što je u Hr odnedavno postala prava pošast.
Da, lagano se vratit na staru kilažu ali je puno teže dobit par novih kg.

Kolko je znam, metana baš i nema u zadnje.

Ja sam svoje nabavil u proljeće i sad kad sam opet počel vježbat i kad sam rekel da pijem metan, puno ljudi me pitalo di sam ih nabavil jer ih skoro nigdje nema.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 22:27   #24
Metana, odnosno bionabola, naposima ili dianabola ima, na žalost, više nego ikad. Klinci i oni željni instant mišića se njime krcaju iako pojma nemaju što rade. Svaka teretana u Zg ima bar jednog čovjeka koji radi s tim stvarima.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 22:49   #25
Znam par ljudi koji su sa 17 godina pili metane pa su sad cijeli u strijama.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 08:32   #26
Eto, o tome ti pričam!
Inače uopće nisam protivnik korištenja AAS, ali samo u slučaju kad ljudi znaju što i kako rade.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 10:53   #27
Samo još nešto:
Ja još nisam ni punoljetan, jer to može škodit u mojem razvijanju??
Dipsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 11:08   #28
Imam sina od 16 godina i zasigurno mu ne bih dopustila da koristi ishta od kojekakvih pripravaka.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 12:22   #29
Quote:
Dipsey kaže:
Samo još nešto:
Ja još nisam ni punoljetan, jer to može škodit u mojem razvijanju??
Gle, možeš normalno vježbat i uzimat neke od proteina ali nikako ti nije potrebno bespotrebno krcanje sa svime i svačime.

Uzimanje stereoida ti nikako ne bi preporučio jer ti to nije potrebno.

U tvojim godinama uz pravilno vježbanje i prehranu i uzimanje nekih dodataka možeš postići jako dobre rezultate.

Iskreno ti preporučam odlazak u teretanu i razgovor sa nekim od voditelja/trenera u teretani da ti složi program vježbanja i da ti preporuči kaj od preparata da uzimaš.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 12:32   #30
Quote:
magic kaže:
Imam sina od 16 godina i zasigurno mu ne bih dopustila da koristi ishta od kojekakvih pripravaka.
Ne bi mu ni ja dopustio da uzima bilo šta ali protiv neke nadopune normalnoj prehrani nemam niš protiv.

Ne vjerujem da se itko od nas tak dobro i pravilno hrani da samom hranom unosi sve što je potrebno organizmu i u dovoljnim količinama.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 17:42   #31
Dobio sam program da vježbam tri puta tjedno, znači 4 dana odmora. Stigli su mi proteini koje sam naručio. Da ih pijem samo na dane vježbanja ili sve dane i da ih pijem neposredno prije vježbanja ili kad?

Još nešto. Dali će mi se nešto poremetit zato što se bavim nogometom?
Dipsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 17:59   #32
pij proteine (tj ugljikohidrate jer to sto si uzeo je najmanje protein) one dane kada vjezbas. posto se bavis nogometom najbolje da pitas trenera za savjet, jer se zna desiti da se nadebljas i postanes pretezak nogama, i dajes slabije rezultate na treningu. upravo zato ti je moj savjet da se ne trudis naglo dibti tezinu jer se neces znat nosit s njom. kazes nemas ni 18 godina...pa daj malo citaj sam po netu, ne budi tupac. moras biti svjestan svoga tijela i toga sto mu radis. ti doso ovdje pitat koliko da pijes i kad...to ti najbolje moze reci covjek koji zna s tim i koji te vidi, u 3D slici i moze ocijeniti koliko ti je cega potrebno.

zadrzi se sad za sad na proteinima i ugljikohidratima...a kasnije ako te zivot odnese put nogometa, piti ces ono sto ti klupski doktor kaze, od kreatina do vitaminskih praskova itd..
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 23:32   #33
proteini

najbolji proteini koje znam su MAP proteini , u Sloveniji jih mozes nabaviti preko stranice - ime za MAP u Sloveniji activeshape

www.madware.si/trgovina

imaju jih i po ljekarama u Italiji i drugim zemljama

pogledaj si i stranicu

www.goh-slovenija.com

gdje imas i korsitnih informacija o Active H - zivoj vodi kojaj e dosta popularna u Sloveniji, mozes kontaktirati koga od zastupnika putem emaila i naruciti direktno na svoj dom. Active H puno upotrebljavaju i sportasi, cak i neki vrlo znani !!
 
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 01:23   #34
Quote:
magic kaže:
Imam sina od 16 godina i zasigurno mu ne bih dopustila da koristi ishta od kojekakvih pripravaka.
Zašto?
Vi ste doma potpuno izbacili proteine iz svakodnevne prehrane?
I kako to misliš "kojekakvi pripravci"? Gledaš li Olimpijadu? Strašni sportaši: Phelps, Thorpe, Draganja, Sebrle, Cluft... Ne bi vjerovala, svi oni piju te, kako ih nazivaš, "kojekakve pripravke"!
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 01:27   #35
Spominjesh vrhunske sportashe koji uz sebe imaju struchnu ekipu osoba a da ne govorim o kontrolama.

Kao shto rekoh ~ ne bih dopustila da moj sin u teretani kupi neki noname napitak i uzima ga.

Bar dok ja mogu o tome odluchivati.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 07:23   #36
trebala bi prvo procitat o cemu se radi, to su najmanje toskicki proteini, koje daju i teskim bolnicima, ker ne stvaraju /odnosno samo 1 %/ amonijaka (najboljeproteinu jaja stvaraju 51 %/ , tako da je to bolj nego uzivat bilo koju proteinsku hranu jer ne opterecuje organizma. Imam isto dete od 16 godina i dajem mu po 3 tablete vise od jedne godine , ona sada ne uziva ni hamburger, ni pizza jer ima dovoljna proteina i sasvim je zdrava (i koza joj je super iako je na visku pubertete).

toliko nesto o tome (to su tablete, nije napitak)
The revolutionary discovery of the Master Amino Acid Pattern (MAP)

Active Shape consists of 100% MAP. The discovery of MAP was made after 23 years of clinical studies by the International Nutrition Research Center in the United States under leadership of Professor Maurizio Luca-Moretti.

Through this discovery we now know that the nutritional value of protein is not established only by weight as thought before. It is the quality of the protein - how it can be used by the body to build new cells and new muscles that is important.

The body’s ability to utilize protein to build muscle is measured in NNU value (Net Nitrogen Utilization). This information is essential to human nutrition and is new even for the scientific community.

Active Shape is unique and revolutionary as it provides the highest nutritional value ever known to mankind (an unprecedented 99% NNU) in comparison to any food protein or dietary product.

Biotechnology has for the first time through the discovery of MAP made available protein or amino acids that can effectively nourish a person while they are losing weight.

Providing the body with sufficient protein is the only way for the body to lose water - a common cause of overweight. Exercise is, however, the only way for the body to lose fat.


Why do we need amino acids ?

Amino acids are necessary for well functioning internal and external muscles

If we don’t get enough protein we lose muscle tissue (interior and external muscles and organs get weaker). While losing muscles, we, however, also often gain weight because the body goes into an “emergency” mode, prepares for hard times and retains water due as it is lacking protein.

The necessary amino acids normally come through protein we get from our daily diet - primarily eggs, meat, fish, milk, whey etc. These protein sources, however, also provide substantial amounts of un-desired waste products (nitrogen catabolites), which stress the internal organs and that cannot be used to build or maintain muscles and new cells . They also often provide calories that most people get enough of in their daily diet and therefore contribute to overweight.

Vegetables generally provide a very low amount of protein. Many vegetarians therefore have a protein deficiency. Lack of protein is also a reason to why weight loss diets tend to have a jo-jo effect.
ima puno o tome na internetu
 
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 08:12   #37
Quote:
zdrava kaže:
trebala bi prvo procitat o cemu se radi, to su najmanje toskicki proteini, koje daju i teskim bolnicima, ker ne stvaraju /odnosno samo 1 %/ amonijaka (najboljeproteinu jaja stvaraju 51 %/ , tako da je to bolj nego uzivat bilo koju proteinsku hranu jer ne opterecuje organizma. Imam isto dete od 16 godina i dajem mu po 3 tablete vise od jedne godine , ona sada ne uziva ni hamburger, ni pizza jer ima dovoljna proteina i sasvim je zdrava (i koza joj je super iako je na visku pubertete).

chestitam na djetetu od 16 godina

Mi to rjeshavamo urednom prehranom.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2004., 12:49   #38
Quote:
magic kaže:
Spominjesh vrhunske sportashe koji uz sebe imaju struchnu ekipu osoba a da ne govorim o kontrolama.

Kao shto rekoh ~ ne bih dopustila da moj sin u teretani kupi neki noname napitak i uzima ga.

Bar dok ja mogu o tome odluchivati.
Za uzimanje vitamina, minerala, proteina i višestruko nezasićenih masnih kiselina nisu potrebne stručne osobe nego samo čitanje i obrazovanje koje svatko može steći sam.
"No name" napitci ne postoje, postoje samo svjetski renomirane tvrtke za suplemente kao što su Prolab, Twinlab, Optimum, Weider, Inkospor, Multipower...
Nemam ništa protiv da svom sinu ne želiš odobrit te "sumnjive napitke", ali nemoj drugima uvaljivat krive informacije iako je posve jasno da nisi ni malo upućena u cijelu stvar.
Još uvijek nisi objasnila u čemu je zaprav problem u suplementima.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 07:25   #39
Uvalila nekome informaciju ni krivu ni pravu.


Iznijela svoj stav. na to imam pravo, zar ne
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 13:00   #40
Quote:
kpt. Willard kaže:
To kaj si ti uzeo ti je nadopuna prehrani.

Ja sam skloniji ovakvom tretmanu:

Osobno pijem 5g kreatina prije svakog obroka, prije odlaska u teretanu pojedem 6 velikih žlica dextroze a nakon teretane, si zmježam 5g glutamina, 25 grama whey proteina, 4-5 žlica dextroze, jednu bananu, dva jaja i malo više od pol litre mljeka.

To mi je ujedno i večera jel sat vremena poslje toga idem spavat.

Uz to od dodataka pijem b-koplex, za doručak popijem onu "One-a-day" tabletu i tokom dana pijem multivitaminske, kalcij i magnezij šumeće tablete.

Osim toga trenutačno pijem samo jednu tabletu metandrostenolona dnevno ali od sljedećeg mjeseca ću preći na 2-3 dnevno i počet ću uzimat sustanon.
Isuse, momak, gledam šta si sve napisao... Pa ti ždereš više pilseva i razno-raznih "dodataka" nego što Pliva stigne proizvest u mjesec dana. Da mi je vidjet tvoje bubrege i jetru za jedno 10 godina...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.