Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2004., 13:05   #41
To što je on nabrojao (s izuzetkom 1 tablete metana) jedan plivač ili atletičar u sklopu svoje prehrane uzme do podne.
Svejedno, svi imaju zdrave jetre i bubrege a pritom su u izuzetnoj psihofizičkoj kondiciji.
Raspitaj se malo.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 13:18   #42
Quote:
te@ kaže:
Isuse, momak, gledam šta si sve napisao... Pa ti ždereš više pilseva i razno-raznih "dodataka" nego što Pliva stigne proizvest u mjesec dana. Da mi je vidjet tvoje bubrege i jetru za jedno 10 godina...
Potpuno si u krivu. Jedino od ovoga je metan štetan za jetru a ja uzimam samo 1 dnevno.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 13:22   #43
Quote:
kpt. Willard kaže:
Potpuno si u krivu. Jedino od ovoga je metan štetan za jetru a ja uzimam samo 1 dnevno.
Kažeš "samo jedan"? Nadam se i da ideš na redovite liječničke kontrole, pretrage krvi s jetrenim probama bar svako 6 mjeseci. Velim, nadam se.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 13:23   #44
Quote:
Laganini kaže:
To što je on nabrojao (s izuzetkom 1 tablete metana) jedan plivač ili atletičar u sklopu svoje prehrane uzme do podne.
Svejedno, svi imaju zdrave jetre i bubrege a pritom su u izuzetnoj psihofizičkoj kondiciji.
Raspitaj se malo.
Momak koliko vidim nije profesionalni sportaš. Al to je već netko napomenuo. Uzalud, kao što vidim.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 14:13   #45
Tea, s obzirom šta sam u životu sve stavio u sebe, jedan metan dnevno jo čista zejbancija.

A kad budeš ti provodila 2 sata dnevno u teretani i trčala 10km dnevno onda mi javi da li je ovo kaj ja uzimam suvišno.

Da, uzalud okrećeš očima.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 14:16   #46
čito sam nešto na početku...nije mi se dalo sve čitat....pa samo da ti odgovorim za onu supstancu što si naručio........to ti je bacanje novca.....1.5 kg riže ti ima više proteina i kvalitetnije ugljikohidrate.......najčešče proizvođači zbog večeg profita stavljaju brdo šečera.....a to su najlošiji ugljikohidrati........sad što se tiče proteina.....cijene su ti otprilike takve.....500 g ti je oko 100 kn
Ja sam probao dosta toga i več se bavim time 5 godina...... uglavnom vidim na što ciljaš i za početak uzimaj recimo ovo

http://www.systems-import.hr/product...er=2&IDChild=6

Za tebe je čisto dosta da uzimaš jednu porciju poslije treninga, te jednu prije spavanja jer tada ti i najviše trebaju proteini.....na početku nemoj uzimat cratin, metan ( ako ti je to netko spomenuo ) i takve stvari......creatine je dobar ali nije baš za početnike, osobito ako se forsiraš ( a moraš se forsirat jer tada dolazi do največeg podržaja na mišiče a kasnije i največeg rasta,naravno ako ima od čega rast- zato i trebaš uzimat proteine ) jer racimo kada sam ja prvi puta uzeo creatine u 2 tj. snaga mi se povečala za
20%, a zglobovi i tetive najčešče nemogu pratit tako brzi razvoj te........uglavnom uzimaj 2 porcije preteina prvih 3-6 mj. pa ako nečeš bit zadovoljan možeš tada uzet i creatine!!!!

To ti je moj savjet, bye
tvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 14:42   #47
Quote:
kpt. Willard kaže:
A kad budeš ti provodila 2 sata dnevno u teretani i trčala 10km dnevno onda mi javi da li je ovo kaj ja uzimam suvišno.
Čuj, išla sam svojedobno u teretanu (sad sam preveč lijena ) i znam da mi je sasvim dovoljno za oblikovanje tijela bilo 45 min do 1 sat dnevno, pet dana u tjednu.

Dva sata dnevno bildanja i 10 km trčanja - eventualno ako bi se pripremala za Olimpijadu. Ne kužim koji je smisao takve opsesivne "rekreacije" - osim bezgraničnog napumpavanja mišića.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 14:55   #48
Quote:
te@ kaže:
Čuj, išla sam svojedobno u teretanu (sad sam preveč lijena ) i znam da mi je sasvim dovoljno za oblikovanje tijela bilo 45 min do 1 sat dnevno, pet dana u tjednu.

Dva sata dnevno bildanja i 10 km trčanja - eventualno ako bi se pripremala za Olimpijadu. Ne kužim koji je smisao takve opsesivne "rekreacije" - osim bezgraničnog napumpavanja mišića.
Ti si žensko, ja sam muško.

Od 2 sata, pol sata izgubim na zagrijavanje. Pol sata su pauze i ispada da efektivno vježbaš sat vremena.

E sad koji je smisao te opsesiven rekreacije znam samo ja.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 19:28   #49
Quote:
te@ kaže:
Čuj, išla sam svojedobno u teretanu (sad sam preveč lijena )
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 19:35   #50
Quote:
tvor kaže:
čito sam nešto na početku...nije mi se dalo sve čitat....pa samo da ti odgovorim za onu supstancu što si naručio........to ti je bacanje novca.....1.5 kg riže ti ima više proteina i kvalitetnije ugljikohidrate.......najčešče proizvođači zbog večeg profita stavljaju brdo šečera.....a to su najlošiji ugljikohidrati........sad što se tiče proteina.....cijene su ti otprilike takve.....500 g ti je oko 100 kn
Ja sam probao dosta toga i več se bavim time 5 godina...... uglavnom vidim na što ciljaš i za početak uzimaj recimo ovo

http://www.systems-import.hr/product...er=2&IDChild=6

Za tebe je čisto dosta da uzimaš jednu porciju poslije treninga, te jednu prije spavanja jer tada ti i najviše trebaju proteini.....na početku nemoj uzimat cratin, metan ( ako ti je to netko spomenuo ) i takve stvari......creatine je dobar ali nije baš za početnike, osobito ako se forsiraš ( a moraš se forsirat jer tada dolazi do največeg podržaja na mišiče a kasnije i največeg rasta,naravno ako ima od čega rast- zato i trebaš uzimat proteine ) jer racimo kada sam ja prvi puta uzeo creatine u 2 tj. snaga mi se povečala za
20%, a zglobovi i tetive najčešče nemogu pratit tako brzi razvoj te........uglavnom uzimaj 2 porcije preteina prvih 3-6 mj. pa ako nečeš bit zadovoljan možeš tada uzet i creatine!!!!

To ti je moj savjet, bye
Idemo redom:
1. Riža uopće nema toliko kvalitetne proteine, daleko od bjelanjka, sirutke, tune, piletine, puretine i posnog sira.
2. Je li lakše u teretanu za poslije treninga sa sobom ponijeti i popiti shake ili tupperware sa rižom i ostalim?
3. Riža poslije treninga je neučinkovita jer se puno-puno sporije probavlja od whey proteina, a poslije treninga je najvažnije uzeti neke proteine koji će se brzo probaviti
4. uzimanje wheya pred spavanje je potpuno bespotrebno. prije spavanja je idealan kazein jer se sporo probavlja. Pola sata nakon konzumacije wheya tijelo bi došlo u stanje katabolizma i ostalih 6-8 sati bi "jelo" svoje mišiće
5. Pojava bržeg jačanja mišića od tetiva i ligamenata se javlja i bez kreatina
6. Kreatin je vrlo učinkovit i za početnike jer je samom kreatinu svejedno pije li ga osoba sa mjesec ili 10 mjeseci treninga iza sebe. Tijelo reagira jednako.
Bye
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2004., 22:51   #51
Što se tiče riže to sam dao kao usporedba....bezveze je kupovat ugljikohidrate...barem meni

što si reko za whey prije spavanja to je točno.......ali vidiš da je tip početnik i šta da mu ja sad imaš jedne za poslije treninga....pa onda prije spavanja pa opet ujutro...........bla bla

a što se tiče kreatina.....mislim da se varaš...........barem je to bio skučaj kod mene....a i tako mi je pričala ekipa koja se prefesionalno bavi bodybuildingom......
Ja, kada sam prvi puta uzeo K dobio sam 5 kg u 2 tj. naravno večina je voda.....ali recimo primjer, kako sam bio na masi radio sam od 6-8 ponavljanja...te druge različite varijacije...nije to važno več recimo.....prije sam dizao banch 70 kg.....a nakon ta 2 tj...85 , s time da sam mogao dič 100 kg 1-2 puta.....to su moram priznat bili moji počeci, reko sam da mu to ne preporučam ako ide na malo jača dizanja, jer svi početnici prvih 2-3 mjeseca nisu baš kordinirani sa svim tim spravama...utezima.....pa i sam možeš vidit u gymu šta sve škvadra radi sa bučicama........tijelo se treba priviknut na sve te vježbe.... k sad sam počeo srat
neda mi se više o tome..........uglavnom ako hočeš masu uzmi stanozol ( winstrol ) i dobit češ za 2 mj. 15 kg.... ali što je največa fora....to košta možda 50 eura......
tvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 00:44   #52
Winstrol (stanozolol, ne stanozol) uopće nije za masu, nešto si pobrkao.
Upiši winstrol u google pa provjeri.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 18:27   #53
ma da mi vas je samo vidit...slika bi rekla puno o tom vasem znanju...a ja imam frenda koji izgleda j+e+b+e+n+o a sve sto uzima su proteini + jako rigorozna prehrana..
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 20:12   #54
Quote:
TiNa. kaže:
ma da mi vas je samo vidit...slika bi rekla puno o tom vasem znanju...a ja imam frenda koji izgleda j+e+b+e+n+o a sve sto uzima su proteini + jako rigorozna prehrana..
Ja imam dečka koji izgleda j+e+b+e+n+o, a ne uzima niš'.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2004., 12:16   #55
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 16:43   #56
Quote:
Laganini kaže:
"No name" napitci ne postoje, postoje samo svjetski renomirane tvrtke za suplemente kao što su Prolab, Twinlab, Optimum, Weider, Inkospor, Multipower...
Link prvi: Lažni steroidi

Link drugi: Kako prepoznati lažne steroide?

Žao mi je što sad ne mogu naći link koji je prikazao bar tri-četiri fotke PRAVE i LAŽNE kutije za različite steroide.

Ukratko, Laganini, ili lažeš ili si teška naivčina. A sudeći po općeprisutnoj kombinaciji debilizma i lopovluka u Hrvata, za pretpostaviti je da su lažnjaci itekako prisutni kod nas. I da, vjerojatno ih dila onaj najveći kuler u teretani.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 16:51   #57
Usput, sjeća li se tko "Fight cluba"?

Ima tamo jedan zanimljiv lik, zove se Bob. Glumi ga Meatloaf.

Bob: I was a juicer. Diabonol, then, Wisterol -- it's for racehorses, for Christsake.
Now I'm bankrupt, divorced, my two grown kids won't return my calls.

Bob cried. Six months ago, his testicles were removed. Then hormone therapy. He developed bitch tits because his testosterone was too high and his body upped the estrogen. That was where my head fit -- into his sweating tits that hang enormous, the way we think of God's as big.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 20:56   #58
Quote:
Kesten kaže:
Usput, sjeća li se tko "Fight cluba"?

Ima tamo jedan zanimljiv lik, zove se Bob. Glumi ga Meatloaf.

Bob: I was a juicer. Diabonol, then, Wisterol -- it's for racehorses, for Christsake.
Now I'm bankrupt, divorced, my two grown kids won't return my calls.

Bob cried. Six months ago, his testicles were removed. Then hormone therapy. He developed bitch tits because his testosterone was too high and his body upped the estrogen. That was where my head fit -- into his sweating tits that hang enormous, the way we think of God's as big.
yes

baš brinesh...
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 21:08   #59
Quote:
TiNa. kaže:
ma da mi vas je samo vidit...slika bi rekla puno o tom vasem znanju...a ja imam frenda koji izgleda j+e+b+e+n+o a sve sto uzima su proteini + jako rigorozna prehrana..
vidi...moraš shvatiti da je i genetika tj. postojeća tjelesna građa,predispozicija, jako bitan faktor u body buildingu...

mislim, zakon za frenda, voljela bih ga vidit
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 00:57   #60
Quote:
Kesten kaže:
Link prvi: Lažni steroidi

Link drugi: Kako prepoznati lažne steroide?

Žao mi je što sad ne mogu naći link koji je prikazao bar tri-četiri fotke PRAVE i LAŽNE kutije za različite steroide.

Ukratko, Laganini, ili lažeš ili si teška naivčina. A sudeći po općeprisutnoj kombinaciji debilizma i lopovluka u Hrvata, za pretpostaviti je da su lažnjaci itekako prisutni kod nas. I da, vjerojatno ih dila onaj najveći kuler u teretani.
Kesten, uopće ne razumijem o čemu govoriš. Dakle, ja u tom citatu govorim o suplementima renomiranih tvrtki kao što su Prolab, Weider, Multipower i ostali. Kakve to veze sa steroidima ima?
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.