Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2013., 00:48   #2901
Odlican gol Suareza za 1-0.
HolgerBadstuber is offline  
Old 23.03.2013., 00:48   #2902
Kakve veze ima jel Bosna bolja od Hrvatske ili Kranjcar bolji od Pjanica...dajte ljudi koji vam je k*rac? Oni imaju svoju grupu, mi svoju i to je to. Kada i ako se sretnemo cemo vidjet tko je bolji, i to bolji U TOJ UTAKMICI. Koje glupe usporedbe covjece...sta ima veze uopce jel netko bolji. Bolji ne pobjedjuje uvijek.
John_Wayne is online now  
Old 23.03.2013., 00:49   #2903
Sukkkki, kako ga je lijepo metnuo

mogao je zabiti za vodstvo bilo tko s obzirom da je bilo dosta prilika u zadnjih nekoliko minuta ali drago mi je da je poveo Urugvaj.
Tomaš Ujfaluši is offline  
Old 23.03.2013., 00:51   #2904
Quote:
Ico_Zg kaže: Pogledaj post
Pa nije baš skorašnji europski prvak, prošlo je skoro 10 godina od toga ali nisam tu prvenstveno mislio samo na Grčku nego na ostatak ergele gdje i nema neke ozbiljne kvalitete. Ništa ti to ne vrijedi što ti imaš dojam da ste razbili Francuze usred Pariza, imamo i mi dojam da smo učinili nemoćne europske i svjetske prvake Španjolce na EP i da smo nezasluženo ispali i pokradeni jer nam nije sviran čist penal na Ćorluki kod nerješenog rezultata.

Realno gledajući Hrvatska je ipak kvalitetnije i iskusnija, jedino bi Džeko imao mjesta među početnim sastavom Hrvatske te Pjanić i Spahić na klupi. Kažem BiH je danas dobra ali još uvijek nije tog ranga Hrvatske koja ipak ima puno širi kadar vrhunskih igrača od BiH. Vrlo ste dobri i zaslužujete plasman na SP ali ipak malo više respekta prema onima od kojih još morate učiti i protiv kojih do sada niste osvojili niti boda u međusobnim susretima.
Ja se kao navijac BiH slazem sa vecim dijelom tvog posta, ukljucujuci i to da Hrvatska ima sirinu u izboru igraca i generalno veci kvalitet. Takodjer ne treba se dizati previse prasine oko ove pobjede, jos je dug put pred nama.....

Jedino se ne bih slozio u vezi toga koliko bi igraca nase ekipe imalo mjesta u ekipi Hrvatske.....mislim da si bio previse subjektivan ili nisi pratio igrace iz BiH mnogo, ali Begovic,Spahic,Pjanic i Dzeko bi definitivno bili u prvih 11 kod velikog broja objektivnih strucnjaka,a naslo bi se mjesto za jos par igraca na klupi...

Uglavnom to i nije bitno, vazno je da veceras svi zajedno uzivamo u pobjedama i nadamo se da ce sto vise selekcija sa ovih prostora otici u Brazil pa da se zajedno okupimo i zajedno navijamo u jednom zdravom, sportskom okruzenju.
El Mariachi is offline  
Old 23.03.2013., 00:51   #2905
Znači to je i definitivno doviđenja Paragvaju, ekipi koja je imala četiri uzastopna nastupa na završnici. Teško ćemo ih vidjeti i u Rusiji, jer ne znam nekog nadolazećeg igrača otamo da me jebeš.
mitch is offline  
Old 23.03.2013., 00:52   #2906
A jebateled.
HolgerBadstuber is offline  
Old 23.03.2013., 00:52   #2907
Spanjolska - Finska 1:1. Bome, Spanjolci ovo je stvarno lose.
John_Wayne is online now  
Old 23.03.2013., 00:52   #2908
zajeb urugvajske obrane. Jbg
Tomaš Ujfaluši is offline  
Old 23.03.2013., 00:52   #2909
Ovi Urugvaj baš ne želi na SP. U svakon slučaju, dobro za Venezuelu ostane li ovako.
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 23.03.2013., 00:53   #2910
Kiks Lugana reklo bi se
diko is offline  
Old 23.03.2013., 00:53   #2911
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Jedino se ne bih slozio u vezi toga koliko bi igraca nase ekipe imalo mjesta u ekipi Hrvatske.....mislim da si bio previse subjektivan ili nisi pratio igrace iz BiH mnogo, ali Begovic,Spahic,Pjanic i Dzeko bi definitivno bili u prvih 11 kod velikog broja objektivnih strucnjaka,a naslo bi se mjesto za jos par igraca na klupi...

U
Ne zaboravi Ibisevica koji je definitivno bolji od Olica, osim toga treci strijelac je kvalifikacija. Lulic je bolji od Strinica 15 puta, za Lulicem je poludio Milan, Inter i svi veliki klubovi
Perfekcionist1 is offline  
Old 23.03.2013., 00:54   #2912
Quote:
Perfekcionist1 kaže: Pogledaj post
Ne zaboravi Ibisevica koji je definitivno bolji od Olica, osim toga treci strijelac je kvalifikacija. Lulic je bolji od Strinica 15 puta, za Lulicem je poludio Milan, Inter i svi veliki klubovi
Daj nemoj podjebavat bez veze.
HolgerBadstuber is offline  
Old 23.03.2013., 00:57   #2913
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Znači to je i definitivno doviđenja Paragvaju, ekipi koja je imala četiri uzastopna nastupa na završnici. Teško ćemo ih vidjeti i u Rusiji, jer ne znam nekog nadolazećeg igrača otamo da me jebeš.
Roque Santa Cruz, Nelson Valdez, Oscar Cardozo and five other friends dislike this!
Edin Dzeko is offline  
Old 23.03.2013., 00:57   #2914
Quote:
HolgerBadstuber kaže: Pogledaj post
Daj nemoj podjebavat bez veze.
Po transfermarketu Lulic kosta 8,5 miliona eura, a Strinic 5.5 miliona

http://www.transfermarkt.de/de/senad...ler_61449.html

http://www.transfermarkt.de/de/ivan-...ler_39799.html
Perfekcionist1 is offline  
Old 23.03.2013., 00:57   #2915
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Znači to je i definitivno doviđenja Paragvaju, ekipi koja je imala četiri uzastopna nastupa na završnici. Teško ćemo ih vidjeti i u Rusiji, jer ne znam nekog nadolazećeg igrača otamo da me jebeš.
ma Paragvaj nikad ni nije imao neka imena niti je prštio od talenta, većina igrača im uvijek nastupala po Južnoj Americi a glavna snaga bila nenadjebiv momčadski duh i 'garra', borba.
Sad je već bio i red za jedan slabiji ciklus (mada jasno još nije gotovo, stignu se kvalificirati) ali vjerujem ja da će oni ponovno za četiri godine biti itekako ozbiljan kandidat.

Inače, nadam da će napokon jedno prvenstvo propustiti s obzirom da redovito nastupaju od kako ja pratim nogomet, dopizdili su mi već

Zadnje uređivanje Tomaš Ujfaluši : 23.03.2013. at 01:02.
Tomaš Ujfaluši is offline  
Old 23.03.2013., 00:57   #2916
Za Strinićem je poludia Sunderland. Di si sad?
diko is offline  
Old 23.03.2013., 00:59   #2917
uf, pred kraj se sad slaže šansa na šansu

gotovo. Šteta da nije dobio Urugvaj ali kao što je Erve spomenuo, najbolji mogući rezultat za Venezuelu. Nadajmo se sad da mogu uzeti koji bod precijenjenim Gaučosima
Tomaš Ujfaluši is offline  
Old 23.03.2013., 01:00   #2918
e moj paragvaj :x
__________________
Vraćam se odmah!

Godot
deda moroz is offline  
Old 23.03.2013., 01:00   #2919
Quote:
diko kaže: Pogledaj post
Za Strinićem je poludia Sunderland. Di si sad?
Nadam se da si svjestan da MO'N uzima igrače izvan otoka jednom u deset godina, kvotu za ovo desetljeće je već ispuca.
Dabizas is offline  
Old 23.03.2013., 01:00   #2920
Ovi Sosa se još mota po reprezentaciji Ajmo Arangovi.

Nabijen vas na ovu raspravu moj tata je jači od tvog baj d vej.
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.