Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 14:46   #1
Sex na javnom mjestu kaznjiv?

Da vas pitam??

Zasto ovo drustvo tako retardirano da je doslo do takve mjere da ako me policajac uhvati kako brusim u javnom wc-u moze mi naplatiti kaznu od 3000kn a ako istom wc-u uhvati nekoga da je bacio rolu papira u skoljku i zastopao wc nista se nece dogoditi???
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 18.08.2009., 14:48   #2
a jebiga, bolje nego da si kod arapa, tamo ak te vide da sa ženskom hodaš zagrljen po cesti, izbace te iz zemlje.

a jebiga zna se da za sex postoji krevet, ured, maksimir, sljeme....

a tu te neće zaustaviti policija.

a jedino ak te pali seksanje u javnim zahodima
Tara7 is offline  
Old 18.08.2009., 14:50   #3
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
a jebiga, bolje nego da si kod arapa, tamo ak te vide da sa ženskom hodaš zagrljen po cesti, izbace te iz zemlje.

a jebiga zna se da za sex postoji krevet, ured, maksimir, sljeme....

a tu te neće zaustaviti policija.

a jedino ak te pali seksanje u javnim zahodima
ma treba dopustiti sex bilo gdje, jedino ajde u crkvi , katedrali , dzamiji ne bas, ali nista nije sveto , sve je bruto i neto, sve je zabava ....samo stajaliste ateista :P
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 18.08.2009., 14:50   #4
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
Da vas pitam??

Zasto ovo drustvo tako retardirano da je doslo do takve mjere da ako me policajac uhvati kako brusim u javnom wc-u moze mi naplatiti kaznu od 3000kn a ako istom wc-u uhvati nekoga da je bacio rolu papira u skoljku i zastopao wc nista se nece dogoditi???
Ono bas romanticno....

Valjda suzbijaju moguce biznise oko wc-a.
rogue is offline  
Old 18.08.2009., 14:52   #5
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
Da vas pitam??

Zasto ovo drustvo tako retardirano da je doslo do takve mjere da ako me policajac uhvati kako brusim u javnom wc-u moze mi naplatiti kaznu od 3000kn a ako istom wc-u uhvati nekoga da je bacio rolu papira u skoljku i zastopao wc nista se nece dogoditi???
bikoz sex iz ivl.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 18.08.2009., 14:58   #6
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 18.08.2009., 14:59   #7
Neke društvene norme se moraju poštivati, a jedna među njima je da nema jebavanja u javnosti. Totalno neprimjereno i nepotrebno. Ne moraju svi znati kako se on i ona praše.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.08.2009., 15:00   #8
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod.


cuj, neki ga zbilja zaseru. ali ZBILJA.


radije onda sevu nego to
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 18.08.2009., 15:00   #9
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod.
Ma garant nece htjeti priznati, ali pali ga i pomisao da neko sere dok on jebaje... pa da zajedno uzivaju u mirisima.... Fakat ova tema moze ruku pod ruku sa onom o odvratnim stvarima u seksu.
rogue is offline  
Old 18.08.2009., 15:02   #10
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod.
Da stvarno!
Mrga koji ti je vrag danas!
Princess Leia is offline  
Old 18.08.2009., 15:02   #11
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod.
radije bih da vidi kako se netko brusi i uziva u tome nego devijantno ponasanje

no to sam samo ja, kod mene nikada sex nije bio tabu tema

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Neke društvene norme se moraju poštivati, a jedna među njima je da nema jebavanja u javnosti. Totalno neprimjereno i nepotrebno. Ne moraju svi znati kako se on i ona praše.
ali vidjeti kako netko dobiva batine a cijela ekipa navija je ok
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 18.08.2009., 15:07   #12
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
radije bih da vidi kako se netko brusi i uziva u tome nego devijantno ponasanje

no to sam samo ja, kod mene nikada sex nije bio tabu tema
Nije stvar tabu ili ne tabu teme.
Ne štiti se dijete od seksa zato što je to nešto što ne valja, nego zato što dijete pravo i potpuno značenje seksa neće i ne može shvatiti.
A dijete uči oponašanjem.
I vjerojatno ne bi bio baš presretan kada bi oponašalo takve stvari.
Nadalje, seks je stvar intime, ma što ti tvrdio (jer da nije tako, nijedna silovana žena ne bi imala psihičke posljedice nakon toga)
Nje baš svatko dužan trpiti serviranje tvoje intime drugima pod nos.
I na poslijetku, dijete seks precipira kao nasilje (nisam to ja izmislila, nego doktori) jer ga ne može shvatiti.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 18.08.2009., 15:15   #13
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Neke društvene norme se moraju poštivati, a jedna među njima je da nema jebavanja u javnosti. Totalno neprimjereno i nepotrebno. Ne moraju svi znati kako se on i ona praše.
mda, ali kad je panika...
dora5512 is offline  
Old 18.08.2009., 15:24   #14
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Nije stvar tabu ili ne tabu teme.
Ne štiti se dijete od seksa zato što je to nešto što ne valja, nego zato što dijete pravo i potpuno značenje seksa neće i ne može shvatiti.
A dijete uči oponašanjem.
I vjerojatno ne bi bio baš presretan kada bi oponašalo takve stvari.
Nadalje, seks je stvar intime, ma što ti tvrdio (jer da nije tako, nijedna silovana žena ne bi imala psihičke posljedice nakon toga)
Nje baš svatko dužan trpiti serviranje tvoje intime drugima pod nos.
I na poslijetku, dijete seks precipira kao nasilje (nisam to ja izmislila, nego doktori) jer ga ne može shvatiti.
nisam mislio na silovanje nego kada si u vezi pa ti dodje zelja negdje na javnom se brusiti......

a doktori su i rekli da mcdonalds ne valja, pa opet decko koji je oborio sve rekorde i uzeo 8 medalja u plivanju svaki dan doruckuje tamo.....

cigarete smanjuju zivot 8 minuta, a to znaci da moji starci ne puse bi zivjeli 250 godina

i kako netko percipira sex je stvar odgoja, postoje primjeri u svijetu gdje djeca uhvate macku za rep i rade stvari kao u tom & jerry, sta cemo sada zabraniti taj crtic

svaki dan su filmovi nasilja na tv-u. silovanja, ali sex scene su samo dopustene starijima od 18 D:
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 18.08.2009., 15:33   #15
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
ali vidjeti kako netko dobiva batine a cijela ekipa navija je ok
Nije ali onda bi tu uskočio i pomogao. Dobro i u ovom prvom primjeru bi vjerojatno pomogao čovjeku....
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.08.2009., 15:35   #16
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
nisam mislio na silovanje nego kada si u vezi pa ti dodje zelja negdje na javnom se brusiti......

a doktori su i rekli da mcdonalds ne valja, pa opet decko koji je oborio sve rekorde i uzeo 8 medalja u plivanju svaki dan doruckuje tamo.....

cigarete smanjuju zivot 8 minuta, a to znaci da moji starci ne puse bi zivjeli 250 godina

i kako netko percipira sex je stvar odgoja, postoje primjeri u svijetu gdje djeca uhvate macku za rep i rade stvari kao u tom & jerry, sta cemo sada zabraniti taj crtic

svaki dan su filmovi nasilja na tv-u. silovanja, ali sex scene su samo dopustene starijima od 18 D:
Djeca seks percipiraju kao nasilje, bez obzira bilo silovanje ili ne.
To sam čitala negdje.
Nisam uopće govrila o silovanju.
Uostalom, dijetetu od tri godine teško da ćeš ti predočiti što je seks.
Nadalje, dijete uči oponašanjem (mrzim kad se moram ponavljati ), proces socijalizacije malo prouči pa će ti biti jasnije.
I totalno je nepoželjno da dijete oponaša stvari koje ne bi smjelo (ili ćeš reći da bi se i djeca trebala jebavati? )
Nije istina da je percepcija seksa stvar odgoja jer svako dijete seks percipira isto.
Ali seks jest intiman čin, a čim je intiman, znači da se ne radi po cesti.
Ne možeš reći - meni se prijebalo, jer se pretpostavlja kako čovjeka ipak vodi razum (ILI BI TREBAO), a ne nagoni, tako da se suprotno tvojim vjerovanjima ipak razlikujemo od životinja i data su nam pravila za koja se pretpostavlja da ih normalni ljudi mogu poštovati ( a za one kojima to ne uspijeva postoje predviđene institucije )
Ova zadnja rečenica o scenama silovanja i seksa u filmovima...
Pa mislim da je rješenje da se ilegalna djela svedu na minimum, a ne da se dopuštaju druga pored već postojećih.
A podvrgavanje djece raznim za njih neprimjerenim i uvredljivim sadržajima je kažnjivo u novinarstvu.
Znači da je rješenje takva dijela zabraniti prije nekih za to primjerenijih sati, a ne reći - društvo nam je u kurcu, ajmo ga mi sjebati još više.
To je isto kao da kažeš - ionako u hrvatskoj ima previše krađa, pa kad je već tako, ajmo onda i to legalizirati.

Inače, možda i nisam najbolji primjer za pričati o razlozima zbog kojih se ne bi trebalo seksati u javnosti, jer sam ja to konstantno radila 2 godine, ali mislim da postoje mjesta na kojima nema šanse da te netko uhvati, što se za javni wc baš i ne bi reklo...
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 18.08.2009., 15:36   #17
Ja sam negdje prije pola godine poševio čistačicu koja čisti stubište u mojo zgradi spontano je to bilo ja idem onako stubistem spustam se i kazem joj kako bi te izhebo... a ona meni da si pristojniji mozda bi ensto dobio ja se vratim tako razgovor i zavrsimo mi u nekoj smocnici di se ona presvlaci ja sjednem an stolicu ona na mene oko 7 minuta trajalo i bilo je super mogur eci da mi je poslije toga jedno 3 sata jos bio dignut

jeli to sex na javnom mjestu i dali je kažnjivo?

inace imam 20 godina a ona 43 44 tako nesto
galiux_ is offline  
Old 18.08.2009., 15:39   #18
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Djeca seks percipiraju kao nasilje, bez obzira bilo silovanje ili ne.
To sam čitala negdje.
Nisam uopće govrila o silovanju.
Uostalom, dijetetu od tri godine teško da ćeš ti predočiti što je seks.
Nadalje, dijete uči oponašanjem (mrzim kad se moram ponavljati ), proces socijalizacije malo prouči pa će ti biti jasnije.
I totalno je nepoželjno da dijete oponaša stvari koje ne bi smjelo (ili ćeš reći da bi se i djeca trebala jebavati? )
Nije istina da je percepcija seksa stvar odgoja jer svako dijete seks percipira isto.
Ali seks jest intiman čin, a čim je intiman, znači da se ne radi po cesti.
Ne možeš reći - meni se prijebalo, jer se pretpostavlja kako čovjeka ipak vodi razum (ILI BI TREBAO), a ne nagoni, tako da se suprotno tvojim vjerovanjima ipak razlikujemo od životinja i data su nam pravila za koja se pretpostavlja da ih normalni ljudi mogu poštovati ( a za one kojima to ne uspijeva postoje predviđene institucije )
Ova zadnja rečenica o scenama silovanja i seksa u filmovima...
Pa mislim da je rješenje da se ilegalna djela svedu na minimum, a ne da se dopuštaju druga pored već postojećih.
A podvrgavanje djece raznim za njih neprimjerenim i uvredljivim sadržajima je kažnjivo u novinarstvu.
Znači da je rješenje takva dijela zabraniti prije nekih za to primjerenijih sati, a ne reći - društvo nam je u kurcu, ajmo ga mi sjebati još više.
To je isto kao da kažeš - ionako u hrvatskoj ima previše krađa, pa kad je već tako, ajmo onda i to legalizirati.
imas ti pravo, no ta zabrana je dosla samo radi pritiska crkve nicega drugoga
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 18.08.2009., 15:41   #19
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
imas ti pravo, no ta zabrana je dosla samo radi pritiska crkve nicega drugoga
Nije istina.
Zašto onda to pravilo vrijedi u društvima u kojima crkva nema tako jak utjecaj?
Kao što sam rekla, seks je stvar intime i zbog toga se ne bi trebao drugima servirati pod nos.
Čisto iz tog razloga, a i kako bi se zaštitilo djecu od za njih neprimjerenih stvari.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 18.08.2009., 15:41   #20
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
i kako netko percipira sex je stvar odgoja, postoje primjeri u svijetu gdje djeca uhvate macku za rep i rade stvari kao u tom & jerry, sta cemo sada zabraniti taj crtic

svaki dan su filmovi nasilja na tv-u. silovanja, ali sex scene su samo dopustene starijima od 18
D:
Sve ovisi koliko je familija konzevativna u vezi svega toga. Ja licno nemam nista protiv nasilja u filmovima, ali sam za pridrzavanje ogranicavanja filmova na starosne grupe.

Te crtice ne treba zabraniti, ali ih svakako treba ograniciti, no to bi ostavio za neku drugu temu, da sad ne idemo previse OT.
rogue is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger