Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 01:07   #641
Istekao mi ugovor 3D prije 5 dana, produžio ga na 2 godine isto 3D 50% popusta do kraja ugovora. Prije sam koristio Conax Cam čitač za karticu i imao 1 daljinac, sada mi instalirali tc 720 i kaon 1200 (kako če šljakati ne znam) i imam 2 daljinca, ALI majstor mi kaže da sačuvam Conax Cam čitač kartice jer je vip potpisao ugovor sa Conax i uskoro počinje prodaja istog čitača kako bi se izbacio dodatni daljinac i tv reciver (za one tv koje podržavaju čitače)
visoki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 07:28   #642
Konacno da se nasao neko pametan u B.net-u (VIP-u), ali zasto ga nedaju za 1 kunu ako potpises na 2 godine vec ga kako ti pises moras kupiti (mozda kao dodatni prijemnik za drugi TV), jedini problem je sto ti onda nemogu uvaliti one dodatne usluge ala snimalica itd.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 12:38   #643
Quote:
visoki12 kaže: Pogledaj post
Istekao mi ugovor 3D prije 5 dana, produžio ga na 2 godine isto 3D 50% popusta do kraja ugovora. Prije sam koristio Conax Cam čitač za karticu i imao 1 daljinac, sada mi instalirali tc 720 i kaon 1200 (kako če šljakati ne znam) i imam 2 daljinca, ALI majstor mi kaže da sačuvam Conax Cam čitač kartice jer je vip potpisao ugovor sa Conax i uskoro počinje prodaja istog čitača kako bi se izbacio dodatni daljinac i tv reciver (za one tv koje podržavaju čitače)
Ma da? E to mi je jako zanimljiva informacija. Nadam se da je točna , to bi bilo fakat super.
Meni to nisu htjeli reći na telefon. Kad sam pitala za CAM modul i kartice ko da sam za đavla pitala.
chajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 15:36   #644
Nadam se da je istina,ali ne vjerujem baš radi ovoga šta piše kolega Cilim.Preko Conaxa nema videoteke,snimalice,premotavanja...,a sve se to može dodatno naplatiti.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 15:44   #645
Te usluge (osim videoteke) su ionako vec ukljucene u cijenu paketa, tako da je njima to jos bolje: naplacivat ce, a neces moci koristiti.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 15:56   #646
Je,ali ima tu još svakakvih mogučnosti.Ako to i bude mogu mislit koliko će naplačivati modul.Bit će papreno.U max tv preko satelita je godišnje od 1200 do čak 3000 kn !!
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:01   #647
Na žalost ,na Vipovom forumu na upit o tom navodnom ugovoru ,sam dobio odgovor od moderatora da do sada nije bilo spomena o tome .
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 22:34   #648
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
U max tv preko satelita je godišnje od 1200 do čak 3000 kn !!
To je cijena s uključenom pretplatom na programe za godinu dana. Cijena modula i kartice je 372,57 kn.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 22:29   #649
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Te usluge (osim videoteke) su ionako vec ukljucene u cijenu paketa, tako da je njima to jos bolje: naplacivat ce, a neces moci koristiti.
Upravo tako. I sad sam već u toj situaciji - uvalili su mi HD receiver, ali ako želim gledati HD programe onda moram dodatno platiti.
chajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 11:35   #650
Nazalost to je dodatni paket i ako zelis gledati HD programe moras i dodatno platiti, a sta sad imas ugovoreno "osnovni digitalni paket - 40 programa" ili...
Pa zar ti nisu u promo razdoblju od mjesec dana pustili sve TV programe.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 19:06   #651
Prošireni.

I nisu pustili sve programe, jok. Kad sam potpisivala ugovor u poslovnici ženska je rekla da će biti svi programi otključani. Ali nisu. Zvala sam ih onda da pitam za to i rekli su sorry, ali za te programe morate platiti.
chajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 22:15   #652
Quote:
chajna kaže: Pogledaj post
Prošireni.

I nisu pustili sve programe, jok. Kad sam potpisivala ugovor u poslovnici ženska je rekla da će biti svi programi otključani. Ali nisu. Zvala sam ih onda da pitam za to i rekli su sorry, ali za te programe morate platiti.
Čudno.Meni su svaki put pustili mjesec dana sve otvoreno.Bilo da sam potpisivao ugovor ili da sam mijenjao nešto od opreme.Prije dva dana su mi promjenili Albisa sa Kaonom i imam sve otvoreno.Čudno mi je,jer mislim da to ide automatikom,
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 16:51   #653
Quote:
chajna kaže: Pogledaj post
Prošireni.

I nisu pustili sve programe, jok. Kad sam potpisivala ugovor u poslovnici ženska je rekla da će biti svi programi otključani. Ali nisu. Zvala sam ih onda da pitam za to i rekli su sorry, ali za te programe morate platiti.
Znaci imas "osnovni + prosireni pakat",
ali da bi mogla izabrati koji HD paket zelis gledati njihova prodajna politika je da puste u prvih mjesec dana promo razdoblja sve programe pa ako se odlucis za neki od HD paketa normalno da ces ga ugovoriti i platiti.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 17:11   #654
Pa... znam. Da. Tako je trebalo biti ali eto, nisu ih pustili. I na telefon se prave blesavi? A meni se neda ganjati da ih sve puste jer onak iskreno, ne zanima me. I ovo kaj sad imam je previše programa.
chajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:15   #655
conax cam

Prije 5-6 god.imao sam 3d paket i njihov stari resiver sa karticom saznao za taj conax cam kupio i koristio jedno vrijeme (stari resiver u ormar) prebacivao iz tv u sobi,tv dnevni bor, dj.sobi. Onda sam potpisao novi 3d ugovor ali sa uvjetom da zadržim karticu i dobio njhov novi hd resiver (u ormar ne koristim ga).karticu stavio u combo resiver xpeed jer koristim i satelitsku dajem liniju u svoj samsung tv na samygo pogon:klap druga soba ,i treća soba samsung tv i diablo wifi bez seljakanja conax cam-a (conax cam u ormar):klap: poz
mustra1965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 20:13   #656
Quote:
mustra1965 kaže: Pogledaj post
Prije 5-6 god.imao sam 3d paket i njihov stari resiver sa karticom saznao za taj conax cam kupio i koristio jedno vrijeme (stari resiver u ormar) prebacivao iz tv u sobi,tv dnevni bor, dj.sobi. Onda sam potpisao novi 3d ugovor ali sa uvjetom da zadržim karticu i dobio njhov novi hd resiver (u ormar ne koristim ga).karticu stavio u combo resiver xpeed jer koristim i satelitsku dajem liniju u svoj samsung tv na samygo pogon:klap druga soba ,i treća soba samsung tv i diablo wifi bez seljakanja conax cam-a (conax cam u ormar):klap: poz
Kad je to tocno bilo, vec duze vrijeme nejdu korisnicima na ruku, ne zele to raditi.
Novi prijemnik daju a stari prijemnik sa karticom uzimaju nazalost.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 20:19   #657
otprilike prije godinu
mustra1965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 11:57   #658
conax cam

[QUOTE=mustra1965;58415667]Prije 5-6 god.imao sam 3d paket i njihov stari resiver sa karticom saznao za taj conax cam kupio i koristio jedno vrijeme (stari resiver u ormar) prebacivao iz tv u sobi,tv dnevni bor, dj.sobi. Onda sam potpisao novi 3d ugovor ali sa uvjetom da zadržim karticu i dobio njhov novi hd resiver (u ormar ne koristim ga) pozdrav
mustra1965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2019., 18:41   #659
Pozdrav,
vadim ovu temu iz naftalina, bolje nego da otvaram istu novu.
Zanima me gleda li netko Bnet (A1) preko CAM modula? Znam da ih je provider izbacio iz ponude prije par godina, ali nisam siguran jesu li još podržani.
Ukratko: ako nabavim rabljeni modul, hoću li ga moći koristiti umjesto trenutnog Kaon tunera?
Thanks
gudlak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2019., 21:55   #660
Nečeš, jer u Kaonu nema kartice koju moraš staviti u CAM modul da bi ti funkcioniralo. B-net (A1) već odavno ne daje kartice uopće sa svojim STB-ovima. Ima još ljudi kojima to funkcionira ( kolega Cilim), ali ne mogu raditi nikakve promjene na paketima i ugovoru, ni imati ikakve popuste. Svaka promjena zahtjeva vračanje kartice i uzimanje novog STB-a ( Kaona).
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.