Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2016., 12:56   #7421
Quote:
lav1 kaže: Pogledaj post
POZDRAV!

Pratim sve ove vaše postove, sve čudno i zastrašujuće, vjerujem vam ali ne znam tko vam bi mogao pomoći i što savjetovati. Ima tu i tako dosta po meni bezveznih komentara. Ali vrlo mi je čudno ono sa graktanjem vrana i gavrana. Kažete, to se dešavalo oko 4 ujutro, znaći mrkli mrak. Ja živim praktički na rubu šume (Sljeme), ali u to doba nikad nisam čuo graktanje ni jedne vrane a kamo li njih mnogo a ima ih preko dana na stotine. U to doba čuju se sove, čukovi, a u proljeće kosevi i slavuji već pred samo svitanje. Ali vrane.....nikad! Ajd, lajanje pasa za nočno doba niš čudno. Jedan zalaje zbog nećeg i uzbuni cijeli kvart. Ali vrane???? Vrlo čudno.
Ne poznajme baš zvukove ptica pa nisam sigurna jeli vrana ili gavran... ta vrsta ptice zna tu biti ali rijetko kad,vidjela sam jednom da je uzela orah i spustila ga na psa i još se ''igrala'' lovice s njim. Letjela nisko a on ju lovio,dok joj valjda nije dosadilo...
Inače navečer je baš prava tišina,ništa se ne čuje,ni ljudi ni životinje...

Psi tu navečer uglavnom spavaju jer našom ''cestom'' prođe radnim danom 10ak ljudi i to su ovi iz okolnih kuca.
Jako je pusto pa ne laju često...

A ja ne ragiram baš na ništa dok spavam pa me čudi da me to probudilo...
Tek kad sam se razbudila (ja sam tip koji tvrdo spava al kad se probudim nemogu više da zaspim) kroz nekoliko sekunda jer sam sama pa se lako razbudim zbog neugode i svih drugih događaja razasnala sam zvuk na krovu...

Kad sam sama mi je najgore ! Prvo mi je neugodno bilo i pisat o tome pa sam izmislila da je riječ od prijateljici ... inače sam tip koji vjeruje da nešto postoji ali ne vjerujem u ništa konkretno dok ne vidim ili osjetim ...
Zato me i strah još više,jer sam to doživjela a nemam se kome obratiti za pomoć,u Boga ne vjerujem... da vjerujem bilo bi mi lakše jer bi njega prizivala da me štiti.
Ovako sam bila u polumraku (kad sam sama obavezno uključim tv i to glasno te 1-2 lampe u sobi) i čekam hoće nešto upasti kroz prozor (prozor je ne baš neki,kao i ostatak kuće dosta sfušano).

Nebi to nikome poželjela.

Dečko već 2 mj radi na poslu i to ima dosta noćnih smjena.
Zato sam se tu i javila jer ovo neželim pričati da netko ne reče da sam poludila (i ja bi valjda to promislila da meni netko priča ovo sve).
A opet vjerujem da na forumu ima i ljudi koji se bave meditacijama,pozitvnim energijama i takvim stvarima koje me mogu zaštititi.

Dosta je bezveznih komentara,tu se slažem - posebno kad netko spominje kamere. Da imam toliko novaca za te novce bi radije našla cimera i odselila...
Imam na laptopu kameru i tu bi mogla iskoristiti ali je jako loša i neznam koji program postoji da snima i sačuva snimak. Znam samo fotke preko skypea raditi.

A video i neki dokazi mi nisu bitni jer luda nisam. Ne tražim pozornost nego pomoć da se ovo smiri.
Možda i egzorcist,svećenik nezna uvijek pomoći (tako sam pročitala) ...
Neznam ni kako mu se javiti,mailom,telefonom ... Pokušala bi s bilokime osim babama koje magiju rade i sl čudne stvari.
Velik problem je lova. Da imam primanja (nisam u mogućnosti raditi još par mj) odavno bi odselila - odn. nebi ni došla jer ne volim selo i život na selu.

Oprostite na predugim postovima ali sve pišem jer imam potrebu to nekome ''reći'' a i možda neki detalj pomogne da netko prepozna o čemu je riječ.
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 18:59   #7422
Draga Dominion, kome su postovi predugi neka ne čita, prilično dobro si to opisala. Prvo vrane: ptice se dijele na noćne i dnevne, dnevne ne vide ništa po noći, to je nekakva, ajmo tako nazvat transmisija duše. Hodanje po zidu i krovu, takve stvari se događaju kad je na kuću bačena kletva, pa se stvorio ili dozvao entitet (ni sam baš ne znam), koji maltretira. Vremenom može biti samo gore. I to sa starcima, to je lako moguće od kletve. Dakle, uguglaj svećenici koji rade egzorcizme ili tako nešto, pa nađi čovjeka. Ne trebaš biti vijernik, mada ne bi bilo zgorega.
Sretno!
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 09:04   #7423
jedna horor prica i od mene....dok sam cekala bus vidjela sam kad je vrana zgrabila vrapca na par metara od mene,drzi ga u kljunu i vrabac jadan samo mase krilima i onda ga je tresnula u zemlju i vrabac se vise nije micao,nakon toga je vrana s vrapcom u kljunu odletjela na krov obliznje kuce da na miru pojede svoju lovinu
znam da je to dio prirode,ali bas mi je zao vrapca
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 11:26   #7424
Quote:
Dominion88 kaže: Pogledaj post
Nešto joj je trčalo po krovu ali nije bio zvuk ko mačka ili štakor,čula je ko da netko hoda na dvije noge,dakle hodanje od čovjeka al po krovu.
Ko da je netko crijep pomicao,udarao i grebao.
Kasnije je čula u jednom kutu sobe kako grebe po zidu.
Na kraju je to pretrčalo preko krova.

U sobi su dva prozora al nije imala hrabrosti pogledat što je vani.
Još je i mrak jer je rasvjeta koma a i ogromni su vrtovi oko kuće.

Uglavnom nemože bilotko doći do krova jer je to 2 kat a i mora se penjat stubama da se ude u njihov stan. Zatim se izlazi kroz prozor da se po onom dijelu uz zid dođe do najnižeg dijela krova i tako se jedino uspinje jer ostali dijelovi su jako visoki ili pak nema dijela gdje se može nogama osloniti.
Kuna, garant. Znaju se zavlačiti po krovištima tražeći ptiće ili strvine. Skidaju crijepove, znaju praviti lom i čudno skakati pa misliš da idu na dvije noge.
__________________
Moj je tata uvijek govorio da je u životu najvažnija jedna stvar, a sto su dvije stvari: red, rad i disciplina :D
Grunf TNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 12:24   #7425
Quote:
Orionovo drvo kaže: Pogledaj post
Joj tko nam se to vratio! :klap: Tako je, lijepo si dala odgovor na sva pitanja u prvoj rečenici. Stvarno nikome nisi ništa objasnila. Daj nešto konkretno (npr. slike mjesta koje je je slikano; al normalnijim foto uređajem, Više info o ukućanima, nitko ne traži adresu ili osobnu majketi - kažeš jednostvano u čem je problem)!!!

Napiši u kojem dijelu kuće je to snimljeno. Ili bar što bi mogla bit pozadina. Pa sama si napisala da si bila tamo več puno puta, valjda znaš neke detalje. A ne i sama nagađaš tu što bi moglo bit ko da je netko drugi postavio ovo. To vuče na poremečaj ličnosti. Da nisi možda ti taj trogodišnjak što je slikao po stanu...

Zbog ovakvih kao što si ti ova tema je postala bolesna. Zašto si uopče stavila slike ako ti smeta svatko tko nema isto mišljenje kao ti o ovome (skeptici)? Ovo što si nam tu ponudila je smeče i vrijeđa inteligenciju svih kojima je servirano. I ljude prozivat kretenima. Hahahaha, ti si užasna osoba. Surađuj ili odj...!!

I zapamti znak inteligencije je propitivanje, a ne popušit i prihvatit sve što ti se turi pred bulju!
Zanimljivo je ovo zadnje, zar nije to znak paranoje? Jer kad iz suprotnog tabora propitivaju i ne uzimaju ništa zdravo za gotovo onda su to teoretičari zavjera, a kad vi propitujete sve, elementarne i logične stvari onda je to zdravo analitičko razmišljanje. E pa kako to?
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 16:03   #7426
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je ovo zadnje, zar nije to znak paranoje? Jer kad iz suprotnog tabora propitivaju i ne uzimaju ništa zdravo za gotovo onda su to teoretičari zavjera, a kad vi propitujete sve, elementarne i logične stvari onda je to zdravo analitičko razmišljanje. E pa kako to?
Ako ti znaš što pišeš onda stvarnooo....

Tko smo to mi, vi? Jel ti znaš što je paranoja? Koja je svrha ovog tvog upada? Koje to elementarne i logične stvari ti vidiš u toj ciljanoj rasprave matere ti?! Tebi je očajno dosadno u životu. Suprotnog tabora... Hahahaha
Orionovo drvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 19:21   #7427
Quote:
Grunf TNT kaže: Pogledaj post
Kuna, garant. Znaju se zavlačiti po krovištima tražeći ptiće ili strvine. Skidaju crijepove, znaju praviti lom i čudno skakati pa misliš da idu na dvije noge.
Nisam znala da mogu na 2 noge skakutati :O onda je ona to možda radila,iskreno se nadam jer sam jasno čula sve,od ''hodanja'' do ostalih zvukova ... i usrala sam se

Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
jedna horor prica i od mene....dok sam cekala bus vidjela sam kad je vrana zgrabila vrapca na par metara od mene,drzi ga u kljunu i vrabac jadan samo mase krilima i onda ga je tresnula u zemlju i vrabac se vise nije micao,nakon toga je vrana s vrapcom u kljunu odletjela na krov obliznje kuce da na miru pojede svoju lovinu
znam da je to dio prirode,ali bas mi je zao vrapca
koliko imaš,10 godina ?


Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Draga Dominion, kome su postovi predugi neka ne čita, prilično dobro si to opisala. Prvo vrane: ptice se dijele na noćne i dnevne, dnevne ne vide ništa po noći, to je nekakva, ajmo tako nazvat transmisija duše. Hodanje po zidu i krovu, takve stvari se događaju kad je na kuću bačena kletva, pa se stvorio ili dozvao entitet (ni sam baš ne znam), koji maltretira. Vremenom može biti samo gore. I to sa starcima, to je lako moguće od kletve. Dakle, uguglaj svećenici koji rade egzorcizme ili tako nešto, pa nađi čovjeka. Ne trebaš biti vijernik, mada ne bi bilo zgorega.
Sretno!
Bila sam kod bioenergičara,rekao mi je da se iselim iz kuće jer da je jako loša i ako ostanem u njoj da će biti na moju štetu.
Rekao je da par mjeseci je maksimum koji mogu podnjeti.
Osjetio je mjesto gdje su ga trnci prošli,loša energija ali ništa ''živo''...
Rekao je da možda to nešto i luta - s obzirom da je ponekad kod mene a ponekad kod dr. sustanarke
Najluđe je bilo jer je to bilo mjesto na kojem i moj pas stalno laje !

Podučio me ''zaštiti'' tako da vizualiziram zlatni štit kojim branim sebe od okolnih utjecaja.
Dala sam si vjere i nije me više toliko strah a mislim da je to već dobar korak naprijed jer se hrpa svega i svačega hrani strahom.
Još da to češće prakticiram bilo bi super al ok,malo po malo ... i osjećam se bolje,nisam više toliko kratkog fitilja,smirenija sam i manje neugode osjećam :klap:

Baš sam zadovoljna,nadam se da se nastavi tim tokom
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 19:29   #7428
Quote:
lav1 kaže: Pogledaj post
Da, još i to, pa kaj ti starci koje spominjete ništa od toga ne čuju, ne primječuju, da li njima ništa nije čudno ili se prave ludi i to im je sve kak ti normalno. Pa to što opisujete je živi užas, konj bi primjetio da se nekaj čudno dešava a kak ne živi ljudi?
E da,da napomenem - bioenergičar njih nije posetio. Ni ne znaju da je dolazio jer bi rekli da je magičar ili nešto slično.
Oni ni neznaju npr. što je ''energija'' ona u prirodi i oko nas ...
Neznaju za puno tog što je danas opće poznato.

Možda je njih to malo pomalo uzelo. nemiču se iz kuće,ne druže se,spavaju ili pogledaju tv.
Sve ostalo osim posla,kreveta i tv-a ne postoji....

Uglavnom i dr curi se prišulja i ona ludi na to isto.
Freaky je totalno !
Najčudnije je jer npr popenje se stubama do gore na kat a ona ju nečuje. Otvori vrata koja cvile kao luda a ova ih otvori bez zvuka odn dr cura ne čuje ništa dok se ova samo ne stvori iza nje

Svašta mi pada na pamet. Čak da je nešto na njima i crpi ih (nije da me briga,iskreno....) i to nešto nas iskušava sad ? Neznam što drugo misliti.

Glavno da se smanjio moj strah.Sad zamišljam da u tom polju zlatne svjetlosti mi nemože nitko ništa

Zadnje uređivanje Dominion88 : 12.05.2016. at 19:42.
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 14:25   #7429
Danas sam doživio horror scenu kao iz filma međutim nisam uspio snimiti, toliko sam bio zbunjen i fasciniran prizorom da sam gledao samo. Kiša je sipila i sad isto, sjedio sam u auto na parkiralistu i tipkao na mobitelu, tada sam kroz retrovizor uočio kišobran koji leti po zraku ali leti u krug oko mog auta, ja samo gledam i ništa mi nije jasno odjednom se vine u zrak i nestao magično, ja izašao gledam u zraku nema više kišobrana i usput sam pokisao jer nisam stigao svoj kišobran izvaditi dok sam izalazio da vidim što se događa, kada sam napokon izašao i zraku više nije bilo tog kišobrana. Dok je lebdio oko auta polukruzno je letio onda sam sjeo u auto i uzeo mobitel, snimao sam u nadi da će opet doći međutim nije ga više bilo, može mi netko reći dali je to duh sa kišobranom ili je bura, međutim bure nema a kišobran je lebdio u krug toliko brzo i još polukružno.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 19:18   #7430
sta nisi dohvatio kisobran kad ti se vec sam nudio?
Nego ti gledas u kisobran kako zuji okolo...a mozda su ga andeli tebi poslali da ne pokisnes
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 20:26   #7431
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post
Danas sam doživio horror scenu kao iz filma međutim nisam uspio snimiti, toliko sam bio zbunjen i fasciniran prizorom da sam gledao samo. Kiša je sipila i sad isto, sjedio sam u auto na parkiralistu i tipkao na mobitelu, tada sam kroz retrovizor uočio kišobran koji leti po zraku ali leti u krug oko mog auta, ja samo gledam i ništa mi nije jasno odjednom se vine u zrak i nestao magično, ja izašao gledam u zraku nema više kišobrana i usput sam pokisao jer nisam stigao svoj kišobran izvaditi dok sam izalazio da vidim što se događa, kada sam napokon izašao i zraku više nije bilo tog kišobrana. Dok je lebdio oko auta polukruzno je letio onda sam sjeo u auto i uzeo mobitel, snimao sam u nadi da će opet doći međutim nije ga više bilo, može mi netko reći dali je to duh sa kišobranom ili je bura, međutim bure nema a kišobran je lebdio u krug toliko brzo i još polukružno.
Freeman, moja mama je prije desetak dana doživjela sličnu manifestaciju. Naime, zadrijemala je na fotelji u dnevnom boravku i nešto ju je probudilo, pogledala je prema balkonu i vidjela mali bijeli oblak kako lebdi te je prošao ispod prozora i nestao. Creepy totalno!
Bettinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:04   #7432
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
a mozda su ga andeli tebi poslali da ne pokisnes
anđeli ne trebaju kišobran, oni mogu zaustaviti kišu.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:11   #7433
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
anđeli ne trebaju kišobran, oni mogu zaustaviti kišu.
ne smiju raditi gluposti
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 09:58   #7434
Pozdrav svima. Ovu temu sam počela čitati još prije par godina, i pročitala sam sve od početka. ima pravo zanimljivih stvari...

Evo da i ja ispričam jedan događaj koji se desio meni i mojoj tetki. Još dok sam živjela u jednom malom mjestu, prije rečeno selu, kod tetke, jednu noć smo išle baciti smeće, jer smo mi bile na vrhu sela, a kontejneri na glavnoj cesti..tako da smo pješačile oko 30min do ceste,i 30 nazad. Otišle smo, bacile, i sve je bilo ok. Kad smo se vraćele usput smo pričale o Bogu i šejtanu(đavolu).. Ja sam govorila kako je sve na ovom svijetu onako kako Bog hoće, i u smislu ta će šejtan, ta on može ha itd.. Kako smo prolazile jednim mračnim putem iznad kojeg je žbunje i drveće, a isto tako i ispod puta, i nemoguće je da se neko tu sakrije jer je velika strmina i gusto žbunje. 100 puta smo po danu tuda prošle, i znamo napamet taj dio. Odjednom smo čule kako neko klapće rukama, kao aplauz. Ali samo jedna osoba, odnosno dvije ruke. Bilo je jasno i glasno i blizu nas. Možda 2 metra ili manje udaljeno. Mi smo bile zbunjene..oko nas nigdje nikog. A dole uopšte niko nikad ne ulazi, jer nije put, nego strmina, gusto žbunje, i privatni posjed.. Tako da smo nastavile hodati ništa ne govoreći, i tek kad smo odmakle počele smo da se pitamo: Šta je ono bilo??? Sutradan sam opet prolazila tuda, ništa nisam vidjela. Inače sam mnogo puta bila prisiljena da se sama vraćam kući od ceste, i nije mi bilo jednostavno.
Laundry machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 23:44   #7435
Imam jedno zanimljivo pitanje za sve ljude koji su se susreli s paralizom sna ili tzv. morama...da li pri takvim doživljajima spavate na leđima?? Meni se jednom prikazala crna sjena i ono popratno da nisam mogla vikati, pomaknuti se i to dok sam spavala na leđima, kada spavam na boku, sve je ok. Također ako slučajno zaspim na leđima imam 90% više noćnih mora nego obično i uglavnom se budim uzlupanog srca. Mislim da smo podložniji nekim stvarima, na neki način izloženiji kada spavamo na leđima.
__________________
Klasa optimist!
180perminute is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 08:07   #7436
milijuni ljudi su vidjeli crne sjene,nikad nikog crne sjene nisu ozljedile,a ipak ih se ljudi boje...u ljudskoj je prirodi da postoji strah od svega nepoznatog,ali kad nitko nikad ne bi prevladao taj strah ne bi bilo ni napretka civilizacije i jos bi bili u srednjem vijeku vjerovali da je zemlja ravna itd. itd.
nije crna sjena ta koja covjeka paralizira nego te paralizira vlastiti strah
sto se vise bojis i obraces paznju na to vise privlacis razne sjenke, tako sam jednom ko klinka cca 19 godina oko 23h kad sam se vracala doma odjednom dobila osjecaj kao da me netko gleda i prati, ono kao kad te netko gleda u leda pa se okrenes i uhvatis njegov pogled,otprilike takav osjecaj
tada sam pjeske isla od busa do stana,ima oko 10 minuta hoda, i tako iznenada dobila taj osjecaj da me netko gleda, okrenem se i ugledam kao nekakvu maglicu na cca 5 m od mene i unutar maglice jasan lik(u boji) visokog muskarca s brkovima cca 30-ak godina kako nepomicno stoji i bulji pravo u mene i ja u njega, prvih dve minute nisam ni skuzila da nesto ne stima nego sam pomislila da je neki perverznjak koji me prati(inace bilo je takvih idiota),zavicem prema njemu 'ko si ti, sta zelis?' , a ovaj suti ko mutav,onda sam skuzila da nesto ne stima jer magle nije nigdje bilo nego samo na tom mjestu gdje je lik stajao,zenska koja je prolazila isto po plocniku preko puta ceste me u cudu gledala kao da sam poludjela sta vicem u sred noci i na koga? U tom trenu me obuzeo strah i pocela sam trcati ko blesava i trcala sam skroz do stana i tek onda sam se okrenula da provjerim jel me ovaj jos prati,nije ga vise bilo nestao je, a dok sam trcala imala sam osjecaj da me je poceo pratit ali da je odustao odmah na pocetku,ali nisam htjela prestati trcati i stati da provjerim
Mislim da sam tad trcala najbrze u zivotu
rekla bih da je to bila necija astralna prikaza i to prikaza zivog covjeka....takav sam imala osjecaj
prije toga sam jednom vidjela slican prizor, ali usred bijelog dana na malo vecoj udaljenosti i prikaza mi je bio netko poznat i drag za razliku od ovog opisanog pa se nisam bojala zbog tih drugacijih okolnosti
poslije vise nisam imala takvih susreta,nastojala sam ignorirati tako povremeno kad bi se javio osjecaj kao da nisam sama,dosla sam do zakljucka da je puno nevidljivih bica i svega uvijek oko nas i da nebi bilo dobro previse obracati paznju, a bica i dalje budu tu negdje u prolazu samo je pitanje da li cu se bojati ili ne necega na sto ne mogu utjecati i promijeniti
I zaista sve je u nasoj glavi tj. taj strah hocemo li se prepustiti strahu ili ne,danas mi je potpuno svejedno i ne bojim se, na kraju krajeva ljudi su ti koji ce povrijediti drugog covjeka prije nego neka nevidljiva prikaza iz druge dimenzije koja vecinu vremena gleda svoja posla
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 10:17   #7437
Ranije sam pisao o tome da se u mojoj vikendici (kuća-starina) pojavljivala voda na podu kuhinje. Bio sam angažirao vodoinstalatera , te zidara. Ali oni nisu našli razlog. Kuća ima hidropak kojeg ja isključim i ispraznim tlak na nulu kada sam odsutan. Tako da nema mogućnosti da je to voda iz cijevi.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2851

Ja sam na primjer imao pojave lokvi vode u kuhinji u kući koju sam dobio od pokojne bake. Zvao sam zidare i vrsne vodoinstalatere, ali nitko nije skužio odakle voda. Na kraju sam rekao da me nije briga ako je to duh pokojne bake. Samo što je vrlo zajebano ako je to duh pokojnog pradjeda koji je kuću sagradio. On je bio živi vrag !!!!

Pretpostavka je bila da je to podzemna voda.
Prije neki dan sam potao svoje bivše podstanare što je bilo u kuhinji ovog dana: http://rijeka.meteoadriatic.net/cikl...go-i-pijavice/

Ciklona nam je poklonila jedan vrlo meteorološki uzbudljiv dan. Najekstremniji podatak o količini oborina dolazi s otoka Ist. Podaci DHMZ-a govore kako je na toj postaji palo nevjerovatnih 294 litara kiše, što je rekordna količina oborina za 24 sata za mjesec srpanj. U samo sedam sati na toj postaji je izmjereno 176 litara.

A oni kažu: sve je bilo suho.

A u isto vrijeme je mome stricu kroz betonirani pod podruma , novogradnja ( pola metra ispod zemlje ) ulazila voda. Imao je velike štete.
Ne samo on, nego još nekoliko kuća !!
A kod mene sve suho ??

Ali nije bilo samo to. Jedan dan sam prije nekoliko godina našao u gliseru 30 litara vode , preko noći. Kao da se netko samnom šalio.
Jučar sam o tome pričao sa jednim molegom koji mi je reako sličan svoj slučaj. On naime ima plastični čamac i drži posudu za ribu od 20 litara u krmi. Zatvoreni prostor. Jedan dan je našao posudu do vrha punu. Cijeli je dan istarživao gdje mu ulazi kišnica u tu komoru i da točno se slijeva u posudu.
Ali nije ništa našao. Na kraju je bio zaključak da se netko sa njim zajebava.
Onda mu se nakon pola godine ponovilo isto: opet je našao posudu punu vode. Ali je problem što je to prvi puta bilo u Zadru, a drugi put na otoku Rava.
To ga je bacilo u očajanje. A rupu na brodu nije našao iako je izlio stotinjak litara vode izdad te komore.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 11:13   #7438
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
jedna horor prica i od mene....dok sam cekala bus vidjela sam kad je vrana zgrabila vrapca na par metara od mene,drzi ga u kljunu i vrabac jadan samo mase krilima i onda ga je tresnula u zemlju i vrabac se vise nije micao,nakon toga je vrana s vrapcom u kljunu odletjela na krov obliznje kuce da na miru pojede svoju lovinu
znam da je to dio prirode,ali bas mi je zao vrapca
Hehe zanimljivo je kako je taj isti vrabac popapao na sličan način kukca ili pauka ali za kukca nikoga nije briga.. Zanimljivo je kako ljudska samilost i osjećaji su dijelom ali usko povezani sa estetikom stvorenja koji je predmet žaljenja ili ljubavi..

Ali hajmo na horror priče...
Uglavnom nekoć davno kad mi je otac imao 10 godina došla mu je na vrata "neobična posjeta"...Priča kaže da je na vrata pokucala mu starija gospođa odnosno laički rečeno baba...pošto je bio sam doma prvo je pitao tko je ali nije bilo odgovora... rekao je da je imao neki čudan osjećaj/predosjecaj pa i lagani strah, što nije inače u njegovoj naravi jer nikad nije bio kukavica. Nakon toga na vrata je opet kucano i on napokon otvori vrata...uglavnom prema njegovom iskazu baba je imala skroz crvene oči, tamna crvena boja i neki bolesni smiješak, u magli mu je ostalo i neko zlokobno lice ali taj dio mu je već jako mutan (ili u sjećanju ili je potisnio)...nakon toga se više ništa ne sjeća. Našla ga je majka, dakle moja baka na podu sklupćanog kako se trese. Podigla ga je odvela u sobi svi su se "sjatili" oko njega i uglavnom ništa nije htio progovoriti tjednima...odveli su ga doktoru koji je rekao da se radi očito o šoku i da će vjerojatno biti sve u redu samo da mu je potrebno vremena. Na kraju se sve i vratilo u kolotečinu i nakon par tjedana je uredno se ponašao kao i svaki 10-godišnjak i odbijao pričati išta o tome danu.. Nakon dvije ili tri godine se ipak povjerio roditeljima što je vidio, oni su ostali u šoku ali su načelno mislili da je vjerojatno bila neka samo čudna baba, došla prositi i slično, pa da je on sve to krivo doživio i umislio. I tako je bilo sve do trenutka kad mi je djeda pričao, sa par susjeda nakon par godina, pa su usputno došli do navedene priče... Kroz razgovor su ga pitali što ti je sin rekao da je to vidio toga dana...nakon što im je ispričao jedan od njih je ostao zabezeknut. Poslije kad su ostali sami njih dvojica povjerio mu je da mu sin nije ništa pogrešno rekao, jer da je on taj isti dan vidio u daljini neku čudnu ženu na nekih 20-ak metara u koju je on buljio i u jednom trenutku je pognutu glavu samo okrenila prema njemu i da se prestravio od prizora...da se točno sjeća tih crvenih ociju i da nešto nije u redu s tom ženom...i da je ubrzanim korakom odmaglio od nje...
Uglavnom, otac mi ne želi ni danas pričati o tome, a kad ga baš neko upila onda samo kaže da se nicega ne sjeca osim što je ispričao već, osim osjećaja velikog straha... Inače je jako racionalan i nije nikad imao ikakvih problema sa psihom i slično
E sad šta je bilo i je li bilo...

Zadnje uređivanje ChaosInMotion : 08.06.2016. at 11:54.
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 13:17   #7439
odlicna prica,podsjetio si me na nesto sto se meni desilo...
uglavnom, spavam i po noci kroz san cujem kao da netko zvoni na ulaznim vratima(zivim u zgradi),spavam dosta tvrdo jer se ne uspijevam probuditi iako cujem zvono na vratima dok netko uporno zvoni, zatim cujem kako me netko zove po imenu dok i dalje zvoni na vratima, onda sam se nekako jedva uspjela probuditi i budim ja staru da kao netko zvoni na vratima i ko bi sad to mogao biti,da nije nesto hitno ili da se nije nekom susjedu nesto desilo...
veli meni na to stara da nije nitko i da ne otvaram vrata da je u sred noci sad i da nitko sad nema sta zvonit i da kao pogledam na sat, bilo je cca 3h,tad me je obuzeo strah, ali posto sam se bila ful razbudila i vise nisamcnista cula i strah je bio nestao
na kraju i dobro da sam postupila kako jesam jercse lako moglo dogoditi da onako u polusnu se zaletim i otvorim vrata, a ko zna jel bi onda vidjela nesto ili nista
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 12:14   #7440
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post

radi duljine posta cut

I zaista sve je u nasoj glavi tj. taj strah hocemo li se prepustiti strahu ili ne,danas mi je potpuno svejedno i ne bojim se, na kraju krajeva ljudi su ti koji ce povrijediti drugog covjeka prije nego neka nevidljiva prikaza iz druge dimenzije koja vecinu vremena gleda svoja posla
gleda svoja posla?
A koji bi to poslovi u odnosu na ljude trebali biti?
Pred par dana dovezla sam moju ozbiljno bolesnu rođakinju, na pregled u jednu zagrebačku bolnicu.
Bolnica i njeni djelatnici,uz put rečeno,su hvale vrijedni,obzirom da je riječ o klinici u kojoj se liječe ozbiljno bolesni ljudi,no bolnica već na prvi kontakt ostavlja specifičan utisak,svejedno iz kojeg razloga i na one koji nisu došli na liječenje ,osjetila sam to ozračje istog momenta kad sam zakoračila u prostor,a prije nikada nisam bila u toj ustanovi.
Dok je rođakinja bila na pregledu,ostala sam vani sjediti s dvije meni potpuno nepoznate žene,u dobi iznad 50 g,te kako to već biva upustile smo se o razgovor o svemu i svačemu.
U jednom momentu razgovor je skrenuo,na nešto što se objema dogodilo,u istoj bolničkoj sobi,u isto vrijeme,jer su obje bile smještene u istu sobu.
Prije toga niti su se znale ni poznavale,niti ne žive na istom području države.
Obje su bile hospitalizirane radi skoro identične dijagnoze,obje su prije op zahvata obavljale predoperativne pretrage.
U prvoj noći njihovog boravka,negdje iza ponoći,jednu je probudilo stenjanje i zvukovi gušenja ove druge.
Ova probuđena,upalila je svjetlo,sjela i kune se da je u tom momentu ugledala,sivi oblik,sličan ljudskom,kako se naginje nad ovom drugom,te očito radi nešto s njom.
Užasnuta, par sekundi nije se mogla pomaknuti,a onda je počela zvati noćnu sestru,no kaže da u momentu kad se oglasila,ta se sjena uspravila,okrenula u njenom smjeru i jednostavno izblijedila,a ova prva se probudila van sebe i ponavljala:tko me to guši...
Naravno kad je noćna sestra ušla, u sobi su one bile same,od prikaze ni java ni traga,te je konstatirala da je je ova vjerojatno nešto ružno sanjala.Izmjerila joj tlak i puls,oboje visoki:tlak skoro 200,puls 160.
Obje su preživjele operativne zahvate,s tim da je ova prva bez ikakvih komplikacija,a ova nazovimo je, žrtva sive sjene,dva puta za vrijeme operativnog zahvata bila reanimirana,sam je zahvat trajao satima,ostale su posljedice.
Ja se već par dana pitam,što je ta siva sjena obavljala sa ovom ženom?
Pomagala ili odmagala?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.