Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 09:32   #1
Auto-radio _JVC kd lx10r_ CODE?

Pozdrav ekipa

Zaglavio mi se CD playera na autu. Jedino (bar mi se taj tren činilo ) šta sam mogao napraviti da ga resetiram ali nakon toga radio me tražio 4 znamenkasti broj tj code koji ja naravno nemam.

Model auto-radia : __JVC kd lx10r__
Astra23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 14:34   #2
Izvuci ga pa vidi da slučajno negdje po kućištu ne piše kod (male šanse).
Ako si uzeo polovno auto vidi da negdje po pretincima nema jedna kao vizitka, na njoj je pisao taj kod.
Odavno se nisam sreo sa ovim problemom, valjda su izbacili iz upotrebe jer su imali previše reklamacija vezano za gubljenje tih kartica gdje je to bilo zapisano.
Neki momci su se davno bavili razbijanjem tih šifri sad ne znam dali itko više to radi.

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 08:07   #3
Quote:
Nikakodopenzije kaže: Pogledaj post
Izvuci ga pa vidi da slučajno negdje po kućištu ne piše kod (male šanse).
Ako si uzeo polovno auto vidi da negdje po pretincima nema jedna kao vizitka, na njoj je pisao taj kod.
Odavno se nisam sreo sa ovim problemom, valjda su izbacili iz upotrebe jer su imali previše reklamacija vezano za gubljenje tih kartica gdje je to bilo zapisano.
Neki momci su se davno bavili razbijanjem tih šifri sad ne znam dali itko više to radi.

pozdrav
Ma čisti kretenizam stavljati kod na auto radio. Nema provjerio sam sve papire stranicu po stranicu da nije negdje možda zapisano ali ništa

Hm to sam i ja pomislio da možda nema negdje na kućištu zapisano.
Astra23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 09:17   #4
Quote:
Nikakodopenzije kaže: Pogledaj post
,...Neki momci su se davno bavili razbijanjem tih šifri sad ne znam dali itko više to radi.
Spectra media - Gradiščanska,... samo to će i koštati.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.