Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2016., 12:41   #21
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
ovo o čemu ti pričaš je ubiti tzv bijela tantra, u indijskoj religiji nešto što znači bez orgazma....

naime njihove vjerovanje je da čovjek ima čakre i da kroz njih struji tzv životna energija, najvažnija čakra je tzv krunska čakra na tjemenu glave, ona se naime može aktivirati samo kroz prakticiranje bijele tantre...

bijela tantra se prakticira prvo da iz života izbaciš sve grijehe, kao što je neumjerenost u jelu i piću, laganje, krađa, škrtost, ljenost, ogovaranje ,ovisnost o materijalnim stvarima..itd.

Kada se pročistiš od grijeha onda sa izabranim partnerom kojega jako voliš, dakle muž ili žena se seksaš, ali jako polako, da sve uvijek ostane na početku i da nikada ne dođe do kraja tojest do orgazma, ejakulacije kod muškarca, znaš da to radiš ispravno kada za vrijeme seksa izgubiš pojam o vremenu i sve što osječaš je ljubav.....cijeli taj čin nije više seksualan koliko je spiritualan.....nakon dužeg prakticiranja, dolazi do buđenja krunske čakre, koja se može aktivirati na kratko ali cilj je aktivirati je za stalno....što je i najveći oblik produhovljenosti koje čovijek može doseći....prema indijskom vjerovanju

znači, uobičajni muški orgazam je rasipanje životne energije, i sam gubitak te energije znači i veći gubitak i udaljenje od Boga, što je svojevrsni pakao....orgazma se ne možeš zasititi, i nikada ti ga nije dosta, želiš ga češće i češće, a on uvijek ostavlja prazninu i stvara jedan osjećaj besmisla.

pojasnila sam ti kako sam uspijela, kompleksno je to, ovo je samo nožni palac od same noge, samo vrh sante leda....

nipošto se ne smije ovo raditi i pokušavati bez tzv mentora to jest vođe, osposobljene osobe koja će vas usmjeravati, jer mnogo toga može proći po krivu, ako se izvodi nepravilno ili iz sebičnih poriva za nekom moći, može se zapeti na određenim nivoima i tako uzrokovati mentalnu bolest i viječnu blokadu, što je jako opasno, zato pažljivo i ako te to znaima bitno je prvo se informirati na pravim mjestima, naime postoji i siva i crna tantra a ona je dijelo sotone i nebi se smijela koristiti jer može biti jako opasna.
Hmm, nije baš tako,
Odgađaš orgazam da bi se nakupilo što više energije, a onda je, malo pred orgazam, bandama (ustavama, postoje tri), disanjem i mantrom pretvoriš u duhovnu energiju.
Drugo, krunska čakra nije najvažnije, sve su jednako važne, ona je samo najviša odnosno zadnja u nizu koju otvaraš, no cilj tantričke prakse nije otvaranje krunske čakre, nego prosvijetljenje. A do njega se dolazi podizanjem kundalini kroz tri kanala u kičmi do krunske čakre. I da bi to ubrzao, služiš se i pratnerovom energijom, kao i on tvojom. Isto vrijedi i za homoseksualni odnos.
Što se crne tantre tiče, to je zapravo obična magija gdje se vizualizira tokom seksa i po mogućnosti orgazma, željeni rezultat. Crowley se time često služio a zna se kako je on završio.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 06:42   #22
Naći pravog partnera je umjetnost prepoznavanja, jer mnogi miješaju svršavanje sa orgazmom, a za ekstazu nisu niti čuli.
A i treba se uštekati na prava mjesta da bi došlo do do razmjene nakupljenih energija. A da postoje to nema sumnje. itekako potrebne.
Što se tiče istočnjačkih mudrosti , pogledajte samo koliko ima indijaca i kineza ....
Kundlini i čakre su pak nešto drugo

kako ćeš uć ... određuje doklen ćeš stić

https://www.youtube.com/watch?v=1qW9-s3ITbU
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 10:10   #23
Quote:
JEDEM ŠKAMPE kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bas treba pridavati paznju tome ,testirati i vidjeti razliku u zivotnim uspjesima...
Ako bi to bio 'chi' onda je to sve u stalnom kretanju i mijeni. Energija smo mi i uronjeni smo u beskonačnost energije, dakle nismo izoliran sustav.

Teza o nekom zadržavanju i čuvanju energije, izolaciji, mi nema smisla. Iako se izgleda joga bavi time, kontrolom. (al gdje se puni i kako, to me zanima?...uglavnom pogađam gdje i kako ali to je deficit samo oni to neznaju, odnosno paše im vegetiranje kao način života jer zatvara krug dotične duhovnosti)

A po naški rečeno, europski, sve ti to ovisi o erosu i koliko si pun života, neko je doslovno poluživ a neko pun energije, zato rekoh do uma je ili duhovnosti pa se onda spusti ka dole u materiju.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 14:24   #24
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Hmm, nije baš tako,
Odgađaš orgazam da bi se nakupilo što više energije, a onda je, malo pred orgazam, bandama (ustavama, postoje tri), disanjem i mantrom pretvoriš u duhovnu energiju.
Drugo, krunska čakra nije najvažnije, sve su jednako važne, ona je samo najviša odnosno zadnja u nizu koju otvaraš, no cilj tantričke prakse nije otvaranje krunske čakre, nego prosvijetljenje. A do njega se dolazi podizanjem kundalini kroz tri kanala u kičmi do krunske čakre. I da bi to ubrzao, služiš se i pratnerovom energijom, kao i on tvojom. Isto vrijedi i za homoseksualni odnos.
Što se crne tantre tiče, to je zapravo obična magija gdje se vizualizira tokom seksa i po mogućnosti orgazma, željeni rezultat. Crowley se time često služio a zna se kako je on završio.
Šta ako nemaš partnera ,kako onda prakticirat ?
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground.
What have we found? The same old fears...
JEDEM ŠKAMPE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 21:14   #25
Jednostavnije nego s njime. Desnica ruka!
Zezam se, ali ovo gore stoji, jer tehnički gledano moraš koristiti ustavu grla, abdomena i sfinktera (tzv maha banda iz joga), i odmantraš, možeš čak i u sebi, određene mantre sedam puta i to je to...
Postoji i čisto mehanički način zadržavanja ali o tome neću, jer ne znam tko sve ovo čita, pa da se ne bi tko ozlijedio, a i nije efikasno kao ovi naćini sa ustavama.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 23:33   #26
Quote:
JEDEM ŠKAMPE kaže: Pogledaj post
Šta ako nemaš partnera ,kako onda prakticirat ?
Onda idi na Iskricu
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 14:06   #27
Iz osobnog iskustva mogu reći da suzdržavanje od bilo kakvog oblika seksa na duže vrijeme je ne zdravo za tijelo i psihu. Najduže koliko sam izdržao bez seksa je nepunu godinu kad je prošlo par mjeseci pojavile su se noćne more seksualnog sadržaja koje su mi se sve više gadile. Moja podsvijest mi je konstantno davala upozorenja da je to što radim vrlo ne zdravo i opasno. Mogu reći da ništa nisam uspio u tom vremenu pozitivno manifestirati, privući niti se to ispoljilo kroz kreativnost ili neku bitnu promjenu.

Čudne promjene su se desile samo to da kada imam sex prođe par dana bez sexa od prilike 4 do 7 desi se da me probudi u sred noći pulsiranje čitavog tijela pogotovo u glavi kao neki pritisak velik sa pištanjem u ušima srce mi počne lupati sve jače i brže pređe sigirno 250 otkucaja u minuti onda se samo okrenem na stranu i zaspim sa takvim osjećajem.

Ako nastavim sa suzdržavanjem od sexa poslije toga to se ne ponavlja isto tako ako redovno imam sex nema te pojave u noći.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 03:46   #28
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
ovo o čemu ti pričaš je ubiti tzv bijela tantra, u indijskoj religiji nešto što znači bez orgazma....

naime njihove vjerovanje je da čovjek ima čakre i da kroz njih struji tzv životna energija, najvažnija čakra je tzv krunska čakra na tjemenu glave, ona se naime može aktivirati samo kroz prakticiranje bijele tantre...

bijela tantra se prakticira prvo da iz života izbaciš sve grijehe, kao što je neumjerenost u jelu i piću, laganje, krađa, škrtost, ljenost, ogovaranje ,ovisnost o materijalnim stvarima..itd.

Kada se pročistiš od grijeha onda sa izabranim partnerom kojega jako voliš, dakle muž ili žena se seksaš, ali jako polako, da sve uvijek ostane na početku i da nikada ne dođe do kraja tojest do orgazma, ejakulacije kod muškarca, znaš da to radiš ispravno kada za vrijeme seksa izgubiš pojam o vremenu i sve što osječaš je ljubav.....cijeli taj čin nije više seksualan koliko je spiritualan.....nakon dužeg prakticiranja, dolazi do buđenja krunske čakre, koja se može aktivirati na kratko ali cilj je aktivirati je za stalno....što je i najveći oblik produhovljenosti koje čovijek može doseći....prema indijskom vjerovanju

znači, uobičajni muški orgazam je rasipanje životne energije, i sam gubitak te energije znači i veći gubitak i udaljenje od Boga, što je svojevrsni pakao....orgazma se ne možeš zasititi, i nikada ti ga nije dosta, želiš ga češće i češće, a on uvijek ostavlja prazninu i stvara jedan osjećaj besmisla.

pojasnila sam ti kako sam uspijela, kompleksno je to, ovo je samo nožni palac od same noge, samo vrh sante leda....

nipošto se ne smije ovo raditi i pokušavati bez tzv mentora to jest vođe, osposobljene osobe koja će vas usmjeravati, jer mnogo toga može proći po krivu, ako se izvodi nepravilno ili iz sebičnih poriva za nekom moći, može se zapeti na određenim nivoima i tako uzrokovati mentalnu bolest i viječnu blokadu, što je jako opasno, zato pažljivo i ako te to znaima bitno je prvo se informirati na pravim mjestima, naime postoji i siva i crna tantra a ona je dijelo sotone i nebi se smijela koristiti jer može biti jako opasna.
sotona je zapadnjacka izmisljotina i nema blage veze s indijom
koliko sam se informirala crnom tantrom se bave indijski asketi ili kako se vec kaze za one njihove 'svete' klosare, ne cine zlo drugim ljudima nego imaju drugacije stavove i poglede na duhovnost,nacin zivota,prehranu i seks sto je nama 'civiliziranim' ljudima neprihvatljivo.
zapadnjaci tj. civiliziran svijet imaju prave sotoniste koji se bave pravim zrtvovanjem ljudi i djece, a to je zlo
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 10:49   #29
Jebala vas filozofiranja. Ljudi, jebite se ako se želite jebat, nemojte ako ne želite. Imajte orgazme ako ih želite imati, nemojte ako ne želite.
Još će ispast da su oni koji se jebu i svršavaju praktički utjelovljenje Sotone. Opustite se ljudi i malo više zabave u životu bi vam dobro došlo.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 07:44   #30
ziva istina
seks je seks, a tantra nije samo sex nego je vise stil zivota i cijela jedna filozofija i duhovnost
mislim da bi se indijska rijec tantra mogla komotno zamijeniti s hrvatskom rijeci ljubav
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 09:35   #31
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Jebala vas filozofiranja. Ljudi, jebite se ako se želite jebat, nemojte ako ne želite. Imajte orgazme ako ih želite imati, nemojte ako ne želite.
Još će ispast da su oni koji se jebu i svršavaju praktički utjelovljenje Sotone. Opustite se ljudi i malo više zabave u životu bi vam dobro došlo.
Fuu ..dobro je ponekada i mozga ukljuciti.. sovom danasnjom medijskom izmanipuliranoscu ako se popusti bez iole karaktera, kontrole i tak to ..postace ljudi ko bubasvabe.

Zabava svakako nije na odmet a trosimo i vazduh svaki dan ako cemo tako gledati svaki nas pokret je sotonski..to su druge teme.. ziveti i uzivati svakom slobodno ali jee cool obratiti paznju na to da te ne manipuliraju previse ..hehe.. onda ovo drustvo napustiti jel je tesko za iskontrolisati se vec svima pored tolke navale medija na pumpu sexa.

Mnogo je toga manje bilo pre no sto je eto nedavno postalo popularno (trosenje sexualne energije) i ljudi su bili mirniji i imali vise strpljenja,razuma ako im se sto pokusalo objasniti.. danas je ova sexualna preopterecenost samo jos jedno mocno oruzje medija kako se zdravo razumet ne bi moglo sta se zbiva.

Ljubavi da ima u tome da nije svedeno samo na taj zivotinjski nagon..jer taj nagon nam mediji pumpaju!

Sljubavlju kad se zivi onda nije mnogo bitno sta se radi vec da se voli

Jednostavan primer.. ako ne volete bas svog partnera a volite tu 'zivotinju' u partneru ..to je manipulacija zivotnim instiktima nikako duhovna ljubav.. danas je mnogo prostitucije i tako slicnih stvari..veza iz potreba nikad jos nisam cuo da je neko umro u nedostatku sexa haha nisu to nikakve potrebe vec preizmanipulisanost zelja.. no sad ljudi smo i ko se kako oseca (ko je kolko i kako izmanipulisan)..kazem sotonski je svaki uzdah ako se tako gleda..tako da ako je nekom ovaj zivot posvetiti fizickom uzitku a pritom odbaci osecaj koji daje porodica.. njegova slobodna volja..ali eto upozoreni ste da se dogadja ogromna manipulacija sexom koja rastavlja brakove i jos mnogo toga ljudskog

..svejedno ljubav ona duhovna nek ostane u nama da bi svet makar jos malo licio na ljudsko mesto.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.