Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 22:12   #1
Koje jelo vas je oborilo s nogu?

sta pamtite u zivotu da ste pojeli a da vam je zauvijek ostalo u sjecanju i gdje ste to jeli?
daklu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 14:10   #2
u Mađarskoj jedan restoran, jako inače volim njihovu kuhinju pa eto....opet bi išla tamo....pikantno je i volim jela gdje prevladava paprika...a naravno da je bilo i mesa.....jaako ukusno jaaako...
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 01:53   #3
pizza sa tartufima
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 02:18   #4
kao dijete uzivao sam u zeml knedlima sa dinstanim kiselim zeljem....baka bila cehinja
cheff is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 09:50   #5
tajlandska hrana u people`s-u
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 09:58   #6
juha od luka u Nici
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 11:41   #7
lazanje 6 u Šestici, Medulićeva, 4 vrste sira, šunka, šampinjoni mmmmmmmmmmm, mislila sam da sam u raju kad sam ih tamanila
ali to je bilo prije 15 godina
nažalost, više ni blizu nisu takve

i naravno, slavonski fiš paprikaš, s domaćim rezancima, onako ljut i vruć iz kotlića jooooj najbolja klopa na svijetu
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 14:38   #8
Ručak od šest slijedova u restoranu Noma u Kopenhagenu, brancin u umaku od tartufa i šampanjca u Zifandelu ( Espalanada u ZGb) ,brudet kod prijateljičinog tate na Kornatima, mamina pašticada...
Ali ima tu i jednostavnijih stvari na koje uvijek padam kao npr- fini zreli ljetni pomidori, lešo blitva, artičoke, divlje šparoge.
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:09   #9
Hotel i restoran Mance, Brod na kupi, jelenji odrezak sa šlagom i narančom , pašticade pojedinih žena iz mog okruženja, moj gulaš sa žgancima, janjac s mladim lukom, pileći ajngemahtes ala moja baka, ma imam hrpu jela koja me bace u totalni trans
zuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:12   #10
ajme zaboravih proljetnu janjetinu s mladim lukom, a to definitivno mora na popis Zuko hvala na podsjetniku
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:17   #11
ja zaboravih jastoga sa žara kojeg sam jela u japanskom restoranu u parizu, to je bilo nešto nevjerojatno kolko je bilo dobro
zuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:18   #12
Trippe alla Toscana u Pizi u Trattoria deglli Cavallieri - savršenstvo
Teleći gulaš u restoranu nasuprot crkve Matijaša Korvina na Budimu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:44   #13
Riba i kolači u Portugalu ; bijeli rižot u Račišću na Korčuli, "pita od jabuka" u Parizu
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:49   #14
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Riba i kolači u Portugalu ; bijeli rižot u Račišću na Korčuli, "pita od jabuka" u Parizu
Možda bi bilo dobro da osim grad spomenete i restoran ,pa da isprobamo ako se tamo zateknemo????
Može ????
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 19:54   #15
nikakav restoran nije bio u pitanju. stari šokački salaš na istoku slavonije, dobro društvo i šaran na rašljama kojeg smo sami radili...skoro sam si prste pojela. kad god se tog sjetim izbezumim se
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 09:17   #16
Talking

Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
nikakav restoran nije bio u pitanju. stari šokački salaš na istoku slavonije, dobro društvo i šaran na rašljama kojeg smo sami radili...skoro sam si prste pojela. kad god se tog sjetim izbezumim se
A za ovakve slučajeve bolje ne precizirati da ne navalimo ljudima doma.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:10   #17
sushi, prvi put probala u akakiku u beču. šok je bio još veći jer sam bila uvjerena da mi to neće ništa valjati (halo, alge i sirova riba zagorki ), ali nova je ljubav rođena.

fiš paprikaš koji sam probala prvi put prije jedno tri godine u čardi u karancu (jedinoj ). pašticada by originalni dalmoš. i prvi put kad sam probala pravo maslinovo ulje.
mayy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 18:38   #18
teletina ispod peke,domaći kruh pršut sir i masline-ali bas domace,zubatac na roštilju,ok mi je i škarpina kao brudet,uškampi su mi mrak u velikim količinama a htio bi jastoga probat to mislim da je savršeno,rolada od puretine i špeka i tako neke stvari
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 19:23   #19
konoba u kotlima, istra - njihov pršut i sir i maslinovo ulje..mmmm

juha od sira koja se poslužuje u kruhu- neki restoran u pragu, ubijte me ako znam koji

stroganoff biftek- koji radim doma, za prste polizat
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 09:57   #20
Na plaži ležim i jedem paštetu (u tekućem stanju, naravno) i pome. To je za mene raj!
I inače me ne pale neka fensi jela, komplicirana.
Nema ništa bolje od friške ribe sa gradela i pečenih balancani naprimjer... ovako bi mogla nabrajat do sutra....
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.