Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2006., 22:04   #41
Ja ću definitivno napisat knjigu o hemostatici. Oću, jebeš mi sve ako neću...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 22:14   #42
Quote:
normall kaže:
Vidiš Diki, nekada se ljutiš na mene, a ipak si mi sličnomišljenica

Jest, Icke generalno nije normalan i to ne u onom pozitivnom smislu kao što se uobičava reći za genijalce, već mislim da je mentalno bolestan i opasan za okolinu te bi ga trebalo strpati u kakav sanatorij, lagana šetnjica u prirodi pod nadzorom stručnog osoblja
hm, to je bila moja prva misao nakon što sam pročitala njegove teorije o zavjerama
a ti bi mene s takvima strpao u isti koš, vidiš koliko si nepravedan
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 22:20   #43
Ja sam gledao na video.google njegova 6 satna predavanja i mogu reći da sam se lijepo zabavio. Nebi ga bacao u ludnicu, nek snima još!
valentino-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 22:49   #44
...bar je zanimljivo.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 00:58   #45
Proučavam Ickea već neko vrijeme

i slažem se s negdje 80% njegovih teorija npr. činjenica je da je ova stvarnost samo privid, koji mi možemo mijenjati našim mislima, činjenica je da dijelovi vlade SADa surađuju s alienima, činjenica je da NASA nikad nije sletila na mjesec itd.
Pa sad ko će reć da sam i ja lud samo neka izvoli...
Živimo u multidimenzijalnoj stvarnosti koju dijelimo sa velikim brojem entiteta i koja je daleko daleko komplexnija od bilo kojeg filma ili serije koja je dosad napravljena.
Mene je dosad čudilo da je frajer uopće još živ, valjda su zaključili da je previše poznat da ga samo tako maknu. Ali evo sad vidim na njegovom web-pageu da ga pokušavaju sj.... preko copyrighta..
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 01:44   #46
Danny, u 15 godina koliko istražuje i radi njega su pokušali zaustaviti na stvarno malo bizarne načine, no kao i neke ostale tog čovika čuvaju neke druge sile a i on sam kao i drugi služe za neke "planove", oni baš pravi koje nisu mogli manipulirati su davno mrtvi, oko 170 ufo istražitelja svi mrtvi u bizarnim okolnostima, lik koji je napravija free energy device završija u zatvor na 2 godine bez optužnice, a najpoznatiji po tom pitanju je davno 2 m ispod zemlje.
Šta se svih njih tiče tu ima jako puno toga upleteno u cijelu priču.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 14:27   #47
Quote:
Danny_boy kaže:
i slažem se s negdje 80% njegovih teorija npr. činjenica je da je ova stvarnost samo privid, koji mi možemo mijenjati našim mislima, činjenica je da dijelovi vlade SADa surađuju s alienima, činjenica je da NASA nikad nije sletila na mjesec itd.
Pa sad ko će reć da sam i ja lud samo neka izvoli...
Živimo u multidimenzijalnoj stvarnosti koju dijelimo sa velikim brojem entiteta i koja je daleko daleko komplexnija od bilo kojeg filma ili serije koja je dosad napravljena.
Mene je dosad čudilo da je frajer uopće još živ, valjda su zaključili da je previše poznat da ga samo tako maknu. Ali evo sad vidim na njegovom web-pageu da ga pokušavaju sj.... preko copyrighta..
ej Danny, i poznatiji su za manje stvari išli u grob. Dakle, Icke je nečiji igrač i definitivno ga netko ili čuva ili je možda čak i njihov igrač
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 14:43   #48
Quote:
Danny_boy kaže:
i slažem se s negdje 80% njegovih teorija npr. činjenica je da je ova stvarnost samo privid, koji mi možemo mijenjati našim mislima, činjenica je da dijelovi vlade SADa surađuju s alienima, činjenica je da NASA nikad nije sletila na mjesec itd.

Nisam čitao Davida Ikea, ali da Ameri nisu sletjeli na Mjesec je glupost i svemu tome je dokaz na temelju jedne slike i zastave na njoj, pa zastava je od metala, nakon postavljanja iste zbog niske mjesečeve gravitacije zastava bi se još dugo nastavila njihati, ali bi na koncu stala...ako pretpostavimo da je slika editirana u 69´ moje pitanje je na čemu, pa to je doba u kojem vlada kartično računalo, više RAM-a imaš ti na svom kompu nego cijeli SAD-a i NASA zajedno u 1969-toj.

Ako je sve iscenirano u studiju, ma koji je to studiji to mogao 69-te, pa TV-i su bili crno bijeli, prijenos sletanja na Mjesec se pratio putem TV-a, pa ljudi su poslali sličnom tehnologijom satelite prema udaljenim planetama...zašto ne bi poslali ljude na mjesec....

Što se tiče ostalih izjava od Davida Ikea neću komentirati, jer ga nisam niti čitao, ali znam da čovjek piše knjige o nekim reptilima kojima je plan pokoriti Zemlju, valjda...a dobro, koliko shvaćam čovjek ima para od tih priča, očito se isplati, pogledajte Rowling-icu, napisala serijal knjiga za djecu i di je sad, ne zna di će s parama....

DAvid Ike je rekao ako se ne varam da je Bush reptil ili tako nešto, e to je činjenica...i to 100%


Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 02:36   #49
Quote:
zoser:
ali da Ameri nisu sletjeli na Mjesec je glupost i svemu tome je dokaz na temelju jedne slike i zastave na njoj, pa zastava je od metala, nakon postavljanja iste zbog niske mjesečeve gravitacije zastava bi se još dugo nastavila njihati
Nije ti niti malo čudno što je nasa izjavila da su sve originalne snimke sa slijetanja na mijesec zagubljene u arhivu??? Ali imaš utjehu još su rekli da se vodi intenzivna potraga za njima.

Otkotrljale su se iz arhiva jer su sa mjeseca pošto mjesec ima malu gravitaciju.

Nije ti čudna pomisao da su rusi poslali prvi satelit prvog čovijeka i prvi su obletjeli mjesec, njihova tadašnja tehnologija je bila naprednija od amera. Ipak su trebali branit svoj ponos.

Možda neznaš ali kad se LEM spustio na površinu mjeseca nije podigo prašinu veću od recimo mene kad skočim na prašnjav kauč!!!!!!!!!!!!!! Ili je imao samo nježne retromotore.


A čuj možda su i išli ali ni ja ni ti nismo bili tamo da se uvjerimo zato se zamisli na upitnike koji se postavljaju na tu navodnu misiju. Ne gutaj sve što ti serviraju možda jednom i govno progutaš i postanješ drekogutač
razor 4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 02:41   #50
Quote:
razor 4444 kaže:
Nije ti niti malo čudno što je nasa izjavila da su sve originalne snimke sa slijetanja na mijesec zagubljene u arhivu??? Ali imaš utjehu još su rekli da se vodi intenzivna potraga za njima.

Otkotrljale su se iz arhiva jer su sa mjeseca pošto mjesec ima malu gravitaciju.
Hahahha, dobra dobra, da i ja se pitam kako takvoj organizaciji može takvo nešto nestati, problem je u tome šta je puno ljudi skužilo prevaru i očito da su morali nešto napraviti da sklone dokaze.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 09:54   #51
Quote:
GameDeveloper kaže:
Hahahha, dobra dobra, da i ja se pitam kako takvoj organizaciji može takvo nešto nestati, problem je u tome šta je puno ljudi skužilo prevaru i očito da su morali nešto napraviti da sklone dokaze.
pitanje je još samo kad će ljudi počet malo razmišljat i svojom glavom a ne uzet zdravo-za-gotovo šta vide na TV, čuju na radiju ili pročitaju u novinama...
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 10:58   #52
Quote:
razor 4444 kaže:
Nije ti niti malo čudno što je nasa izjavila da su sve originalne snimke sa slijetanja na mijesec zagubljene u arhivu??? Ali imaš utjehu još su rekli da se vodi intenzivna potraga za njima.
Čitao sam nešto o tome, je to je čudno, nedavno je bilo na vjestima...ne znam što o tome da mislim...

Quote:
Nije ti čudna pomisao da su rusi poslali prvi satelit prvog čovijeka i prvi su obletjeli mjesec, njihova tadašnja tehnologija je bila naprednija od amera. Ipak su trebali branit svoj ponos.
Nije ništa čudno, računalna tehnologija je bila previše zaostala za montažu i editiranje fotografije...za zemljinu orbitu i put na Mjesec nije potrebna ultra moćna tehnologija, već samo dobri proračuni putanje Mjeseca koje smo znali, te proračuni istih za povratak, čista matematika i fizika...

Quote:
Možda neznaš ali kad se LEM spustio na površinu mjeseca nije podigo prašinu veću od recimo mene kad skočim na prašnjav kauč!!!!!!!!!!!!!! Ili je imao samo nježne retromotore.
Pa ništa čudno za Mjesec, da se ne podiže prašina, kao prvo moraš znati koliko je težač LEM bio pri sletanju, ima 4 noge koje raspodjleljuju teret kapsule, sila se također veoma amortizira s finim amortizerima, koja na kraju i ovisi o površini sletnog stopala, ne znam koliko je bio težak, ali ako saznaš možemo odmag izračunati silu na tlo...

...prašina se je digla, ali je zrak potreban da ona ostane u zreaku, Mjesec nema atmosferu, te je prašina jedanko brzo pala kao i kamen od 3 kile, imaš pokus s vakoumom u osnovnoj, novčić i pero padaju jedankom brzinom, to je objašnjenje za prašinu, digla se, ali odmah i pala!

Quote:
A čuj možda su i išli ali ni ja ni ti nismo bili tamo da se uvjerimo zato se zamisli na upitnike koji se postavljaju na tu navodnu misiju. Ne gutaj sve što ti serviraju možda jednom i govno progutaš i postanješ drekogutač
Ne gutam, ali nemoj promatrati doba osvajanja Mjeseca kroz oči današnjih ljudi, tada je tehnologija, naročito računalna bila primitivna, pa Game je informatičar, neka sam kaže kakva je tehnologija bila 69`...

Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 16:47   #53
Quote:
diki kaže:
Ja samo znam, da otkad sam pročitala neke Ickeove teze, Busha ne gledam više istim očima. Ruku na srce, ima nešto u tome što on priča, ali dvije ruke na srce, tip ima psihičkih problema. Jednostavno, ne treba sve uzimati zdravo za gotovo.
Bush je guster iz 4. dimenzije koji pije krv plavokose djecice
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 20:12   #54
nije on iz 4. denziteta, on je hibrid...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 21:20   #55
E ljudi, što se tiće Ickea on je ili lud ko šiba ili zna nešta što večina nemože shvatit svojim mozgovima. Ne znam koliko je od vas ovdje vjernika, ali enivej...
kako neko tko vjeruje recimo u anđele može reći da je čovjek lud ako kaže da postoje humanoidni reptili? Šta je tu jedno malo vjerojatnije od drugoga?
Top_Secret is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 21:32   #56
Quote:
Top_Secret kaže:
E ljudi, što se tiće Ickea on je ili lud ko šiba ili zna nešta što večina nemože shvatit svojim mozgovima. Ne znam koliko je od vas ovdje vjernika, ali enivej...
kako neko tko vjeruje recimo u anđele može reći da je čovjek lud ako kaže da postoje humanoidni reptili? Šta je tu jedno malo vjerojatnije od drugoga?

__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 01:05   #57
Quote:
Danny_boy kaže:
I onda on meni ide dijelit pamet, kakav lik ...

Di je problem u tvojoj glavi, pa ne djelim ti pamet, samo ti kažem da su Ameri sletjeli na Mjesec...daj malo ohladi s tim agresivnom pristupom...
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 01:15   #58
evo-agresiva brisana - to mi je već instinktivna reakcija kad me netko ide citirati. Nego, nisi mi odgovorio...
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 01:33   #59
Quote:
Danny_boy kaže:
evo-agresiva brisana - to mi je već instinktivna reakcija kad me netko ide citirati. Nego, nisi mi odgovorio...
Istina...

Ima kameru u boji kako veliš, ali je sniman samo interijer lunara, mislim da je čak i bila fiksna, vanjske snimke vršene se crno bijelim kamerama...

Pa Ameri nemaju u to doba tehnologiju koja može editirati slike, a sve anomalije na slikama nisu neobjašnjive, mislim na viorenje zastave, malu količinu dignute prašine, sjenke, itd.

Na prostu prije sam objsanio zašto se prašina brzo spustila...

Prijenost je bio preko TV-a, cijeli svijet je gledao, teoretski da idu izvesti sve u studiju , teže je nego poslati ljude na Mjesec, a tehnologiju za to su imali, kao i Rusi, na pitanje zašto ponovo ne odu na Mjesec, pa čemu trošiti pare na viđeno, donijeli su kamenje, analizirali i nema ničega...
...meni je osobno više interesantno što se dogodilo dok su se nalazili na tamnoj strani mjeseca, za to vrijeme je vladala radio šutnja, a na povratku ekipa s lunara je izjavila da je vidjela neke građevine, nekoliko dana poslije NASA je rekla da su astronauti halucinirali, hm, kako može halucinirati osoba koja je mjesecima trenirana za put, zdrava ko dren...to mi je interesantno!

Iskreno na snimkama koje sam ja gledao nema ništa neobjašnjivo, ovo što ti spominješ sa zidom ne znam...

Malo ću pogledati po netu...


Što se Ikea tiče, pa čovjek ima malo preopičene teorije da ih progutam i prihvatim preko noći, da reptilska nacija planira pokoriti Zemlju, da ga jebeš priča je teško probavljiva!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 01:36   #60
Quote:
zoser kaže:
Što se Ikea tiče, pa čovjek ima malo preopičene teorije da ih progutam i prihvatim preko noći, da reptilska nacija planira pokoriti Zemlju, da ga jebeš priča je teško probavljiva!
Mislim da lik piše takve knjige da zaradi, ništa više, iskreno odbacio sam ga kao moguću literaturu, možda pretjerujem, više sam na ekonomskoj literaturi, tako da opaske vezane uz Ikea s moje strane gledaj subjektivno!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.